← Maçlar
Hollanda · Eerste Divisie · 13. hafta1 Kasım 2026 · 16:30 TSİ

Emmen 0-5 Den Bosch: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Emmen
0–5İY 0–2
Den Bosch
Maç sonu

Emmen 0–5 Den Bosch (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–2. Şut 11–21, isabetli şut 5–11, topa sahip olma %57–%43, korner 4–6.

Maç özeti

Emmen – Den Bosch maçı 0-5 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Kevin Monzialo 5', 83', Devon Findell·De Corte 29', Jeffry Fortes 63', Y. Dedelhomme (kendi kalesine) 89' (Den Bosch). xG: Emmen 0,9 – 3,9 Den Bosch.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Emmen: M. van Dam · Den Bosch: Bart Schreuder

Maç akışı

Emmen üstteDen Bosch altta

0'45'90' 5' gol: Kevin Monzialo (Den Bosch)⚽29' gol: Devon Findell·De Corte (Den Bosch)⚽32' oyuncu değişikliği: Alessandro Hojabrpour ↔ Mustafa Abdullatif (Emmen)↔45' oyuncu değişikliği: Freddy Quispel ↔ Daan Lambers (Emmen)↔59' sarı kart: M. van Dam (Emmen)61' oyuncu değişikliği: Ilias Boumassaoudi ↔ Lorenzo Hoffman (Den Bosch)↔63' gol: Jeffry Fortes (Den Bosch)⚽69' oyuncu değişikliği: Sebastian Karlsson Grach ↔ Emian-Johar Semedo (Den Bosch)↔71' oyuncu değişikliği: Sybrand Veldhuis ↔ Luca Denk (Emmen)↔71' oyuncu değişikliği: Michael Breij ↔ Chiel Sunder (Emmen)↔77' oyuncu değişikliği: Luca Everink ↔ Christian ostergaard (Emmen)↔77' oyuncu değişikliği: Stan Maas ↔ Jasper Van Heertum (Den Bosch)↔77' oyuncu değişikliği: Boris van Schuppen ↔ Jack de Vries (Den Bosch)↔83' gol: Kevin Monzialo (Den Bosch)⚽89' kendi kalesine gol: Y. Dedelhomme (Den Bosch)⚽

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Dep %74 · 4 şut · 0,2
  2. 16–30'Dep %73 · 4 şut · 0,4
  3. 31–45+'Dep %56 · 3 şut · 0,4
  4. 46–60'Dengeli · 6 şut · 0,8
  5. 61–75'Dep %75 · 4 şut · 1,1
  6. 76–90+'Dep %57 · 3 şut · 1,1

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Emmen, Dep = Den Bosch.

Maç olayları

  1. EmmenDen Bosch
  2. 89'Kendi kalesine gol Y. Dedelhomme 0–5Kendi kalesine
  3. 83'Gol Kevin Monzialo 0–4Asist: Lorenzo Hoffman
  4. 77'Boris van Schuppen ↔ Jack de VriesOyuncu değişikliği
  5. 77'Stan Maas ↔ Jasper Van HeertumOyuncu değişikliği
  6. Luca Everink ↔ Christian ostergaardOyuncu değişikliği77'
  7. Michael Breij ↔ Chiel SunderOyuncu değişikliği71'
  8. Sybrand Veldhuis ↔ Luca DenkOyuncu değişikliği71'
  9. 69'Sebastian Karlsson Grach ↔ Emian-Johar SemedoOyuncu değişikliği
  10. 63'Gol Jeffry Fortes 0–3Asist: Devon Findell·De Corte
  11. 61'Ilias Boumassaoudi ↔ Lorenzo HoffmanOyuncu değişikliği
  12. M. van DamSarı kart59'
  13. Freddy Quispel ↔ Daan LambersOyuncu değişikliği45'
  14. Alessandro Hojabrpour ↔ Mustafa AbdullatifOyuncu değişikliği32'
  15. 29'Gol Devon Findell·De Corte 0–2
  16. 5'Gol Kevin Monzialo 0–1Asist: Devon Findell·De Corte

