FC Biel-Bienne 2-2 SC Cham: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Biel-Bienne 2–2 SC Cham (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
FC Biel-Bienne – SC Cham maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: S. Moulin 37', D. Paviot 90+4' (FC Biel-Bienne); M. Pasquarelli 49', A. Ribeiro 76' (SC Cham).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
FC Biel-Bienne üstte · SC Cham altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 37' gol: S. Moulin (FC Biel-Bienne)
- 49' gol: M. Pasquarelli (SC Cham)
- 76' gol: A. Ribeiro (SC Cham)
- 90+4' gol: D. Paviot (FC Biel-Bienne)
Maç olayları
- FC Biel-BienneSC Cham
- Gol D. Paviot 2–290+4'
- 76'Gol A. Ribeiro 1–2
- 49'Gol M. Pasquarelli 1–1
- Gol S. Moulin 1–037'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 8/14 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %14 2/14 | %17 1/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 9/15 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %20 3/15 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,14 (30 gol) | 2,83 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,29 (18 gol) | 2,00 (12 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (30 gol) | 2,17 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (19 gol) | 1,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %83 5/6 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %17 1/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %93 14/15 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %73 11/15 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %57 8/14 | %67 4/6 |
| Berabere | %43 6/14 | %33 2/6 |
| Geride | %0 0/14 | %0 0/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %50 3/6 |
| Berabere | %43 6/14 | %17 1/6 |
| Geride | %14 2/14 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Biel-Bienne (14 maç)
SC Cham (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Biel-Bienne (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 6 | 2 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 5 | 9 |
SC Cham (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Kartlar
FC Biel-Bienne
Sarı 0 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,0)
SC Cham
Sarı 0 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 132 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Biel-Bienne 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 11-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Cham için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 8, yenilen 8.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Biel-Bienne 5 – Cham 4; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Mayıs 2026, Cham 3-2 Biel-Bienne.
- Sıralama
- 1. (26 p) – 5. (22 p)
- Form (son 5)
- BGGGG – MGMGG
- H2H (G-B-M)
- 5-2-4 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,53 – 3,84 – 3,73
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Biel-Bienne iç saha 5 maçta maç başına 3,00 gol attı, 2,00 gol yedi; Cham dış saha 4 maçta 1,50 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Biel-Bienne %80, Cham %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Biel-Bienne %80, Cham %50. İlk yarıyı önde kapatma: Biel-Bienne 3/5, Cham 2/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,53, 0 – 3,84, 2 – 3,73. Karşılıklı Gol: Var 1,33, Yok 2,33.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %65; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsviçre · 1. Liga Promotion puan durumu · 1 Liga Promotion
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bulle | 15 | +14 | 33 |
| 2 | FC Schaffhausen | 14 | +18 | 32 |
| 3 | Cham | 15 | +11 | 30 |
| 4 | Biel-Bienne | 14 | +12 | 28 |
| 5 | Paradiso | 15 | +9 | 25 |
| 6 | Grand-Saconnex | 15 | +3 | 24 |
| 7 | Brühl | 15 | +1 | 23 |
| 8 | YF Juventus | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Zürich II | 15 | +1 | 21 |
| 10 | Breitenrain | 15 | 0 | 21 |
| 11 | Basel II | 15 | -2 | 20 |
| 12 | Amical Saint-Prex | 15 | -13 | 19 |
| 13 | Kreuzlingen | 14 | -4 | 15 |
| 14 | Young Boys II | 14 | -7 | 15 |
| 15 | Luzern II | 15 | -8 | 14 |
| 16 | Lugano II | 15 | -17 | 13 |
| 17 | Bavois | 14 | -4 | 11 |
| 18 | Bellinzona | 14 | -16 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Schaffhausen | 7 | +7 | 18 |
| 2 | Cham | 9 | +4 | 17 |
| 3 | Brühl | 8 | +6 | 16 |
| 4 | Breitenrain | 7 | +5 | 16 |
| 5 | Grand-Saconnex | 8 | +7 | 15 |
| 6 | Bulle | 7 | +8 | 14 |
| 7 | Zürich II | 8 | +5 | 13 |
| 8 | YF Juventus | 8 | +1 | 13 |
| 9 | Amical Saint-Prex | 7 | 0 | 13 |
| 10 | Biel-Bienne | 6 | +5 | 11 |
| 11 | Basel II | 7 | +3 | 10 |
| 12 | Kreuzlingen | 8 | +2 | 10 |
| 13 | Young Boys II | 6 | +2 | 10 |
| 14 | Lugano II | 8 | -5 | 10 |
| 15 | Paradiso | 8 | +2 | 9 |
| 16 | Bavois | 6 | +3 | 8 |
| 17 | Bellinzona | 7 | -5 | 7 |
| 18 | Luzern II | 7 | -10 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bulle | 8 | +6 | 19 |
| 2 | Biel-Bienne | 8 | +7 | 17 |
| 3 | Paradiso | 7 | +7 | 16 |
| 4 | FC Schaffhausen | 7 | +11 | 14 |
| 5 | Cham | 6 | +7 | 13 |
| 6 | Luzern II | 8 | +2 | 11 |
| 7 | Basel II | 8 | -5 | 10 |
| 8 | YF Juventus | 7 | +1 | 9 |
| 9 | Grand-Saconnex | 7 | -4 | 9 |
| 10 | Zürich II | 7 | -4 | 8 |
| 11 | Brühl | 7 | -5 | 7 |
| 12 | Amical Saint-Prex | 8 | -13 | 6 |
| 13 | Breitenrain | 8 | -5 | 5 |
| 14 | Kreuzlingen | 6 | -6 | 5 |
| 15 | Young Boys II | 8 | -9 | 5 |
| 16 | Bavois | 8 | -7 | 3 |
| 17 | Lugano II | 7 | -12 | 3 |
| 18 | Bellinzona | 7 | -11 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 1. Liga Promotion'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
