FC Samgurali Tskaltubo 3-0 FC Gagra: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Samgurali Tskaltubo 3–0 FC Gagra (11 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 15–9, isabetli şut 8–3, topa sahip olma %53–%47, korner 2–7.
Maç özeti
FC Samgurali Tskaltubo – FC Gagra maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Irakli Bidzinashvili 7', Tornike·Gaprindashvili 46', Cebolinha claudio 88' (FC Samgurali Tskaltubo).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Samgurali Tskaltubo: G. Oniani · FC Gagra: Ž. Ljubenović
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
FC Samgurali Tskaltubo üstte · FC Gagra altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' gol: Irakli Bidzinashvili (FC Samgurali Tskaltubo)
- 46' oyuncu değişikliği: Guram Goshteliani ↔ Illia skrypnyk (FC Gagra)
- 46' oyuncu değişikliği: davit mujiri ↔ Andrey andreychuk (FC Gagra)
- 46' gol: Tornike·Gaprindashvili (FC Samgurali Tskaltubo)
- 58' oyuncu değişikliği: pedro borges ↔ Richmond Adeyeye (FC Gagra)
- 58' oyuncu değişikliği: Luka Gurchiani ↔ Givi khachidze (FC Gagra)
- 71' oyuncu değişikliği: Tornike·Gaprindashvili ↔ niko tsetskhladze (FC Samgurali Tskaltubo)
- 71' oyuncu değişikliği: Irakli Bidzinashvili ↔ David krasovsky (FC Samgurali Tskaltubo)
- 71' oyuncu değişikliği: Irakli Siradze ↔ Cebolinha claudio (FC Samgurali Tskaltubo)
- 74' oyuncu değişikliği: Luqman Gilmore ↔ zaza iashvili (FC Samgurali Tskaltubo)
- 75' sarı kart: Saba Zoidze (FC Gagra)
- 78' oyuncu değişikliği: alexander feikrishvili ↔ Cesar Vinicius (FC Gagra)
- 87' oyuncu değişikliği: rodrigues gean ↔ gigi gogia (FC Samgurali Tskaltubo)
- 88' gol: Cebolinha claudio (FC Samgurali Tskaltubo)
Maç olayları
- FC Samgurali TskaltuboFC Gagra
- Gol Cebolinha claudio 3–0Asist: Lasha Shergelashvili88'
- rodrigues gean ↔ gigi gogiaOyuncu değişikliği87'
- 78'alexander feikrishvili ↔ Cesar ViniciusOyuncu değişikliği
- 75'Saba ZoidzeSarı kart
- Luqman Gilmore ↔ zaza iashviliOyuncu değişikliği74'
- Tornike·Gaprindashvili ↔ niko tsetskhladzeOyuncu değişikliği71'
- Irakli Bidzinashvili ↔ David krasovskyOyuncu değişikliği71'
- Irakli Siradze ↔ Cebolinha claudioOyuncu değişikliği71'
- 58'pedro borges ↔ Richmond AdeyeyeOyuncu değişikliği
- 58'Luka Gurchiani ↔ Givi khachidzeOyuncu değişikliği
- 46'Guram Goshteliani ↔ Illia skrypnykOyuncu değişikliği
- 46'davit mujiri ↔ Andrey andreychukOyuncu değişikliği
- Gol Tornike·Gaprindashvili 2–0Asist: Irakli Bidzinashvili46'
- Gol Irakli Bidzinashvili 1–07'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %34 11/32 | %44 7/16 |
| Beraberlik | %19 6/32 | %25 4/16 |
| Mağlubiyet | %47 15/32 | %31 5/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %19 6/31 | %20 3/15 |
| Beraberlik | %42 13/31 | %33 5/15 |
| Mağlubiyet | %39 12/31 | %47 7/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,34 (43 gol) | 1,44 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,78 (57 gol) | 1,25 (20 gol) |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,90 (28 gol) | 0,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (45 gol) | 1,60 (24 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 19/32 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %78 25/32 | %81 13/16 |
| 2,5 Üst | %63 20/32 | %56 9/16 |
| 3,5 Üst | %38 12/32 | %31 5/16 |
| Gol yememe | %25 8/32 | %31 5/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 17/31 | %40 6/15 |
| 1,5 Üst | %81 25/31 | %73 11/15 |
| 2,5 Üst | %45 14/31 | %47 7/15 |
| 3,5 Üst | %16 5/31 | %13 2/15 |
| Gol yememe | %16 5/31 | %13 2/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %78 25/32 | %75 12/16 |
| 8,5 Üst | %59 19/32 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %44 14/32 | %44 7/16 |
| 10,5 Üst | %28 9/32 | %31 5/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %71 22/31 | %73 11/15 |
| 8,5 Üst | %58 18/31 | %60 9/15 |
| 9,5 Üst | %48 15/31 | %40 6/15 |
| 10,5 Üst | %42 13/31 | %33 5/15 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %88 28/32 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %63 20/32 | %63 10/16 |
| 4,5 Üst | %47 15/32 | %50 8/16 |
| 5,5 Üst | %31 10/32 | %25 4/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %74 23/31 | %80 12/15 |
| 3,5 Üst | %61 19/31 | %67 10/15 |
| 4,5 Üst | %42 13/31 | %40 6/15 |
