FC Obolon Kiev 2-0 Veres Rivne: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Obolon Kiev 2–0 Veres Rivne (16 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 14–8, isabetli şut 7–2, topa sahip olma %44–%56, korner 5–2.
Maç özeti
FC Obolon Kiev – Veres Rivne maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Artem Kulakovskyi 21', Igor Medynskyi 84' (FC Obolon Kiev).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Obolon Kiev: O. Antonenko · Veres Rivne: O. Shandruk
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
FC Obolon Kiev üstte · Veres Rivne altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' sarı kart: Danyil Checher (Veres Rivne)
- 21' gol: Artem Kulakovskyi (FC Obolon Kiev)
- 43' oyuncu değişikliği: Taras Lyakh ↔ Denys Ustymenko (FC Obolon Kiev)
- 45' oyuncu değişikliği: Danyil Checher ↔ David Niyo (Veres Rivne)
- 45' oyuncu değişikliği: Mykhaylo Protasevych ↔ Konstantinos Stamoulis (Veres Rivne)
- 54' kırmızı kart: David Niyo (Veres Rivne)
- 62' oyuncu değişikliği: Sergiy Sukhanov ↔ Roman Volokhatyi (FC Obolon Kiev)
- 62' oyuncu değişikliği: Artem Shulyanskyi ↔ Dmytro Kapinus (FC Obolon Kiev)
- 63' sarı kart: Sergiy Sukhanov (FC Obolon Kiev)
- 66' sarı kart: Pavlo Polegenko (FC Obolon Kiev)
- 72' oyuncu değişikliği: André Gonçalves ↔ Guilherme Bahia (Veres Rivne)
- 80' oyuncu değişikliği: Vladyslav Sharay ↔ Alagie Wally (Veres Rivne)
- 80' oyuncu değişikliği: Andriy Matkevych ↔ Igor Medynskyi (FC Obolon Kiev)
- 80' oyuncu değişikliği: Maksym Chekh ↔ Vitaliy Ermakov (FC Obolon Kiev)
- 84' gol: Igor Medynskyi (FC Obolon Kiev)
Maç olayları
- FC Obolon KievVeres Rivne
- Gol Igor Medynskyi 2–0Asist: Nazariy Fedorivskyi84'
- 80'Vladyslav Sharay ↔ Alagie WallyOyuncu değişikliği
- Andriy Matkevych ↔ Igor MedynskyiOyuncu değişikliği80'
- Maksym Chekh ↔ Vitaliy ErmakovOyuncu değişikliği80'
- 72'André Gonçalves ↔ Guilherme BahiaOyuncu değişikliği
- Pavlo PolegenkoSarı kart66'
- Sergiy SukhanovSarı kart63'
- Sergiy Sukhanov ↔ Roman VolokhatyiOyuncu değişikliği62'
- Artem Shulyanskyi ↔ Dmytro KapinusOyuncu değişikliği62'
- 54'David NiyoKırmızı kart
- 45'Danyil Checher ↔ David NiyoOyuncu değişikliği
- 45'Mykhaylo Protasevych ↔ Konstantinos StamoulisOyuncu değişikliği
- Taras Lyakh ↔ Denys UstymenkoOyuncu değişikliği43'
- Gol Artem Kulakovskyi 1–0Asist: Andriy Lomnytskyi21'
- 11'Danyil ChecherSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %9 1/11 | %50 1/2 |
| Beraberlik | %45 5/11 | %50 1/2 |
| Mağlubiyet | %45 5/11 | %0 0/2 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,45 (5 gol) | 1,50 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (18 gol) | 0,50 (1 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,58 (7 gol) | 0,33 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (18 gol) | 1,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %27 3/11 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %36 4/11 | %0 0/2 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %50 1/2 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12 | %17 1/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12 | %0 0/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 6,7 | 6,0 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 7,0 |
| 7,5 Üst | %60 3/5 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/1 |
| 10,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/1 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 6,0 |
| 2,5 Üst | %83 5/6 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %83 5/6 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %50 3/6 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %33 2/6 | %50 1/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,3 | 6,0 |
| 6,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 4,5 |
| 6,5 Üst | %67 4/6 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %50 3/6 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %50 3/6 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %33 2/6 | %0 0/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %9 1/11 | %50 1/2 |
| Berabere | %45 5/11 | %0 0/2 |
| Geride | %45 5/11 | %50 1/2 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/12 | %0 0/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %67 4/6 |
| Geride | %58 7/12 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Obolon Kiev (11 maç)
Veres Rivne (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Obolon Kiev (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 6 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Veres Rivne (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 0 | 5 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
FC Obolon Kiev
Sarı 27 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,5)
Veres Rivne
