FC Cincinnati 0-2 Columbus Crew: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Cincinnati 0–2 Columbus Crew (19 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 22–3, isabetli şut 7–2, topa sahip olma %55–%45, korner 2–2.
Maç özeti
FC Cincinnati – Columbus Crew maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Gonzalo Tapia 22', Taha Habroune 54' (Columbus Crew). xG: FC Cincinnati 2,1 – 0,4 Columbus Crew.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Cincinnati: Pat Noonan · Columbus Crew: L. Courtois
Maç akışı
FC Cincinnati üstte · Columbus Crew altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 18' oyuncu değişikliği: Julian Malatini ↔ Nick Hagglund (FC Cincinnati)
- 22' gol: Gonzalo Tapia (Columbus Crew)
- 28' sarı kart: Samuel Mawuena Gidi (FC Cincinnati)
- 31' sarı kart: Teenage Hadebe (FC Cincinnati)
- 45' oyuncu değişikliği: Brais Méndez ↔ Sekou Tidiany Bangoura (Columbus Crew)
- 45+7' sarı kart: André Gomes (Columbus Crew)
- 54' gol: Taha Habroune (Columbus Crew)
- 59' oyuncu değişikliği: Tom Barlow ↔ Kenji Mboma Dem (FC Cincinnati)
- 59' oyuncu değişikliği: David Douděra ↔ Ender Jesús Echenique Peña (FC Cincinnati)
- 65' oyuncu değişikliği: Santiago Rodriguez ↔ Jamal Thiare (Columbus Crew)
- 66' oyuncu değişikliği: Taha Habroune ↔ Dylan Chambost (Columbus Crew)
- 66' oyuncu değişikliği: Steven Moreira ↔ Eric Bailly (Columbus Crew)
- 79' oyuncu değişikliği: Nick Hagglund ↔ Gerardo Valenzuela (FC Cincinnati)
- 79' oyuncu değişikliği: Pavel Bucha ↔ Ayoub Jabbari (FC Cincinnati)
- 79' oyuncu değişikliği: Gonzalo Tapia ↔ Lautaro Giaccone (Columbus Crew)
- 90+3' sarı kart: Dylan Chambost (Columbus Crew)
Maç olayları
- FC CincinnatiColumbus Crew
- 90+3'Dylan ChambostSarı kart
- Nick Hagglund ↔ Gerardo ValenzuelaOyuncu değişikliği79'
- Pavel Bucha ↔ Ayoub JabbariOyuncu değişikliği79'
- 79'Gonzalo Tapia ↔ Lautaro GiacconeOyuncu değişikliği
- 66'Taha Habroune ↔ Dylan ChambostOyuncu değişikliği
- 66'Steven Moreira ↔ Eric BaillyOyuncu değişikliği
- 65'Santiago Rodriguez ↔ Jamal ThiareOyuncu değişikliği
- Tom Barlow ↔ Kenji Mboma DemOyuncu değişikliği59'
- David Douděra ↔ Ender Jesús Echenique PeñaOyuncu değişikliği59'
- 54'Gol Taha Habroune 0–2Asist: Gonzalo Tapia
- 45+7'André GomesSarı kart
- 45'Brais Méndez ↔ Sekou Tidiany BangouraOyuncu değişikliği
- Teenage HadebeSarı kart31'
- Samuel Mawuena GidiSarı kart28'
- 22'Gol Gonzalo Tapia 0–1Asist: Brais Méndez
- Julian Malatini ↔ Nick HagglundOyuncu değişikliği18'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 12/33 | %56 9/16 |
| Beraberlik | %30 10/33 | %19 3/16 |
| Mağlubiyet | %33 11/33 | %25 4/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %39 13/33 | %25 4/16 |
| Beraberlik | %15 5/33 | %19 3/16 |
| Mağlubiyet | %45 15/33 | %56 9/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,03 (67 gol) | 2,44 (39 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,21 (73 gol) | 1,88 (30 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (55 gol) | 1,62 (26 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,48 (49 gol) | 1,88 (30 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 24/33 | %69 11/16 |
| 1,5 Üst | %91 30/33 | %88 14/16 |
| 2,5 Üst | %70 23/33 | %63 10/16 |
| 3,5 Üst | %61 20/33 | %50 8/16 |
| Gol yememe | %12 4/33 | %19 3/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 22/33 | %75 12/16 |
| 1,5 Üst | %91 30/33 | %100 16/16 |
| 2,5 Üst | %70 23/33 | %75 12/16 |
| 3,5 Üst | %36 12/33 | %50 8/16 |
| Gol yememe | %24 8/33 | %19 3/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %75 24/32 | %67 10/15 |
| 8,5 Üst | %69 22/32 | %67 10/15 |
| 9,5 Üst | %56 18/32 | %60 9/15 |
| 10,5 Üst | %44 14/32 | %53 8/15 |
| Toplam (32) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %72 23/32 | %80 12/15 |
| 8,5 Üst | %59 19/32 | %60 9/15 |
| 9,5 Üst | %44 14/32 | %53 8/15 |
