Dijon 4-2 Metz: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Dijon 4–2 Metz (12 Ekim 2026). İlk yarı 3–1. Şut 17–12, isabetli şut 7–4, topa sahip olma %41–%59, korner 3–3.
Maç özeti
Dijon – Metz maçı 4-2 sona erdi; ilk yarı 3-1 tamamlandı. Goller: H. Vargas Ríos 19', Ange Lago 24', Júlio Tavares 32', Quentin Bernard 69' (Dijon); Pape Moussa Fall 44', 88' (Metz). xG: Dijon 2,1 – 1,2 Metz.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Dijon: B. Ridira · Metz: Grégory Proment
Maç akışı
Dijon üstte · Metz altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' gol: H. Vargas Ríos (Dijon)
- 23' sarı kart: Jean Ruiz (Metz)
- 24' gol: Ange Lago (Dijon)
- 32' gol: Júlio Tavares (Dijon)
- 44' gol: Pape Moussa Fall (Metz)
- 51' oyuncu değişikliği: Believe Munongo ↔ Abdourahmane Mbodj (Metz)
- 62' oyuncu değişikliği: Ange Lago ↔ Alexis Ntamack (Dijon)
- 62' oyuncu değişikliği: H. Vargas Ríos ↔ Brandon Nsimba Ndezi (Dijon)
- 62' sarı kart: Florian Miguel (Metz)
- 66' oyuncu değişikliği: Florian Miguel ↔ Morgan Bokele Mputu (Metz)
- 66' oyuncu değişikliği: Giorgi Abuashvili ↔ Ibou Sane (Metz)
- 69' gol: Quentin Bernard (Dijon)
- 72' sarı kart: Cristian Castro (Metz)
- 76' oyuncu değişikliği: Adel Lembezat ↔ Samy Chouchane (Dijon)
- 76' oyuncu değişikliği: Júlio Tavares ↔ Tyris Dong (Dijon)
- 84' oyuncu değişikliği: Boubacar Diallo ↔ Luis Puleri (Dijon)
- 84' oyuncu değişikliği: Bouna Sarr ↔ Bryan Rigobert Song Bahanag (Metz)
- 84' oyuncu değişikliği: Maxime Colin ↔ Abdoulaye Agne Ba (Metz)
- 88' gol: Pape Moussa Fall (Metz)
Maç olayları
- DijonMetz
- 88'Gol Pape Moussa Fall 4–2Asist: Bryan Rigobert Song Bahanag
- Boubacar Diallo ↔ Luis PuleriOyuncu değişikliği84'
- 84'Bouna Sarr ↔ Bryan Rigobert Song BahanagOyuncu değişikliği
- 84'Maxime Colin ↔ Abdoulaye Agne BaOyuncu değişikliği
- Adel Lembezat ↔ Samy ChouchaneOyuncu değişikliği76'
- Júlio Tavares ↔ Tyris DongOyuncu değişikliği76'
- 72'Cristian CastroSarı kart
- Gol Quentin Bernard 4–169'
- 66'Florian Miguel ↔ Morgan Bokele MputuOyuncu değişikliği
- 66'Giorgi Abuashvili ↔ Ibou SaneOyuncu değişikliği
- Ange Lago ↔ Alexis NtamackOyuncu değişikliği62'
- H. Vargas Ríos ↔ Brandon Nsimba NdeziOyuncu değişikliği62'
- 62'Florian MiguelSarı kart
- 51'Believe Munongo ↔ Abdourahmane MbodjOyuncu değişikliği
- 44'Gol Pape Moussa Fall 3–1Asist: Jessy Deminguet
- Gol Júlio Tavares 3–0Asist: Paul Bellon32'
- Gol Ange Lago 2–024'
- 23'Jean RuizSarı kart
- Gol H. Vargas Ríos 1–0Asist: Paul Bellon19'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (21 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,41 yüksek | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,58 (19 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,24 yüksek | 1,67 (10 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (20 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,33 yüksek | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,58 (19 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,24 yüksek | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %83 10/12ligde 1.–2. · lig ortalamasından 29 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 4.–9. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %83 10/12ligde 1.–2. · lig ortalamasından 29 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 4.–9. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,8 | 2,5 |
| 2,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| 4,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %17 2/12 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %17 2/12 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,1 | 11,2 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %83 5/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Geride | %25 3/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %50 3/6 |
| Geride | %17 2/12 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Dijon (12 maç)
Metz (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Dijon (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 3 | 5 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 7 | 6 |
Metz (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 1 | 6 |
| 76-90 | 4 | 0 |
Kartlar
Dijon
Sarı 15 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,3)
Metz
Sarı 22 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Dijon: iç saha, 6 maç · Metz: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Dijon – Metz ilk 11'ler
