← Maçlar
Cezayir · Ligue 2 · 8. hafta30 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

ESM Kolea 2-1 USM EL Harrach: Maç Sonucu ve İstatistikleri

ESM Kolea
2–1İY 0–0
USM EL Harrach
Maç sonu

ESM Kolea 2–1 USM EL Harrach (30 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

ESM Kolea – USM EL Harrach maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

ESM Kolea
Toplam (8)İç saha (5)
Galibiyet%25 2/8%40 2/5
Beraberlik%0 0/8%0 0/5
Mağlubiyet%75 6/8%60 3/5
USM EL Harrach
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%44 4/9%0 0/4
Beraberlik%22 2/9%25 1/4
Mağlubiyet%33 3/9%75 3/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

ESM Kolea
Toplam (8)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,12 (9 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç2,12 (17 gol)2,20 (11 gol)
USM EL Harrach
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,22 (11 gol)0,50 (2 gol)
Yediği gol / maç1,00 (9 gol)2,00 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

ESM Kolea
Toplam (8)İç saha (5)
KG Var%63 5/8%60 3/5
1,5 Üst%75 6/8%80 4/5
2,5 Üst%75 6/8%80 4/5
3,5 Üst%38 3/8%40 2/5
Gol yememe%13 1/8%20 1/5
USM EL Harrach
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%33 3/9%50 2/4
1,5 Üst%56 5/9%75 3/4
2,5 Üst%44 4/9%50 2/4
3,5 Üst%33 3/9%25 1/4
Gol yememe%44 4/9%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

ESM Kolea
Toplam (8)İç saha (5)
Önde%25 2/8%20 1/5
Berabere%38 3/8%40 2/5
Geride%38 3/8%40 2/5
USM EL Harrach
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%33 3/9%0 0/4
Berabere%67 6/9%100 4/4
Geride%0 0/9%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

ESM Kolea (8 maç)

1/111/X01/21X/11X/X0X/222/102/X02/23

USM EL Harrach (9 maç)

1/131/X01/20X/11X/X2X/232/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

ESM Kolea (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 0
31-45 0 1
46-60 1 1
61-75 0 4
76-90 1 1

USM EL Harrach (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 1 0
31-45 0 1
46-60 0 1
61-75 0 0
76-90 2 0

Kartlar

ESM Kolea

Sarı 0 · Kırmızı 1 (3 maç · maç başı sarı 0,0)

USM EL Harrach

Sarı 0 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta ESM Kolea 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 6-11). Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti. Usm El Harrach için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 6. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler ESM Kolea 0 – Usm El Harrach 1; 1 beraberlik var. Son maç: 25 Nisan 2026, Usm El Harrach 2-1 ESM Kolea.

Sıralama
15. (3 p) – 6. (11 p)
Form (son 5)
MMMMG – BMGMG
H2H (G-B-M)
0-1-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %29
iddaa MS 1-0-2
3,41 – 2,66 – 1,94
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

ESM Kolea iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 2,50 gol yedi; Usm El Harrach bu sezon 7 maçta 1,29 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: ESM Kolea %50, Usm El Harrach %29. İlk yarıyı önde kapatma: ESM Kolea 1/4, Usm El Harrach 2/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,41, 0 – 2,66, 2 – 1,94. Karşılıklı Gol: Var 1,96, Yok 1,48.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %59; KG var ortalaması %39; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Cezayir · Ligue 2 puan durumu · West

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1GC Mascara 9630 185 +1321 GGGGB
2Blida 9630 133 +1021 GGBGB
3RC Kouba 9540 184 +1419 BBBGB
4Mostaganem 9432 107 +315 MGGBG
5MC Saida 8431 85 +315 GGBMB
6Usm El Harrach 9423 119 +214 GMBMG
7Sidi Benali 9423 1313 014 MGBGM
8ASM Oran 9342 115 +613 GBBBB
9Hussein Dey 9405 1115 -412 GMGMG
10WA Mostaganem 9243 910 -110 BMBMG
11WA Tlemcen 8224 711 -48 MMGMB
12Tiaret 9144 1312 +17 MMGBB
13RC Arba 6213 810 -27 MGMBG
14Koléa 8206 917 -86 MMMGM
15El Bayadh 9045 29 -74 MMBBM
16Taghit 9018 228 -261 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1GC Mascara 5410 122 +1013
2Usm El Harrach 5410 91 +813
3Sidi Benali 5410 127 +513
4Blida 4400 81 +712
5Hussein Dey 5401 83 +512
6RC Kouba 4310 100 +1010
7MC Saida 5230 53 +29
8Mostaganem 5302 53 +29
9ASM Oran 4220 92 +78
10WA Mostaganem 4220 41 +38
11WA Tlemcen 4211 54 +17
12Koléa 5203 711 -46
13RC Arba 2110 43 +14
14Tiaret 4031 34 -13
15El Bayadh 4031 23 -13
16Taghit 4013 111 -101
#TakımOGBMAYAVP
1RC Kouba 5230 84 +49
2Blida 5230 52 +39
3GC Mascara 4220 63 +38
4Mostaganem 4130 54 +16
5MC Saida 3201 32 +16
6ASM Oran 5122 23 -15
7Tiaret 5113 108 +24
8RC Arba 4103 47 -33
9WA Mostaganem 5023 59 -42
10WA Tlemcen 4013 27 -51
11Sidi Benali 4013 16 -51
12Usm El Harrach 4013 28 -61
13El Bayadh 5014 06 -61
14Koléa 3003 26 -40
15Hussein Dey 4004 312 -90
16Taghit 5005 117 -160

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,41X2,6621,94

Çifte şans

1X1,46121,24X21,14

Karşılıklı gol

Var1,96Yok1,48

1,5 Alt / Üst

Alt2,23Üst1,35

2,5 Alt / Üst

Alt1,34Üst2,26

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.