Durban City FC 2024 1-2 AmaZulu: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Durban City FC 2024 1–2 AmaZulu (13 Ekim 2026). İlk yarı 0–2. Şut 11–8, isabetli şut 2–6, topa sahip olma %30–%70, korner 5–5.
Maç özeti
Durban City FC 2024 – AmaZulu maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Domingo 72' (Durban City FC 2024); Mondli Mbanjwa 7', A. Maqokola 45+1' (AmaZulu). xG: Durban City FC 2024 0,0 – 0,1 AmaZulu.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Durban City FC 2024: E. Tinkler · AmaZulu: A. Zwane
Maç akışı
Durban City FC 2024 üstte · AmaZulu altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' gol: Mondli Mbanjwa (AmaZulu)
- 45+1' gol: A. Maqokola (AmaZulu)
- 58' oyuncu değişikliği: Ethan Brooks ↔ Tylo Jordan Sanger (Durban City FC 2024)
- 69' oyuncu değişikliği: Mfanafuthi Mkhize ↔ Lifa Sylvester Makua (Durban City FC 2024)
- 69' oyuncu değişikliği: K. Jurgens ↔ Domingo (Durban City FC 2024)
- 72' gol: Domingo (Durban City FC 2024)
- 77' oyuncu değişikliği: Mondli Mbanjwa ↔ Hendrick Ekstein (AmaZulu)
Maç olayları
- Durban City FC 2024AmaZulu
- 77'Mondli Mbanjwa ↔ Hendrick EksteinOyuncu değişikliği
- Gol Domingo 1–272'
- Mfanafuthi Mkhize ↔ Lifa Sylvester MakuaOyuncu değişikliği69'
- K. Jurgens ↔ DomingoOyuncu değişikliği69'
- Ethan Brooks ↔ Tylo Jordan SangerOyuncu değişikliği58'
- 45+1'Gol A. Maqokola 0–2
- 7'Gol Mondli Mbanjwa 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %78 7/9 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %11 1/9 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,67 (6 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (13 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,89 (8 gol) | 1,40 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %33 3/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %56 5/9 | %40 2/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 10,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %67 6/9 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %56 5/9 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 2,5 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
| 4,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 6,4 |
| 6,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 7,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Geride | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Geride | %11 1/9 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Durban City FC 2024 (9 maç)
AmaZulu (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Durban City FC 2024 (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 1 | 2 |
AmaZulu (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Kartlar
Durban City FC 2024
Sarı 11 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,2)
AmaZulu
Sarı 14 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 00:09 TSİ itibarıyla · ligde 73 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Durban City FC 2024: iç saha, 4 maç · AmaZulu: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Durban City FC 2024 – AmaZulu ilk 11'ler
Durban City FC 2024 · 4-2-3-1
- 33F. AsareK
- 2B. ShanduD
- 5S. NcananaD
- 30M. MkhizeD69' oyundan çıktı 69. dk
- 24J. MokoneD
- 17K. JurgensO69' oyundan çıktı 69. dk
- 18B. PoggenpoelO
- 10S. MasekoO
- 28E. BrooksO58' oyundan çıktı 58. dk
- 35L. SifumbaO
- 20Jean LwambaF
- 7H. DomingoO69' oyuna girdi 69. dk72' gol 72. dk
- 29Alou DoumbiaO
- 4F. GcabaD
- 14L. KoapengF
- 1Salim MagoolaK
- 16L. MakuaO69' oyuna girdi 69. dk
- 27Siyabonga MsomiF
- 26T. NodadaO
- 23Tylo SangerD58' oyuna girdi 58. dk
Teknik direktör: E. Tinkler
AmaZulu · 4-4-2
- 1O. MzimelaK
- 42S. MthethwaD
- 5K. AllanD
- 12T. FieliesD
- 3O. MdakaD
- 14N. RadebeO
- 6S. HlangabezaO
- 10S. MadunaO
- 15M. MbanjwaO7' gol 7. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 2A. MaqokolaF45+1' gol 45+1. dk
- 23Thandolwenkosi NgwenyaF
- 22B. ThabedeF
- 11A. SitholeO
- 33K. PhillipsD
- 50L. MhlongoO
- 20T. MashigoO
- 24W. KouassiK
- 27H. EksteinO77' oyuna girdi 77. dk
- 17L. BernD
- 19Sphamandla ZikhaliO
Teknik direktör: A. Zwane
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Durban City son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 4 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Amazulu son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Durban City 0, Amazulu 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 23 Mayıs 2026, Durban City 0-1 Amazulu.
