FC Machida Zelvia 3-0 Fukuoka: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Machida Zelvia 3–0 Fukuoka (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 8–9, isabetli şut 7–1, topa sahip olma %52–%48, korner 2–5.
Maç özeti
FC Machida Zelvia – Fukuoka maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Tete Yengi 22', Hiroyuki Mae 73', Henry Heroki Mochizuki 76' (FC Machida Zelvia). xG: FC Machida Zelvia 1,7 – 0,8 Fukuoka.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Machida Zelvia: G. Kuroda · Fukuoka: S. Tsukahara
Maç akışı
FC Machida Zelvia üstte · Fukuoka altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 22' gol: Tete Yengi (FC Machida Zelvia)
- 45' oyuncu değişikliği: Werik Popo ↔ Yuji Kitajima (Fukuoka)
- 54' sarı kart: Daihachi Okamura (FC Machida Zelvia)
- 60' sarı kart: Gen Shoji (FC Machida Zelvia)
- 65' oyuncu değişikliği: Tete Yengi ↔ Takuma Nishimura (FC Machida Zelvia)
- 68' oyuncu değişikliği: Keiya Shiihashi ↔ Kokoro Maeda (Fukuoka)
- 68' oyuncu değişikliği: Masato Yuzawa ↔ Yu Hashimoto (Fukuoka)
- 73' gol: Hiroyuki Mae (FC Machida Zelvia)
- 76' gol: Henry Heroki Mochizuki (FC Machida Zelvia)
- 77' oyuncu değişikliği: Neta Lavi ↔ Ryohei Shirasaki (FC Machida Zelvia)
- 77' oyuncu değişikliği: Koki Ogawa ↔ Mitchell Duke (FC Machida Zelvia)
- 79' oyuncu değişikliği: Masato Shigemi ↔ Shohei Takemoto (Fukuoka)
- 86' oyuncu değişikliği: Yuki Soma ↔ Keiya Sento (FC Machida Zelvia)
- 86' oyuncu değişikliği: Shu Morooka ↔ Abdul Hanan Sani Brown (Fukuoka)
- 86' oyuncu değişikliği: Daihachi Okamura ↔ Ibrahim Drešević (FC Machida Zelvia)
Maç olayları
- FC Machida ZelviaFukuoka
- Yuki Soma ↔ Keiya SentoOyuncu değişikliği86'
- 86'Shu Morooka ↔ Abdul Hanan Sani BrownOyuncu değişikliği
- Daihachi Okamura ↔ Ibrahim DreševićOyuncu değişikliği86'
- 79'Masato Shigemi ↔ Shohei TakemotoOyuncu değişikliği
- Neta Lavi ↔ Ryohei ShirasakiOyuncu değişikliği77'
- Koki Ogawa ↔ Mitchell DukeOyuncu değişikliği77'
- Gol Henry Heroki Mochizuki 3–0Asist: Takahiro Akimoto76'
- Gol Hiroyuki Mae 2–073'
- 68'Keiya Shiihashi ↔ Kokoro MaedaOyuncu değişikliği
- 68'Masato Yuzawa ↔ Yu HashimotoOyuncu değişikliği
- Tete Yengi ↔ Takuma NishimuraOyuncu değişikliği65'
- Gen ShojiSarı kart60'
- Daihachi OkamuraSarı kart54'
- 45'Werik Popo ↔ Yuji KitajimaOyuncu değişikliği
- Gol Tete Yengi 1–0Asist: Henry Heroki Mochizuki22'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %62 8/13 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %71 10/14 | %100 6/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,31 (30 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,83 yüksek | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,77 (10 gol)ligde 2.–3. · lig ortalamasından 0,71 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (14 gol)ligde 16.–17. · lig ortalamasından 0,48 düşük | 0,67 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,79 (25 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,31 yüksek | 2,50 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13ligde 11.–15. · lig ortalamasında | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 9.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14ligde 8.–10. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %64 9/14ligde 6.–8. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,5 | 7,3 |
| 7,5 Üst | %29 4/14 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %29 4/14 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %14 2/14 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,5 | 2,5 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %8 1/13 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 2,7 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %17 1/6 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %92 12/13 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 8,2 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Geride | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %0 0/6 |
| Berabere | %36 5/14 | %33 2/6 |
| Geride | %43 6/14 | %67 4/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Machida Zelvia (13 maç)
Fukuoka (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Machida Zelvia (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 6 | 1 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 6 | 2 |
| 76-90 | 10 | 1 |
Fukuoka (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 5 | 0 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 3 | 7 |
| 76-90 | 1 | 8 |
Kartlar
FC Machida Zelvia
Sarı 13 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,0)
Fukuoka
Sarı 27 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Machida Zelvia: iç saha, 6 maç · Fukuoka: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Machida Zelvia – Fukuoka ilk 11'ler
FC Machida Zelvia · 3-4-2-1
- 1K. TaniK
- 3G. ShōjiD60' sarı kart 60. dk
- 50D. OkamuraD54' sarı kart 54. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 2T. OuwejanD
- 6H. MochizukiO22' asist 22. dk76' gol 76. dk
- 16H. MaeO73' gol 73. dk
- 31N. LaviO77' oyundan çıktı 77. dk
- 33T. AkimotoO76' asist 76. dk
- 9Koki OgawaO77' oyundan çıktı 77. dk
- 7Y. SomaO86' oyundan çıktı 86. dk
- 99T. YengiF22' gol 22. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 5I. DreševićD86' oyuna girdi 86. dk
- 15M. DukeF77' oyuna girdi 77. dk
- 66Aki KochK
- 13T. MoritaK
- 20T. NishimuraF65' oyuna girdi 65. dk
- 8K. SentoO86' oyuna girdi 86. dk
- 23R. ShirasakiO77' oyuna girdi 77. dk
- 34Futa TokumuraF
- 18H. ShimodaO
Teknik direktör: G. Kuroda
Fukuoka · 3-4-2-1
- 24Y. ObataK
- 16T. OkaD
- 37M. TashiroD
- 15Y. TsujiokaD
- 2M. YuzawaO68' oyundan çıktı 68. dk
- 34K. ShiihashiO68' oyundan çıktı 68. dk
- 11T. MikiO
- 29Y. MaejimaO
- 6M. ShigemiO79' oyundan çıktı 79. dk
- 13S. MorookaO86' oyundan çıktı 86. dk
- 9Werik PopóF45' oyundan çıktı 45. dk
- 32A. Sani BrownF86' oyuna girdi 86. dk
- 47Y. HashimotoD68' oyuna girdi 68. dk
- 25Y. KitajimaO45' oyuna girdi 45. dk
- 55K. MaedaO68' oyuna girdi 68. dk
- 20K. MikuniD
- 38D. MiyaD
- 1T. NagaishiK
- 52Shohei TakemotoO79' oyuna girdi 79. dk
- 33K. YamawakiD
- 5T. KamijimaD
Teknik direktör: S. Tsukahara
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Japonya · J1 League puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Machida Zelvia son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Fukuoka 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-6).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Machida Zelvia 4, Fukuoka 3 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Ekim 2025, Machida Zelvia 0-0 Fukuoka.
