FC Dnepr Mogilev 2-1 FC Gomel: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Dnepr Mogilev 2–1 FC Gomel (31 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 11–14, isabetli şut 5–6, topa sahip olma %41–%59, korner 5–8.
Maç özeti
FC Dnepr Mogilev – FC Gomel maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Dmitriy·Lisakovich 26', Artem Varganov 29' (FC Dnepr Mogilev); Timofey Simanenka 68' (FC Gomel).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Dnepr Mogilev: I. Kriushenko · FC Gomel: A. Gorovtsov
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
FC Dnepr Mogilev üstte · FC Gomel altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' sarı kart: Kirill Kirilenko (FC Dnepr Mogilev)
- 26' sarı kart: Igor Kriushenko (FC Dnepr Mogilev)
- 26' gol: Dmitriy·Lisakovich (FC Dnepr Mogilev)
- 29' gol: Artem Varganov (FC Dnepr Mogilev)
- 45' oyuncu değişikliği: Denis·Kovalevich ↔ Raymond Adeola (FC Gomel)
- 62' oyuncu değişikliği: Aleksei Gavrilovich ↔ Maksim Mardas (FC Gomel)
- 68' gol: Timofey Simanenka (FC Gomel)
- 69' oyuncu değişikliği: Kirill Kirilenko ↔ Nikita Tereshchuk (FC Dnepr Mogilev)
- 69' oyuncu değişikliği: Dmitriy·Lisakovich ↔ Aleksey Dunaev (FC Dnepr Mogilev)
- 86' oyuncu değişikliği: Egor Karpitskiy ↔ R. Pilecki (FC Dnepr Mogilev)
- 88' oyuncu değişikliği: Damir·Shaikhtdinov ↔ Dmitry Emelyanov (FC Gomel)
Maç olayları
- FC Dnepr MogilevFC Gomel
- 88'Damir·Shaikhtdinov ↔ Dmitry EmelyanovOyuncu değişikliği
- Egor Karpitskiy ↔ R. PileckiOyuncu değişikliği86'
- Kirill Kirilenko ↔ Nikita TereshchukOyuncu değişikliği69'
- Dmitriy·Lisakovich ↔ Aleksey DunaevOyuncu değişikliği69'
- 68'Gol Timofey Simanenka 2–1Asist: Kirill Danilin
- 62'Aleksei Gavrilovich ↔ Maksim MardasOyuncu değişikliği
- 45'Denis·Kovalevich ↔ Raymond AdeolaOyuncu değişikliği
- Gol Artem Varganov 2–029'
- Igor KriushenkoSarı kart26'
- Gol Dmitriy·Lisakovich 1–0Asist: Egor Karpitskiy26'
- Kirill KirilenkoSarı kart19'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 4/27 | %21 3/14 |
| Beraberlik | %41 11/27 | %50 7/14 |
| Mağlubiyet | %44 12/27 | %29 4/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 12/28 | %36 5/14 |
| Beraberlik | %25 7/28 | %36 5/14 |
| Mağlubiyet | %32 9/28 | %29 4/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,96 (26 gol) | 1,21 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,52 (41 gol) | 1,21 (17 gol) |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (40 gol) | 1,14 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,04 (29 gol) | 0,93 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 16/27 | %64 9/14 |
| 1,5 Üst | %70 19/27 | %71 10/14 |
| 2,5 Üst | %48 13/27 | %43 6/14 |
| 3,5 Üst | %22 6/27 | %21 3/14 |
| Gol yememe | %22 6/27 | %21 3/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 14/28 | %50 7/14 |
| 1,5 Üst | %79 22/28 | %79 11/14 |
| 2,5 Üst | %39 11/28 | %36 5/14 |
| 3,5 Üst | %18 5/28 | %7 1/14 |
| Gol yememe | %39 11/28 | %43 6/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (23) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %100 14/14 | %100 9/9 |
| 8,5 Üst | %79 11/14 | %78 7/9 |
| 9,5 Üst | %79 11/14 | %78 7/9 |
| 10,5 Üst | %64 9/14 | %67 6/9 |
| Toplam (23) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %38 3/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (23) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %65 15/23 | %67 8/12 |
| 3,5 Üst | %43 10/23 | %42 5/12 |
| 4,5 Üst | %13 3/23 | %8 1/12 |
