Dungannon S 1-3 Cliftonville: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Dungannon S 1–3 Cliftonville (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.
Maç özeti
Dungannon S – Cliftonville maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: S. McAllister 70' (Dungannon S); B. Healy 26', 75', R. Hale 28' (Cliftonville).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Dungannon S üstte · Cliftonville altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 26' gol: B. Healy (Cliftonville)
- 28' gol: R. Hale (Cliftonville)
- 59' oyuncu değişikliği: P. Doyle ↔ J. Glackin (Dungannon S)
- 59' oyuncu değişikliği: S. Scott ↔ C. Smith (Dungannon S)
- 59' oyuncu değişikliği: K. Dillon ↔ A. Mitchell (Dungannon S)
- 59' oyuncu değişikliği: J. Ogedi-Uzokwe ↔ L. Alves (Dungannon S)
- 62' sarı kart: B. Healy (Cliftonville)
- 68' oyuncu değişikliği: B. Quinn ↔ R. Campbell (Cliftonville)
- 70' gol: S. McAllister (Dungannon S)
- 75' oyuncu değişikliği: O. Samuels ↔ D. McMaster (Cliftonville)
- 75' gol: B. Healy (Cliftonville)
- 75' oyuncu değişikliği: R. Hale ↔ L. Conlan (Cliftonville)
- 75' oyuncu değişikliği: H. Wilson ↔ J. Thompson (Cliftonville)
- 79' oyuncu değişikliği: L. McStravick ↔ C. Murray (Cliftonville)
Maç olayları
- Dungannon SCliftonville
- 79'L. McStravick ↔ C. MurrayOyuncu değişikliği
- 75'O. Samuels ↔ D. McMasterOyuncu değişikliği
- 75'Gol B. Healy 1–3
- 75'R. Hale ↔ L. ConlanOyuncu değişikliği
- 75'H. Wilson ↔ J. ThompsonOyuncu değişikliği
- Gol S. McAllister 1–270'
- 68'B. Quinn ↔ R. CampbellOyuncu değişikliği
- 62'B. HealySarı kart
- P. Doyle ↔ J. GlackinOyuncu değişikliği59'
- S. Scott ↔ C. SmithOyuncu değişikliği59'
- K. Dillon ↔ A. MitchellOyuncu değişikliği59'
- J. Ogedi-Uzokwe ↔ L. AlvesOyuncu değişikliği59'
- 28'Gol R. Hale 0–2
- 26'Gol B. Healy 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 7/15 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %0 0/15 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %53 8/15 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (16 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,43 (20 gol) | 2,00 (14 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,80 (27 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (19 gol) | 1,00 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 8/15 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %7 1/15 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Geride | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 7/15 | %43 3/7 |
| Berabere | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Geride | %27 4/15 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Dungannon S (14 maç)
Cliftonville (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Dungannon S (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 5 | 2 |
| 76-90 | 1 | 5 |
Cliftonville (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 5 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 6 | 1 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Kartlar
Dungannon S
Sarı 20 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,4)
Cliftonville
Sarı 21 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 87 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Dungannon Swifts 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-8). Cliftonville son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 3 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 36 maçta galibiyetler Dungannon Swifts 11 – Cliftonville 20; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Ağustos 2026, Cliftonville 0-2 Dungannon Swifts.
- Sıralama
- 8. (14 p) – 9. (12 p)
- Form (son 5)
- GBMMB – GMMMM
- H2H (G-B-M)
- 11-5-20 (36 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %17
- iddaa MS 1-0-2
- 1,90 – 3,29 – 2,82
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Dungannon Swifts iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,80 gol yedi; Cliftonville dış saha 6 maçta 1,00 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Dungannon Swifts %40, Cliftonville %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dungannon Swifts %60, Cliftonville %17. İlk yarıyı önde kapatma: Dungannon Swifts 1/5, Cliftonville 2/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,90, 0 – 3,29, 2 – 2,82. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,05.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %37; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kuzey İrlanda · Premiership puan durumu · IFA Premiership
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 15 | +13 | 36 |
| 2 | Coleraine FC | 15 | +16 | 35 |
| 3 | Larne | 13 | +10 | 26 |
| 4 | Glentoran | 14 | +6 | 22 |
| 5 | Cliftonville FC | 15 | +8 | 21 |
| 6 | Carrick Rangers | 15 | -4 | 19 |
| 7 | Dungannon Swifts | 14 | -4 | 18 |
| 8 | Crusaders FC | 15 | -10 | 18 |
| 9 | Ballymena United | 13 | +1 | 16 |
| 10 | Limavady United | 15 | -10 | 14 |
| 11 | Bangor | 15 | -13 | 12 |
| 12 | Portadown | 15 | -13 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 8 | +6 | 19 |
| 2 | Coleraine FC | 7 | +4 | 14 |
| 3 | Glentoran | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Larne | 7 | +3 | 13 |
| 5 | Cliftonville FC | 8 | +6 | 12 |
| 6 | Crusaders FC | 7 | -3 | 12 |
| 7 | Carrick Rangers | 8 | -2 | 9 |
| 8 | Limavady United | 7 | -4 | 9 |
| 9 | Bangor | 8 | -6 | 8 |
| 10 | Ballymena United | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Dungannon Swifts | 7 | -4 | 7 |
| 12 | Portadown | 8 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 8 | +12 | 21 |
| 2 | Linfield | 7 | +7 | 17 |
| 3 | Larne | 6 | +7 | 13 |
| 4 | Dungannon Swifts | 7 | 0 | 11 |
| 5 | Carrick Rangers | 7 | -2 | 10 |
| 6 | Cliftonville FC | 7 | +2 | 9 |
| 7 | Ballymena United | 8 | +1 | 9 |
| 8 | Glentoran | 7 | +1 | 9 |
| 9 | Crusaders FC | 8 | -7 | 6 |
| 10 | Limavady United | 8 | -6 | 5 |
| 11 | Bangor | 7 | -7 | 4 |
| 12 | Portadown | 7 | -8 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premiership'te oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
