Eintracht Frankfurt 3-1 Hamburg: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Eintracht Frankfurt 3–1 Hamburg (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 15–13, isabetli şut 10–3, topa sahip olma %52–%48, korner 6–6.
Maç özeti
Eintracht Frankfurt – Hamburg maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Warmed Omari (kendi kalesine) 10', Raphael Onyedika Nwadike 47', Younes Ebnoutalib 69' (Eintracht Frankfurt); Terem Moffi 14' (Hamburg). xG: Eintracht Frankfurt 2,0 – 1,1 Hamburg.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Eintracht Frankfurt: A. Hütter · Hamburg: M. Polzin
Maç akışı
Eintracht Frankfurt üstteHamburg altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %93 · 2 şut · 0,3
- 16–30'Dep %76 · 2 şut · 0,5
- 31–45+'Ev %62 · 3 şut · 0,1
- 46–60'Ev %83 · 5 şut · 0,8
- 61–75'Ev %77 · 1 şut · 0,9
- 76–90+'Dep %56 · 6 şut · 0,4
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Eintracht Frankfurt, Dep = Hamburg.
Maç olayları
- Eintracht FrankfurtHamburg
- 90+9'Otto Emerson StangeSarı kart
- Robin KochSarı kart90+8'
- Noel Aseko ↔ Mario GötzeOyuncu değişikliği90'
- Can Yilmaz Uzun ↔ Niko IličevićOyuncu değişikliği90'
- A. HütterSarı kart90'
- 88'Albert Grönbaek ↔ Otto Emerson StangeOyuncu değişikliği
- Elias Niklas BaumSarı kart85'
- 80'Albert Sambi Lokonga ↔ Kofi Jeremy AmoakoOyuncu değişikliği
- 80'Martin Adeline ↔ Alexander Rossing LelesiitOyuncu değişikliği
- 76'Warmed OmariSarı kart
- Younes Ebnoutalib ↔ Jonathan BurkardtOyuncu değişikliği74'
- 70'Martin AdelineSarı kart
- Gol Younes Ebnoutalib 3–1Asist: Can Yilmaz Uzun69'
- 63'Louis Pepe Lemke ↔ Zakaria El OuahdiOyuncu değişikliği
- Farès ChaïbiVAR: gol iptal63'
- 63'Terem Moffi ↔ Patson DakaOyuncu değişikliği
- Gol Raphael Onyedika Nwadike 2–147'
- Keita Kosugi ↔ Ansgar KnauffOyuncu değişikliği45'
- 33'Shafiq NandjaSarı kart
- 14'Gol Terem Moffi 1–1Asist: Albert Grönbaek
- Kendi kalesine gol Warmed Omari 1–0Kendi kalesine10'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %56 5/9 | %80 4/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasında | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,22 (20 gol)ligde 14.–16. · lig ortalamasından 0,47 yüksek | 1,75 (7 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (10 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,64 düşük | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,22 (20 gol)ligde 14.–16. · lig ortalamasından 0,47 yüksek | 2,60 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9ligde 7.–10. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %78 7/9ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9ligde 14.–15. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %67 6/9ligde 11.–12. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %75 3/4 |
| 10,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %11 1/9 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %11 1/9 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,6 | 12,0 |
| 6,5 Üst | %89 8/9 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %100 4/4 |
| 9,5 Üst | %78 7/9 | %100 4/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,1 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %100 9/9 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Geride | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %0 0/5 |
| Berabere | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Geride | %33 3/9 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Eintracht Frankfurt (9 maç)
Hamburg (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Eintracht Frankfurt (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 2 | 5 |
Hamburg (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 1 | 5 |
Kartlar
Eintracht Frankfurt
Sarı 21 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,3)
Hamburg
Sarı 16 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 78 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Eintracht Frankfurt: iç saha, 4 maç · Hamburg: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Eintracht Frankfurt – Hamburg ilk 11'ler
Eintracht Frankfurt · 4-2-3-1
- 1N. AtuboluK
- 2Elias BaumD85' sarı kart 85. dk
- 4R. KochD90+8' sarı kart 90+8. dk
- 3L. BrassierD
- 26K. KosugiD45' oyundan çıktı 45. dk
- 25R. OnyedikaO47' gol 47. dk
- 15N. Aséko NkiliO90' oyundan çıktı 90. dk
- 20R. DōanO
- 42C. UzunO69' asist 69. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 8F. ChaïbiO
- 11Y. EbnoutalibF69' gol 69. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 29A. AmaimouniF
- 9J. BurkardtF74' oyuna girdi 74. dk
- 22T. ChandlerD
- 34N. CollinsD
- 27M. GötzeO90' oyuna girdi 90. dk
- 23N. IlicevicO90' oyuna girdi 90. dk
- 7A. KnauffF45' oyuna girdi 45. dk
- 37J. MaluzeD
- 40Kauã SantosK
Teknik direktör: A. Hütter
Hamburg · 3-4-2-1
- 1Daniel Heuer FernandesK
- 43S. NandjaD33' sarı kart 33. dk
- 23J. TorunarighaD
- 17W. OmariD10' kendi kalesine 10. dk76' sarı kart 76. dk
- 3D. Møller WolfeO
- 6A. Sambi LokongaO80' oyundan çıktı 80. dk
- 28M. MuheimO
- 37L. LemkeO63' oyundan çıktı 63. dk
- 5M. AdelineO70' sarı kart 70. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 11A. GrønbækO14' asist 14. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 9T. MoffiF14' gol 14. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 19Otto Emerson StangeF88' oyuna girdi 88. dk90+9' sarı kart 90+9. dk
- 38Alexander Røssing-LelesiitF80' oyuna girdi 80. dk
- 10I. PheraiO
- 18B. JattaO
- 7Z. El OuahdiD63' oyuna girdi 63. dk
- 27P. DakaF63' oyuna girdi 63. dk
- 48J. Bissi MouelleD
- 22Kofi Jeremy AmoakoO80' oyuna girdi 80. dk
- 12S. TangvikK
Teknik direktör: M. Polzin
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Almanya · Bundesliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Eintracht Frankfurt 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-10). Hamburg için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 7, yenilen 7.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Eintracht Frankfurt 3, Hamburg 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Ekim 2026, Hamburg 1-3 Eintracht Frankfurt.
