← Maçlar
İsviçre · 1. Liga Promotion · 12. hafta21 Ekim 2026 · 20:00 TSİ

FC Kreuzlingen 2-3 FC Bulle: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FC Kreuzlingen
2–3İY 1–0
FC Bulle
Maç sonu

FC Kreuzlingen 2–3 FC Bulle (21 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

FC Kreuzlingen – FC Bulle maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: A. Camdzic 44', M. Boulachab 72' (FC Kreuzlingen); E. Mafoumbi M'Badinga 53', A. Ukmata 55', 75' (FC Bulle).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

FC Kreuzlingen üstte · FC Bulle altta

01530İY607590 44' gol: A. Camdzic (FC Kreuzlingen)53' gol: E. Mafoumbi M'Badinga (FC Bulle)55' gol: A. Ukmata (FC Bulle)72' gol: M. Boulachab (FC Kreuzlingen)75' gol: A. Ukmata (FC Bulle)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 44' gol: A. Camdzic (FC Kreuzlingen)
  • 53' gol: E. Mafoumbi M'Badinga (FC Bulle)
  • 55' gol: A. Ukmata (FC Bulle)
  • 72' gol: M. Boulachab (FC Kreuzlingen)
  • 75' gol: A. Ukmata (FC Bulle)

Maç olayları

  1. FC KreuzlingenFC Bulle
  2. 75'Gol A. Ukmata 2–3
  3. Gol M. Boulachab 2–272'
  4. 55'Gol A. Ukmata 1–2
  5. 53'Gol E. Mafoumbi M'Badinga 1–1
  6. Gol A. Camdzic 1–044'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FC Kreuzlingen
Toplam (14)İç saha (8)
Galibiyet%29 4/14%38 3/8
Beraberlik%21 3/14%13 1/8
Mağlubiyet%50 7/14%50 4/8
FC Bulle
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%67 10/15%75 6/8
Beraberlik%20 3/15%13 1/8
Mağlubiyet%13 2/15%13 1/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FC Kreuzlingen
Toplam (14)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,57 (22 gol)1,75 (14 gol)
Yediği gol / maç1,86 (26 gol)1,50 (12 gol)
FC Bulle
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç2,27 (34 gol)2,38 (19 gol)
Yediği gol / maç1,33 (20 gol)1,62 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FC Kreuzlingen
Toplam (14)İç saha (8)
KG Var%71 10/14%63 5/8
1,5 Üst%86 12/14%75 6/8
2,5 Üst%71 10/14%75 6/8
3,5 Üst%43 6/14%50 4/8
Gol yememe%14 2/14%25 2/8
FC Bulle
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%67 10/15%75 6/8
1,5 Üst%87 13/15%88 7/8
2,5 Üst%80 12/15%88 7/8
3,5 Üst%53 8/15%63 5/8
Gol yememe%20 3/15%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FC Kreuzlingen
Toplam (14)İç saha (8)
Önde%31 4/13%57 4/7
Berabere%15 2/13%14 1/7
Geride%54 7/13%29 2/7
FC Bulle
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%43 6/14%43 3/7
Berabere%36 5/14%29 2/7
Geride%21 3/14%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FC Kreuzlingen (13 maç)

1/131/X01/21X/10X/X2X/202/112/X12/25

FC Bulle (14 maç)

1/151/X11/20X/13X/X2X/202/112/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FC Kreuzlingen (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 1 0
31-45 3 5
46-60 5 4
61-75 4 3
76-90 3 6

FC Bulle (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 7 1
31-45 5 4
46-60 3 2
61-75 4 1
76-90 3 5

Kartlar

FC Kreuzlingen

Sarı 0 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,0)

FC Bulle

Sarı 0 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 132 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Kreuzlingen son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Bulle son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 7 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Kreuzlingen 1 – Bulle 0; 1 beraberlik var. Son maç: 19 Nisan 2026, Kreuzlingen 1-1 Bulle.

Sıralama
12. (15 p) – 4. (21 p)
Form (son 5)
GGBBM – MBGMG
H2H (G-B-M)
1-1-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %83
iddaa MS 1-0-2
2,17 – 3,44 – 2,31
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Kreuzlingen iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,00 gol yedi; Bulle dış saha 6 maçta 2,50 attı, 1,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kreuzlingen %50, Bulle %83. İlk yarıyı önde kapatma: Kreuzlingen 3/6, Bulle 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,17, 0 – 3,44, 2 – 2,31. Karşılıklı Gol: Var 1,25, Yok 2,63.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %83; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 20 Ekim 2026 13:51 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İsviçre · 1. Liga Promotion puan durumu · 1 Liga Promotion

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Bulle 151032 3420 +1433 BGGGG
2FC Schaffhausen 141022 3517 +1832 GGGGB
3Cham 15933 3019 +1130 GBBGG
4Biel-Bienne 14842 3018 +1228 GBBBM
5Paradiso 15744 2819 +925 BBGBM
6Grand-Saconnex 15807 2825 +324 MMMGM
7Brühl 15726 2019 +123 GMGGG
8YF Juventus 15717 2523 +222 GMGMG
9Zürich II 15636 2928 +121 BGMGM
10Breitenrain 15636 2222 021 BGMGM
11Basel II 15627 2628 -220 BGMMB
12Amical Saint-Prex 15618 1831 -1319 GMGMM
13Kreuzlingen 14437 2226 -415 GGMMM
14Young Boys II 14437 2936 -715 MMBGM
15Luzern II 15429 2634 -814 MMBGG
16Lugano II 154110 2239 -1713 MGBMM
17Bavois 14329 1620 -411 MMMMG
18Bellinzona 14239 1026 -169 MMGBM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Schaffhausen 7601 169 +718
2Cham 9522 1713 +417
3Brühl 8512 159 +616
4Breitenrain 7511 138 +516
5Grand-Saconnex 8503 1912 +715
6Bulle 7421 157 +814
7Zürich II 8413 1712 +513
8YF Juventus 8413 1110 +113
9Amical Saint-Prex 7412 1010 013
10Biel-Bienne 6321 1712 +511
11Basel II 7313 1512 +310
12Kreuzlingen 8314 1412 +210
13Young Boys II 6312 1311 +210
14Lugano II 8314 1520 -510
15Paradiso 8233 119 +29
16Bavois 6222 96 +38
17Bellinzona 7214 813 -57
18Luzern II 7106 1020 -103
#TakımOGBMAYAVP
1Bulle 8611 1913 +619
2Biel-Bienne 8521 136 +717
3Paradiso 7511 1710 +716
4FC Schaffhausen 7421 198 +1114
5Cham 6411 136 +713
6Luzern II 8323 1614 +211
7Basel II 8314 1116 -510
8YF Juventus 7304 1413 +19
9Grand-Saconnex 7304 913 -49
10Zürich II 7223 1216 -48
11Brühl 7214 510 -57
12Amical Saint-Prex 8206 821 -136
13Breitenrain 8125 914 -55
14Kreuzlingen 6123 814 -65
15Young Boys II 8125 1625 -95
16Bavois 8107 714 -73
17Lugano II 7106 719 -123
18Bellinzona 7025 213 -112

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,17X3,4422,31

Çifte şans

1X1,32121,14X21,36

Karşılıklı gol

Var1,25Yok2,63

3,5 Alt / Üst

Alt1,61Üst1,78

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Liga Promotion'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.