| 5,5 Üst | %9 2/23 | %8 1/12 |
| Toplam (23) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %65 15/23 | %75 9/12 |
| 3,5 Üst | %52 12/23 | %58 7/12 |
| 4,5 Üst | %35 8/23 | %42 5/12 |
| 5,5 Üst | %17 4/23 | %25 3/12 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (23) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,3 | 6,1 |
| 6,5 Üst | %43 10/23 | %50 6/12 |
| 7,5 Üst | %43 10/23 | %50 6/12 |
| 8,5 Üst | %22 5/23 | %25 3/12 |
| 9,5 Üst | %22 5/23 | %25 3/12 |
| Toplam (23) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,0 | 6,2 |
| 6,5 Üst | %39 9/23 | %50 6/12 |
| 7,5 Üst | %39 9/23 | %50 6/12 |
| 8,5 Üst | %30 7/23 | %42 5/12 |
| 9,5 Üst | %22 5/23 | %25 3/12 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 6/27 | %36 5/14 |
| Berabere | %52 14/27 | %50 7/14 |
| Geride | %26 7/27 | %14 2/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 12/28 | %43 6/14 |
| Berabere | %29 8/28 | %29 4/14 |
| Geride | %29 8/28 | %29 4/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Dnepr Mogilev (27 maç)
FC Gomel (28 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Dnepr Mogilev (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 5 | 4 |
| 46-60 | 5 | 6 |
| 61-75 | 4 | 13 |
| 76-90 | 4 | 9 |
FC Gomel (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 7 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 10 | 2 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 8 | 6 |
| 76-90 | 8 | 3 |
Kartlar
FC Dnepr Mogilev
Sarı 49 · Kırmızı 3 (27 maç · maç başı sarı 1,8)
FC Gomel
Sarı 53 · Kırmızı 3 (28 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 221 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Dnepr Mogilev: iç saha, 12 maç · FC Gomel: dış saha, 12 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Dnepr Mogilev – FC Gomel ilk 11'ler
FC Dnepr Mogilev · 4-4-2
- 33A. SinenkoK
- 89V. HarutyunyanD
- 21E. KarpitskiyD26' asist 26. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 17A. PotapenkoD
- 88K. KirilenkoD19' sarı kart 19. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 15M. KasarabO
- 55N. KrasnovO
- 11D. LisakovichO26' gol 26. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 5A. VarganovO29' gol 29. dk
- 8S. RusakF
- 10K. ZabelinF
- 27R. PiletskiyO86' oyuna girdi 86. dk
- 37K. TsepenkovO
- 74David CherkasovD
- 23A. DunaevD69' oyuna girdi 69. dk
- 3Nenad PerovićD
- 66N. TereshchukO69' oyuna girdi 69. dk
- 77Dmitri GushchenkoK
Teknik direktör: I. Kriushenko
FC Gomel · 5-3-2
- 44S. KleshchukK
- 43D. ShaykhtdinovD88' oyundan çıktı 88. dk
- 4A. GavrilovichD62' oyundan çıktı 62. dk
- 90G. KukushkinD
- 33V. SotnikovD
- 17V. MartinkevichD
- 23K. DanilinO68' asist 68. dk
- 19D. SilinskiyO
- 21D. KovalevichO45' oyundan çıktı 45. dk
- 77V. LazarevF
- 11T. SimanenkaF68' gol 68. dk
- 49A. KaratayK
- 3S. MatveychikD
- 14P. PashevichD
- 7R. AdeolaO45' oyuna girdi 45. dk
- 8E. BarsukovO
- 9K. LeonovichO
- 13M. MardasF62' oyuna girdi 62. dk
- 22D. EmeljanovF88' oyuna girdi 88. dk
- 66Roman ShapovalovF
Teknik direktör: A. Gorovtsov
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
FC Dnepr Mogilev son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 9 gol yedi. FC Gomel için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 7, yenilen 11. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 15 maçta galibiyetler FC Dnepr Mogilev 2 – FC Gomel 9; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Haziran 2026, FC Gomel 2-0 FC Dnepr Mogilev.
