D. Bükreş 2-0 Uta Arad: Maç Sonucu ve İstatistikleri
D. Bükreş 2–0 Uta Arad (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 15–9, isabetli şut 3–2, topa sahip olma %58–%42, korner 6–1.
Maç özeti
D. Bükreş – Uta Arad maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: D. Armstrong 44', D. Pinto 67' (D. Bükreş).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
D. Bükreş üstte · Uta Arad altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 40' sarı kart: M. Coman (Uta Arad)
- 44' gol: D. Armstrong (D. Bükreş)
- 58' oyuncu değişikliği: M. Coman ↔ M. Tzionis (Uta Arad)
- 67' gol: D. Pinto (D. Bükreş)
- 72' oyuncu değişikliği: D. Pinto ↔ M. Karamoko (D. Bükreş)
- 74' sarı kart: R. Oprut (D. Bükreş)
- 75' oyuncu değişikliği: O. El Sawy ↔ D. Taroi (Uta Arad)
- 76' oyuncu değişikliği: S. Mino ↔ A. Ivanov (Uta Arad)
- 78' sarı kart: M. Pascual (D. Bükreş)
- 84' oyuncu değişikliği: D. Irimia ↔ D. Benavides (D. Bükreş)
- 84' oyuncu değişikliği: D. Armstrong ↔ I. Tarba (D. Bükreş)
- 85' oyuncu değişikliği: D. Alomerovic ↔ R. Badescu (Uta Arad)
- 88' sarı kart: R. Badescu (Uta Arad)
- 88' oyuncu değişikliği: D. Zandbergen ↔ O. Hintsa (D. Bükreş)
- 88' oyuncu değişikliği: C. Cirjan ↔ A. Musi (D. Bükreş)
- 89' sarı kart: J. Papeau (Uta Arad)
Maç olayları
- D. BükreşUta Arad
- 89'J. PapeauSarı kart
- 88'R. BadescuSarı kart
- D. Zandbergen ↔ O. HintsaOyuncu değişikliği88'
- C. Cirjan ↔ A. MusiOyuncu değişikliği88'
- 85'D. Alomerovic ↔ R. BadescuOyuncu değişikliği
- D. Irimia ↔ D. BenavidesOyuncu değişikliği84'
- D. Armstrong ↔ I. TarbaOyuncu değişikliği84'
- M. PascualSarı kart78'
- 76'S. Mino ↔ A. IvanovOyuncu değişikliği
- 75'O. El Sawy ↔ D. TaroiOyuncu değişikliği
- R. OprutSarı kart74'
- D. Pinto ↔ M. KaramokoOyuncu değişikliği72'
- Gol D. Pinto 2–0Asist: A. Soro67'
- 58'M. Coman ↔ M. TzionisOyuncu değişikliği
- Gol D. Armstrong 1–0Asist: A. Soro44'
- 40'M. ComanSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 10/15 | %100 7/7 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %13 2/15 | %0 0/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %0 0/8 |
| Mağlubiyet | %47 7/15 | %75 6/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,13 (32 gol) | 3,00 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,73 (11 gol) | 0,43 (3 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (16 gol) | 0,88 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (20 gol) | 2,00 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 8/15 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %53 8/15 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %40 6/15 | %57 4/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 5/15 | %38 3/8 |
| 1,5 Üst | %53 8/15 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %40 6/15 | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %33 5/15 | %13 1/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %38 3/8 |
| 10,5 Üst | %47 7/15 | %38 3/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 6,0 |
| 2,5 Üst | %87 13/15 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %73 11/15 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %73 11/15 | %75 6/8 |
| 4,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %27 4/15 | %25 2/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 10,6 |
| 6,5 Üst | %87 13/15 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %73 11/15 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %50 4/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %60 9/15 | %86 6/7 |
| Berabere | %13 2/15 | %14 1/7 |
| Geride | %27 4/15 | %0 0/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 3/15 | %25 2/8 |
| Berabere | %47 7/15 | %25 2/8 |
| Geride | %33 5/15 | %50 4/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
D. Bükreş (15 maç)
Uta Arad (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
D. Bükreş (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 9 | 1 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 10 | 2 |
Uta Arad (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 7 | 0 |
Kartlar
D. Bükreş
Sarı 38 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 2,5)
Uta Arad
Sarı 33 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
D. Bükreş: iç saha, 7 maç · Uta Arad: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
D. Bükreş – Uta Arad ilk 11'ler
D. Bükreş · 4-4-2
- 36Alaa BellaarouchK
- 20David IrimiaD84' oyundan çıktı 84. dk
- 44Martín PascualD78' sarı kart 78. dk
- 15Nikita StoinovD
- 31Raul OpruțD74' sarı kart 74. dk
- 77Danny ArmstrongO44' gol 44. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 29Alberto SoroO44' asist 44. dk67' asist 67. dk
- 6Matthias VerrethO
- 8Diogo PintoO67' gol 67. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 97Dean ZandbergenF88' oyundan çıktı 88. dk
- 10Cătălin CîrjanF88' oyundan çıktı 88. dk
- 73Alexandru RoșcaK