Maç istatistikleri

EmmenDen Bosch
57%Topa sahip olma43%
0,91Beklenen gol (xG)3,85
11Toplam şut21
5İsabetli şut11
3İsabetsiz şut5
3Engellenen şut5
4Ceza sahası içi şut16
7Ceza sahası dışı şut5
4Korner6
5Ofsayt6
8Faul7
1Sarı kart0
0Kırmızı kart0
7Kurtarış5
493Pas360
395İsabetli pas268

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Emmen
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%62 8/13%71 5/7
Beraberlik%8 1/13%0 0/7
Mağlubiyet%31 4/13%29 2/7
Den Bosch
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%36 5/14%33 2/6
Beraberlik%29 4/14%0 0/6
Mağlubiyet%36 5/14%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Emmen
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç2,00 (26 gol)1,86 (13 gol)
Yediği gol / maç1,85 (24 gol)1,71 (12 gol)
Den Bosch
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,71 (24 gol)1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç1,57 (22 gol)1,50 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Emmen
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%54 7/13%57 4/7
1,5 Üst%85 11/13%71 5/7
2,5 Üst%69 9/13%71 5/7
3,5 Üst%46 6/13%43 3/7
Gol yememe%31 4/13%29 2/7
Den Bosch
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%71 10/14%33 2/6
1,5 Üst%86 12/14%67 4/6
2,5 Üst%57 8/14%50 3/6
3,5 Üst%43 6/14%50 3/6
Gol yememe%14 2/14%33 2/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Emmen
Toplam (13)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)10,110,0
7,5 Üst%69 9/13%71 5/7
8,5 Üst%69 9/13%71 5/7
9,5 Üst%62 8/13%57 4/7
10,5 Üst%46 6/13%43 3/7
Den Bosch
Toplam (14)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)11,813,7
7,5 Üst%86 12/14%100 6/6
8,5 Üst%86 12/14%100 6/6
9,5 Üst%79 11/14%100 6/6
10,5 Üst%64 9/14%83 5/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Emmen
Toplam (13)İç saha (7)
Maç başı kart4,03,7
2,5 Üst%77 10/13%71 5/7
3,5 Üst%62 8/13%57 4/7
4,5 Üst%46 6/13%43 3/7
5,5 Üst%23 3/13%14 1/7
Den Bosch
Toplam (14)Dış saha (6)
Maç başı kart2,52,0
2,5 Üst%50 7/14%33 2/6
3,5 Üst%29 4/14%17 1/6
4,5 Üst%14 2/14%17 1/6
5,5 Üst%0 0/14%0 0/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Emmen
Toplam (13)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut11,712,9
6,5 Üst%100 13/13%100 7/7
7,5 Üst%92 12/13%100 7/7
8,5 Üst%92 12/13%100 7/7
9,5 Üst%69 9/13%86 6/7
Den Bosch
Toplam (14)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut10,913,7
6,5 Üst%86 12/14%100 6/6
7,5 Üst%71 10/14%83 5/6
8,5 Üst%64 9/14%83 5/6
9,5 Üst%50 7/14%67 4/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Emmen
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%31 4/13%43 3/7
Berabere%38 5/13%43 3/7
Geride%31 4/13%14 1/7
Den Bosch
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%43 6/14%33 2/6
Berabere%36 5/14%33 2/6
Geride%21 3/14%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Emmen (13 maç)

1/141/X01/20X/14X/X0X/212/102/X12/23

Den Bosch (14 maç)

1/151/X11/20X/10X/X3X/222/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Emmen (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 3 4
31-45 5 2
46-60 5 2
61-75 7 4
76-90 4 5

