← Maçlar
Hollanda · Eerste Divisie · 14. hafta6 Kasım 2026 · 22:00 TSİ

Eindhoven 0-3 Jong Ajax: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Eindhoven
0–3İY 0–1
Jong Ajax
Maç sonu

Eindhoven 0–3 Jong Ajax (6 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 14–15, isabetli şut 2–7, topa sahip olma %59–%41, korner 4–6.

Maç özeti

Eindhoven – Jong Ajax maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: emre unuvar 41', Levi Acheampong 53', Diego Pugno 76' (pen.) (Jong Ajax). xG: Eindhoven 0,6 – 3,0 Jong Ajax.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Eindhoven: Jan Poortvliet · Jong Ajax: Carlos García

Maç akışı

Eindhoven üstteJong Ajax altta

0'45'90' 24' oyuncu değişikliği: Junior Poortvliet ↔ Rens Boon (Eindhoven)↔41' gol: emre unuvar (Jong Ajax)⚽53' gol: Levi Acheampong (Jong Ajax)⚽66' oyuncu değişikliği: Jano Monserrate ↔ Mark Verkuijl (Jong Ajax)↔71' oyuncu değişikliği: emre unuvar ↔ Leo Salazar (Jong Ajax)↔71' oyuncu değişikliği: Siegert Baartmans ↔ antonio bazdaric (Eindhoven)↔71' oyuncu değişikliği: Raf van de Riet ↔ Gideon Constancia (Eindhoven)↔74' sarı kart: Pharell Nash (Jong Ajax)76' gol: Diego Pugno (Jong Ajax)⚽78' oyuncu değişikliği: Hugo Deenen ↔ Lasse Abildgaard (Eindhoven)↔78' oyuncu değişikliği: Xander Blomme ↔ Niek Munsters (Eindhoven)↔78' kırmızı kart: Pharell Nash (Jong Ajax)85' oyuncu değişikliği: Levi Acheampong ↔ Avery Appiah (Jong Ajax)↔85' oyuncu değişikliği: Ryan van de Pavert ↔ Mylo van der Lans (Jong Ajax)↔

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Ev %57 · 2 şut · 0,1
  2. 16–30'Ev %57 · 3 şut · 0,1
  3. 31–45+'Dep %73 · 5 şut · 1,0
  4. 46–60'Dep %88 · 4 şut · 0,5
  5. 61–75'Dengeli · 5 şut · 0,3
  6. 76–90+'Dengeli · 4 şut · 0,9

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Eindhoven, Dep = Jong Ajax.

Maç olayları

  1. EindhovenJong Ajax
  2. 85'Ryan van de Pavert ↔ Mylo van der LansOyuncu değişikliği
  3. 85'Levi Acheampong ↔ Avery AppiahOyuncu değişikliği
  4. 78'Pharell NashKırmızı kart
  5. Xander Blomme ↔ Niek MunstersOyuncu değişikliği78'
  6. Hugo Deenen ↔ Lasse AbildgaardOyuncu değişikliği78'
  7. 76'Penaltı golü Diego Pugno 0–3Penaltı
  8. 74'Pharell NashSarı kart
  9. Raf van de Riet ↔ Gideon ConstanciaOyuncu değişikliği71'
  10. Siegert Baartmans ↔ antonio bazdaricOyuncu değişikliği71'
  11. 71'emre unuvar ↔ Leo SalazarOyuncu değişikliği
  12. 66'Jano Monserrate ↔ Mark VerkuijlOyuncu değişikliği
  13. 53'Gol Levi Acheampong 0–2
  14. 41'Gol emre unuvar 0–1
  15. Junior Poortvliet ↔ Rens BoonOyuncu değişikliği24'

Sizce maçın oyuncusu kimdi?

Eindhoven

Jong Ajax

Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.

