← Maçlar
İsveç · Ettan - Norra1 Kasım 2026 · 19:00 TSİ

Enkopings SK 1-1 FC Jarfalla: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Enkopings SK
1–1İY 1–1
FC Jarfalla
Maç sonu

Enkopings SK 1–1 FC Jarfalla (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Enkopings SK – FC Jarfalla maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Enkopings SK üstte · FC Jarfalla altta

01530İY607590 6' gol (FC Jarfalla)27' sarı kart (Enkopings SK)45+3' gol (Enkopings SK)90+7' sarı kart (Enkopings SK)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 6' gol (FC Jarfalla)
  • 27' sarı kart (Enkopings SK)
  • 45+3' gol (Enkopings SK)
  • 90+7' sarı kart (Enkopings SK)

Maç olayları

  1. Enkopings SKFC Jarfalla
  2. Sarı kart90+7'
  3. Kaçan penaltı88'
  4. Gol 1–145+3'
  5. Sarı kart27'
  6. 6'Gol 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Enkopings SK
Toplam (29)İç saha (15)
Galibiyet%55 16/29%60 9/15
Beraberlik%14 4/29%20 3/15
Mağlubiyet%31 9/29%20 3/15
FC Jarfalla
Toplam (29)Dış saha (15)
Galibiyet%21 6/29%20 3/15
Beraberlik%21 6/29%33 5/15
Mağlubiyet%59 17/29%47 7/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Enkopings SK
Toplam (29)İç saha (15)
Attığı gol / maç1,59 (46 gol)1,60 (24 gol)
Yediği gol / maç1,48 (43 gol)1,53 (23 gol)
FC Jarfalla
Toplam (29)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,38 (40 gol)1,40 (21 gol)
Yediği gol / maç2,10 (61 gol)1,80 (27 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Enkopings SK
Toplam (29)İç saha (15)
KG Var%62 18/29%73 11/15
1,5 Üst%83 24/29%80 12/15
2,5 Üst%62 18/29%67 10/15
3,5 Üst%34 10/29%33 5/15
Gol yememe%21 6/29%13 2/15
FC Jarfalla
Toplam (29)Dış saha (15)
KG Var%66 19/29%87 13/15
1,5 Üst%93 27/29%100 15/15
2,5 Üst%69 20/29%60 9/15
3,5 Üst%52 15/29%47 7/15
Gol yememe%10 3/29%0 0/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Enkopings SK
Toplam (29)İç saha (15)
Önde%38 11/29%40 6/15
Berabere%31 9/29%33 5/15
Geride%31 9/29%27 4/15
FC Jarfalla
Toplam (29)Dış saha (15)
Önde%24 7/29%20 3/15
Berabere%45 13/29%67 10/15
Geride%31 9/29%13 2/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Enkopings SK (29 maç)

1/191/X21/20X/16X/X2X/212/112/X02/28

FC Jarfalla (29 maç)

1/141/X11/22X/11X/X5X/272/112/X02/28

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Enkopings SK (28 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 6
16-30 5 4
31-45 9 8
46-60 8 4
61-75 8 7
76-90 10 12

FC Jarfalla (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 9 8
16-30 5 5
31-45 7 16
46-60 3 8
61-75 8 12
76-90 8 12

Kartlar

Enkopings SK

Sarı 45 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,6)

FC Jarfalla

Sarı 50 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 232 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Enköping 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-4). Öne çıkan: son 4 maçını kazandı. Järfälla son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Enköping 1 – Järfälla 1; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Mayıs 2026, Järfälla 0-3 Enköping.

Sıralama
4. (51 p) – 15. (23 p)
Form (son 5)
GGGGM – BGMBM
H2H (G-B-M)
1-1-1 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %64
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %86
Devamını oku · Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Enköping iç saha 14 maçta maç başına 1,64 gol attı, 1,57 gol yedi; Järfälla dış saha 14 maçta 1,43 attı, 1,86 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Enköping %71, Järfälla %64. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Enköping %71, Järfälla %86. İlk yarıyı önde kapatma: Enköping 6/14, Järfälla 3/14.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %79; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 18:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İsveç · Ettan - Norra puan durumu · North

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Stockholm Internazionale 282044 6823 +4564 GGGBG
2AFC Eskilstuna 281657 5437 +1753 GBMGG
3Arlanda 281567 5035 +1551 GGMMG
4Enköping 281639 4542 +351 MGGGG
5Hammarby Talang 281477 5529 +2649 GMMGB
6FBK Karlstad 281378 4438 +646 GBMGM
7IF Karlstad 281288 4231 +1144 BBGMM
8Umeå FC 2811611 4044 -439 MGGGB
9Assyriska FF 2810513 4651 -535 MMGMM
10Gefle IF 2810513 3447 -1335 MMBBG
11Karlberg 289712 3848 -1034 BGBMB
12Sollentuna 2871011 3037 -731 MMGBG
13Vasalund 287714 3961 -2228 GMBMM
14Piteå 285914 3553 -1824 GBBBM
15Järfälla 286517 3960 -2123 MBMGB
16Stocksund 283619 4669 -2315 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Stockholm Internazionale 141022 3311 +2232
2Enköping 14923 2322 +129
3Arlanda 14743 2314 +925
4FBK Karlstad 14743 2121 025
5IF Karlstad 14734 2014 +624
6Hammarby Talang 14653 2414 +1023
7AFC Eskilstuna 14725 1315 -223
8Gefle IF 14635 2022 -221
9Karlberg 14545 1923 -419
10Sollentuna 14536 1719 -218
11Umeå FC 14536 1925 -618
12Assyriska FF 14527 2832 -417
13Vasalund 14527 2031 -1117
14Stocksund 14257 2838 -1011
15Piteå 14257 1627 -1111
16Järfälla 143110 1934 -1510
#TakımOGBMAYAVP
1Stockholm Internazionale 141022 3512 +2332
2AFC Eskilstuna 14932 4122 +1930
3Hammarby Talang 14824 3115 +1626
4Arlanda 14824 2721 +626
5Enköping 14716 2220 +222
6FBK Karlstad 14635 2317 +621
7Umeå FC 14635 2119 +221
8IF Karlstad 14554 2217 +520
9Assyriska FF 14536 1819 -118
10Karlberg 14437 1925 -615
11Gefle IF 14428 1425 -1114
12Sollentuna 14275 1318 -513
13Järfälla 14347 2026 -613
14Piteå 14347 1926 -713
15Vasalund 14257 1930 -1111
16Stocksund 141112 1831 -134

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 20:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 20:14 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün Ettan - Norra'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.