FC Gagra 2-2 FC Rustvai: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Gagra 2–2 FC Rustvai (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 9–17, isabetli şut 7–7, topa sahip olma %47–%53, korner 2–5.
Maç özeti
FC Gagra – FC Rustvai maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Gagra: V. Khachidze · FC Rustvai: G. Tsetsadze
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
FC Gagra üstteFC Rustvai altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %56 · 1 şut
- 16–30'Dengeli · 3 şut
- 31–45+'Ev %57 · 2 şut
- 46–60'Dengeli · 4 şut
- 61–75'Dengeli · 3 şut
- 76–90+'Dep %57 · 5 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = FC Gagra, Dep = FC Rustvai.
Maç olayları
- FC GagraFC Rustvai
- pedro borges ↔ Cesar ViniciusOyuncu değişikliği87'
- 75'Kakhaber Kakashvili ↔ Avtandil gujabidzeOyuncu değişikliği
- 75'jean ↔ solomon kessiOyuncu değişikliği
- Gol alexander feikrishvili 2–171'
- Guram Goshteliani ↔ alexander feikrishviliOyuncu değişikliği66'
- davit mujiri ↔ Andrey andreychukOyuncu değişikliği66'
- 64'mamuka kapanadze ↔ Nikoloz ChikovaniOyuncu değişikliği
- 64'Yuta nakano ↔ prince oseiOyuncu değişikliği
- gela sadghobelashvili ↔ Illia skrypnykOyuncu değişikliği54'
- 46'kevin ceijas ↔ Davit UbilavaOyuncu değişikliği
- Gol Viktor Bliznichenko 1–1Asist: Claudinei Davi Cortes Leme36'
- gela sadghobelashviliSarı kart26'
- 10'Gol Vazha Patsatsia 0–1Asist: kenio jackson
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %19 6/31 | %19 3/16 |
| Beraberlik | %42 13/31 | %50 8/16 |
| Mağlubiyet | %39 12/31 | %31 5/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 16/32 | %31 5/16 |
| Beraberlik | %25 8/32 | %50 8/16 |
| Mağlubiyet | %25 8/32 | %19 3/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,90 (28 gol) | 1,12 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (45 gol) | 1,31 (21 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (40 gol) | 1,06 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,88 (28 gol) | 0,94 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 17/31 | %69 11/16 |
| 1,5 Üst | %81 25/31 | %88 14/16 |
| 2,5 Üst | %45 14/31 | %44 7/16 |
| 3,5 Üst | %16 5/31 | %19 3/16 |
| Gol yememe | %16 5/31 | %19 3/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 14/32 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %66 21/32 | %69 11/16 |
| 2,5 Üst | %41 13/32 | %38 6/16 |
| 3,5 Üst | %9 3/32 | %6 1/16 |
| Gol yememe | %41 13/32 | %31 5/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %71 22/31 | %69 11/16 |
| 8,5 Üst | %58 18/31 | %56 9/16 |
| 9,5 Üst | %48 15/31 | %56 9/16 |
| 10,5 Üst | %42 13/31 | %50 8/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %65 20/31 | %56 9/16 |
| 8,5 Üst | %52 16/31 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %35 11/31 | %38 6/16 |
| 10,5 Üst | %26 8/31 | %31 5/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %74 23/31 | %69 11/16 |
| 3,5 Üst | %61 19/31 | %56 9/16 |
| 4,5 Üst | %42 13/31 | %44 7/16 |
| 5,5 Üst | %23 7/31 | %19 3/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %81 25/31 | %81 13/16 |
| 3,5 Üst | %65 20/31 | %56 9/16 |
| 4,5 Üst | %48 15/31 | %50 8/16 |
| 5,5 Üst | %26 8/31 | %19 3/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %77 24/31 | %69 11/16 |
| 7,5 Üst | %65 20/31 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %58 18/31 | %56 9/16 |
| 9,5 Üst | %42 13/31 | %44 7/16 |
| Toplam (31) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,2 | 7,4 |
| 6,5 Üst | %52 16/31 | %50 8/16 |
| 7,5 Üst | %35 11/31 | %44 7/16 |
| 8,5 Üst | %29 9/31 | %38 6/16 |
| 9,5 Üst | %23 7/31 | %25 4/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 4/31 | %19 3/16 |
| Berabere | %52 16/31 | %50 8/16 |
| Geride | %35 11/31 | %31 5/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 12/32 | %38 6/16 |
| Berabere | %53 17/32 | %56 9/16 |
| Geride | %9 3/32 | %6 1/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Gagra (31 maç)
FC Rustvai (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Gagra (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 11 |
| 16-30 | 3 | 5 |
| 31-45 | 5 | 6 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 7 | 10 |
FC Rustvai (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 1 |