| 10,5 Üst | %25 8/32 | %47 7/15 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %91 29/32 | %93 14/15 |
| 3,5 Üst | %59 19/32 | %67 10/15 |
| 4,5 Üst | %41 13/32 | %40 6/15 |
| 5,5 Üst | %19 6/32 | %27 4/15 |
| Toplam (32) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %75 24/32 | %80 12/15 |
| 3,5 Üst | %56 18/32 | %53 8/15 |
| 4,5 Üst | %34 11/32 | %27 4/15 |
| 5,5 Üst | %13 4/32 | %0 0/15 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,0 | 11,7 |
| 6,5 Üst | %94 30/32 | %93 14/15 |
| 7,5 Üst | %81 26/32 | %87 13/15 |
| 8,5 Üst | %72 23/32 | %80 12/15 |
| 9,5 Üst | %59 19/32 | %67 10/15 |
| Toplam (32) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %81 26/32 | %87 13/15 |
| 7,5 Üst | %78 25/32 | %80 12/15 |
| 8,5 Üst | %59 19/32 | %67 10/15 |
| 9,5 Üst | %34 11/32 | %40 6/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 7/33 | %25 4/16 |
| Berabere | %42 14/33 | %44 7/16 |
| Geride | %36 12/33 | %31 5/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 14/33 | %38 6/16 |
| Berabere | %27 9/33 | %19 3/16 |
| Geride | %30 10/33 | %44 7/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Cincinnati (33 maç)
Columbus Crew (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Cincinnati (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 3 |
| 16-30 | 4 | 12 |
| 31-45 | 12 | 13 |
| 46-60 | 9 | 13 |
| 61-75 | 5 | 8 |
| 76-90 | 20 | 10 |
Columbus Crew (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 8 |
| 16-30 | 10 | 7 |
| 31-45 | 8 | 5 |
| 46-60 | 11 | 5 |
| 61-75 | 7 | 8 |
| 76-90 | 6 | 12 |
Kartlar
FC Cincinnati
Sarı 67 · Kırmızı 7 (33 maç · maç başı sarı 2,0)
Columbus Crew
Sarı 55 · Kırmızı 1 (33 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 499 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Cincinnati: iç saha, 15 maç · Columbus Crew: dış saha, 15 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Cincinnati – Columbus Crew ilk 11'ler
FC Cincinnati · 3-4-1-2
- 18R. CelentanoK
- 11S. GidiD28' sarı kart 28. dk
- 6J. MalatiniD18' oyundan çıktı 18. dk
- 15T. HadebeD31' sarı kart 31. dk
- 23D. DouděraO59' oyundan çıktı 59. dk
- 5O. NwobodoO
- 20P. BuchaO79' oyundan çıktı 79. dk
- 3T. MalaciaO
- 10EvanderO
- 16T. BarlowF59' oyundan çıktı 59. dk
- 9K. DenkeyF
- 22G. ValenzuelaO79' oyuna girdi 79. dk
- 27B. AnungaO
- 66E. EcheniqueF59' oyuna girdi 59. dk
- 4N. HagglundD18' oyuna girdi 18. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 99A. JabbariF79' oyuna girdi 79. dk
- 13E. LouroK
- 17K. Mboma DemF59' oyuna girdi 59. dk
- 29Bryan Josías Ramírez LeónD
- 24K. SmithD
Teknik direktör: Pat Noonan
Columbus Crew · 3-4-3
- 28P. SchulteK
- 31S. MoreiraD66' oyundan çıktı 66. dk
- 25S. ZawadzkiD
- 18M. AmundsenD
- 2M. HerreraO
- 20André GomesO45+7' sarı kart 45+7. dk
- 16T. HabrouneO54' gol 54. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 11B. LennonO
- 10Brais MéndezF22' asist 22. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 33G. TapiaF22' gol 22. dk54' asist 54. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 8S. RodríguezF65' oyundan çıktı 65. dk
- 17S. BangouraO45' oyuna girdi 45. dk
- 3E. BaillyD66' oyuna girdi 66. dk
- 7D. ChambostO66' oyuna girdi 66. dk90+3' sarı kart 90+3. dk
- 26L. GiacconeO79' oyuna girdi 79. dk
- 1N. HagenK
- 77Josef MartínezF
- 23M. FarsiD
- 14A. SejdićO
- 19J. ThiaréF65' oyuna girdi 65. dk
Teknik direktör: L. Courtois
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
ABD · Major League Soccer puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
FC Cincinnati için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 11, yenilen 12. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Columbus Crew son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 22 maçta galibiyetler FC Cincinnati 6 – Columbus Crew 10; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Temmuz 2026, Columbus Crew 2-1 FC Cincinnati.