- 19Răzvan RaduD
- 66Ștefan OprișO
- 30Matteo DuțuD
- 5Imran FetaiD
- 21Cristian MihaiO
- 22Darío BenavidesD84' oyuna girdi 84. dk
- 23Ianis TarbăF84' oyuna girdi 84. dk
- 26Adrian MaziluF
- 7Alexandru MusiO88' oyuna girdi 88. dk
- 18Oliver HintsaF88' oyuna girdi 88. dk
- 9Mamoudou KaramokoF72' oyuna girdi 72. dk
Uta Arad · 4-2-3-1
- 1Márcio RosaK
- 15Peter OuanehD
- 4Alexandru BengaD
- 60Dmytro PospelovD
- 3Din AlomerovicD85' oyundan çıktı 85. dk
- 5Sota MinoO76' oyundan çıktı 76. dk
- 8Roman AlinO
- 42Omar El SawyO75' oyundan çıktı 75. dk
- 77Jayson PapeauO89' sarı kart 89. dk
- 11Hakim AbdallahO
- 9Marius ComanF40' sarı kart 40. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 33Andrei GorceaK
- 17Roland SabauD
- 22Robert BădescuD85' oyuna girdi 85. dk88' sarı kart 88. dk
- 20Denis ȚăroiO75' oyuna girdi 75. dk
- 10Marinos TzionisF58' oyuna girdi 58. dk
- 6Antoni IvanovO76' oyuna girdi 76. dk
- 7Ismet SinaniF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Dinamo Bucuresti için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 15, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Uta Arad için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 5, yenilen 4. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 14 kez karşılaştı: Dinamo Bucuresti 6, Uta Arad 4 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Aralık 2025, Uta Arad 2-0 Dinamo Bucuresti.
- Sıralama
- 1. (30 p) – 9. (18 p)
- Form (son 5)
- GBGGG – BGGMG
- H2H (G-B-M)
- 6-4-4 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %43
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,34 – 3,86 – 5,55
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Dinamo Bucuresti iç saha 6 maçta maç başına 3,17 gol attı, 0,50 gol yedi; Uta Arad dış saha 7 maçta 1,00 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dinamo Bucuresti %50, Uta Arad %43. İlk yarıyı önde kapatma: Dinamo Bucuresti 5/6, Uta Arad 2/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Dinamo Bucuresti 6,0, Uta Arad 4,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Dinamo Bucuresti 3,3, Uta Arad 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,34, 0 – 3,86, 2 – 5,55. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,74, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,78, Yok 1,61.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %46; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 19:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Romanya · Liga I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 15 | +21 | 33 |
| 2 | Universitatea Craiova | 14 | +24 | 32 |
| 3 | Rapid | 15 | +10 | 31 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 15 | +2 | 27 |
| 5 | Universitatea Cluj | 15 | +6 | 26 |
| 6 | Farul Constanta | 15 | +2 | 24 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 15 | +1 | 22 |
| 8 | FCSB | 15 | -1 | 21 |
| 9 | CFR 1907 Cluj | 14 | -1 | 18 |
| 10 | Uta Arad | 15 | -4 | 18 |
| 11 | Arges Pitesti | 15 | -7 | 15 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 14 | -10 | 15 |
| 13 | FC Botosani | 14 | -1 | 14 |
| 14 | Oţelul | 14 | -6 | 12 |
| 15 | FC Voluntari | 14 | -17 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 15 | -19 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 8 | +21 | 21 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 7 | +18 | 21 |
| 3 | Rapid | 8 | +9 | 19 |
| 4 | Farul Constanta | 7 | +8 | 17 |
| 5 | Universitatea Cluj | 8 | +5 | 16 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 8 | +5 | 14 |
| 7 | FCSB | 8 | +4 | 14 |
| 8 | Petrolul Ploiesti | 7 | +4 | 14 |
| 9 | Uta Arad | 7 | +5 | 12 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 6 | +6 | 11 |
| 11 | FC Botosani | 6 | +6 | 11 |
| 12 | Arges Pitesti | 8 | 0 | 11 |
| 13 | Oţelul | 8 | 0 | 10 |
| 14 | FC Voluntari | 8 | -3 | 8 |
| 15 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | -4 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 7 | -5 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrolul Ploiesti | 8 | -2 | 13 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 8 | +3 | 12 |
| 3 | Rapid | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Universitatea Craiova | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Universitatea Cluj | 7 | +1 | 10 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 7 | -4 | 8 |
| 7 | FCSB | 7 | -5 | 7 |
| 8 | Farul Constanta | 8 | -6 | 7 |
| 9 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 8 | -6 | 7 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 8 | -7 | 7 |
| 11 | Uta Arad | 8 | -9 | 6 |
| 12 | Arges Pitesti | 7 | -7 | 4 |
| 13 | FC Botosani | 8 | -7 | 3 |
| 14 | Oţelul | 6 | -6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 8 | -14 | 1 |
| 16 | FC Voluntari | 6 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga I'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