Maç istatistikleri

EindhovenJong Ajax
59%Topa sahip olma41%
0,57Beklenen gol (xG)2,96
14Toplam şut15
2İsabetli şut7
8İsabetsiz şut6
4Engellenen şut2
6Ceza sahası içi şut11
8Ceza sahası dışı şut4
4Korner6
2Ofsayt0
12Faul19
0Sarı kart1
0Kırmızı kart1
4Kurtarış2
496Pas354
410İsabetli pas267

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Eindhoven
Toplam (14)İç saha (8)
Galibiyet%21 3/14%25 2/8
Beraberlik%14 2/14%13 1/8
Mağlubiyet%64 9/14%63 5/8
Jong Ajax
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%29 4/14%29 2/7
Beraberlik%29 4/14%29 2/7
Mağlubiyet%43 6/14%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Eindhoven
Toplam (14)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,29 (18 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç2,21 (31 gol)2,00 (16 gol)
Jong Ajax
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,57 (22 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç2,14 (30 gol)2,14 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Eindhoven
Toplam (14)İç saha (8)
KG Var%64 9/14%75 6/8
1,5 Üst%79 11/14%88 7/8
2,5 Üst%79 11/14%88 7/8
3,5 Üst%50 7/14%50 4/8
Gol yememe%14 2/14%0 0/8
Jong Ajax
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%64 9/14%71 5/7
1,5 Üst%86 12/14%86 6/7
2,5 Üst%64 9/14%71 5/7
3,5 Üst%36 5/14%43 3/7
Gol yememe%21 3/14%29 2/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Eindhoven
Toplam (14)İç saha (8)
Maçta toplam korner (ort.)9,710,0
7,5 Üst%71 10/14%63 5/8
8,5 Üst%50 7/14%50 4/8
9,5 Üst%36 5/14%50 4/8
10,5 Üst%29 4/14%38 3/8
Jong Ajax
Toplam (14)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)11,110,6
7,5 Üst%86 12/14%86 6/7
8,5 Üst%79 11/14%86 6/7
9,5 Üst%71 10/14%71 5/7
10,5 Üst%50 7/14%43 3/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Eindhoven
Toplam (14)İç saha (8)
Maç başı kart3,64,3
2,5 Üst%64 9/14%75 6/8
3,5 Üst%50 7/14%75 6/8
4,5 Üst%36 5/14%50 4/8
5,5 Üst%21 3/14%25 2/8
Jong Ajax
Toplam (14)Dış saha (7)
Maç başı kart4,14,9
2,5 Üst%86 12/14%86 6/7
3,5 Üst%57 8/14%86 6/7
4,5 Üst%43 6/14%71 5/7
5,5 Üst%21 3/14%43 3/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Eindhoven
Toplam (14)İç saha (8)
Maç başı isabetli şut8,89,1
6,5 Üst%71 10/14%75 6/8
7,5 Üst%64 9/14%63 5/8
8,5 Üst%50 7/14%63 5/8
9,5 Üst%29 4/14%25 2/8
Jong Ajax
Toplam (14)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut11,312,0
6,5 Üst%86 12/14%100 7/7
7,5 Üst%86 12/14%100 7/7
8,5 Üst%79 11/14%100 7/7
9,5 Üst%64 9/14%71 5/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Eindhoven
Toplam (14)İç saha (8)
Önde%21 3/14%25 2/8
Berabere%36 5/14%38 3/8
Geride%43 6/14%38 3/8
Jong Ajax
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%36 5/14%43 3/7
Berabere%36 5/14%14 1/7
Geride%29 4/14%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Eindhoven (14 maç)

1/111/X11/21X/12X/X1X/222/102/X02/26

Jong Ajax (14 maç)

1/121/X31/20X/12X/X1X/222/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Eindhoven (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 0 2
31-45 2 4
46-60 2 3
61-75 1 4
76-90 4 5

Jong Ajax (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 5
16-30 3 2
31-45 3 4
46-60 1 5
61-75 3 6
76-90 4 5

Kartlar

Eindhoven

Sarı 22 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,6)

