← Maçlar
Fransa · Ligue 2 · 12. hafta6 Kasım 2026 · 21:59 TSİ

Dijon 1-0 Red Star FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Dijon
1–0İY 0–0
Red Star FC
Maç sonu

Dijon 1–0 Red Star FC (6 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 15–7, isabetli şut 3–0, topa sahip olma %60–%40, korner 4–2.

Maç özeti

Dijon – Red Star FC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Yanis Barka 72' (Dijon). xG: Dijon 1,3 – 0,2 Red Star FC.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Dijon: B. Ridira · Red Star FC: D. Perrinelle

Maç akışı

Dijon üstteRed Star FC altta

0'45'90' 57' oyuncu değişikliği: Idrissa Sabaly ↔ Saîf-Eddine Khaoui (Red Star FC)↔63' oyuncu değişikliği: Ange Lago ↔ Yanis Barka (Dijon)↔64' oyuncu değişikliği: Paul Bellon ↔ Samy Chouchane (Dijon)↔69' oyuncu değişikliği: Kémo Cissé ↔ Jovany Ikanga A Ngele (Red Star FC)↔70' oyuncu değişikliği: Damien Durand ↔ Godson Kyeremeh (Red Star FC)↔70' oyuncu değişikliği: Leonardo Daniel Ulineia Buta ↔ Matthieu Huard (Red Star FC)↔71' sarı kart: Godson Kyeremeh (Red Star FC)72' gol: Yanis Barka (Dijon)⚽78' oyuncu değişikliği: Samuel Renel ↔ Cheick Mory Konate (Red Star FC)↔79' oyuncu değişikliği: Moussa Faty ↔ Boubacar Diallo (Dijon)↔84' oyuncu değişikliği: Jordan Marié ↔ Ylan Aka (Dijon)↔84' oyuncu değişikliği: Adel Lembezat ↔ Hugo Vargas Ríos (Dijon)↔

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Ev %70 · 4 şut · 0,5
  2. 16–30'Ev %77 · 1 şut · 0,1
  3. 31–45+'Ev %76 · 6 şut · 0,3
  4. 46–60'Dengeli · 5 şut · 0,2
  5. 61–75'Dengeli · 2 şut · 0,1
  6. 76–90+'Dep %55 · 2 şut · 0,0

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Dijon, Dep = Red Star FC.

Maç olayları

  1. DijonRed Star FC
  2. Adel Lembezat ↔ Hugo Vargas RíosOyuncu değişikliği84'
  3. Jordan Marié ↔ Ylan AkaOyuncu değişikliği84'
  4. Moussa Faty ↔ Boubacar DialloOyuncu değişikliği79'
  5. 78'Samuel Renel ↔ Cheick Mory KonateOyuncu değişikliği
  6. Gol Yanis Barka 1–0Asist: Moussa Faty72'
  7. 71'Godson KyeremehSarı kart
  8. 70'Leonardo Daniel Ulineia Buta ↔ Matthieu HuardOyuncu değişikliği
  9. 70'Damien Durand ↔ Godson KyeremehOyuncu değişikliği
  10. 69'Kémo Cissé ↔ Jovany Ikanga A NgeleOyuncu değişikliği
  11. Paul Bellon ↔ Samy ChouchaneOyuncu değişikliği64'
  12. Ange Lago ↔ Yanis BarkaOyuncu değişikliği63'
  13. 57'Idrissa Sabaly ↔ Saîf-Eddine KhaouiOyuncu değişikliği

Sizce maçın oyuncusu kimdi?

Dijon

Red Star FC

Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.

Maç istatistikleri

DijonRed Star FC
60%Topa sahip olma40%
1,25Beklenen gol (xG)0,23
15Toplam şut7
3İsabetli şut0
9İsabetsiz şut3
3Engellenen şut4
6Ceza sahası içi şut5
9Ceza sahası dışı şut2
4Korner2
2Ofsayt4
14Faul7
0Sarı kart1
0Kırmızı kart0
0Kurtarış2
435Pas442
339İsabetli pas336

