← Maçlar
Gürcistan · Erovnuli Liga · 30. hafta23 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

FC Rustvai 0-2 Dinamo Tiflis: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FC Rustvai
0–2İY 0–1
Dinamo Tiflis
Maç sonu

FC Rustvai 0–2 Dinamo Tiflis (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 5–11, isabetli şut 2–4, topa sahip olma %48–%52, korner 2–10.

Maç özeti

FC Rustvai – Dinamo Tiflis maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Nika Ninua 37', 62' (Dinamo Tiflis).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
FC Rustvai: G. Tsetsadze · Dinamo Tiflis: T. Ketsbaia

Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

FC Rustvai üstte · Dinamo Tiflis altta

01530İY607590 14' sarı kart: Yuta nakano (FC Rustvai)37' gol: Nika Ninua (Dinamo Tiflis)46' oyuncu değişikliği: Giorgi Kharaishvili ↔ Lyes Houri (Dinamo Tiflis)↔52' oyuncu değişikliği: Mate Vatsadze ↔ Algassime Bah (Dinamo Tiflis)↔56' sarı kart: Lyes Houri (Dinamo Tiflis)58' oyuncu değişikliği: kenio jackson ↔ solomon kessi (FC Rustvai)↔59' oyuncu değişikliği: Maxime teixeira ↔ tornike kvaratskhelia (Dinamo Tiflis)↔60' sarı kart: Barnes Osei (Dinamo Tiflis)61' sarı kart: David Oliveira da Silva (FC Rustvai)62' gol: Nika Ninua (Dinamo Tiflis)66' oyuncu değişikliği: Barnes Osei ↔ santos leo (Dinamo Tiflis)↔68' oyuncu değişikliği: David Oliveira da Silva ↔ kevin ceijas (FC Rustvai)↔68' oyuncu değişikliği: Avtandil gujabidze ↔ Irakli iakobidze (FC Rustvai)↔77' oyuncu değişikliği: jean ↔ Luka·Parkadze (FC Rustvai)↔77' oyuncu değişikliği: Yuta nakano ↔ Kakhaber Kakashvili (FC Rustvai)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 14' sarı kart: Yuta nakano (FC Rustvai)
  • 37' gol: Nika Ninua (Dinamo Tiflis)
  • 46' oyuncu değişikliği: Giorgi Kharaishvili ↔ Lyes Houri (Dinamo Tiflis)
  • 52' oyuncu değişikliği: Mate Vatsadze ↔ Algassime Bah (Dinamo Tiflis)
  • 56' sarı kart: Lyes Houri (Dinamo Tiflis)
  • 58' oyuncu değişikliği: kenio jackson ↔ solomon kessi (FC Rustvai)
  • 59' oyuncu değişikliği: Maxime teixeira ↔ tornike kvaratskhelia (Dinamo Tiflis)
  • 60' sarı kart: Barnes Osei (Dinamo Tiflis)
  • 61' sarı kart: David Oliveira da Silva (FC Rustvai)
  • 62' gol: Nika Ninua (Dinamo Tiflis)
  • 66' oyuncu değişikliği: Barnes Osei ↔ santos leo (Dinamo Tiflis)
  • 68' oyuncu değişikliği: David Oliveira da Silva ↔ kevin ceijas (FC Rustvai)
  • 68' oyuncu değişikliği: Avtandil gujabidze ↔ Irakli iakobidze (FC Rustvai)
  • 77' oyuncu değişikliği: jean ↔ Luka·Parkadze (FC Rustvai)
  • 77' oyuncu değişikliği: Yuta nakano ↔ Kakhaber Kakashvili (FC Rustvai)