Jong Ajax

Sarı 33 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 138 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Eindhoven: iç saha, 8 maç · Jong Ajax: dış saha, 7 maç

EindhovenJong Ajax
%49,9Topa sahip olma%51,1
1,04Beklenen gol (xG)2,01
14,3Toplam şut16,1
4,0İsabetli şut6,1
9,0Ceza sahası içi şut10,6
4,6Korner4,7
395Pas401
%77Pas isabeti%81
3,3Kurtarış3,7
13,6Faul15,6
1,0Ofsayt1,4
1,6Sarı kart2,4
0,00Kırmızı kart0,29

Rakiplerine izin verdikleri

1,83Rakibin xG'si1,87
12,1Rakibin şutu17,6
5,1Rakibin isabetli şutu5,9
5,4Rakibin korneri5,9

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Eindhoven – Jong Ajax ilk 11'ler

Eindhoven · 4-4-2

  1. 1J. BorgmansK
  2. 17L. NettenD
  3. 44O. RenfrumD
  4. 4Predrag JevtićD24' oyundan çıktı 24. dk
  5. 20Raf van de RietD71' oyundan çıktı 71. dk
  6. 28R. BuifrahiO
  7. 6G. BeaumontO
  8. 8X. BlommeO78' oyundan çıktı 78. dk
  9. 77V. BesuijenO
  10. 7H. DeenenF78' oyundan çıktı 78. dk
  11. 19Kevin FerreiraF71' oyundan çıktı 71. dk
Yedekler
  • 13A. BrysonF
  • 5R. BoonD24' oyuna girdi 24. dk
  • 23Gideon ConstanciaF
  • 30N. FancitoK
  • 31N. JanssenK
  • 14N. MunstersO78' oyuna girdi 78. dk
  • 10Lasse AbildgaardF
  • 21A. OzcanF
  • 16B. RoversD
  • 25Lennon SmuldersO
  • 18Antonio BaždarićO71' oyuna girdi 71. dk

Teknik direktör: Jan Poortvliet

Jong Ajax · 4-2-3-1

  1. 1J. HeerkensK
  2. 2R. van de PavertD85' oyundan çıktı 85. dk
  3. 3G. SpinaD
  4. 4M. MuzunguD
  5. 5J. AmourD
  6. 6T. PetersO
  7. 8L. AcheampongO53' gol 53. dk85' oyundan çıktı 85. dk
  8. 7E. ÜnüvarO41' gol 41. dk71' oyundan çıktı 71. dk
  9. 10Alejandro MonserrateO66' oyundan çıktı 66. dk
  10. 11P. NashO74' sarı kart 74. dk78' kırmızı kart 78. dk
  11. 9D. PugnoF76' gol 76. dk
Yedekler
  • 18L. BeekmanD
  • 19A. CamaraO
  • 30A. HaniK
  • 25Jan FaberskiF
  • 20Jinairo JohnsonD
  • 23Leo SalazarO71' oyuna girdi 71. dk
  • 12C. SetfordK
  • 22J. SimeonF
  • 21M. VerkuijlO66' oyuna girdi 66. dk
  • 24P. Da SilvaF
  • 17M. van der LansD85' oyuna girdi 85. dk
  • 16A. AppiahD85' oyuna girdi 85. dk

Teknik direktör: Carlos García

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Eindhoven için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 8, yenilen 12. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Jong Ajax için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 6, yenilen 8.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 18 maçta galibiyetler Eindhoven 6 – Jong Ajax 5; 7 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Mart 2026, Eindhoven 2-1 Jong Ajax.