- Form (son 5)
- GGBGM – MGMGM
- H2H (G-B-M)
- 4-5-3 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %56
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %56
- Korner ort. (maç)
- 7,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,71 – 3,19 – 4,11
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Machida Zelvia iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,75 gol yedi; Fukuoka bu sezon 9 maçta 1,22 attı, 1,44 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %56. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Machida Zelvia %100, Fukuoka %56. İlk yarıyı önde kapatma: Machida Zelvia 1/4, Fukuoka 3/9.
Korner ve kart
Maç başına korner: Machida Zelvia 3,2, Fukuoka 4,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,8. Maç başına kart: Machida Zelvia 1,0, Fukuoka 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,71, 0 – 3,19, 2 – 4,11. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,60, Üst 1,94. Karşılıklı Gol: Var 1,81, Yok 1,70.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %78; maç başına toplam korner ortalaması 7,8; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 13:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · J1 League puan durumu · J-League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 12 | +20 | 27 |
| 2 | FC Tokyo | 12 | +19 | 27 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 12 | +19 | 26 |
| 4 | Kashiwa Reysol | 12 | +6 | 25 |
| 5 | Vissel Kobe | 12 | +7 | 23 |
| 6 | Kawasaki Frontale | 12 | +7 | 22 |
| 7 | Urawa | 12 | -2 | 21 |
| 8 | Kashima | 12 | +4 | 20 |
| 9 | Yokohama F. Marinos | 12 | +4 | 18 |
| 10 | Fagiano Okayama | 12 | -2 | 16 |
| 11 | Nagoya Grampus | 12 | -4 | 14 |
| 12 | Cerezo Osaka | 12 | -7 | 14 |
| 13 | Shimizu S-pulse | 12 | -10 | 14 |
| 14 | V-varen Nagasaki | 12 | -4 | 12 |
| 15 | Gamba Osaka | 12 | -7 | 11 |
| 16 | Kyoto Sanga | 12 | -8 | 10 |
| 17 | Mito Hollyhock | 12 | -10 | 9 |
| 18 | Tokyo Verdy | 12 | -12 | 8 |
| 19 | Avispa Fukuoka | 12 | -8 | 7 |
| 20 | JEF United Chiba | 12 | -12 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +18 | 16 |
| 2 | FC Tokyo | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Kawasaki Frontale | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Kashima | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Cerezo Osaka | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Urawa | 6 | +1 | 12 |
| 7 | V-varen Nagasaki | 6 | +4 | 11 |
| 8 | Vissel Kobe | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Machida Zelvia | 5 | +4 | 10 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | 0 | 10 |
| 11 | Kashiwa Reysol | 5 | +1 | 9 |
| 12 | Yokohama F. Marinos | 5 | +2 | 8 |
| 13 | Nagoya Grampus | 6 | 0 | 8 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 7 | -5 | 8 |
| 15 | Avispa Fukuoka | 7 | 0 | 7 |
| 16 | Mito Hollyhock | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Gamba Osaka | 5 | -2 | 5 |
| 18 | JEF United Chiba | 5 | -3 | 5 |
| 19 | Tokyo Verdy | 8 | -10 | 5 |
| 20 | Kyoto Sanga | 5 | -3 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 7 | +16 | 17 |
| 2 | Kashiwa Reysol | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Vissel Kobe | 7 | +3 | 12 |
| 4 | FC Tokyo | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Yokohama F. Marinos | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Urawa | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Kawasaki Frontale | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Kashima | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Nagoya Grampus | 6 | -4 | 6 |
| 12 | Gamba Osaka | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Kyoto Sanga | 7 | -5 | 6 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 5 | -5 | 6 |
| 15 | Mito Hollyhock | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Tokyo Verdy | 4 | -2 | 3 |
| 17 | JEF United Chiba | 7 | -9 | 2 |
| 18 | Cerezo Osaka | 5 | -9 | 2 |
| 19 | V-varen Nagasaki | 6 | -8 | 1 |
| 20 | Avispa Fukuoka | 5 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün J1 League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
