← Maçlar
Almanya · Regionalliga - Bayern13 Ekim 2026 · 20:00 TSİ

Eichstatt 2-3 Vilzing: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Eichstatt
2–3İY 1–2
Vilzing
Maç sonu

Eichstatt 2–3 Vilzing (13 Ekim 2026). İlk yarı 1–2.

Maç özeti

Eichstatt – Vilzing maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: E. Herger 45', A. Kuqanaj 50' (Eichstatt); M. Ziereis 8', 29', J. Goss 78' (Vilzing).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Eichstatt üstte · Vilzing altta

01530İY607590 8' gol: M. Ziereis (Vilzing)29' gol: M. Ziereis (Vilzing)45' gol: E. Herger (Eichstatt)50' gol: A. Kuqanaj (Eichstatt)78' gol: J. Goss (Vilzing)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 8' gol: M. Ziereis (Vilzing)
  • 29' gol: M. Ziereis (Vilzing)
  • 45' gol: E. Herger (Eichstatt)
  • 50' gol: A. Kuqanaj (Eichstatt)
  • 78' gol: J. Goss (Vilzing)

Maç olayları

  1. EichstattVilzing
  2. 78'Gol J. Goss 2–3
  3. Gol A. Kuqanaj 2–250'
  4. Gol E. Herger 1–245'
  5. 29'Gol M. Ziereis 0–2
  6. 8'Gol M. Ziereis 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Eichstatt
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%38 6/16%63 5/8
Beraberlik%19 3/16%0 0/8
Mağlubiyet%44 7/16%38 3/8
Vilzing
Toplam (16)Dış saha (7)
Galibiyet%31 5/16%43 3/7
Beraberlik%38 6/16%14 1/7
Mağlubiyet%31 5/16%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Eichstatt
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,12 (18 gol)1,50 (12 gol)
Yediği gol / maç1,50 (24 gol)1,25 (10 gol)
Vilzing
Toplam (16)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,50 (24 gol)1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç1,62 (26 gol)2,00 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Eichstatt
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%38 6/16%25 2/8
1,5 Üst%75 12/16%75 6/8
2,5 Üst%44 7/16%50 4/8
3,5 Üst%25 4/16%25 2/8
Gol yememe%38 6/16%50 4/8
Vilzing
Toplam (16)Dış saha (7)
KG Var%63 10/16%57 4/7
1,5 Üst%69 11/16%71 5/7
2,5 Üst%50 8/16%57 4/7
3,5 Üst%50 8/16%57 4/7
Gol yememe%25 4/16%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Eichstatt
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%31 5/16%25 2/8
Berabere%44 7/16%50 4/8
Geride%25 4/16%25 2/8
Vilzing
Toplam (16)Dış saha (7)
Önde%25 4/16%43 3/7
Berabere%56 9/16%43 3/7
Geride%19 3/16%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Eichstatt (16 maç)

1/131/X11/21X/13X/X2X/222/102/X02/24

Vilzing (16 maç)

1/131/X11/20X/12X/X3X/242/102/X22/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Eichstatt (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 5
16-30 1 4
31-45 4 0
46-60 4 3
61-75 1 2
76-90 4 8

Vilzing (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 4 0
31-45 2 4
46-60 2 4
61-75 3 6
76-90 7 6

Kartlar

Eichstatt

Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Vilzing

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 159 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 4 maçta Eichstatt 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-4). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Vilzing için son 3 maçın dökümü: 0G 2B 1M, atılan 5, yenilen 7.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Eichstatt 3 – Vilzing 1; 0 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Nisan 2026, Vilzing 1-0 Eichstatt.

Form (son 5)
MGBG – BMB
H2H (G-B-M)
3-0-1 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %100
iddaa MS 1-0-2
2,06 – 3,19 – 2,65
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Eichstatt bu sezon 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,00 gol yedi; Vilzing bu sezon 3 maçta 1,67 attı, 2,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Eichstatt %25, Vilzing %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Eichstatt %50, Vilzing %100. İlk yarıyı önde kapatma: Eichstatt 0/4, Vilzing 1/3.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,06, 0 – 3,19, 2 – 2,65. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,00, Üst 1,48. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,17.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 10 Ekim 2026 15:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Almanya · Regionalliga - Bayern puan durumu · Regionalliga: Bayern

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Memmingen 161033 199 +1033 GGGMG
2Buchbach 16853 3023 +729 MBMMB
3SpVgg Unterhaching 15771 2212 +1028 BBGBG
4TSV 1860 München 15762 3119 +1227 GBGMG
5Augsburg II 15735 2728 -124 GMGGG
6Illertissen 15654 2618 +823 BBBGM
7Bayreuth 15717 2921 +822 GGGMG
8Nürnberg II 15636 2620 +621 GGGBB
9Vilzing 14563 2221 +121 BMBGB
10Eichstätt 16637 1824 -621 GMMMM
11Wacker Burghausen 15555 3528 +720 GMBBB
12Bayern München II 14554 2016 +420 GBBGB
13Eltersdorf 15465 2122 -118 GBBBM
14Schwaben Augsburg 15537 1827 -918 MGMGG
15FC Schweinfurt 05 15456 2030 -1017 BBBMG
16Greuther Fürth II 15348 1925 -613 BBMBM
17Ansbach 15339 1330 -1712 MMBBM
18Aubstadt 15258 1825 -711 MBBMB
19Landsberg 15168 1430 -169 MBMBM
#TakımOGBMAYAVP
1SpVgg Unterhaching 8440 145 +916
2Augsburg II 7511 1710 +716
3Eichstätt 8503 1210 +215
4Nürnberg II 8422 199 +1014
5TSV 1860 München 7421 168 +814
6Buchbach 8422 1713 +414
7Illertissen 7412 126 +613
8Bayreuth 8413 1712 +513
9FC Schweinfurt 05 7331 1311 +212
10Vilzing 8251 119 +211
11Wacker Burghausen 7313 1915 +410
12Bayern München II 7232 108 +29
13Memmingen 8233 67 -19
14Schwaben Augsburg 8233 911 -29
15Aubstadt 8224 1312 +18
16Greuther Fürth II 7223 68 -28
17Eltersdorf 8224 1114 -38
18Ansbach 7214 713 -67
19Landsberg 7043 711 -44
#TakımOGBMAYAVP
1Memmingen 8800 132 +1124
2Buchbach 8431 1310 +315
3TSV 1860 München 8341 1511 +413
4SpVgg Unterhaching 7331 87 +112
5Bayern München II 7322 108 +211
6Wacker Burghausen 8242 1613 +310
7Illertissen 8242 1412 +210
8Eltersdorf 7241 108 +210
9Vilzing 6312 1112 -110
10Bayreuth 7304 129 +39
11Schwaben Augsburg 7304 916 -79
12Augsburg II 8224 1018 -88
13Nürnberg II 7214 711 -47
14Eichstätt 8134 614 -86
15Greuther Fürth II 8125 1317 -45
16Ansbach 8125 617 -115
17FC Schweinfurt 05 8125 719 -125
18Landsberg 8125 719 -125
19Aubstadt 7034 513 -83

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:14 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,06X3,1922,65

Çifte şans

1X1,25121,17X21,43

Karşılıklı gol

Var1,40Yok2,17

2,5 Alt / Üst

Alt2,00Üst1,48

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Regionalliga - Bayern'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.