Estudiantes Río Cuarto 2-1 CA Aldosivi: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Estudiantes Río Cuarto 2–1 CA Aldosivi (19 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 22–10, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %52–%48, korner 7–0.
Maç özeti
Estudiantes Río Cuarto – CA Aldosivi maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Ibrahim Hesar 85', Gabriel Alanis 87' (Estudiantes Río Cuarto); Andres Vombergar 68' (CA Aldosivi). xG: Estudiantes Río Cuarto 2,2 – 1,2 CA Aldosivi.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Estudiantes Río Cuarto: R. Forestello · CA Aldosivi: J. Sanguinetti
Maç akışı
Estudiantes Río Cuarto üstte · CA Aldosivi altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 27' sarı kart: Fernando Rodríguez (Estudiantes Río Cuarto)
- 45' oyuncu değişikliği: Matias Godoy ↔ Tomás Fernández (CA Aldosivi)
- 45' oyuncu değişikliği: Fernando Rodríguez ↔ Facundo Cobos (Estudiantes Río Cuarto)
- 45' oyuncu değişikliği: Nicolás Gaitán ↔ Andres Vombergar (CA Aldosivi)
- 58' sarı kart: Agustín Quiroga (Estudiantes Río Cuarto)
- 63' sarı kart: Lucas Castro (CA Aldosivi)
- 64' sarı kart: Tomás González (Estudiantes Río Cuarto)
- 65' oyuncu değişikliği: Lucas Castro ↔ Bautista Dadín (CA Aldosivi)
- 65' oyuncu değişikliği: Nicolás Cordero ↔ Andrés Chávez (CA Aldosivi)
- 68' gol: Andres Vombergar (CA Aldosivi)
- 77' oyuncu değişikliği: Agustín Palavecino ↔ Natanael Guzmán (CA Aldosivi)
- 79' oyuncu değişikliği: Tomás González ↔ Siro Rosané (Estudiantes Río Cuarto)
- 80' oyuncu değişikliği: Agustín Quiroga ↔ Martín Garnerone (Estudiantes Río Cuarto)
- 80' oyuncu değişikliği: Mauro Valiente ↔ Juan Garro (Estudiantes Río Cuarto)
- 85' gol: Ibrahim Hesar (Estudiantes Río Cuarto)
- 86' sarı kart: Juan Antonini (Estudiantes Río Cuarto)
- 87' gol: Gabriel Alanis (Estudiantes Río Cuarto)
Maç olayları
- Estudiantes Río CuartoCA Aldosivi
- Gol Gabriel Alanis 2–1Asist: Siro Rosané87'
- Juan AntoniniSarı kart86'
- Gol Ibrahim Hesar 1–185'
- Agustín Quiroga ↔ Martín GarneroneOyuncu değişikliği80'
- Mauro Valiente ↔ Juan GarroOyuncu değişikliği80'
- Tomás González ↔ Siro RosanéOyuncu değişikliği79'
- 77'Agustín Palavecino ↔ Natanael GuzmánOyuncu değişikliği
- 68'Gol Andres Vombergar 0–1
- 65'Lucas Castro ↔ Bautista DadínOyuncu değişikliği
- 65'Nicolás Cordero ↔ Andrés ChávezOyuncu değişikliği
- Tomás GonzálezSarı kart64'
- 63'Lucas CastroSarı kart
- Agustín QuirogaSarı kart58'
- 45'Matias Godoy ↔ Tomás FernándezOyuncu değişikliği
- Fernando Rodríguez ↔ Facundo CobosOyuncu değişikliği45'
- 45'Nicolás Gaitán ↔ Andres VombergarOyuncu değişikliği
- Fernando RodríguezSarı kart27'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %9 3/32 | %19 3/16 |
| Beraberlik | %16 5/32 | %19 3/16 |
| Mağlubiyet | %75 24/32 | %63 10/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %9 3/32 | %0 0/16 |
| Beraberlik | %31 10/32 | %13 2/16 |
| Mağlubiyet | %59 19/32 | %88 14/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,47 (15 gol) | 0,56 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,47 (47 gol) | 1,12 (18 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,69 (22 gol) | 0,69 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,41 (45 gol) | 1,81 (29 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %34 11/32 | %31 5/16 |
| 1,5 Üst | %66 21/32 | %56 9/16 |
| 2,5 Üst | %38 12/32 | %31 5/16 |
| 3,5 Üst | %3 1/32 | %0 0/16 |
| Gol yememe | %19 6/32 | %31 5/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 16/32 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %63 20/32 | %69 11/16 |
| 2,5 Üst | %34 11/32 | %44 7/16 |
| 3,5 Üst | %19 6/32 | %19 3/16 |
| Gol yememe | %22 7/32 | %0 0/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %68 21/31 | %69 11/16 |
| 8,5 Üst | %65 20/31 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %52 16/31 | %50 8/16 |
| 10,5 Üst | %39 12/31 | %38 6/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %72 23/32 | %69 11/16 |