- Sıralama
- 15. (20 p) – 7. (40 p)
- Form (son 5)
- BGMMB – MBMGM
- H2H (G-B-M)
- 2-4-9 (15 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %38 – %31
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %46
- Korner ort. (maç)
- 10,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,88 – 3,01 – 1,98
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
FC Dnepr Mogilev iç saha 13 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,23 gol yedi; FC Gomel dış saha 13 maçta 1,15 attı, 0,85 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: FC Dnepr Mogilev %38, FC Gomel %31. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FC Dnepr Mogilev %62, FC Gomel %46. İlk yarıyı önde kapatma: FC Dnepr Mogilev 4/13, FC Gomel 6/13.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): FC Dnepr Mogilev 4,5, FC Gomel 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,6. Maç başına kart: FC Dnepr Mogilev 2,0, FC Gomel 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,88, 0 – 3,01, 2 – 1,98. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,61, Üst 1,78. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,77.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %35; KG var ortalaması %54; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 14:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Belarus · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 28 | +42 | 62 |
| 2 | FC Isloch Minsk R. | 28 | +31 | 61 |
| 3 | Dinamo Minsk | 28 | +28 | 61 |
| 4 | Dinamo Brest | 27 | +21 | 50 |
| 5 | Neman | 27 | +8 | 46 |
| 6 | FC Gomel | 28 | +11 | 43 |
| 7 | FC Vitebsk | 28 | +3 | 40 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 28 | -1 | 36 |
| 9 | FC Minsk | 27 | -7 | 34 |
| 10 | Slavia Mozyr | 27 | -4 | 31 |
| 11 | Baranovichi | 27 | -13 | 31 |
| 12 | Arsenal | 28 | -21 | 27 |
| 13 | Belshina | 28 | -23 | 24 |
| 14 | Bate Borisov | 28 | -14 | 24 |
| 15 | FC Dnepr Mogilev | 27 | -15 | 23 |
| 16 | Naftan | 28 | -46 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Isloch Minsk R. | 14 | +19 | 34 |
| 2 | ML Vitebsk | 14 | +17 | 27 |
| 3 | Dinamo Minsk | 14 | +15 | 26 |
| 4 | Dinamo Brest | 14 | +10 | 23 |
| 5 | FC Gomel | 14 | +8 | 23 |
| 6 | FC Vitebsk | 14 | +8 | 22 |
| 7 | Neman | 13 | +3 | 22 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 14 | +5 | 19 |
| 9 | FC Minsk | 13 | +2 | 18 |
| 10 | Belshina | 14 | +1 | 18 |
| 11 | Bate Borisov | 14 | -2 | 18 |
| 12 | Slavia Mozyr | 13 | +2 | 16 |
| 13 | FC Dnepr Mogilev | 14 | 0 | 16 |
| 14 | Baranovichi | 14 | -4 | 16 |
| 15 | Arsenal | 14 | -8 | 13 |
| 16 | Naftan | 14 | -18 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ML Vitebsk | 14 | +25 | 35 |
| 2 | Dinamo Minsk | 14 | +13 | 35 |
| 3 | FC Isloch Minsk R. | 14 | +12 | 27 |
| 4 | Dinamo Brest | 13 | +11 | 27 |
| 5 | Neman | 14 | +5 | 24 |
| 6 | FC Gomel | 14 | +3 | 20 |
| 7 | FC Vitebsk | 14 | -5 | 18 |
| 8 | Torpedo Zhodino | 14 | -6 | 17 |
| 9 | FC Minsk | 14 | -9 | 16 |
| 10 | Slavia Mozyr | 14 | -6 | 15 |
| 11 | Baranovichi | 13 | -9 | 15 |
| 12 | Arsenal | 14 | -13 | 14 |
| 13 | FC Dnepr Mogilev | 13 | -15 | 7 |
| 14 | Bate Borisov | 14 | -12 | 6 |
| 15 | Belshina | 14 | -24 | 6 |
| 16 | Naftan | 14 | -28 | 5 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
