Dunaharaszti Mtk 3-0 Budaorsi SC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Dunaharaszti Mtk 3–0 Budaorsi SC (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
Dunaharaszti Mtk – Budaorsi SC maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Dunaharaszti Mtk üstte · Budaorsi SC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 40' gol (Dunaharaszti Mtk)
- 54' gol (Dunaharaszti Mtk)
- 90+2' gol (Dunaharaszti Mtk)
Maç olayları
- Dunaharaszti MtkBudaorsi SC
- Gol 3–090+2'
- Kaçan penaltı65'
- Gol 2–054'
- Gol 1–040'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,86 (26 gol) | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (23 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,57 (22 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 3,00 (42 gol) | 4,00 (28 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %0 0/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Geride | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Geride | %50 7/14 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Dunaharaszti Mtk (14 maç)
Budaorsi SC (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Dunaharaszti Mtk (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 5 | 4 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Budaorsi SC (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 6 |
| 16-30 | 3 | 7 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 2 | 8 |
Kartlar
Dunaharaszti Mtk
Sarı 0 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 0,0)
Budaorsi SC
Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 102 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Dunaharaszti Mtk son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 13 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Budaörs 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-10).
Gol istatistikleri
Dunaharaszti Mtk iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,60 gol yedi; Budaörs dış saha 5 maçta 1,20 attı, 4,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Dunaharaszti Mtk %60, Budaörs %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dunaharaszti Mtk %100, Budaörs %80. İlk yarıyı önde kapatma: Dunaharaszti Mtk 1/4, Budaörs 0/5.
- Sıralama
- 5. (17 p) – 12. (12 p)
- Form (son 5)
- GGGBM – BBGMM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %80
- iddaa MS 1-0-2
- 1,72 – 3,58 – 3,08
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,72, 0 – 3,58, 2 – 3,08. Karşılıklı Gol: Var 1,27, Yok 2,52.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %90; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 18:10 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Macaristan · NB III - Southwest puan durumu · Southwest
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pécsi MFC | 13 | +36 | 37 |
| 2 | Kaposvar | 14 | +21 | 31 |
| 3 | Ferencváros II | 14 | +14 | 25 |
| 4 | Iváncsa | 13 | +7 | 24 |
| 5 | Majosi | 13 | +3 | 24 |
| 6 | Dunaharaszti MTK | 14 | +3 | 23 |
| 7 | Érdi VSE | 14 | +2 | 22 |
| 8 | PTE-PEAC | 14 | -2 | 19 |
| 9 | MTK Budapest II | 13 | +4 | 18 |
| 10 | Budafoki LC | 14 | +1 | 18 |
| 11 | Siofok | 13 | +4 | 17 |
| 12 | Paksi SE II | 13 | +4 | 13 |
| 13 | Budaörs | 14 | -20 | 13 |
| 14 | Sárbogárd | 14 | -30 | 5 |
| 15 | Szekszárd | 14 | -47 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kaposvar | 8 | +19 | 19 |
| 2 | Pécsi MFC | 6 | +19 | 18 |
| 3 | Ferencváros II | 7 | +16 | 18 |
| 4 | Érdi VSE | 8 | +7 | 17 |
| 5 | Majosi | 8 | +7 | 17 |
| 6 | MTK Budapest II | 6 | +14 | 15 |
| 7 | Iváncsa | 7 | +11 | 15 |
| 8 | PTE-PEAC | 8 | +3 | 14 |
| 9 | Siofok | 6 | +7 | 13 |
| 10 | Dunaharaszti MTK | 7 | +1 | 11 |
| 11 | Budaörs | 7 | -1 | 11 |
| 12 | Budafoki LC | 6 | +3 | 8 |
| 13 | Sárbogárd | 7 | -13 | 5 |
| 14 | Paksi SE II | 5 | +2 | 4 |
| 15 | Szekszárd | 6 | -11 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pécsi MFC | 7 | +17 | 19 |
| 2 | Dunaharaszti MTK | 7 | +2 | 12 |
| 3 | Kaposvar | 6 | +2 | 12 |
| 4 | Budafoki LC | 8 | -2 | 10 |
| 5 | Paksi SE II | 8 | +2 | 9 |
| 6 | Iváncsa | 6 | -4 | 9 |
| 7 | Ferencváros II | 7 | -2 | 7 |
| 8 | Majosi | 5 | -4 | 7 |
| 9 | Érdi VSE | 6 | -5 | 5 |
| 10 | PTE-PEAC | 6 | -5 | 5 |
| 11 | Siofok | 7 | -3 | 4 |
| 12 | MTK Budapest II | 7 | -10 | 3 |
| 13 | Budaörs | 7 | -19 | 2 |
| 14 | Sárbogárd | 7 | -17 | 0 |
| 15 | Szekszárd | 8 | -36 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün NB III - Southwest'te oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