| 8,5 Üst | %53 17/32 | %56 9/16 |
| 9,5 Üst | %38 12/32 | %38 6/16 |
| 10,5 Üst | %38 12/32 | %38 6/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %81 25/31 | %81 13/16 |
| 3,5 Üst | %74 23/31 | %69 11/16 |
| 4,5 Üst | %39 12/31 | %31 5/16 |
| 5,5 Üst | %23 7/31 | %25 4/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %88 28/32 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %81 26/32 | %81 13/16 |
| 4,5 Üst | %66 21/32 | %69 11/16 |
| 5,5 Üst | %34 11/32 | %25 4/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,9 | 5,9 |
| 6,5 Üst | %52 16/31 | %38 6/16 |
| 7,5 Üst | %42 13/31 | %31 5/16 |
| 8,5 Üst | %32 10/31 | %25 4/16 |
| 9,5 Üst | %13 4/31 | %0 0/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %63 20/32 | %63 10/16 |
| 7,5 Üst | %56 18/32 | %56 9/16 |
| 8,5 Üst | %38 12/32 | %38 6/16 |
| 9,5 Üst | %19 6/32 | %13 2/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %9 3/32 | %6 1/16 |
| Berabere | %50 16/32 | %56 9/16 |
| Geride | %41 13/32 | %38 6/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 6/32 | %13 2/16 |
| Berabere | %47 15/32 | %38 6/16 |
| Geride | %34 11/32 | %50 8/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Estudiantes Río Cuarto (32 maç)
CA Aldosivi (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Estudiantes Río Cuarto (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 6 |
| 16-30 | 1 | 5 |
| 31-45 | 3 | 6 |
| 46-60 | 2 | 5 |
| 61-75 | 2 | 8 |
| 76-90 | 5 | 12 |
CA Aldosivi (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 2 | 8 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 2 | 7 |
| 76-90 | 3 | 12 |
Kartlar
Estudiantes Río Cuarto
Sarı 73 · Kırmızı 5 (32 maç · maç başı sarı 2,3)
CA Aldosivi
Sarı 90 · Kırmızı 3 (32 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Estudiantes Río Cuarto: iç saha, 16 maç · CA Aldosivi: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Estudiantes Río Cuarto – CA Aldosivi ilk 11'ler
Estudiantes Río Cuarto · 5-3-2
- 38Lautaro HerreraK
- 6J. AntoniniD86' sarı kart 86. dk
- 2G. MaffiniD
- 30S. OjedaD
- 29A. QuirogaD58' sarı kart 58. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 23F. RodríguezD27' sarı kart 27. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 10T. GonzálezO64' sarı kart 64. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 5A. CabreraO
- 17G. AlanísO87' gol 87. dk
- 77I. HesarF85' gol 85. dk
- 22M. ValienteF80' oyundan çıktı 80. dk
- 24Tomas Escobar CarranzaO
- 3Lucas BañosD
- 8S. RosanéO79' oyuna girdi 79. dk87' asist 87. dk
- 99J. ChalaF
- 28F. CobosD45' oyuna girdi 45. dk
- 9J. FerreiraF
- 11M. GarneroneF80' oyuna girdi 80. dk
- 27J. GarroF80' oyuna girdi 80. dk
- 12Francisco Agustín GualtieriK
- 20Benjamín MoyanoF
- 18J. RiveroF
- 31M. ValentiD
Teknik direktör: R. Forestello
CA Aldosivi · 4-4-1-1
- 23I. ChiccoK
- 28S. MoyaD
- 25N. BreitenbruchD
- 32J. PomboD
- 13B. CufréD
- 11B. PalavecinoO77' oyundan çıktı 77. dk
- 8M. GarcíaO
- 19L. CastroO63' sarı kart 63. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 21M. GodoyO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10N. GaitánO45' oyundan çıktı 45. dk
- 9N. CorderoF65' oyundan çıktı 65. dk
- 37Pablo ArgoytiaO
- 12Kevin BáezK
- 18A. ChávezF65' oyuna girdi 65. dk
- 16B. DadÃnF65' oyuna girdi 65. dk
- 27T. FernándezF45' oyuna girdi 45. dk
- 7N. GuzmánF77' oyuna girdi 77. dk
- 17F. LaurelliD
- 15F. PerruzziO
- 26S. SammaroneD
- 29A. VombergarF45' oyuna girdi 45. dk68' gol 68. dk
- 33N. ZalazarD
- 24F. AnsoF
Teknik direktör: J. Sanguinetti
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Estudiantes Río Cuarto 0 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 5 kez kaybetti (gol: 3-9). Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti. Aldosivi son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 8 gol attı, 9 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Estudiantes Río Cuarto 0, Aldosivi 0 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Nisan 2026, Aldosivi 0-0 Estudiantes Río Cuarto.