- Sıralama
- 15. (8 p) – 13. (9 p)
- Form (son 5)
- GMGMB – MMGGG
- H2H (G-B-M)
- 3-2-1 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %25
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,40 – 4,47 – 4,90
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Eintracht Frankfurt bu sezon 7 maçta maç başına 1,43 gol attı, 2,43 gol yedi; Hamburg dış saha 4 maçta 0,75 attı, 2,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Eintracht Frankfurt %57, Hamburg %25. İlk yarıyı önde kapatma: Eintracht Frankfurt 4/7, Hamburg 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Eintracht Frankfurt 4,7, Hamburg 3,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Eintracht Frankfurt 2,3, Hamburg 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,40, 0 – 4,47, 2 – 4,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,69, Üst 1,30. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,31.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %61; KG var ortalaması %41; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 9 | +20 | 21 |
| 2 | Borussia Dortmund | 9 | +9 | 21 |
| 3 | RB Leipzig | 9 | +14 | 18 |
| 4 | SC Freiburg | 8 | +8 | 16 |
| 5 | Werder Bremen | 9 | +2 | 15 |
| 6 | Bayer Leverkusen | 8 | +2 | 13 |
| 7 | SV Elversberg | 9 | -1 | 13 |
| 8 | VfB Stuttgart | 9 | 0 | 12 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | 9 | -5 | 12 |
| 10 | Hamburger SV | 9 | -10 | 12 |
| 11 | FSV Mainz 05 | 9 | -1 | 10 |
| 12 | SC Paderborn 07 | 9 | -3 | 10 |
| 13 | FC Augsburg | 9 | 0 | 9 |
| 14 | 1899 Hoffenheim | 8 | -2 | 9 |
| 15 | 1. FC Köln | 8 | -3 | 9 |
| 16 | Union Berlin | 8 | -12 | 7 |
| 17 | FC Schalke 04 | 8 | -5 | 6 |
| 18 | Borussia Mönchengladbach | 9 | -13 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RB Leipzig | 5 | +21 | 15 |
| 2 | Borussia Dortmund | 5 | +7 | 13 |
| 3 | Bayern München | 4 | +16 | 10 |
| 4 | Werder Bremen | 4 | +5 | 10 |
| 5 | SC Freiburg | 4 | +7 | 9 |
| 6 | Bayer Leverkusen | 4 | +5 | 9 |
| 7 | SV Elversberg | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Hamburger SV | 4 | -1 | 9 |
| 9 | 1. FC Köln | 4 | +2 | 8 |
| 10 | Eintracht Frankfurt | 4 | 0 | 7 |
| 11 | SC Paderborn 07 | 5 | 0 | 7 |
| 12 | 1899 Hoffenheim | 4 | +2 | 6 |
| 13 | FC Augsburg | 5 | +2 | 6 |
| 14 | VfB Stuttgart | 4 | +2 | 6 |
| 15 | Union Berlin | 5 | -1 | 6 |
| 16 | FC Schalke 04 | 4 | -3 | 2 |
| 17 | Borussia Mönchengladbach | 4 | -3 | 1 |
| 18 | FSV Mainz 05 | 5 | -5 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern München | 5 | +4 | 11 |
| 2 | FSV Mainz 05 | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Borussia Dortmund | 4 | +2 | 8 |
| 4 | SC Freiburg | 4 | +1 | 7 |
| 5 | VfB Stuttgart | 5 | -2 | 6 |
| 6 | Werder Bremen | 5 | -3 | 5 |
| 7 | Eintracht Frankfurt | 5 | -5 | 5 |
| 8 | FC Schalke 04 | 4 | -2 | 4 |
| 9 | Bayer Leverkusen | 4 | -3 | 4 |
| 10 | SV Elversberg | 5 | -5 | 4 |
| 11 | FC Augsburg | 4 | -2 | 3 |
| 12 | SC Paderborn 07 | 4 | -3 | 3 |
| 13 | 1899 Hoffenheim | 4 | -4 | 3 |
| 14 | RB Leipzig | 4 | -7 | 3 |
| 15 | Hamburger SV | 5 | -9 | 3 |
| 16 | Borussia Mönchengladbach | 5 | -10 | 3 |
| 17 | 1. FC Köln | 4 | -5 | 1 |
| 18 | Union Berlin | 3 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Bundesliga'da oynanan diğer maçlar
- 17:30 Union Berlin 1–1 Köln
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
