Dinamo Zagreb 2-1 Rijeka: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Dinamo Zagreb 2–1 Rijeka (27 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 16–5, isabetli şut 7–1, topa sahip olma %54–%46, korner 3–1.
Maç özeti
Dinamo Zagreb – Rijeka maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Luka Stojkovic 35', 85' (Dinamo Zagreb); Samuele Vignato 63' (Rijeka). xG: Dinamo Zagreb 1,5 – 0,4 Rijeka.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Dinamo Zagreb: Mario Kovacevic · Rijeka: M. Kek
Maç akışı
Dinamo Zagreb üstte · Rijeka altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 35' gol: Luka Stojkovic (Dinamo Zagreb)
- 37' sarı kart: Ante Majstorović (Rijeka)
- 42' sarı kart: Stjepan Radeljić (Dinamo Zagreb)
- 63' gol: Samuele Vignato (Rijeka)
- 69' oyuncu değişikliği: Niko Galešić ↔ Moris Valinčić (Dinamo Zagreb)
- 69' oyuncu değişikliği: Dani Rodríguez ↔ Iker Almena Horcajo (Dinamo Zagreb)
- 75' oyuncu değişikliği: Miha Zajc ↔ Luka Ivanušec (Dinamo Zagreb)
- 75' oyuncu değişikliği: Bruno Goda ↔ Matteo Perez Vinlöf (Dinamo Zagreb)
- 80' oyuncu değişikliği: Toni Fruk ↔ Justas Lasickas (Rijeka)
- 84' oyuncu değişikliği: Samuele Vignato ↔ Amer Gojak (Rijeka)
- 85' gol: Luka Stojkovic (Dinamo Zagreb)
- 89' oyuncu değişikliği: Ivan Cubelic ↔ Jakov Puljić (Rijeka)
- 89' oyuncu değişikliği: Mladen Devetak ↔ Mohammad Mohebbi (Rijeka)
- 90' oyuncu değişikliği: Arber Hoxha ↔ Mislav Oršić (Dinamo Zagreb)
Maç olayları
- Dinamo ZagrebRijeka
- Arber Hoxha ↔ Mislav OršićOyuncu değişikliği90'
- 89'Ivan Cubelic ↔ Jakov PuljićOyuncu değişikliği
- 89'Mladen Devetak ↔ Mohammad MohebbiOyuncu değişikliği
- Gol Luka Stojkovic 2–1Asist: Josip Mišić85'
- 84'Samuele Vignato ↔ Amer GojakOyuncu değişikliği
- 80'Toni Fruk ↔ Justas LasickasOyuncu değişikliği
- Miha Zajc ↔ Luka IvanušecOyuncu değişikliği75'
- Bruno Goda ↔ Matteo Perez VinlöfOyuncu değişikliği75'
- Niko Galešić ↔ Moris ValinčićOyuncu değişikliği69'
- Dani Rodríguez ↔ Iker Almena HorcajoOyuncu değişikliği69'
- 63'Gol Samuele Vignato 1–1Asist: Mladen Devetak
- Stjepan RadeljićSarı kart42'
- 37'Ante MajstorovićSarı kart
- Gol Luka Stojkovic 1–0Asist: Dion Drena Beljo35'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %64 7/11 | %100 6/6 |
| Beraberlik | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,27 (25 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,71 yüksek | 2,50 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (14 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,26 düşük | 0,67 (4 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,58 (19 gol)ligde 5. · lig ortalamasında | 0,86 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (18 gol)ligde 6. · lig ortalamasında | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 2. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %73 8/11ligde 2. · lig ortalamasından 11 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 9/12ligde 1. · lig ortalamasından 20 puan yüksek | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %92 11/12 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %67 8/12ligde 6. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %42 5/12 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %42 5/12 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,1 | 10,7 |
| 6,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %55 6/11 | %83 5/6 |
| Berabere | %9 1/11 | %0 0/6 |
| Geride | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 6/12 | %14 1/7 |
| Berabere | %25 3/12 | %43 3/7 |
| Geride | %25 3/12 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Dinamo Zagreb (11 maç)
Rijeka (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Dinamo Zagreb (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 6 | 2 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Rijeka (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 6 | 4 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 0 | 3 |
Kartlar
Dinamo Zagreb
Sarı 17 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 1,5)
Rijeka
Sarı 20 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Dinamo Zagreb: iç saha, 6 maç · Rijeka: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Dinamo Zagreb – Rijeka ilk 11'ler
Dinamo Zagreb · 4-1-4-1
- 24D. KotarskiK