Dijon · 4-3-1-2
- 16P. DelecroixK
- 7B. HamadaD
- 23L. LacroixD
- 5Q. BernardD69' gol 69. dk
- 75Boubacar DialloD
- 8P. BellonO19' asist 19. dk32' asist 32. dk
- 14J. MariéO
- 20H. Vargas-RíosO19' gol 19. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 17A. LembezatO76' oyundan çıktı 76. dk
- 11Júlio TavaresF32' gol 32. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 90A. LagoF24' gol 24. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 21Samy Olivier ChouchaneO76' oyuna girdi 76. dk
- 6W. DioufD
- 93I. BouleghchaD
- 10Y. BarkaF
- 9T. DongF76' oyuna girdi 76. dk
- 46Ilan Marie-RoseK
- 29A. NtamackF62' oyuna girdi 62. dk
- 18B. NdeziO62' oyuna girdi 62. dk
- 32Luis PuleriD
Teknik direktör: B. Ridira
Metz · 3-5-2
- 1J. FischerK
- 2M. ColinD84' oyundan çıktı 84. dk
- 42C. DevenishD72' sarı kart 72. dk
- 5J. RuizD23' sarı kart 23. dk
- 70B. SarrO84' oyundan çıktı 84. dk
- 12A. TouréO
- 18B. MunongoO51' oyundan çıktı 51. dk
- 8J. DeminguetO44' asist 44. dk
- 3F. MiguelO62' sarı kart 62. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 9G. AbuashviliF66' oyundan çıktı 66. dk
- 11P. FallF44' gol 44. dk88' gol 88. dk
- 61P. SyK
- 88A. Agne BaF84' oyuna girdi 84. dk
- 19M. Bokele MputuF66' oyuna girdi 66. dk
- 30T. Dos SantosD
- 33Abdourahmane MbodjF
- 4U. MboulaD
- 98I. MohamedD
- 7Ibou SanéF66' oyuna girdi 66. dk
- 39B. SongD84' oyuna girdi 84. dk88' asist 88. dk
Teknik direktör: Grégory Proment
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Fransa · Ligue 2 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Dijon son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Metz 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-12). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Dijon 2, Metz 3 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Şubat 2023, Dijon 0-0 Metz.
- Form (son 5)
- BGGMG – BBMMB
- H2H (G-B-M)
- 2-4-3 (9 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 2,61 – 3,26 – 2,27
Devamını oku · iddaa oranları
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,61, 0 – 3,26, 2 – 2,27. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,97, Üst 1,60. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 2,17.
Veri: 10 Ekim 2026 21:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fransa · Ligue 2 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 10 | +15 | 25 |
| 2 | Montpellier | 10 | +7 | 21 |
| 3 | Nancy | 10 | +4 | 19 |
| 4 | Reims | 10 | +8 | 18 |
| 5 | Pau | 10 | +3 | 17 |
| 6 | Red Star FC 93 | 10 | +1 | 17 |
| 7 | Annecy | 10 | +2 | 16 |
| 8 | Metz | 10 | +2 | 14 |
| 9 | Dijon | 10 | -1 | 12 |
| 10 | Dunkerque | 10 | -2 | 12 |
| 11 | Guingamp | 10 | -2 | 11 |
| 12 | Sochaux | 10 | -4 | 11 |
| 13 | Boulogne | 10 | 0 | 10 |
| 14 | Rodez | 10 | -6 | 10 |
| 15 | Nantes | 10 | -6 | 8 |
| 16 | Grenoble Foot 38 | 10 | -8 | 8 |
| 17 | Clermont | 10 | -5 | 7 |
| 18 | Laval | 10 | -8 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Metz | 5 | +5 | 11 |
| 3 | Montpellier | 5 | +4 | 11 |
| 4 | Pau | 6 | +2 | 10 |
| 5 | Reims | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Nancy | 5 | +2 | 9 |
| 7 | Dunkerque | 6 | +1 | 8 |
| 8 | Guingamp | 5 | -1 | 7 |
| 9 | Sochaux | 5 | -3 | 7 |
| 10 | Dijon | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Laval | 5 | -3 | 5 |
| 12 | Annecy | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Boulogne | 5 | -1 | 4 |
| 14 | Rodez | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Clermont | 6 | -3 | 4 |
| 16 | Red Star FC 93 | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Nantes | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Grenoble Foot 38 | 4 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Red Star FC 93 | 6 | +4 | 13 |
| 2 | Annecy | 6 | +2 | 12 |
| 3 | Saint Etienne | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Montpellier | 5 | +3 | 10 |
| 5 | Nancy | 5 | +2 | 10 |
| 6 | Reims | 5 | +4 | 9 |
| 7 | Pau | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Boulogne | 5 | +1 | 6 |
| 9 | Dijon | 5 | -1 | 6 |
| 10 | Rodez | 5 | -3 | 6 |
| 11 | Grenoble Foot 38 | 6 | -5 | 6 |
| 12 | Guingamp | 5 | -1 | 4 |
| 13 | Sochaux | 5 | -1 | 4 |
| 14 | Nantes | 5 | -2 | 4 |
| 15 | Dunkerque | 4 | -3 | 4 |
| 16 | Clermont | 4 | -2 | 3 |
| 17 | Metz | 5 | -3 | 3 |
| 18 | Laval | 5 | -5 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:13 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