- Sıralama
- 10. (7 p) – 3. (16 p)
- Form (son 5)
- BMBGB – GGGMG
- H2H (G-B-M)
- 0-0-2 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %50
- Korner ort. (maç)
- 11,0
- iddaa MS 1-0-2
- 2,27 – 2,88 – 2,58
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Durban City bu sezon 7 maçta maç başına 0,57 gol attı, 0,71 gol yedi; Amazulu dış saha 4 maçta 1,50 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Durban City %29, Amazulu %50. İlk yarıyı önde kapatma: Durban City 1/7, Amazulu 1/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Durban City 5,4, Amazulu 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,0. Maç başına kart: Durban City 1,4, Amazulu 1,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,27, 0 – 2,88, 2 – 2,58. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,56, Üst 1,87. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,76.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %39; maç başına toplam korner ortalaması 11,0; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 30 Eylül 2026 03:28 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Güney Afrika · Premier Soccer League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 10 | +18 | 26 |
| 2 | Orlando Pirates | 9 | +19 | 25 |
| 3 | Amazulu | 9 | +5 | 22 |
| 4 | Milford FC | 10 | +4 | 18 |
| 5 | Kaizer Chiefs | 9 | +4 | 14 |
| 6 | Sekhukhune United | 9 | 0 | 14 |
| 7 | Chippa United | 9 | -1 | 11 |
| 8 | Stellenbosch | 9 | -1 | 10 |
| 9 | Kruger United | 9 | -6 | 10 |
| 10 | Golden Arrows | 9 | -2 | 8 |
| 11 | Polokwane City | 9 | -3 | 8 |
| 12 | TS Galaxy | 9 | -5 | 7 |
| 13 | Durban City | 9 | -5 | 7 |
| 14 | Siwelele | 9 | -7 | 6 |
| 15 | Marumo Gallants | 9 | -8 | 5 |
| 16 | Richards Bay | 9 | -12 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 5 | +13 | 15 |
| 2 | Orlando Pirates | 5 | +10 | 15 |
| 3 | Milford FC | 5 | +7 | 13 |
| 4 | Amazulu | 4 | +4 | 10 |
| 5 | Sekhukhune United | 4 | +4 | 10 |
| 6 | Kaizer Chiefs | 4 | +3 | 8 |
| 7 | Siwelele | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Golden Arrows | 5 | -1 | 5 |
| 9 | Marumo Gallants | 5 | -2 | 5 |
| 10 | Polokwane City | 5 | -1 | 4 |
| 11 | Stellenbosch | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Durban City | 4 | -1 | 3 |
| 13 | Chippa United | 5 | -4 | 3 |
| 14 | Kruger United | 5 | -7 | 3 |
| 15 | TS Galaxy | 4 | -3 | 1 |
| 16 | Richards Bay | 5 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Amazulu | 5 | +1 | 12 |
| 2 | Mamelodi Sundowns | 5 | +5 | 11 |
| 3 | Orlando Pirates | 4 | +9 | 10 |
| 4 | Chippa United | 4 | +3 | 8 |
| 5 | Kruger United | 4 | +1 | 7 |
| 6 | Kaizer Chiefs | 5 | +1 | 6 |
| 7 | Stellenbosch | 5 | 0 | 6 |
| 8 | TS Galaxy | 5 | -2 | 6 |
| 9 | Milford FC | 5 | -3 | 5 |
| 10 | Polokwane City | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Durban City | 5 | -4 | 4 |
| 12 | Sekhukhune United | 5 | -4 | 4 |
| 13 | Golden Arrows | 4 | -1 | 3 |
| 14 | Richards Bay | 4 | -6 | 2 |
| 15 | Marumo Gallants | 4 | -6 | 0 |
| 16 | Siwelele | 5 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 00:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Soccer League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