- Sıralama
- 15. (5 p) – 14. (8 p)
- Form (son 5)
- MMMMM – MMGMG
- H2H (G-B-M)
- 0-3-0 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %21 – %36
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %21 – %50
- Korner ort. (maç)
- 9,7
- iddaa MS 1-0-2
- 2,64 – 2,67 – 2,57
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Estudiantes Río Cuarto iç saha 14 maçta maç başına 0,43 gol attı, 1,07 gol yedi; Aldosivi dış saha 14 maçta 0,64 attı, 1,79 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Estudiantes Río Cuarto %21, Aldosivi %36. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Estudiantes Río Cuarto %21, Aldosivi %50. İlk yarıyı önde kapatma: Estudiantes Río Cuarto 1/14, Aldosivi 2/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Estudiantes Río Cuarto 5,1, Aldosivi 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Estudiantes Río Cuarto 2,1, Aldosivi 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,64, 0 – 2,67, 2 – 2,57. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,28, Üst 2,77. Karşılıklı Gol: Var 2,19, Yok 1,46.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %29; KG var ortalaması %36; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 04:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group B
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 16 | +14 | 34 |
| 2 | River Plate | 16 | +10 | 29 |
| 3 | Argentinos JRS | 16 | +4 | 29 |
| 4 | Rosario Central | 16 | +4 | 28 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 6 | Gimnasia L.P. | 16 | 0 | 26 |
| 7 | Huracan | 16 | +4 | 22 |
| 8 | Racing Club | 16 | +2 | 21 |
| 9 | Barracas Central | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Tigre | 16 | +3 | 20 |
| 11 | Sarmiento Junin | 16 | -7 | 19 |
| 12 | Banfield | 16 | -2 | 18 |
| 13 | Atletico Tucuman | 16 | -5 | 14 |
| 14 | Aldosivi | 16 | -13 | 8 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 16 | -19 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Argentinos JRS | 9 | +6 | 21 |
| 2 | Independ. Rivadavia | 9 | +9 | 19 |
| 3 | Sarmiento Junin | 8 | +3 | 16 |
| 4 | River Plate | 8 | +6 | 15 |
| 5 | Belgrano Cordoba | 8 | +6 | 14 |
| 6 | Banfield | 8 | +4 | 14 |
| 7 | Rosario Central | 8 | +3 | 14 |
| 8 | Huracan | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Tigre | 8 | +3 | 13 |
| 10 | Gimnasia L.P. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | Atletico Tucuman | 8 | +2 | 11 |
| 12 | Barracas Central | 8 | +1 | 11 |
| 13 | Racing Club | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -2 | 7 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 7 | +5 | 15 |
| 2 | River Plate | 8 | +4 | 14 |
| 3 | Rosario Central | 8 | +1 | 14 |
| 4 | Gimnasia L.P. | 8 | -1 | 13 |
| 5 | Racing Club | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Belgrano Cordoba | 8 | -2 | 12 |
| 7 | Barracas Central | 8 | -1 | 10 |
| 8 | Huracan | 8 | +1 | 9 |
| 9 | Argentinos JRS | 7 | -2 | 8 |
| 10 | Tigre | 8 | 0 | 7 |
| 11 | Banfield | 8 | -6 | 4 |
| 12 | Atletico Tucuman | 8 | -7 | 3 |
| 13 | Sarmiento Junin | 8 | -10 | 3 |
| 14 | Aldosivi | 8 | -11 | 1 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 8 | -13 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar
- 00:00 Estudiantes 1–2 San Lorenzo
- 02:15 Belgrano 0–3 River Plate
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