Maç olayları

  1. FC RustvaiDinamo Tiflis
  2. jean ↔ Luka·ParkadzeOyuncu değişikliği77'
  3. Yuta nakano ↔ Kakhaber KakashviliOyuncu değişikliği77'
  4. David Oliveira da Silva ↔ kevin ceijasOyuncu değişikliği68'
  5. Avtandil gujabidze ↔ Irakli iakobidzeOyuncu değişikliği68'
  6. 66'Barnes Osei ↔ santos leoOyuncu değişikliği
  7. 62'Gol Nika Ninua 0–2
  8. David Oliveira da SilvaSarı kart61'
  9. 60'Barnes OseiSarı kart
  10. 59'Maxime teixeira ↔ tornike kvaratskheliaOyuncu değişikliği
  11. kenio jackson ↔ solomon kessiOyuncu değişikliği58'
  12. 56'Lyes HouriSarı kart
  13. 52'Mate Vatsadze ↔ Algassime BahOyuncu değişikliği
  14. 46'Giorgi Kharaishvili ↔ Lyes HouriOyuncu değişikliği
  15. 37'Gol Nika Ninua 0–1
  16. Yuta nakanoSarı kart14'

Maç istatistikleri

FC RustvaiDinamo Tiflis
48%Topa sahip olma52%
5Toplam şut11
2İsabetli şut4
3İsabetsiz şut7
0Engellenen şut0
2Korner10
2Sarı kart2
0Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FC Rustvai
Toplam (32)İç saha (16)
Galibiyet%50 16/32%69 11/16
Beraberlik%25 8/32%0 0/16
Mağlubiyet%25 8/32%31 5/16
Dinamo Tiflis
Toplam (31)Dış saha (15)
Galibiyet%48 15/31%53 8/15
Beraberlik%32 10/31%33 5/15
Mağlubiyet%19 6/31%13 2/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FC Rustvai
Toplam (32)İç saha (16)
Attığı gol / maç1,25 (40 gol)1,44 (23 gol)
Yediği gol / maç0,88 (28 gol)0,81 (13 gol)
Dinamo Tiflis
Toplam (31)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,61 (50 gol)1,73 (26 gol)
Yediği gol / maç1,03 (32 gol)1,00 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FC Rustvai
Toplam (32)İç saha (16)
KG Var%44 14/32%31 5/16
1,5 Üst%66 21/32%63 10/16
2,5 Üst%41 13/32%44 7/16
3,5 Üst%9 3/32%13 2/16
Gol yememe%41 13/32%50 8/16
Dinamo Tiflis
Toplam (31)Dış saha (15)
KG Var%58 18/31%67 10/15
1,5 Üst%71 22/31%73 11/15
2,5 Üst%58 18/31%60 9/15
3,5 Üst%26 8/31%27 4/15
Gol yememe%29 9/31%27 4/15

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

FC Rustvai
Toplam (31)İç saha (15)
Maçta toplam korner (ort.)8,88,6
7,5 Üst%65 20/31%73 11/15
8,5 Üst%52 16/31%53 8/15
9,5 Üst%35 11/31%33 5/15
10,5 Üst%26 8/31%20 3/15
Dinamo Tiflis
Toplam (30)Dış saha (14)
Maçta toplam korner (ort.)9,39,7
7,5 Üst%77 23/30%79 11/14
8,5 Üst%67 20/30%79 11/14
9,5 Üst%40 12/30%57 8/14
10,5 Üst%23 7/30%36 5/14

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

FC Rustvai
Toplam (31)İç saha (15)
Maç başı kart4,34,4
2,5 Üst%81 25/31%80 12/15
3,5 Üst%65 20/31%73 11/15
4,5 Üst%48 15/31%47 7/15
5,5 Üst%26 8/31%33 5/15
Dinamo Tiflis
Toplam (30)Dış saha (14)
Maç başı kart4,14,1
2,5 Üst%73 22/30%71 10/14
3,5 Üst%57 17/30%64 9/14
4,5 Üst%47 14/30%57 8/14
5,5 Üst%27 8/30%36 5/14