Den Bosch (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 1
16-30 2 2
31-45 2 1
46-60 2 6
61-75 3 3
76-90 4 5

Kartlar

Emmen

Sarı 29 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,2)

Den Bosch

Sarı 14 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 138 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Emmen: iç saha, 7 maç · Den Bosch: dış saha, 6 maç

EmmenDen Bosch
%55,3Topa sahip olma%42,8
2,17Beklenen gol (xG)1,83
17,9Toplam şut15,3
6,9İsabetli şut5,3
11,7Ceza sahası içi şut10,2
6,6Korner7,7
467Pas314
%82Pas isabeti%70
4,1Kurtarış6,3
12,3Faul9,7
1,9Ofsayt3,0
2,0Sarı kart1,2
0,14Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,71Rakibin xG'si1,51
12,3Rakibin şutu16,8
6,0Rakibin isabetli şutu8,3
3,4Rakibin korneri6,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Emmen – Den Bosch ilk 11'ler

Emmen · 4-2-3-1

  1. 1S. KarssiesK
  2. 24L. EverinkD77' oyundan çıktı 77. dk
  3. 25R. KongoloD
  4. 3Y. Dede-LhommeD89' kendi kalesine 89. dk
  5. 17B. Van HoveD
  6. 21A. HojabrpourO32' oyundan çıktı 32. dk
  7. 7T. RheinO
  8. 40S. VeldhuisO71' oyundan çıktı 71. dk
  9. 12F. QuispelO45' oyundan çıktı 45. dk
  10. 22M. BreijO71' oyundan çıktı 71. dk
  11. 9J. CooperF
Yedekler
  • 18V. CarusD
  • 8L. DenkO71' oyuna girdi 71. dk
  • 2J. MukehD
  • 27J. HuijzerO
  • 23D. LambersF45' oyuna girdi 45. dk
  • 38Kevin NorderK
  • 33K. RoosK
  • 15C. SunderO71' oyuna girdi 71. dk
  • 14Stan van ManenF
  • 4C. ØstergaardD77' oyuna girdi 77. dk
  • 10Mustafa AbdullatifO32' oyuna girdi 32. dk

Teknik direktör: M. van Dam

Den Bosch · 3-1-4-2

  1. 1P. van de MerbelK
  2. 22Jeffry FortesD63' gol 63. dk
  3. 33M. LarosD
  4. 3S. MaasD77' oyundan çıktı 77. dk
  5. 18H. EikelboomO
  6. 2S. BarglanO
  7. 35B. van SchuppenO77' oyundan çıktı 77. dk
  8. 10Devon DecorteO5' asist 5. dk29' gol 29. dk63' asist 63. dk
  9. 40I. BoumassaoudiO61' oyundan çıktı 61. dk
  10. 9S. Karlsson GrachF69' oyundan çıktı 69. dk
  11. 8K. MonzialoF5' gol 5. dk83' gol 83. dk
Yedekler
  • 4J. van HeertumD77' oyuna girdi 77. dk
  • 39S. van DaalenO
  • 11J. De VriesO77' oyuna girdi 77. dk
  • 19R. WoltersF
  • 16Wang BohaoO
  • 17E. SemedoF69' oyuna girdi 69. dk
  • 21F. MurreK
  • 27L. HoffmanF61' oyuna girdi 61. dk83' asist 83. dk
  • 25Silvan BrokerD
  • 31E. BijlsmaK

Teknik direktör: Bart Schreuder

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Emmen son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 10 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi. Den Bosch son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 11 gol attı, 7 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Emmen 7 – Den Bosch 2; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Ocak 2026, Den Bosch 1-1 Emmen.

