FC Goa 1-1 Hyderabad FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Goa 1–1 Hyderabad FC (28 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
FC Goa – Hyderabad FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: A. Vallejo 90+5' (FC Goa); J. Pena 52' (Hyderabad FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
FC Goa üstte · Hyderabad FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 43' sarı kart: N. Junior (Hyderabad FC)
- 46' oyuncu değişikliği: M. Mohammed ↔ S. K (Hyderabad FC)
- 46' oyuncu değişikliği: K. Malsawmsanga ↔ I. Vanlalruatfela (FC Goa)
- 45+2' sarı kart: L. Hnamte (Hyderabad FC)
- 45+4' sarı kart: C. Fortes (Hyderabad FC)
- 52' gol: J. Pena (Hyderabad FC)
- 66' oyuncu değişikliği: M. Aimen ↔ A. Lalrochana (Hyderabad FC)
- 66' oyuncu değişikliği: J. Pena ↔ C. Fortes (Hyderabad FC)
- 76' oyuncu değişikliği: M. Nemil ↔ S. Carvalho (FC Goa)
- 84' oyuncu değişikliği: U. Singh ↔ H. Vaiphei (FC Goa)
- 84' oyuncu değişikliği: R. Kharbudon ↔ K. Akash Singh (FC Goa)
- 89' oyuncu değişikliği: C. Fernandes ↔ D. Singh (Hyderabad FC)
- 90+5' gol: A. Vallejo (FC Goa)
- 90+5' oyuncu değişikliği: Rodriguinho ↔ A. Mehta (Hyderabad FC)
Maç olayları
- FC GoaHyderabad FC
- Gol A. Vallejo 1–1Asist: Franchu90+5'
- 90+5'Rodriguinho ↔ A. MehtaOyuncu değişikliği
- 89'C. Fernandes ↔ D. SinghOyuncu değişikliği
- U. Singh ↔ H. VaipheiOyuncu değişikliği84'
- R. Kharbudon ↔ K. Akash SinghOyuncu değişikliği84'
- M. Nemil ↔ S. CarvalhoOyuncu değişikliği76'
- 66'M. Aimen ↔ A. LalrochanaOyuncu değişikliği
- 66'J. Pena ↔ C. FortesOyuncu değişikliği
- 52'Gol J. Pena 0–1Asist: Rodriguinho
- 46'M. Mohammed ↔ S. KOyuncu değişikliği
- K. Malsawmsanga ↔ I. VanlalruatfelaOyuncu değişikliği46'
- 45+4'C. FortesSarı kart
- 45+2'L. HnamteSarı kart
- 43'N. JuniorSarı kart
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 1/4 | %0 0/3 |
| Beraberlik | %50 2/4 | %67 2/3 |
| Mağlubiyet | %25 1/4 | %33 1/3 |
| Toplam (5) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 2/5 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %20 1/5 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %40 2/5 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (5 gol) | 1,00 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,25 (5 gol) | 1,33 (4 gol) |
| Toplam (5) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (10 gol) | 2,25 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (8 gol) | 1,50 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %100 4/4 | %100 3/3 |
| 1,5 Üst | %100 4/4 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %50 2/4 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %0 0/4 | %0 0/3 |
| Toplam (5) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %80 4/5 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %100 5/5 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %80 4/5 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %40 2/5 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %20 1/5 | %25 1/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,3 | 7,0 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (0) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
| 10,5 Üst | — | — |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (0) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | — | — |
| 2,5 Üst | — | — |
| 3,5 Üst | — | — |
| 4,5 Üst | — | — |
| 5,5 Üst | — | — |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (0) | Dış saha (0) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | — | — |
| 6,5 Üst | — | — |
| 7,5 Üst | — | — |
| 8,5 Üst | — | — |
| 9,5 Üst | — | — |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 1/4 | %0 0/3 |
| Berabere | %75 3/4 | %100 3/3 |
| Geride | %0 0/4 | %0 0/3 |
| Toplam (5) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %60 3/5 | %50 2/4 |
| Berabere | %20 1/5 | %25 1/4 |
| Geride | %20 1/5 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Goa (4 maç)
Hyderabad FC (5 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Goa (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Hyderabad FC (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Kartlar
FC Goa
Sarı 6 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 1,5)
Hyderabad FC
Sarı 13 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 17:00 TSİ itibarıyla · ligde 28 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Goa 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. SC Delhi son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 6 gol attı, 14 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Goa 1, SC Delhi 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 26 Şubat 2026, Goa 1-0 SC Delhi.
- Form (son 5)
- MGMBM – MMBMM
- H2H (G-B-M)
- 1-0-0 (1 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 1,48 – 3,54 – 4,37
Devamını oku · iddaa oranları
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,48, 0 – 3,54, 2 – 4,37. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,79, Üst 1,60. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,75.
Veri: 26 Ekim 2026 17:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hindistan · Indian Super League puan durumu · Super league
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NorthEast United | 3 | +4 | 7 |
| 2 | Minerva Punjab | 3 | +2 | 7 |
| 3 | East Bengal II | 2 | +8 | 6 |
| 4 | Bengaluru | 2 | +3 | 6 |
| 5 | ATK Mohun Bagan | 3 | +1 | 6 |
| 6 | Kerala Blasters | 3 | -1 | 4 |
| 7 | Churchill Brothers | 3 | -4 | 3 |
| 8 | Odisha | 3 | -1 | 2 |
| 9 | Mumbai City | 3 | -1 | 2 |
| 10 | Goa | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Chennaiyin | 3 | -3 | 1 |
| 12 | Inter Kashi | 3 | -6 | 1 |
| 13 | SC Delhi | 2 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NorthEast United | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Bengaluru | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Minerva Punjab | 2 | +1 | 4 |
| 4 | ATK Mohun Bagan | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Churchill Brothers | 3 | -4 | 3 |
| 6 | Goa | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Kerala Blasters | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Odisha | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Inter Kashi | 3 | -6 | 1 |
| 10 | Chennaiyin | 0 | 0 | 0 |
| 11 | East Bengal II | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Mumbai City | 0 | 0 | 0 |
| 13 | SC Delhi | 1 | -1 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | East Bengal II | 2 | +8 | 6 |
| 2 | Minerva Punjab | 1 | +1 | 3 |
| 3 | ATK Mohun Bagan | 2 | 0 | 3 |
| 4 | Kerala Blasters | 2 | -1 | 3 |
| 5 | Mumbai City | 3 | -1 | 2 |
| 6 | NorthEast United | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Odisha | 2 | -1 | 1 |
| 8 | Chennaiyin | 3 | -3 | 1 |
| 9 | Bengaluru | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Churchill Brothers | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Goa | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Inter Kashi | 0 | 0 | 0 |
| 13 | SC Delhi | 1 | -1 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:35 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:35 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