Sıralama
18. (11 p) – 16. (13 p)
Form (son 5)
MGMMM – BBGMB
H2H (G-B-M)
6-7-5 (18 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %83
Korner ort. (maç)
10,3
iddaa MS 1-0-2
2,23 – 3,49 – 2,17
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Eindhoven iç saha 7 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,86 gol yedi; Jong Ajax dış saha 6 maçta 1,50 attı, 2,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %86, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Eindhoven %86, Jong Ajax %83. İlk yarıyı önde kapatma: Eindhoven 2/7, Jong Ajax 2/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Eindhoven 4,7, Jong Ajax 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,3. Maç başına kart: Eindhoven 1,9, Jong Ajax 3,0.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,23, 0 – 3,49, 2 – 2,17. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,71, Üst 1,21. Karşılıklı Gol: Var 1,20, Yok 2,77.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %76; KG var ortalaması %84; maç başına toplam korner ortalaması 10,3; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 20 gol yediler.

Veri: 6 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hollanda · Eerste Divisie puan durumu · Eerste Divisie: Regular season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Heracles 141121 4415 +2935 GGBGG
2VVV Venlo 14923 3722 +1529 GBGGB
3Almere City FC 14914 3014 +1628 GMMGG
4Emmen 13814 2624 +225 BGGGM
5NAC Breda 14743 2520 +525 GGBGB
6Roda 14743 1817 +125 BGGGM
7FC Volendam 14716 3324 +922 GBGMG
8Den Bosch 14545 2422 +219 GGBGB
9Vitesse 13535 1718 -118 BMGMB
10MVV 13526 1729 -1217 MMMBM
11Waalwijk 14383 2320 +317 MBBMB
12Jong AZ 14527 3331 +217 MBGMM
13Jong PSV U21 14455 1822 -417 BMGMB
14Jong Ajax 14446 2230 -816 MGBBG
15De Graafschap 13436 1727 -1015 BGMBG
16FC OSS 14428 2023 -314 GMBMB
17Helmond Sport 14338 2531 -612 MMMGM
18Dordrecht 14338 1834 -1612 MGMMB
19Jong Utrecht 14329 2334 -1111 MMMGB
20FC Eindhoven 14329 1831 -1311 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Heracles 7700 235 +1821
2FC Volendam 7601 237 +1618
3Emmen 7502 1312 +115
4VVV Venlo 7421 1911 +814
5FC OSS 7421 179 +814
6Roda 6420 105 +514
7Den Bosch 8341 1513 +213
8Almere City FC 6402 105 +512
9Helmond Sport 8332 1614 +212
10Jong PSV U21 7322 98 +111
11Waalwijk 7241 1711 +610
12NAC Breda 6312 1110 +110
13MVV 7313 813 -510
14Jong AZ 7304 1313 09
15Vitesse 6222 810 -28
16Jong Ajax 7223 1015 -58
17Jong Utrecht 7214 1317 -47
18FC Eindhoven 8215 1116 -57
19De Graafschap 6213 813 -57
20Dordrecht 7214 1017 -77
#TakımOGBMAYAVP
1Almere City FC 8512 209 +1116
2VVV Venlo 7502 1811 +715
3NAC Breda 8431 1410 +415
4Heracles 7421 2110 +1114
5Roda 8323 812 -411
6Emmen 6312 1312 +110
7Vitesse 7313 98 +110
8Jong AZ 7223 2018 +28
9Jong Ajax 7223 1215 -38
10De Graafschap 7223 914 -58
11Waalwijk 7142 69 -37
12MVV 6213 916 -77
13Den Bosch 6204 99 06
14Jong PSV U21 7133 914 -56
15Dordrecht 7124 817 -95
16FC Volendam 7115 1017 -74
17Jong Utrecht 7115 1017 -74
18FC Eindhoven 6114 715 -84
19Helmond Sport 6006 917 -80
20FC OSS 7007 314 -110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,23X3,4922,17

Çifte şans

1X1,34121,12X21,32

Karşılıklı gol

Var1,20Yok2,77

1,5 Alt / Üst

Alt5,66

2,5 Alt / Üst

Alt2,71Üst1,21

3,5 Alt / Üst

Alt1,68Üst1,66

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Eerste Divisie'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.