Sıralama
3. (25 p) – 13. (15 p)
Form (son 5)
GGGGB – GBGGB
H2H (G-B-M)
7-3-2 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %40
Korner ort. (maç)
12,2
iddaa MS 1-0-2
1,64 – 3,75 – 3,21
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Emmen iç saha 6 maçta maç başına 2,17 gol attı, 1,17 gol yedi; Den Bosch dış saha 5 maçta 0,80 attı, 1,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Emmen %67, Den Bosch %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Emmen %67, Den Bosch %40. İlk yarıyı önde kapatma: Emmen 3/6, Den Bosch 1/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Emmen 7,0, Den Bosch 8,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,2. Maç başına kart: Emmen 2,5, Den Bosch 1,4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,64, 0 – 3,75, 2 – 3,21. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,75, Üst 1,22. Karşılıklı Gol: Var 1,24, Yok 2,64.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %53; maç başına toplam korner ortalaması 12,2; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hollanda · Eerste Divisie puan durumu · Eerste Divisie: Regular season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Heracles 141121 4415 +2935 GGBGG
2VVV Venlo 14923 3722 +1529 GBGGB
3Almere City FC 14914 3014 +1628 GMMGG
4Emmen 13814 2624 +225 BGGGM
5NAC Breda 14743 2520 +525 GGBGB
6Roda 14743 1817 +125 BGGGM
7FC Volendam 14716 3324 +922 GBGMG
8Den Bosch 14545 2422 +219 GGBGB
9Vitesse 13535 1718 -118 BMGMB
10MVV 13526 1729 -1217 MMMBM
11Waalwijk 14383 2320 +317 MBBMB
12Jong AZ 14527 3331 +217 MBGMM
13Jong PSV U21 14455 1822 -417 BMGMB
14Jong Ajax 14446 2230 -816 MGBBG
15De Graafschap 13436 1727 -1015 BGMBG
16FC OSS 14428 2023 -314 GMBMB
17Helmond Sport 14338 2531 -612 MMMGM
18Dordrecht 14338 1834 -1612 MGMMB
19Jong Utrecht 14329 2334 -1111 MMMGB
20FC Eindhoven 14329 1831 -1311 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Heracles 7700 235 +1821
2FC Volendam 7601 237 +1618
3Emmen 7502 1312 +115
4VVV Venlo 7421 1911 +814
5FC OSS 7421 179 +814
6Roda 6420 105 +514
7Den Bosch 8341 1513 +213
8Almere City FC 6402 105 +512
9Helmond Sport 8332 1614 +212
10Jong PSV U21 7322 98 +111
11Waalwijk 7241 1711 +610
12NAC Breda 6312 1110 +110
13MVV 7313 813 -510
14Jong AZ 7304 1313 09
15Vitesse 6222 810 -28
16Jong Ajax 7223 1015 -58
17Jong Utrecht 7214 1317 -47
18FC Eindhoven 8215 1116 -57
19De Graafschap 6213 813 -57
20Dordrecht 7214 1017 -77
#TakımOGBMAYAVP
1Almere City FC 8512 209 +1116
2VVV Venlo 7502 1811 +715
3NAC Breda 8431 1410 +415
4Heracles 7421 2110 +1114
5Roda 8323 812 -411
6Emmen 6312 1312 +110
7Vitesse 7313 98 +110
8Jong AZ 7223 2018 +28
9Jong Ajax 7223 1215 -38
10De Graafschap 7223 914 -58
11Waalwijk 7142 69 -37
12MVV 6213 916 -77
13Den Bosch 6204 99 06
14Jong PSV U21 7133 914 -56
15Dordrecht 7124 817 -95
16FC Volendam 7115 1017 -74
17Jong Utrecht 7115 1017 -74
18FC Eindhoven 6114 715 -84
19Helmond Sport 6006 917 -80
20FC OSS 7007 314 -110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,64X3,7523,21

Çifte şans

1X1,15121,11X21,67

Karşılıklı gol

Var1,24Yok2,64

1,5 Alt / Üst

Alt5,71

2,5 Alt / Üst

Alt2,75Üst1,22

3,5 Alt / Üst

Alt1,70Üst1,67

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.