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

FC Rustvai
Toplam (31)İç saha (15)
Maç başı isabetli şut7,27,1
6,5 Üst%52 16/31%53 8/15
7,5 Üst%35 11/31%27 4/15
8,5 Üst%29 9/31%20 3/15
9,5 Üst%23 7/31%20 3/15
Dinamo Tiflis
Toplam (30)Dış saha (14)
Maç başı isabetli şut9,010,3
6,5 Üst%77 23/30%93 13/14
7,5 Üst%63 19/30%79 11/14
8,5 Üst%47 14/30%50 7/14
9,5 Üst%37 11/30%43 6/14

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FC Rustvai
Toplam (32)İç saha (16)
Önde%38 12/32%38 6/16
Berabere%53 17/32%50 8/16
Geride%9 3/32%13 2/16
Dinamo Tiflis
Toplam (31)Dış saha (15)
Önde%32 10/31%33 5/15
Berabere%45 14/31%40 6/15
Geride%23 7/31%27 4/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FC Rustvai (32 maç)

1/191/X11/22X/16X/X7X/242/112/X02/22

Dinamo Tiflis (31 maç)

1/1101/X01/20X/13X/X8X/232/122/X22/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FC Rustvai (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 1
16-30 6 2
31-45 7 5
46-60 2 8
61-75 7 3
76-90 8 6

Dinamo Tiflis (31 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 9 6
16-30 7 3
31-45 11 11
46-60 4 3
61-75 13 5
76-90 6 4

Kartlar

FC Rustvai

Sarı 56 · Kırmızı 0 (32 maç · maç başı sarı 1,8)

Dinamo Tiflis

Sarı 59 · Kırmızı 4 (31 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

FC Rustvai: iç saha, 15 maç · Dinamo Tiflis: dış saha, 14 maç

FC RustvaiDinamo Tiflis
%46,1Topa sahip olma%49,5
9,9Toplam şut14,8
4,3İsabetli şut6,0
0,0Ceza sahası içi şut0,0
3,7Korner6,0
0,0Kurtarış0,0
0,0Ofsayt0,0
2,1Sarı kart2,0
0,00Kırmızı kart0,14

Rakiplerine izin verdikleri

6,6Rakibin şutu9,8
2,7Rakibin isabetli şutu4,3
4,9Rakibin korneri3,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

FC Rustvai – Dinamo Tiflis ilk 11'ler

FC Rustvai · 4-3-3

  1. 21P. BeruashviliK
  2. 2S. AndghuladzeD
  3. 4DavidD61' sarı kart 61. dk68' oyundan çıktı 68. dk
  4. 3V. PatsatsiaD
  5. 19N. ChikovaniD
  6. 22Y. NakanoO14' sarı kart 14. dk77' oyundan çıktı 77. dk
  7. 13A. GujabidzeO68' oyundan çıktı 68. dk
  8. 40D. UbilavaD
  9. 9JeanF77' oyundan çıktı 77. dk
  10. 7K. S. AbdulO58' oyundan çıktı 58. dk
  11. 10P. OseiF
Yedekler
  • 12T. TarkashviliD
  • 5Kevin William CeijasF68' oyuna girdi 68. dk
  • 23M. GambošO
  • 24I. IakobidzeD68' oyuna girdi 68. dk
  • 8K. KakashviliO77' oyuna girdi 77. dk
  • 27M. KapanadzeD
  • 11S. KessiF58' oyuna girdi 58. dk
  • 20L. ParkadzeO77' oyuna girdi 77. dk
  • 35J. RolandK