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Dijon
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%42 5/12%50 3/6
Beraberlik%25 3/12%0 0/6
Mağlubiyet%33 4/12%50 3/6
Red Star FC
Toplam (12)Dış saha (7)
Galibiyet%42 5/12%57 4/7
Beraberlik%17 2/12%14 1/7
Mağlubiyet%42 5/12%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Dijon
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,75 (21 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,41 yüksek1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç1,58 (19 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,24 yüksek1,67 (10 gol)
Red Star FC
Toplam (12)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,17 (14 gol)ligde 11.–14. · lig ortalamasından 0,17 düşük1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç1,42 (17 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasında1,14 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Dijon
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%83 10/12ligde 1.–2. · lig ortalamasından 29 puan yüksek%67 4/6
1,5 Üst%83 10/12%67 4/6
2,5 Üst%58 7/12ligde 4.–9. · lig ortalamasından 10 puan yüksek%67 4/6
3,5 Üst%42 5/12%50 3/6
Gol yememe%8 1/12%17 1/6
Red Star FC
Toplam (12)Dış saha (7)
KG Var%58 7/12ligde 5.–7. · lig ortalamasından 4 puan yüksek%71 5/7
1,5 Üst%58 7/12%71 5/7
2,5 Üst%50 6/12ligde 10. · lig ortalamasında%57 4/7
3,5 Üst%33 4/12%29 2/7
Gol yememe%25 3/12%14 1/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Dijon
Toplam (12)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)8,38,0
7,5 Üst%58 7/12%50 3/6
8,5 Üst%42 5/12%33 2/6
9,5 Üst%17 2/12%17 1/6
10,5 Üst%17 2/12%17 1/6
Red Star FC
Toplam (12)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)9,58,0
7,5 Üst%67 8/12%43 3/7
8,5 Üst%67 8/12%43 3/7
9,5 Üst%42 5/12%29 2/7
10,5 Üst%42 5/12%29 2/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Dijon
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı kart2,82,5
2,5 Üst%58 7/12%50 3/6
3,5 Üst%25 3/12%17 1/6
4,5 Üst%8 1/12%0 0/6
5,5 Üst%8 1/12%0 0/6
Red Star FC
Toplam (12)Dış saha (7)
Maç başı kart4,65,4
2,5 Üst%75 9/12%86 6/7
3,5 Üst%67 8/12%86 6/7
4,5 Üst%50 6/12%71 5/7
5,5 Üst%42 5/12%57 4/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Dijon
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut10,111,2
6,5 Üst%83 10/12%83 5/6
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%75 9/12%83 5/6
9,5 Üst%58 7/12%83 5/6
Red Star FC
Toplam (12)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut8,38,6
6,5 Üst%75 9/12%71 5/7
7,5 Üst%67 8/12%71 5/7
8,5 Üst%42 5/12%57 4/7
9,5 Üst%33 4/12%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Dijon
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%25 3/12%33 2/6
Berabere%50 6/12%67 4/6
Geride%25 3/12%0 0/6
Red Star FC
Toplam (12)Dış saha (7)
Önde%25 3/12%43 3/7
Berabere%50 6/12%57 4/7
Geride%25 3/12%0 0/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Dijon (12 maç)

1/131/X01/20X/11X/X2X/232/112/X12/21

Red Star FC (12 maç)

1/121/X11/20X/13X/X1X/222/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Dijon (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 4 3
31-45 3 5
46-60 2 1
61-75 3 3
76-90 7 6

Red Star FC (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 2 2
31-45 3 2
46-60 3 4
61-75 3 3
76-90 0 4

Kartlar

Dijon

Sarı 15 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,3)

Red Star FC

Sarı 29 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Dijon: iç saha, 6 maç · Red Star FC: dış saha, 7 maç

DijonRed Star FC
%54,5Topa sahip olma%48,7
1,63Beklenen gol (xG)1,26
14,7Toplam şut13,3
5,8İsabetli şut4,7
9,2Ceza sahası içi şut8,0
4,7Korner3,9
484Pas434
%81Pas isabeti%78
3,7Kurtarış2,7
14,3Faul17,9
1,5Ofsayt2,9
0,8Sarı kart2,7
0,00Kırmızı kart0,29

Rakiplerine izin verdikleri

1,11Rakibin xG'si1,21
13,2Rakibin şutu12,0
5,3Rakibin isabetli şutu3,9
3,3Rakibin korneri4,1

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Dijon – Red Star FC ilk 11'ler

Dijon · 4-1-3-2

  1. 16P. DelecroixK
  2. 93I. BouleghchaD
  3. 6W. DioufD
  4. 23L. LacroixD
  5. 31M. FatyD72' asist 72. dk79' oyundan çıktı 79. dk
  6. 14J. MariéO84' oyundan çıktı 84. dk
  7. 8P. BellonO64' oyundan çıktı 64. dk
  8. 17A. LembezatO84' oyundan çıktı 84. dk
  9. 18B. NdeziO
  10. 11Júlio TavaresF
  11. 90A. LagoF63' oyundan çıktı 63. dk
Yedekler
  • 42Y. AkaD84' oyuna girdi 84. dk
  • 10Y. BarkaF63' oyuna girdi 63. dk72' gol 72. dk
  • 5Q. BernardD
  • 21Samy ChouchaneO
  • 75Boubacar DialloD
  • 9T. DongF
  • 71Enzo KetterleK
  • 29A. NtamackF
  • 20H. Vargas-RíosO84' oyuna girdi 84. dk

