← Maçlar
BAE · Division 1 · 8. hafta30 Ekim 2026 · 15:50 TSİ

Emirates Club 3-0 Dibba: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Emirates Club
3–0İY 1–0
Dibba
Maç sonu

Emirates Club 3–0 Dibba (30 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Emirates Club – Dibba maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: S. Hamed 45', B. Faisal 68', A. Aldhanhani 90+3' (Emirates Club).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Emirates Club üstte · Dibba altta

01530İY607590 45' gol: S. Hamed (Emirates Club)68' gol: B. Faisal (Emirates Club)90+3' gol: A. Aldhanhani (Emirates Club)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 45' gol: S. Hamed (Emirates Club)
  • 68' gol: B. Faisal (Emirates Club)
  • 90+3' gol: A. Aldhanhani (Emirates Club)

Maç olayları

  1. Emirates ClubDibba
  2. Gol A. Aldhanhani 3–090+3'
  3. Gol B. Faisal 2–068'
  4. Gol S. Hamed 1–045'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Emirates Club
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%67 6/9%75 3/4
Beraberlik%0 0/9%0 0/4
Mağlubiyet%33 3/9%25 1/4
Dibba
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%50 4/8%25 1/4
Beraberlik%25 2/8%25 1/4
Mağlubiyet%25 2/8%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Emirates Club
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç2,44 (22 gol)2,25 (9 gol)
Yediği gol / maç0,89 (8 gol)0,50 (2 gol)
Dibba
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç2,00 (16 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç1,62 (13 gol)2,00 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Emirates Club
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%56 5/9%25 1/4
1,5 Üst%78 7/9%75 3/4
2,5 Üst%78 7/9%75 3/4
3,5 Üst%33 3/9%25 1/4
Gol yememe%22 2/9%50 2/4
Dibba
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%63 5/8%50 2/4
1,5 Üst%100 8/8%100 4/4
2,5 Üst%63 5/8%75 3/4
3,5 Üst%50 4/8%50 2/4
Gol yememe%13 1/8%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Emirates Club
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%56 5/9%75 3/4
Berabere%11 1/9%0 0/4
Geride%33 3/9%25 1/4
Dibba
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%38 3/8%50 2/4
Berabere%25 2/8%0 0/4
Geride%38 3/8%50 2/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Emirates Club (9 maç)

1/151/X01/20X/11X/X0X/202/102/X02/23

Dibba (8 maç)

1/121/X11/20X/12X/X0X/202/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Emirates Club (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 1 1
31-45 4 3
46-60 2 0
61-75 6 0
76-90 5 2

Dibba (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 2 0
31-45 2 2
46-60 4 1
61-75 0 3
76-90 1 2

Kartlar

Emirates Club

Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Dibba

Sarı 0 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 15:50 TSİ itibarıyla · ligde 61 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Emirates Club için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 15, yenilen 6. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Dibba için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 9, yenilen 8.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Emirates Club 5, Dibba 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Nisan 2025, Emirates Club 1-2 Dibba.

Sıralama
3. (12 p) – 2. (13 p)
Form (son 5)
GGMGM – GBMGM
H2H (G-B-M)
5-2-5 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %67
iddaa MS 1-0-2
2,65 – 3,38 – 1,95
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Emirates Club bu sezon 7 maçta maç başına 2,43 gol attı, 1,00 gol yedi; Dibba bu sezon 6 maçta 2,50 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Emirates Club %57, Dibba %67. İlk yarıyı önde kapatma: Emirates Club 4/7, Dibba 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,65, 0 – 3,38, 2 – 1,95. Karşılıklı Gol: Var 1,35, Yok 2,25.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %69; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 28 Ekim 2026 18:33 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

BAE · Division 1 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Al Arabi 7511 1710 +716 GBGGM
2Dibba Al-Fujairah 6411 159 +613 GMGBG
3Emirates Club 7403 177 +1012 MMGGG
4Forte Virtus 6402 119 +212 MGGMG
5Al Hamriyah 7403 910 -112 MGGMG
6Al Thaid 6312 127 +510 GGGMM
7Al Urooba 7241 107 +310 GBMGB
8Al Fujairah SC 7304 1414 09 GMMGM
9Palm City 6303 1416 -29 MGGMG
10Dibba Al Hisn 6222 118 +38 MMGBB
11Al Bataeh 7223 810 -28 MGMBM
12Gulf United 6204 1016 -66 MGGMM
13Al Jazira Al Hamra 7133 615 -96 MBMBG
14Ittifaq 6114 39 -64 BMMMG
15Dubai City 7115 818 -104 GBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Dibba Al-Fujairah 3300 104 +69
2Al Arabi 3210 73 +47
3Al Thaid 3201 83 +56
4Al Fujairah SC 4202 106 +46
5Emirates Club 3201 62 +46
6Forte Virtus 3201 54 +16
7Al Hamriyah 3201 33 06
8Al Urooba 4121 55 05
9Dibba Al Hisn 3111 85 +34
10Ittifaq 3111 22 04
11Al Jazira Al Hamra 3030 44 03
12Palm City 3102 69 -33
13Al Bataeh 4103 58 -33
14Dubai City 4103 58 -33
15Gulf United 3102 510 -53
#TakımOGBMAYAVP
1Al Arabi 4301 107 +39
2Emirates Club 4202 115 +66
3Palm City 3201 87 +16
4Forte Virtus 3201 65 +16
5Al Hamriyah 4202 67 -16
6Al Urooba 3120 52 +35
7Al Bataeh 3120 32 +15
8Dibba Al-Fujairah 3111 55 04
9Al Thaid 3111 44 04
10Dibba Al Hisn 3111 33 04
11Gulf United 3102 56 -13
12Al Fujairah SC 3102 48 -43
13Al Jazira Al Hamra 4103 211 -93
14Dubai City 3012 310 -71
15Ittifaq 3003 17 -60

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:33 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,65X3,3821,95

Çifte şans

1X1,46121,14X21,24

Karşılıklı gol

Var1,35Yok2,25

2,5 Alt / Üst

Alt2,09Üst1,41

3,5 Alt / Üst

Alt1,41Üst2,09

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Division 1'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.