Teknik direktör: G. Tsetsadze

Dinamo Tiflis · 4-3-3

  1. 20Lucas FloresK
  2. 17P. PsaltisD
  3. 27N. KurdićD
  4. 4N. UgrekhelidzeO
  5. 13M. PourzitídisD
  6. 22N. NinuaO37' gol 37. dk62' gol 62. dk
  7. 24B. OseiO60' sarı kart 60. dk66' oyundan çıktı 66. dk
  8. 8K. KakashviliO
  9. 10G. KharaishviliO46' oyundan çıktı 46. dk
  10. 11M. VatsadzeF52' oyundan çıktı 52. dk
  11. 14M. Do CoutoF59' oyundan çıktı 59. dk
Yedekler
  • 42Saba TartarashviliK
  • 6Leonardo SantosD66' oyuna girdi 66. dk
  • 18T. KvaratskheliaF59' oyuna girdi 59. dk
  • 3A. KalandadzeD
  • 33L. HouriO46' oyuna girdi 46. dk56' sarı kart 56. dk
  • 34M. GbomaduF
  • 7K. DoltmurzievF
  • 12A. BahF52' oyuna girdi 52. dk

Teknik direktör: T. Ketsbaia

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Rustavi 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-4). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Dinamo Tiflis için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 12, yenilen 5. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Rustavi 3, Dinamo Tiflis 7 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Ağustos 2026, Dinamo Tiflis 0-3 Rustavi.

Sıralama
2. (52 p) – 4. (51 p)
Form (son 5)
GGGMG – GMGGG
H2H (G-B-M)
3-2-7 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %64
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%36 – %71
Korner ort. (maç)
9,0
iddaa MS 1-0-2
2,56 – 2,91 – 2,21
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Rustavi iç saha 14 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,79 gol yedi; Dinamo Tiflis dış saha 14 maçta 1,71 attı, 1,07 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Rustavi %50, Dinamo Tiflis %64. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rustavi %36, Dinamo Tiflis %71. İlk yarıyı önde kapatma: Rustavi 6/14, Dinamo Tiflis 4/14.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Rustavi 3,7, Dinamo Tiflis 5,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,0. Maç başına kart: Rustavi 2,1, Dinamo Tiflis 2,1.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,56, 0 – 2,91, 2 – 2,21. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,57, Üst 1,82. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,76.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %54; maç başına toplam korner ortalaması 9,0; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 19 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Gürcistan · Erovnuli Liga puan durumu · Umaglesi Liga

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Dinamo Batumi 321787 5640 +1659 GGGGM
2FC Iberia 1999 311759 4533 +1256 MGGGB
3Rustavi 321688 4028 +1256 GGMBG
4Dinamo Tbilisi 3115106 5032 +1855 GMGGB
5Torpedo Kutaisi 32111011 5344 +943 BMMGG
6Dila 3112415 4139 +240 GMMMM
7Samgurali 3211615 4357 -1439 GGMBM
8Spaeri 3261313 4151 -1031 BMBBG
9Gagra 3161312 2845 -1731 BMMBB
10Meshakhte 3231118 2553 -2820 MMGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Dinamo Batumi 161132 3118 +1336
2Rustavi 161105 2313 +1033
3FC Iberia 1999 15942 2114 +731
4Dinamo Tbilisi 16754 2417 +726
5Torpedo Kutaisi 16745 2720 +725
6Samgurali 16745 2320 +325
7Dila 15645 2016 +422
8Spaeri 16466 2728 -118
9Gagra 16385 1821 -317
10Meshakhte 16169 1229 -179
#TakımOGBMAYAVP
1Dinamo Tbilisi 15852 2615 +1129
2FC Iberia 1999 16817 2419 +525
3Dinamo Batumi 16655 2522 +323
4Rustavi 16583 1715 +223
5Torpedo Kutaisi 16466 2624 +218
6Dila 166010 2123 -218
7Gagra 15357 1024 -1414
8Samgurali 164210 2037 -1714
9Spaeri 16277 1423 -913
10Meshakhte 16259 1324 -1111

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,56X2,9122,21

Çifte şans

1X1,35121,20X21,25

Karşılıklı gol

Var1,62Yok1,76

2,5 Alt / Üst

Alt1,57Üst1,82

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Erovnuli Liga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.