Sarı 30 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Obolon Kiev: tüm maçlar, 3 maç · Veres Rivne: tüm maçlar, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Obolon Kiev – Veres Rivne ilk 11'ler
FC Obolon Kiev · 4-4-2
- 1N. FedorivskyiK84' asist 84. dk
- 28P. PolehenkoD66' sarı kart 66. dk
- 30K. ProkopchukD
- 32A. LomnytskyiD21' asist 21. dk
- 5Y. ShevchenkoD
- 14A. ShulyanskyiO62' oyundan çıktı 62. dk
- 8A. KulakovskyiO21' gol 21. dk
- 6M. ChekhO80' oyundan çıktı 80. dk
- 7A. MatkevychO80' oyundan çıktı 80. dk
- 90Taras LyakhF
- 55S. SukhanovF62' oyundan çıktı 62. dk63' sarı kart 63. dk
- 9D. UstymenkoF43' oyuna girdi 43. dk
- 10O. SlobodyanO
- 24E. ProkopenkoD
- 4T. MorozO
- 15D. MyshnovO
- 13I. MedynskyiO80' oyuna girdi 80. dk84' gol 84. dk
- 20R. VolokhatyiO62' oyuna girdi 62. dk
- 2D. KapinusD62' oyuna girdi 62. dk
- 3V. ErmakovD80' oyuna girdi 80. dk
- 36Nikita VorobyovK
- 78V. SkrygunD
- 61Vadim BebaK
Teknik direktör: O. Antonenko
Veres Rivne · 4-4-2
- 91V. GorokhK
- 17M. ProtasevychD45' oyundan çıktı 45. dk
- 4K. CipotD
- 3S. VovchenkoD
- 2M. SmiyanD
- 19André GonçalvesO72' oyundan çıktı 72. dk
- 14I. KharatinO
- 44D. ChecherO11' sarı kart 11. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 77V. SharayO80' oyundan çıktı 80. dk
- 7Fabrício YanF
- 11L. PombaF
- 22K. StamoulisD45' oyuna girdi 45. dk
- 53Andrey VictorD
- 5Pavlo BagriyD
- 80Guilherme BahiaO72' oyuna girdi 72. dk
- 6David NiyoO45' oyuna girdi 45. dk54' kırmızı kart 54. dk
- 27S. MigutskyiF
- 20Alagie WallyF80' oyuna girdi 80. dk
- 1Pavlo StefanyukK
- 25I. SanotskyiF
- 99Vadym SamkovK
- 24Rostyslav RevakovychF
Teknik direktör: O. Shandruk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Obolon'-Brovar için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 2, yenilen 9. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Veres Rivne için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 5, yenilen 6.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Obolon'-Brovar 2 – Veres Rivne 7; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Nisan 2026, Veres Rivne 2-0 Obolon'-Brovar.
- Sıralama
- 15. (4 p) – 8. (9 p)
- Form (son 5)
- BMMBB – MGBBG
- H2H (G-B-M)
- 2-4-7 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 2,47 – 2,73 – 2,40
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Obolon'-Brovar bu sezon 7 maçta maç başına 0,29 gol attı, 1,71 gol yedi; Veres Rivne dış saha 4 maçta 0,50 attı, 0,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %43, konukta %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Obolon'-Brovar %29, Veres Rivne %25. İlk yarıyı önde kapatma: Obolon'-Brovar 0/7, Veres Rivne 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,47, 0 – 2,73, 2 – 2,40. Karşılıklı Gol: Var 1,92, Yok 1,50.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %21; KG var ortalaması %27; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Ukrayna · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Polessya | 11 | +17 | 28 |
| 2 | Shakhtar Donetsk | 11 | +17 | 28 |
| 3 | Dynamo Kyiv | 10 | +7 | 22 |
| 4 | FC Kharkiv | 9 | +11 | 21 |
| 5 | Karpaty | 11 | +14 | 19 |
| 6 | Zorya Luhansk | 11 | 0 | 18 |
| 7 | LNZ Cherkasy | 10 | +1 | 15 |
| 8 | Kolos Kovalivka | 9 | -1 | 11 |
| 9 | Epitsentr Dunayivtsi | 12 | -5 | 10 |
| 10 | Chornomorets | 11 | -5 | 9 |
| 11 | Livyi Bereh | 10 | -2 | 9 |
| 12 | Bukovyna | 10 | -5 | 9 |
| 13 | Veres Rivne | 12 | -11 | 9 |
| 14 | Obolon'-Brovar | 11 | -13 | 8 |
| 15 | Kudrivka | 12 | -17 | 8 |
| 16 | Kryvbas KR | 10 | -8 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Polessya | 8 | +14 | 21 |
| 2 | Shakhtar Donetsk | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Dynamo Kyiv | 5 | +7 | 13 |
| 4 | FC Kharkiv | 5 | +8 | 12 |
| 5 | Karpaty | 6 | +10 | 11 |
| 6 | LNZ Cherkasy | 4 | +4 | 9 |
| 7 | Zorya Luhansk | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Bukovyna | 6 | +3 | 8 |
| 9 | Kudrivka | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Chornomorets | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Epitsentr Dunayivtsi | 7 | -2 | 6 |
| 12 | Obolon'-Brovar | 2 | +2 | 4 |
| 13 | Kolos Kovalivka | 3 | 0 | 4 |
| 14 | Veres Rivne | 6 | -7 | 4 |
| 15 | Livyi Bereh | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Kryvbas KR | 5 | -8 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Shakhtar Donetsk | 4 | +7 | 12 |
| 2 | FC Kharkiv | 4 | +3 | 9 |
| 3 | Zorya Luhansk | 5 | +3 | 9 |
| 4 | Dynamo Kyiv | 5 | 0 | 9 |
| 5 | Karpaty | 5 | +4 | 8 |
| 6 | Polessya | 3 | +3 | 7 |
| 7 | Kolos Kovalivka | 6 | -1 | 7 |
| 8 | Livyi Bereh | 6 | 0 | 6 |
| 9 | LNZ Cherkasy | 6 | -3 | 6 |
| 10 | Kryvbas KR | 5 | 0 | 5 |
| 11 | Veres Rivne | 6 | -4 | 5 |
| 12 | Epitsentr Dunayivtsi | 5 | -3 | 4 |
| 13 | Obolon'-Brovar | 9 | -15 | 4 |
| 14 | Chornomorets | 5 | -4 | 3 |
| 15 | Bukovyna | 4 | -8 | 1 |
| 16 | Kudrivka | 7 | -17 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