- Sıralama
- 9. (36 p) – 13. (32 p)
- Form (son 5)
- MGMBB – GMGGG
- H2H (G-B-M)
- 6-6-10 (22 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %69 – %86
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %77 – %86
- Korner ort. (maç)
- 10,5
- iddaa MS 1-0-2
- 2,17 – 3,67 – 2,45
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
FC Cincinnati iç saha 13 maçta maç başına 2,77 gol attı, 2,08 gol yedi; Columbus Crew dış saha 14 maçta 1,57 attı, 2,14 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %69, konukta %86. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FC Cincinnati %77, Columbus Crew %86. İlk yarıyı önde kapatma: FC Cincinnati 4/13, Columbus Crew 4/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): FC Cincinnati 5,9, Columbus Crew 6,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,5. Maç başına kart: FC Cincinnati 2,2, Columbus Crew 1,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,17, 0 – 3,67, 2 – 2,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,01, Üst 1,24. Karşılıklı Gol: Var 1,23, Yok 3,05.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %78; KG var ortalaması %81; maç başına toplam korner ortalaması 10,5; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 10:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
ABD · Major League Soccer puan durumu · Eastern Conference
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nashville SC | 34 | +46 | 77 |
| 2 | Inter Miami | 34 | +21 | 60 |
| 3 | New England Revolution | 34 | +8 | 58 |
| 4 | Chicago Fire | 34 | +10 | 55 |
| 5 | Charlotte | 34 | +15 | 54 |
| 6 | Philadelphia Union | 34 | +14 | 50 |
| 7 | Columbus Crew | 34 | +7 | 47 |
| 8 | Orlando City SC | 34 | -15 | 46 |
| 9 | FC Cincinnati | 34 | -8 | 46 |
| 10 | New York Red Bulls | 34 | -14 | 42 |
| 11 | New York City FC | 34 | +4 | 42 |
| 12 | Toronto FC | 34 | -15 | 39 |
| 13 | Atlanta United FC | 34 | -17 | 33 |
| 14 | DC United | 34 | -22 | 33 |
| 15 | CF Montreal | 34 | -32 | 26 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nashville SC | 17 | +34 | 47 |
| 2 | New England Revolution | 17 | +11 | 35 |
| 3 | Charlotte | 17 | +21 | 34 |
| 4 | Orlando City SC | 17 | +11 | 33 |
| 5 | FC Cincinnati | 17 | +7 | 30 |
| 6 | Philadelphia Union | 17 | +13 | 29 |
| 7 | Columbus Crew | 17 | +10 | 29 |
| 8 | Chicago Fire | 17 | +8 | 29 |
| 9 | Inter Miami | 17 | +15 | 27 |
| 10 | Toronto FC | 17 | +3 | 27 |
| 11 | New York Red Bulls | 17 | -2 | 24 |
| 12 | New York City FC | 17 | +6 | 21 |
| 13 | DC United | 17 | -9 | 20 |
| 14 | CF Montreal | 17 | -6 | 17 |
| 15 | Atlanta United FC | 17 | -7 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Miami | 17 | +6 | 33 |
| 2 | Nashville SC | 17 | +12 | 30 |
| 3 | Chicago Fire | 17 | +2 | 26 |
| 4 | New England Revolution | 17 | -3 | 23 |
| 5 | Philadelphia Union | 17 | +1 | 21 |
| 6 | New York City FC | 17 | -2 | 21 |
| 7 | Charlotte | 17 | -6 | 20 |
| 8 | Columbus Crew | 17 | -3 | 18 |
| 9 | New York Red Bulls | 17 | -12 | 18 |
| 10 | Atlanta United FC | 17 | -10 | 16 |
| 11 | FC Cincinnati | 17 | -15 | 16 |
| 12 | DC United | 17 | -13 | 13 |
| 13 | Orlando City SC | 17 | -26 | 13 |
| 14 | Toronto FC | 17 | -18 | 12 |
| 15 | CF Montreal | 17 | -26 | 9 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
