← Maçlar
Brezilya · Serie B · 33. hafta11 Ekim 2026 · 22:00 TSİ

EC Juventude 2-2 São Bernardo FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

EC Juventude
2–2İY 1–1
São Bernardo FC
Maç sonu

EC Juventude 2–2 São Bernardo FC (11 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

EC Juventude – São Bernardo FC maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

EC Juventude
Toplam (36)İç saha (18)
Galibiyet%50 18/36%61 11/18
Beraberlik%31 11/36%28 5/18
Mağlubiyet%19 7/36%11 2/18
São Bernardo FC
Toplam (37)Dış saha (19)
Galibiyet%38 14/37%47 9/19
Beraberlik%27 10/37%21 4/19
Mağlubiyet%35 13/37%32 6/19

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

EC Juventude
Toplam (36)İç saha (18)
Attığı gol / maç1,31 (47 gol)1,56 (28 gol)
Yediği gol / maç0,69 (25 gol)0,44 (8 gol)
São Bernardo FC
Toplam (37)Dış saha (19)
Attığı gol / maç1,41 (52 gol)1,58 (30 gol)
Yediği gol / maç1,14 (42 gol)1,11 (21 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

EC Juventude
Toplam (36)İç saha (18)
KG Var%28 10/36%17 3/18
1,5 Üst%58 21/36%61 11/18
2,5 Üst%36 13/36%39 7/18
3,5 Üst%17 6/36%17 3/18
Gol yememe%64 23/36%72 13/18
São Bernardo FC
Toplam (37)Dış saha (19)
KG Var%62 23/37%68 13/19
1,5 Üst%73 27/37%84 16/19
2,5 Üst%51 19/37%63 12/19
3,5 Üst%22 8/37%21 4/19
Gol yememe%24 9/37%26 5/19

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

EC Juventude
Toplam (36)İç saha (18)
Maçta toplam korner (ort.)8,89,0
7,5 Üst%56 20/36%61 11/18
8,5 Üst%44 16/36%50 9/18
9,5 Üst%39 14/36%39 7/18
10,5 Üst%28 10/36%28 5/18
São Bernardo FC
Toplam (37)Dış saha (19)
Maçta toplam korner (ort.)11,111,0
7,5 Üst%89 32/36%95 18/19
8,5 Üst%81 29/36%84 16/19
9,5 Üst%69 25/36%68 13/19
10,5 Üst%58 21/36%53 10/19

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

EC Juventude
Toplam (36)İç saha (18)
Maç başı kart4,84,6
2,5 Üst%86 31/36%83 15/18
3,5 Üst%75 27/36%72 13/18
4,5 Üst%67 24/36%61 11/18
5,5 Üst%36 13/36%28 5/18
São Bernardo FC
Toplam (37)Dış saha (19)
Maç başı kart4,04,2
2,5 Üst%70 26/37%68 13/19
3,5 Üst%59 22/37%58 11/19
4,5 Üst%38 14/37%42 8/19
5,5 Üst%19 7/37%26 5/19

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

EC Juventude
Toplam (36)İç saha (18)
Maç başı isabetli şut8,18,7
6,5 Üst%75 27/36%78 14/18
7,5 Üst%56 20/36%61 11/18
8,5 Üst%33 12/36%44 8/18
9,5 Üst%25 9/36%39 7/18
São Bernardo FC
Toplam (37)Dış saha (19)
Maç başı isabetli şut8,59,2
6,5 Üst%76 28/37%89 17/19
7,5 Üst%65 24/37%74 14/19
8,5 Üst%49 18/37%63 12/19
9,5 Üst%35 13/37%42 8/19

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

EC Juventude
Toplam (36)İç saha (18)
Önde%33 12/36%56 10/18
Berabere%50 18/36%39 7/18
Geride%17 6/36%6 1/18
São Bernardo FC
Toplam (37)Dış saha (19)
Önde%16 6/37%16 3/19
Berabere%62 23/37%53 10/19
Geride%22 8/37%32 6/19

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

EC Juventude (36 maç)

1/1111/X11/20X/16X/X9X/232/112/X12/24

São Bernardo FC (37 maç)

1/141/X11/21X/19X/X7X/272/112/X22/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

EC Juventude (34 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 0
16-30 4 3
31-45 11 6
46-60 6 4
61-75 9 3
76-90 11 7