| 16-30 | 6 | 2 |
| 31-45 | 7 | 5 |
| 46-60 | 2 | 8 |
| 61-75 | 7 | 3 |
| 76-90 | 8 | 6 |
Kartlar
FC Gagra
Sarı 55 · Kırmızı 3 (31 maç · maç başı sarı 1,8)
FC Rustvai
Sarı 56 · Kırmızı 0 (32 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Gagra: iç saha, 16 maç · FC Rustvai: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Gagra – FC Rustvai ilk 11'ler
FC Gagra · 4-1-4-1
- 1O. VorobeyK
- 22G. SadghobelashviliD26' sarı kart 26. dk54' oyundan çıktı 54. dk
- 3O. ChochiaD
- 14Z. TchavtchanidzeD
- 40ClaudineiD36' asist 36. dk
- 6M. TsintsadzeO
- 18V. BliznichenkoF36' gol 36. dk
- 30G. GoshtelianiF66' oyundan çıktı 66. dk
- 25WandersonO
- 7P. BorgesD87' oyundan çıktı 87. dk
- 9D. MujiriF66' oyundan çıktı 66. dk
- 29R. AdeyeyeF
- 23A. AndreychukF66' oyuna girdi 66. dk
- 35Alexander TimchenkoK
- 33L. GurchianiO
- 10L. KekelidzeO
- 19G. KhachidzeF
- 21alexander feikrishviliO
- 8I. SkrypnykO54' oyuna girdi 54. dk
- 17Vinicius CesarD87' oyuna girdi 87. dk
Teknik direktör: V. Khachidze
FC Rustvai · 4-3-3
- 21P. BeruashviliK
- 27M. KapanadzeD64' oyundan çıktı 64. dk
- 24I. IakobidzeD
- 3V. PatsatsiaD10' gol 10. dk
- 2S. AndghuladzeD
- 22Y. NakanoO64' oyundan çıktı 64. dk
- 8K. KakashviliO75' oyundan çıktı 75. dk
- 5Kevin William CeijasF46' oyundan çıktı 46. dk
- 9JeanF75' oyundan çıktı 75. dk
- 7K. S. AbdulO10' asist 10. dk
- 20L. ParkadzeO
- 40D. UbilavaD46' oyuna girdi 46. dk
- 25Kakha TskhadadzeD
- 35J. RolandK
- 10P. OseiF64' oyuna girdi 64. dk
- 11S. KessiF75' oyuna girdi 75. dk
- 18N. JaparidzeF
- 13A. GujabidzeO75' oyuna girdi 75. dk
- 23M. GambošO
- 19N. ChikovaniD64' oyuna girdi 64. dk
Teknik direktör: G. Tsetsadze
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Gagra 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-8). Rustavi son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 6 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 14 kez karşılaştı: Gagra 7, Rustavi 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Ekim 2026, Gagra 2-1 Rustavi.
- Sıralama
- 8. (30 p) – 4. (52 p)
- Form (son 5)
- GBMMB – MMGGG
- H2H (G-B-M)
- 7-2-5 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %53
- Korner ort. (maç)
- 9,7
- iddaa MS 1-0-2
- 3,12 – 3,05 – 1,86
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Gagra iç saha 15 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,27 gol yedi; Rustavi dış saha 15 maçta 1,00 attı, 0,87 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gagra %67, Rustavi %53. İlk yarıyı önde kapatma: Gagra 3/15, Rustavi 6/15.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Gagra 4,9, Rustavi 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Gagra 1,9, Rustavi 1,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,12, 0 – 3,05, 2 – 1,86. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,54, Üst 1,86. Karşılıklı Gol: Var 1,70, Yok 1,68.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %37; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Gürcistan · Erovnuli Liga puan durumu · Umaglesi Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Batumi | 32 | +16 | 59 |
| 2 | FC Iberia 1999 | 31 | +12 | 56 |
| 3 | Rustavi | 32 | +12 | 56 |
| 4 | Dinamo Tbilisi | 31 | +18 | 55 |
| 5 | Torpedo Kutaisi | 32 | +9 | 43 |
| 6 | Dila | 31 | +2 | 40 |
| 7 | Samgurali | 32 | -14 | 39 |
| 8 | Spaeri | 32 | -10 | 31 |
| 9 | Gagra | 31 | -17 | 31 |
| 10 | Meshakhte | 32 | -28 | 20 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Batumi | 16 | +13 | 36 |
| 2 | Rustavi | 16 | +10 | 33 |
| 3 | FC Iberia 1999 | 15 | +7 | 31 |
| 4 | Dinamo Tbilisi | 16 | +7 | 26 |
| 5 | Torpedo Kutaisi | 16 | +7 | 25 |
| 6 | Samgurali | 16 | +3 | 25 |
| 7 | Dila | 15 | +4 | 22 |
| 8 | Spaeri | 16 | -1 | 18 |
| 9 | Gagra | 16 | -3 | 17 |
| 10 | Meshakhte | 16 | -17 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Tbilisi | 15 | +11 | 29 |
| 2 | FC Iberia 1999 | 16 | +5 | 25 |
| 3 | Dinamo Batumi | 16 | +3 | 23 |
| 4 | Rustavi | 16 | +2 | 23 |
| 5 | Torpedo Kutaisi | 16 | +2 | 18 |
| 6 | Dila | 16 | -2 | 18 |
| 7 | Gagra | 15 | -14 | 14 |
| 8 | Samgurali | 16 | -17 | 14 |
| 9 | Spaeri | 16 | -9 | 13 |
| 10 | Meshakhte | 16 | -11 | 11 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Erovnuli Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
