Fagiano 2-0 M Hollyhock: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Fagiano 2–0 M Hollyhock (21 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 13–7, isabetli şut 5–3, topa sahip olma %42–%58, korner 4–2.
Maç özeti
Fagiano – M Hollyhock maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Ataru Esaka 52', 65' (Fagiano). xG: Fagiano 1,1 – 0,3 M Hollyhock.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Fagiano: T. Kiyama · M Hollyhock: D. Kimori
Maç akışı
Fagiano üstte · M Hollyhock altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 52' gol: Ataru Esaka (Fagiano)
- 57' oyuncu değişikliği: Ryo Nemoto ↔ Keisuke Tada (M Hollyhock)
- 57' oyuncu değişikliği: Jin Okumura ↔ Hayata Yamamoto (M Hollyhock)
- 59' sarı kart: Haruka Motoyama (Fagiano)
- 65' gol: Ataru Esaka (Fagiano)
- 66' oyuncu değişikliği: Ataru Esaka ↔ Kamiya Yuta (Fagiano)
- 66' oyuncu değişikliği: Masaya Matsumoto ↔ Kosuke Shirai (Fagiano)
- 68' oyuncu değişikliği: Chihiro Kato ↔ Patryck Ferreira (M Hollyhock)
- 68' oyuncu değişikliği: Kaito Taniguchi ↔ Motoki Nishihara (M Hollyhock)
- 78' oyuncu değişikliği: Na Sang-Ho ↔ Yota Fujii (Fagiano)
- 78' oyuncu değişikliği: Towa Yamane ↔ Soichiro Mori (Fagiano)
- 82' oyuncu değişikliği: Yu Funabashi ↔ Rei Ieizumi (M Hollyhock)
- 90' oyuncu değişikliği: Lucas Marcos Meireles ↔ Kota Kawano (Fagiano)
Maç olayları
- FagianoM Hollyhock
- Lucas Marcos Meireles ↔ Kota KawanoOyuncu değişikliği90'
- 82'Yu Funabashi ↔ Rei IeizumiOyuncu değişikliği
- Na Sang-Ho ↔ Yota FujiiOyuncu değişikliği78'
- Towa Yamane ↔ Soichiro MoriOyuncu değişikliği78'
- 68'Chihiro Kato ↔ Patryck FerreiraOyuncu değişikliği
- 68'Kaito Taniguchi ↔ Motoki NishiharaOyuncu değişikliği
- Ataru Esaka ↔ Kamiya YutaOyuncu değişikliği66'
- Masaya Matsumoto ↔ Kosuke ShiraiOyuncu değişikliği66'
- Gol Ataru Esaka 2–065'
- Haruka MotoyamaSarı kart59'
- 57'Ryo Nemoto ↔ Keisuke TadaOyuncu değişikliği
- 57'Jin Okumura ↔ Hayata YamamotoOyuncu değişikliği
- Gol Ataru Esaka 1–0Asist: Lucas Marcos Meireles52'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %62 8/13 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (16 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,34 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (22 gol)ligde 7.–9. · lig ortalamasında | 1,57 (11 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,92 (12 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,56 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,92 (25 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,44 yüksek | 2,33 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 2.–6. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %71 10/14ligde 3.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13ligde 11.–15. · lig ortalamasında | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13ligde 15.–17. · lig ortalamasından 11 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %0 0/13 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 7,5 |
| 7,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %31 4/13 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 2,7 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,2 | 2,2 |
| 2,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %15 2/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %0 0/13 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,1 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %64 9/14 | %71 5/7 |
| Geride | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Geride | %31 4/13 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Fagiano (14 maç)
M Hollyhock (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Fagiano (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 2 | 4 |
M Hollyhock (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 3 | 6 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 1 | 8 |
Kartlar
Fagiano
Sarı 25 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 1,8)
M Hollyhock
Sarı 14 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Fagiano: iç saha, 7 maç · M Hollyhock: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Fagiano – M Hollyhock ilk 11'ler
Fagiano · 3-4-2-1
- 1L. MoserK
- 26H. MotoyamaD59' sarı kart 59. dk
- 48Y. TatsutaD
- 43Y. SuzukiD
- 28M. MatsumotoO66' oyundan çıktı 66. dk
- 41E. MiyamotoO
- 80OberdanO
- 88T. YamaneO78' oyundan çıktı 78. dk
- 10Na Sang-HoO78' oyundan çıktı 78. dk
- 8A. EsakaO52' gol 52. dk65' gol 65. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 99LucãoF52' asist 52. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 55Y. FujiiD78' oyuna girdi 78. dk
- 52T. HamadaK
- 33Y. KamiyaO66' oyuna girdi 66. dk
- 20K. KawanoF90' oyuna girdi 90. dk
- 9Léo GaúchoF
- 44S. MoriD78' oyuna girdi 78. dk
- 19R. SatoF
- 51K. ShiraiD66' oyuna girdi 66. dk
- 7R. TakeuchiO
Teknik direktör: T. Kiyama
M Hollyhock · 4-4-2
- 27J. SłowikK
- 25T. MaseD
- 15Y. KimotoD
- 17K. ItakuraD
- 16Y. TamuraD
- 30J. OkumuraO57' oyundan çıktı 57. dk
- 38Leonardo HugoO
- 20Y. FunabashiO82' oyundan çıktı 82. dk
- 22K. TaniguchiO68' oyundan çıktı 68. dk
- 9R. NemotoF57' oyundan çıktı 57. dk
- 8C. KatoF68' oyundan çıktı 68. dk
- 2M. FofanaD
- 50R. IeizumiD82' oyuna girdi 82. dk
- 44M. NishiharaO68' oyuna girdi 68. dk
- 34K. NishikawaK
- 3K. OsakiO
- 33Patryck FerreiraF68' oyuna girdi 68. dk
- 29K. TadaF57' oyuna girdi 57. dk
- 39H. YamamotoO57' oyuna girdi 57. dk
- 24K. YamazakiO
Teknik direktör: D. Kimori
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Japonya · J1 League puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Fagiano 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Mito Hollyhock için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 9, yenilen 5.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 17 kez karşılaştı: Fagiano 5, Mito Hollyhock 7 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Eylül 2024, Mito Hollyhock 0-0 Fagiano.
