← Maçlar
İngiltere · National League · 14. hafta24 Ekim 2026 · 14:30 TSİ

Eastleigh 4-2 Boston United: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Eastleigh
4–2İY 2–2
Boston United
Maç sonu

Eastleigh 4–2 Boston United (24 Ekim 2026). İlk yarı 2–2.

Maç özeti

Eastleigh – Boston United maçı 4-2 sona erdi; ilk yarı 2-2 tamamlandı. Goller: A. Blair 22', 29', 90+4', D. Rankine 60' (Eastleigh); L. N. John-Lewis 27' (pen.), J. Rooney 31' (Boston United).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Eastleigh üstte · Boston United altta

01530İY607590 21' oyuncu değişikliği: N. Khumbeni ↔ A. Koiki (Eastleigh)↔22' gol: A. Blair (Eastleigh)27' gol: L. N. John-Lewis (Boston United)29' gol: A. Blair (Eastleigh)31' gol: J. Rooney (Boston United)50' sarı kart: L. Wheeldon (Boston United)56' sarı kart: A. Koiki (Eastleigh)60' gol: D. Rankine (Eastleigh)70' oyuncu değişikliği: O. Bostock ↔ T. Cursons (Boston United)↔75' oyuncu değişikliği: D. Rankine ↔ S. Bamey (Eastleigh)↔84' oyuncu değişikliği: L. Wheeldon ↔ J. Holmes (Boston United)↔87' sarı kart: J. Rooney (Boston United)90+2' oyuncu değişikliği: J. Lundstram ↔ H. Sidwell (Eastleigh)↔90+4' gol: A. Blair (Eastleigh)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 21' oyuncu değişikliği: N. Khumbeni ↔ A. Koiki (Eastleigh)
  • 22' gol: A. Blair (Eastleigh)
  • 27' gol: L. N. John-Lewis (Boston United)
  • 29' gol: A. Blair (Eastleigh)
  • 31' gol: J. Rooney (Boston United)
  • 50' sarı kart: L. Wheeldon (Boston United)
  • 56' sarı kart: A. Koiki (Eastleigh)
  • 60' gol: D. Rankine (Eastleigh)
  • 70' oyuncu değişikliği: O. Bostock ↔ T. Cursons (Boston United)
  • 75' oyuncu değişikliği: D. Rankine ↔ S. Bamey (Eastleigh)
  • 84' oyuncu değişikliği: L. Wheeldon ↔ J. Holmes (Boston United)
  • 87' sarı kart: J. Rooney (Boston United)
  • 90+2' oyuncu değişikliği: J. Lundstram ↔ H. Sidwell (Eastleigh)
  • 90+4' gol: A. Blair (Eastleigh)

Maç olayları

  1. EastleighBoston United
  2. Gol A. Blair 4–290+4'
  3. J. Lundstram ↔ H. SidwellOyuncu değişikliği90+2'
  4. 87'J. RooneySarı kart
  5. 84'L. Wheeldon ↔ J. HolmesOyuncu değişikliği
  6. D. Rankine ↔ S. BameyOyuncu değişikliği75'
  7. 70'O. Bostock ↔ T. CursonsOyuncu değişikliği
  8. Gol D. Rankine 3–2Asist: T. Dobson-Ventura60'
  9. A. KoikiSarı kart56'
  10. 50'L. WheeldonSarı kart
  11. 31'Gol J. Rooney 2–2
  12. Gol A. Blair 2–1Asist: I. Bakare29'
  13. 27'Penaltı golü L. N. John-Lewis 1–1Penaltı
  14. Gol A. Blair 1–022'
  15. N. Khumbeni ↔ A. KoikiOyuncu değişikliği21'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Eastleigh
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%31 5/16%50 4/8
Beraberlik%25 4/16%38 3/8
Mağlubiyet%44 7/16%13 1/8
Boston United
Toplam (16)Dış saha (7)
Galibiyet%31 5/16%29 2/7
Beraberlik%19 3/16%29 2/7
Mağlubiyet%50 8/16%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Eastleigh
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,19 (19 gol)1,75 (14 gol)
Yediği gol / maç1,56 (25 gol)1,38 (11 gol)
Boston United
Toplam (16)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,31 (21 gol)1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç1,81 (29 gol)2,29 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Eastleigh
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%69 11/16%88 7/8
1,5 Üst%81 13/16%88 7/8
2,5 Üst%44 7/16%50 4/8
3,5 Üst%25 4/16%38 3/8
Gol yememe%13 2/16%13 1/8
Boston United
Toplam (16)Dış saha (7)
KG Var%69 11/16%71 5/7
1,5 Üst%81 13/16%100 7/7
2,5 Üst%63 10/16%71 5/7
3,5 Üst%38 6/16%57 4/7
Gol yememe%13 2/16%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Eastleigh
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%19 3/16%38 3/8
Berabere%50 8/16%50 4/8
Geride%31 5/16%13 1/8
Boston United
Toplam (16)Dış saha (7)
Önde%38 6/16%43 3/7
Berabere%50 8/16%43 3/7
Geride%13 2/16%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Eastleigh (16 maç)

1/131/X01/20X/12X/X3X/232/102/X12/24

Boston United (16 maç)

1/121/X21/22X/12X/X1X/252/112/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Eastleigh (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 3 6
31-45 3 3
46-60 4 2
61-75 1 5
76-90 6 7

Boston United (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 1
16-30 4 5
31-45 3 5
46-60 3 6
61-75 2 4
76-90 2 5

Kartlar

Eastleigh

Sarı 24 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 1,5)

Boston United

Sarı 37 · Kırmızı 2 (16 maç · maç başı sarı 2,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 189 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Eastleigh son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 12 gol yedi. Boston United için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 8, yenilen 18. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Eastleigh 3, Boston United 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Ocak 2026, Boston United 1-2 Eastleigh.