- 15N. GalešićD69' oyundan çıktı 69. dk
- 36Sergi DomínguezD
- 6S. RadeljićD42' sarı kart 42. dk
- 3B. GodaD75' oyundan çıktı 75. dk
- 27J. MišićO85' asist 85. dk
- 7Dani RodríguezO69' oyundan çıktı 69. dk
- 10L. StojkovićO35' gol 35. dk85' gol 85. dk
- 8M. ZajcO75' oyundan çıktı 75. dk
- 11A. HoxhaO90' oyundan çıktı 90. dk
- 9D. BeljoF35' asist 35. dk
- 44I. FilipovićK
- 23Iker AlmenaF69' oyuna girdi 69. dk
- 17L. IvanušecO75' oyuna girdi 75. dk
- 80L. KačavendaO
- 5K. KravtsovO
- 21M. LisicaF
- 99M. OršićF90' oyuna girdi 90. dk
- 14S. PrevljakF
- 22Olof Matteo Perez VinlöfD75' oyuna girdi 75. dk
- 13Paul Bismarck TabinasD
- 30F. TopićF
- 25M. ValinčićD69' oyuna girdi 69. dk
Teknik direktör: Mario Kovacevic
Rijeka · 4-2-3-1
- 13I. VekičK
- 22A. OrečD
- 45A. MajstorovićD37' sarı kart 37. dk
- 51A. HusicD
- 34M. DevetakD63' asist 63. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 8I. ĆubelićO89' oyundan çıktı 89. dk
- 6B. PaviÄO
- 10T. FrukO80' oyundan çıktı 80. dk
- 26Tiago DantasO
- 19S. VignatoO63' gol 63. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 18D. Adu-AdjeiF
- 99A. TodorovićK
- 21J. PuljićF89' oyuna girdi 89. dk
- 9M. MohebiO89' oyuna girdi 89. dk
- 23J. LasickasD80' oyuna girdi 80. dk
- 1V. KovacK
- 7Y. KabadayıF
- 77A. JuričF
- 4N. JankovićO
- 14A. GojakO84' oyuna girdi 84. dk
- 91N. BodetićD
- 5A. BarcoO
- 3M. ŽivkovićD
Teknik direktör: M. Kek
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Hırvatistan · HNL puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Dinamo Zagreb 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 13-7). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Rijeka için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 16, yenilen 6. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 45 kez karşılaştı: Dinamo Zagreb 23, Rijeka 9 galibiyet aldı, 13 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Mayıs 2026, Dinamo Zagreb 2-0 Rijeka.
- Sıralama
- 2. (19 p) – 4. (17 p)
- Form (son 5)
- MGGMG – GGMGG
- H2H (G-B-M)
- 23-13-9 (45 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %60
- Korner ort. (maç)
- 10,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,42 – 3,72 – 4,70
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Dinamo Zagreb iç saha 5 maçta maç başına 2,60 gol attı, 0,60 gol yedi; Rijeka dış saha 5 maçta 0,80 attı, 1,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dinamo Zagreb %40, Rijeka %60. İlk yarıyı önde kapatma: Dinamo Zagreb 4/5, Rijeka 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Dinamo Zagreb 8,0, Rijeka 7,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,3. Maç başına kart: Dinamo Zagreb 1,6, Rijeka 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,42, 0 – 3,72, 2 – 4,70. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,90, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,80.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 10,3; son 5 maçta toplam 29 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 27 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hırvatistan · HNL puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HNK Hajduk Split | 12 | +15 | 26 |
| 2 | Dinamo Zagreb | 11 | +11 | 22 |
| 3 | NK Osijek | 12 | +5 | 20 |
| 4 | Istra 1961 | 13 | +5 | 19 |
| 5 | NK Varazdin | 12 | +5 | 19 |
| 6 | HNK Rijeka | 12 | +1 | 18 |
| 7 | NK Slaven Belupo | 13 | -9 | 16 |
| 8 | Rudes | 13 | -11 | 16 |
| 9 | NK Lokomotiva Zagreb | 13 | -7 | 11 |
| 10 | HNK Gorica | 13 | -15 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HNK Hajduk Split | 7 | +14 | 19 |
| 2 | Dinamo Zagreb | 6 | +11 | 18 |
| 3 | HNK Rijeka | 5 | +8 | 13 |
| 4 | Istra 1961 | 7 | +4 | 11 |
| 5 | NK Varazdin | 6 | +4 | 11 |
| 6 | NK Osijek | 6 | +3 | 10 |
| 7 | NK Slaven Belupo | 6 | -3 | 9 |
| 8 | NK Lokomotiva Zagreb | 6 | 0 | 7 |
| 9 | Rudes | 6 | -6 | 7 |
| 10 | HNK Gorica | 7 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NK Osijek | 6 | +2 | 10 |
| 2 | Rudes | 7 | -5 | 9 |
| 3 | Istra 1961 | 6 | +1 | 8 |
| 4 | NK Varazdin | 6 | +1 | 8 |
| 5 | HNK Hajduk Split | 5 | +1 | 7 |
| 6 | NK Slaven Belupo | 7 | -6 | 7 |
| 7 | HNK Rijeka | 7 | -7 | 5 |
| 8 | Dinamo Zagreb | 5 | 0 | 4 |
| 9 | NK Lokomotiva Zagreb | 7 | -7 | 4 |
| 10 | HNK Gorica | 6 | -9 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