- Form (son 5)
- MBMGG – MGMGM
- H2H (G-B-M)
- 5-5-7 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %75
- Korner ort. (maç)
- 8,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,49 – 3,52 – 5,42
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Fagiano iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,40 gol yedi; Mito Hollyhock dış saha 4 maçta 1,25 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Fagiano %40, Mito Hollyhock %75. İlk yarıyı önde kapatma: Fagiano 1/5, Mito Hollyhock 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Fagiano 6,0, Mito Hollyhock 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,5. Maç başına kart: Fagiano 2,4, Mito Hollyhock 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,49, 0 – 3,52, 2 – 5,42. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,51, Üst 2,08. Karşılıklı Gol: Var 2,11, Yok 1,50.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 8,5; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 10:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · J1 League puan durumu · J-League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 12 | +20 | 27 |
| 2 | FC Tokyo | 12 | +19 | 27 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 12 | +19 | 26 |
| 4 | Kashiwa Reysol | 12 | +6 | 25 |
| 5 | Vissel Kobe | 12 | +7 | 23 |
| 6 | Kawasaki Frontale | 12 | +7 | 22 |
| 7 | Urawa | 12 | -2 | 21 |
| 8 | Kashima | 12 | +4 | 20 |
| 9 | Yokohama F. Marinos | 12 | +4 | 18 |
| 10 | Fagiano Okayama | 12 | -2 | 16 |
| 11 | Nagoya Grampus | 12 | -4 | 14 |
| 12 | Cerezo Osaka | 12 | -7 | 14 |
| 13 | Shimizu S-pulse | 12 | -10 | 14 |
| 14 | V-varen Nagasaki | 12 | -4 | 12 |
| 15 | Gamba Osaka | 12 | -7 | 11 |
| 16 | Kyoto Sanga | 12 | -8 | 10 |
| 17 | Mito Hollyhock | 12 | -10 | 9 |
| 18 | Tokyo Verdy | 12 | -12 | 8 |
| 19 | Avispa Fukuoka | 12 | -8 | 7 |
| 20 | JEF United Chiba | 12 | -12 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +18 | 16 |
| 2 | FC Tokyo | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Kawasaki Frontale | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Kashima | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Cerezo Osaka | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Urawa | 6 | +1 | 12 |
| 7 | V-varen Nagasaki | 6 | +4 | 11 |
| 8 | Vissel Kobe | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Machida Zelvia | 5 | +4 | 10 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | 0 | 10 |
| 11 | Kashiwa Reysol | 5 | +1 | 9 |
| 12 | Yokohama F. Marinos | 5 | +2 | 8 |
| 13 | Nagoya Grampus | 6 | 0 | 8 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 7 | -5 | 8 |
| 15 | Avispa Fukuoka | 7 | 0 | 7 |
| 16 | Mito Hollyhock | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Gamba Osaka | 5 | -2 | 5 |
| 18 | JEF United Chiba | 5 | -3 | 5 |
| 19 | Tokyo Verdy | 8 | -10 | 5 |
| 20 | Kyoto Sanga | 5 | -3 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 7 | +16 | 17 |
| 2 | Kashiwa Reysol | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Vissel Kobe | 7 | +3 | 12 |
| 4 | FC Tokyo | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Yokohama F. Marinos | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Urawa | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Kawasaki Frontale | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Kashima | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Nagoya Grampus | 6 | -4 | 6 |
| 12 | Gamba Osaka | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Kyoto Sanga | 7 | -5 | 6 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 5 | -5 | 6 |
| 15 | Mito Hollyhock | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Tokyo Verdy | 4 | -2 | 3 |
| 17 | JEF United Chiba | 7 | -9 | 2 |
| 18 | Cerezo Osaka | 5 | -9 | 2 |
| 19 | V-varen Nagasaki | 6 | -8 | 1 |
| 20 | Avispa Fukuoka | 5 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün J1 League'de oynanan diğer maçlar
- 13:00 Fukuoka 1–2 Gamba Osaka
- 13:00 Kawasaki Frontale 2–1 Vissel Kobe
- 13:00 Kyoto Sanga 2–2 Kashima
- 13:00 Nagoya 1–1 Cerezo Osaka
- 13:00 Shimizu 0–5 FC Machida Zelvia
- 13:00 Tokyo 0–0 Kashiwa
- 13:00 V-Varen 4–0 Sanfrecce Hiroshima
- 13:00 Yokohama Marinos 2–2 Tokyo Verdy
- 13:30 Urawa Red 3–2 JEF United
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