Teknik direktör: B. Ridira

Red Star FC · 4-2-3-1

  1. 16G. PoussinK
  2. 2T. MagninD
  3. 20D. DurivauxD
  4. 6B. DangerD
  5. 25Leonardo ButaD70' oyundan çıktı 70. dk
  6. 19I. HalifaO
  7. 17S. RenelO78' oyundan çıktı 78. dk
  8. 11K. CisséO69' oyundan çıktı 69. dk
  9. 21Idrissa SabalyO57' oyundan çıktı 57. dk
  10. 7D. DurandO70' oyundan çıktı 70. dk
  11. 91K. CabralF
Yedekler
  • 45Cheick KonateO78' oyuna girdi 78. dk
  • 10S. KhaouiO57' oyuna girdi 57. dk
  • 23J. Ikanga A NgeleF69' oyuna girdi 69. dk
  • 3M. HuardD70' oyuna girdi 70. dk
  • 12Sekou GuindoD
  • 9I. DespotovicF
  • 80C. Bianay BalcotD
  • 1Yanis Benchaouch MartyK
  • 27G. KyeremehF70' oyuna girdi 70. dk71' sarı kart 71. dk

Teknik direktör: D. Perrinelle

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Dijon için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 12, yenilen 10. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta RED Star FC 93 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 8-10). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Dijon 2 – RED Star FC 93 0; 0 beraberlik var. Son maç: 19 Nisan 2024, RED Star FC 93 0-2 Dijon.

Sıralama
9. (12 p) – 6. (17 p)
Form (son 5)
GMMGG – MMMGG
H2H (G-B-M)
2-0-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %83
Korner ort. (maç)
8,4
iddaa MS 1-0-2
2,52 – 3,13 – 2,29
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Dijon iç saha 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 2,00 gol yedi; RED Star FC 93 dış saha 6 maçta 1,83 attı, 1,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Dijon %80, RED Star FC 93 %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dijon %80, RED Star FC 93 %83. İlk yarıyı önde kapatma: Dijon 2/5, RED Star FC 93 3/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Dijon 4,8, RED Star FC 93 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,4. Maç başına kart: Dijon 1,0, RED Star FC 93 3,3.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,52, 0 – 3,13, 2 – 2,29. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,97, Üst 1,56. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,19.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %82; maç başına toplam korner ortalaması 8,4; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 20 gol yediler.

Veri: 6 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Fransa · Ligue 2 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Saint Etienne 10811 238 +1525 MBGGG
2Montpellier 10631 136 +721 GBGGG
3Nancy 10613 128 +419 MGGGG
4Reims 10460 2012 +818 GBBGB
5Pau 10523 1310 +317 MGGGG
6Red Star FC 93 10523 1312 +117 GGGMM
7Annecy 10514 1412 +216 MMGMG
8Metz 10352 1614 +214 MBMGB
9Dijon 10334 1718 -112 GGGMM
10Dunkerque 10334 1416 -212 GMMGB
11Guingamp 10325 1315 -211 GMMMG
12Sochaux 10253 812 -411 GBBMM
13Boulogne 10172 77 010 BMBGB
14Rodez 10316 1622 -610 MMMMG
15Nantes 10226 1117 -68 MGBMM
16Grenoble Foot 38 10226 917 -88 GBMMM
17Clermont 10073 914 -57 BBMBM
18Laval 10136 1321 -86 MBMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Saint Etienne 5500 132 +1115
2Metz 5320 127 +511
3Montpellier 5320 62 +411
4Pau 6312 86 +210
5Reims 5230 139 +49
6Nancy 5302 53 +29
7Dunkerque 6222 87 +18
8Guingamp 5212 89 -17
9Sochaux 5212 47 -37
10Dijon 5203 1010 06
11Laval 5122 710 -35
12Annecy 4112 55 04
13Boulogne 5041 45 -14
14Rodez 5113 811 -34
15Clermont 6042 36 -34
16Red Star FC 93 4112 25 -34
17Nantes 5113 59 -44
18Grenoble Foot 38 4022 25 -32
#TakımOGBMAYAVP
1Red Star FC 93 6411 117 +413
2Annecy 6402 97 +212
3Saint Etienne 5311 106 +410
4Montpellier 5311 74 +310
5Nancy 5311 75 +210
6Reims 5230 73 +49
7Pau 4211 54 +17
8Boulogne 5131 32 +16
9Dijon 5131 78 -16
10Rodez 5203 811 -36
11Grenoble Foot 38 6204 712 -56
12Guingamp 5113 56 -14
13Sochaux 5041 45 -14
14Nantes 5113 68 -24
15Dunkerque 4112 69 -34
16Clermont 4031 68 -23
17Metz 5032 47 -33
18Laval 5014 611 -51

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:13 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,52X3,1322,29

Çifte şans

1X1,39121,21X21,32

Karşılıklı gol

Var1,44Yok2,19

1,5 Alt / Üst

Alt4,07Üst1,10

2,5 Alt / Üst

Alt1,97Üst1,56

3,5 Alt / Üst

Alt1,34Üst2,47

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.