Sıralama
17. (15 p) – 21. (12 p)
Form (son 5)
GMMBM – MMMMB
H2H (G-B-M)
3-1-0 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %67
iddaa MS 1-0-2
1,99 – 3,27 – 2,66
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Eastleigh iç saha 7 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,29 gol yedi; Boston United dış saha 6 maçta 1,50 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Eastleigh %43, Boston United %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Eastleigh %86, Boston United %67. İlk yarıyı önde kapatma: Eastleigh 3/7, Boston United 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 3,27, 2 – 2,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,99, Üst 1,47. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,12.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %76; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 30 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 07:39 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · National League puan durumu · Conference

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Boreham Wood 161420 4417 +2744 GGGGG
2Harrogate Town 161024 3423 +1132 GGGMB
3Southend 16853 3827 +1129 GGBBM
4AFC Fylde 16925 3024 +629 MGMGG
5Yeovil Town 16844 3520 +1528 GGMGM
6Worthing 16844 3225 +728 GGGBM
7Altrincham 16916 2424 028 MGGBM
8Carlisle 16754 3223 +926 GBGGG
9Barrow 15744 2619 +725 GGGGB
10FC Halifax Town 16736 2820 +824 GGBMG
11Sutton Utd 16736 2021 -124 BMMGG
12Woking 16637 2524 +121 GMGMG
13Kidderminster Harriers 16565 1716 +121 BBMBM
14Aldershot Town 16637 1919 021 MMMMG
15AFC Hornchurch 16709 1826 -821 MGMMM
16Forest Green 14545 2324 -119 BBMGB
17Eastleigh 16547 1925 -619 MMGMB
18Wealdstone 16538 2329 -618 MMGMG
19Boston United 16538 2129 -818 MMMGG
20Tamworth 15528 2532 -717 GGMGM
21Hartlepool 165011 1827 -915 MGGMM
22Solihull Moors 164111 1940 -2113 MMMGG
23Scunthorpe 153111 1930 -1110 MMMMM
24Gateshead 151113 934 -254 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Boreham Wood 8710 2511 +1422
2Harrogate Town 8611 2310 +1319
3FC Halifax Town 9522 1910 +917
4Altrincham 8512 1511 +416
5AFC Hornchurch 7502 104 +615
6Eastleigh 8431 1411 +315
7Yeovil Town 8422 2011 +914
8AFC Fylde 8422 1510 +514
9Worthing 9423 1714 +314
10Barrow 7412 126 +613
11Tamworth 8413 1511 +413
12Aldershot Town 8413 128 +413
13Southend 7412 1513 +213
14Sutton Utd 8413 1011 -113
15Carlisle 8332 1814 +412
16Kidderminster Harriers 8332 86 +212
17Forest Green 9324 1617 -111
18Boston United 9315 1013 -310
19Hartlepool 7304 67 -19
20Woking 8224 1214 -28
21Scunthorpe 6213 1110 +17
22Wealdstone 8215 1220 -87
23Solihull Moors 9207 718 -116
24Gateshead 6114 511 -64
#TakımOGBMAYAVP
1Boreham Wood 8710 196 +1322
2Southend 9441 2314 +916
3AFC Fylde 8503 1514 +115
4Yeovil Town 8422 159 +614
5Carlisle 8422 149 +514
6Worthing 7421 1511 +414
7Woking 8413 1310 +313
8Harrogate Town 8413 1113 -213
9Barrow 8332 1413 +112
10Altrincham 8404 913 -412
11Wealdstone 8323 119 +211
12Sutton Utd 8323 1010 011
13Kidderminster Harriers 8233 910 -19
14Forest Green 5221 77 08
15Aldershot Town 8224 711 -48
16Boston United 7223 1116 -58
17FC Halifax Town 7214 910 -17
18Solihull Moors 7214 1222 -107
19Hartlepool 9207 1220 -86
20AFC Hornchurch 9207 822 -146
21Eastleigh 8116 514 -94
22Tamworth 7115 1021 -114
23Scunthorpe 9108 820 -123
24Gateshead 9009 423 -190

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,99X3,2722,66

Çifte şans

1X1,24121,16X21,44

Karşılıklı gol

Var1,40Yok2,12

1,5 Alt / Üst

Alt3,89Üst1,07

2,5 Alt / Üst

Alt1,99Üst1,47

3,5 Alt / Üst

Alt1,34Üst2,27

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün National League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.