| 5,5 Üst | %23 7/31 | %27 4/15 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %78 25/32 | %81 13/16 |
| 7,5 Üst | %63 20/32 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %50 16/32 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %47 15/32 | %44 7/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %77 24/31 | %87 13/15 |
| 7,5 Üst | %65 20/31 | %67 10/15 |
| 8,5 Üst | %58 18/31 | %60 9/15 |
| 9,5 Üst | %42 13/31 | %40 6/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 6/32 | %31 5/16 |
| Berabere | %38 12/32 | %38 6/16 |
| Geride | %44 14/32 | %31 5/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 4/31 | %7 1/15 |
| Berabere | %52 16/31 | %53 8/15 |
| Geride | %35 11/31 | %40 6/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Samgurali Tskaltubo (32 maç)
FC Gagra (31 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Samgurali Tskaltubo (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 8 |
| 16-30 | 3 | 10 |
| 31-45 | 8 | 9 |
| 46-60 | 6 | 5 |
| 61-75 | 2 | 11 |
| 76-90 | 15 | 11 |
FC Gagra (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 11 |
| 16-30 | 3 | 5 |
| 31-45 | 5 | 6 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 7 | 10 |
Kartlar
FC Samgurali Tskaltubo
Sarı 76 · Kırmızı 2 (32 maç · maç başı sarı 2,4)
FC Gagra
Sarı 55 · Kırmızı 3 (31 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Samgurali Tskaltubo: iç saha, 16 maç · FC Gagra: dış saha, 15 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Samgurali Tskaltubo – FC Gagra ilk 11'ler
FC Samgurali Tskaltubo · 4-1-4-1
- 21A. SiukaevK
- 13L. GegetchkoriD
- 25M. ShatirishviliD
- 4O. PatarkatsishviliD
- 27L. ShergelashviliD88' asist 88. dk
- 10L. GilmoreO74' oyundan çıktı 74. dk
- 9T. GaprindashviliF46' gol 46. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 20Vinicius ViannaO
- 8I. BidzinashviliO7' gol 7. dk46' asist 46. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 15Gean CarlosF87' oyundan çıktı 87. dk
- 19I. SiradzeF71' oyundan çıktı 71. dk
- 28Cláudio CebolinhaF71' oyuna girdi 71. dk88' gol 88. dk
- 22G. GogiaD87' oyuna girdi 87. dk
- 14T. GoletianiO
- 26Z. IashviliO74' oyuna girdi 74. dk
- 33Isac MartinsO
- 12A. KasradzeK
- 11D. KrasovskiF71' oyuna girdi 71. dk
- 39RyanD
- 17N. TsetskhladzeF71' oyuna girdi 71. dk
Teknik direktör: G. Oniani
FC Gagra · 4-4-2
- 1O. VorobeyK
- 40ClaudineiD
- 14Z. TchavtchanidzeD
- 2AugustoD
- 11S. ZoidzeF75' sarı kart 75. dk
- 33L. GurchianiO58' oyundan çıktı 58. dk
- 21alexander feikrishviliO
- 25WandersonO
- 7P. BorgesD58' oyundan çıktı 58. dk
- 30G. GoshtelianiF46' oyundan çıktı 46. dk
- 9D. MujiriF46' oyundan çıktı 46. dk
- 17Vinicius CesarD78' oyuna girdi 78. dk
- 8I. SkrypnykO46' oyuna girdi 46. dk
- 22G. SadghobelashviliD
- 5Y. NazarovD
- 19G. KhachidzeF58' oyuna girdi 58. dk
- 35Alexander TimchenkoK
- 4V. ArsićD
- 23A. AndreychukF46' oyuna girdi 46. dk
- 29R. AdeyeyeF58' oyuna girdi 58. dk
Teknik direktör: Ž. Ljubenović
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Gürcistan · Erovnuli Liga puan durumu · Umaglesi Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Batumi | 32 | +16 | 59 |
| 2 | FC Iberia 1999 | 31 | +12 | 56 |
| 3 | Rustavi | 32 | +12 | 56 |
| 4 | Dinamo Tbilisi | 31 | +18 | 55 |
| 5 | Torpedo Kutaisi | 32 | +9 | 43 |
| 6 | Dila | 31 | +2 | 40 |
| 7 | Samgurali | 32 | -14 | 39 |
| 8 | Spaeri | 32 | -10 | 31 |
| 9 | Gagra | 31 | -17 | 31 |
| 10 | Meshakhte | 32 | -28 | 20 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Batumi | 16 | +13 | 36 |
| 2 | Rustavi | 16 | +10 | 33 |
| 3 | FC Iberia 1999 | 15 | +7 | 31 |
| 4 | Dinamo Tbilisi | 16 | +7 | 26 |
| 5 | Torpedo Kutaisi | 16 | +7 | 25 |
| 6 | Samgurali | 16 | +3 | 25 |
| 7 | Dila | 15 | +4 | 22 |
| 8 | Spaeri | 16 | -1 | 18 |
| 9 | Gagra | 16 | -3 | 17 |
| 10 | Meshakhte | 16 | -17 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Tbilisi | 15 | +11 | 29 |
| 2 | FC Iberia 1999 | 16 | +5 | 25 |
| 3 | Dinamo Batumi | 16 | +3 | 23 |
| 4 | Rustavi | 16 | +2 | 23 |
| 5 | Torpedo Kutaisi | 16 | +2 | 18 |
| 6 | Dila | 16 | -2 | 18 |
| 7 | Gagra | 15 | -14 | 14 |
| 8 | Samgurali | 16 | -17 | 14 |
| 9 | Spaeri | 16 | -9 | 13 |
| 10 | Meshakhte | 16 | -11 | 11 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Erovnuli Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