São Bernardo FC (34 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 7
16-30 5 6
31-45 5 4
46-60 12 4
61-75 4 10
76-90 16 6

Kartlar

EC Juventude

Sarı 79 · Kırmızı 2 (36 maç · maç başı sarı 2,2)

São Bernardo FC

Sarı 81 · Kırmızı 2 (37 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

EC Juventude: iç saha, 18 maç · São Bernardo FC: dış saha, 19 maç

EC JuventudeSão Bernardo FC
%50,8Topa sahip olma%48,2
1,56Beklenen gol (xG)1,10
15,7Toplam şut11,5
5,8İsabetli şut5,0
9,9Ceza sahası içi şut6,3
4,7Korner4,4
375Pas407
%79Pas isabeti%82
2,4Kurtarış3,5
18,4Faul13,0
1,3Ofsayt1,7
1,9Sarı kart2,5
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

0,94Rakibin xG'si1,39
11,8Rakibin şutu17,5
2,8Rakibin isabetli şutu4,3
4,3Rakibin korneri6,5

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Brezilya · Serie B puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Novorizontino 3720107 6632 +3470 GBGGG
2Juventude 3618117 4725 +2265 GBBGB
3Vila Nova 361899 5238 +1463 BGBMB
4Criciuma 3618810 3830 +862 MGGMG
5Fortaleza EC 3716147 4433 +1162 BGBBM
6CRB 3616713 5451 +355 GBMGM
7Goias 3616713 3841 -355 GGBGG
8Atletico Goianiense 3614139 4233 +955 MBBMB
9Sport Recife 37141310 5042 +855 BMGBM
10Operario-PR 3715913 4950 -154 MMGMG
11São Bernardo 37141013 5242 +1052 BMGGM
12Botafogo SP 3714914 4539 +651 GGGBG
13Cuiaba 36111411 3330 +347 BMMMM
14Athletic Club 36111411 4241 +147 MBBMG
15Nautico Recife 36121014 4046 -646 MMBMG
16Ceara 36111015 3846 -843 GMBMM
17Avai 3711719 3547 -1240 GBMMG
18Londrina 378821 4558 -1332 BGMMM
19America Mineiro 367524 2655 -2926 MMGGG
20Ponte Preta 363627 2178 -5715 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Vila Nova 181251 3515 +2041
2Novorizontino 191243 3517 +1840
3Juventude 181152 288 +2038
4Criciuma 181143 2110 +1137
5Fortaleza EC 18981 2716 +1135
6Sport Recife 18972 3019 +1134
7CRB 181035 3320 +1333
8Atletico Goianiense 18954 2715 +1232
9Operario-PR 19955 2724 +332
10Goias 181026 1818 032
11Nautico Recife 18936 2017 +330
12Botafogo SP 19847 3123 +828
13Cuiaba 18774 2012 +828
14Ceara 18846 2221 +128
15Athletic Club 18765 2319 +427
16Avai 19757 1919 026
17São Bernardo 18567 2221 +121
18Londrina 18558 2523 +220
19America Mineiro 185310 1422 -818
20Ponte Preta 182610 1328 -1512
#TakımOGBMAYAVP
1São Bernardo 19946 3021 +931
2Novorizontino 18864 3115 +1630
3Juventude 18765 1917 +227
4Fortaleza EC 19766 1717 027
5Criciuma 18747 1720 -325
6Botafogo SP 18657 1416 -223
7Goias 18657 2023 -323
8Atletico Goianiense 18585 1518 -323
9Operario-PR 18648 2226 -422
10Vila Nova 18648 1723 -622
11CRB 18648 2131 -1022
12Sport Recife 19568 2023 -321
13Athletic Club 18486 1922 -320
14Cuiaba 18477 1318 -519
15Nautico Recife 18378 2029 -916
16Ceara 18369 1625 -915
17Avai 184212 1628 -1214
18Londrina 193313 2035 -1512
19America Mineiro 182214 1233 -218
20Ponte Preta 181017 850 -423

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,43X3,4725,35

Çifte şans

121,13X21,98

Karşılıklı gol

Var1,99Yok1,48

1,5 Alt / Üst

Alt2,68Üst1,25

2,5 Alt / Üst

Alt1,52Üst1,93

3,5 Alt / Üst

Alt1,13Üst3,45

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.