← Maçlar
Umman · Professional League · 7. hafta5 Kasım 2026 · 18:20 TSİ

Dhofar Club 0-0 Saham: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Dhofar Club
0–0İY 0–0
Saham
Maç sonu

Dhofar Club 0–0 Saham (5 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Dhofar Club – Saham maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Dhofar Club
Toplam (7)İç saha (4)
Galibiyet%14 1/7%0 0/4
Beraberlik%57 4/7%75 3/4
Mağlubiyet%29 2/7%25 1/4
Saham
Toplam (7)Dış saha (4)
Galibiyet%43 3/7%25 1/4
Beraberlik%14 1/7%25 1/4
Mağlubiyet%43 3/7%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Dhofar Club
Toplam (7)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (7 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,29 (9 gol)1,25 (5 gol)
Saham
Toplam (7)Dış saha (4)
Attığı gol / maç0,71 (5 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç0,86 (6 gol)1,25 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Dhofar Club
Toplam (7)İç saha (4)
KG Var%57 4/7%75 3/4
1,5 Üst%71 5/7%75 3/4
2,5 Üst%43 3/7%50 2/4
3,5 Üst%29 2/7%25 1/4
Gol yememe%29 2/7%25 1/4
Saham
Toplam (7)Dış saha (4)
KG Var%29 2/7%50 2/4
1,5 Üst%29 2/7%50 2/4
2,5 Üst%29 2/7%50 2/4
3,5 Üst%14 1/7%25 1/4
Gol yememe%43 3/7%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Dhofar Club
Toplam (7)İç saha (4)
Önde%14 1/7%0 0/4
Berabere%57 4/7%50 2/4
Geride%29 2/7%50 2/4
Saham
Toplam (7)Dış saha (4)
Önde%29 2/7%25 1/4
Berabere%43 3/7%50 2/4
Geride%29 2/7%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Dhofar Club (7 maç)

1/111/X01/20X/10X/X3X/212/102/X12/21

Saham (7 maç)

1/121/X01/20X/11X/X1X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Dhofar Club (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 0 1
31-45 2 2
46-60 0 2
61-75 0 1
76-90 2 2

Saham (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 1 1
31-45 1 2
46-60 1 1
61-75 1 2
76-90 0 0

Kartlar

Dhofar Club

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Saham

Sarı 0 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 18:20 TSİ itibarıyla · ligde 42 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Dhofar Scsc için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 11, yenilen 11. Saham için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 8.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Dhofar Scsc 8 – Saham 3; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Nisan 2026, Dhofar Scsc 1-0 Saham.

Sıralama
10. (6 p) – 6. (9 p)
Form (son 5)
BGBMB – GMMGM
H2H (G-B-M)
8-2-3 (13 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %33
iddaa MS 1-0-2
2,53 – 2,48 – 2,51
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Dhofar Scsc bu sezon 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,50 gol yedi; Saham bu sezon 6 maçta 0,83 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dhofar Scsc %67, Saham %33. İlk yarıyı önde kapatma: Dhofar Scsc 1/6, Saham 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,53, 0 – 2,48, 2 – 2,51. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,37, Üst 2,14. Karşılıklı Gol: Var 1,75, Yok 1,60.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 5 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Umman · Professional League puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Al-Nahda 5410 114 +713 GGBGG
2Al-Shabab 5401 146 +812 GMGGG
3Al Nasr 5401 72 +512 GGGGM
4Al Seeb 5311 83 +510 GGBMG
5Bahla 5302 65 +19 MMGGG
6Saham 6303 56 -19 GGGMM
7Al Musannah 6213 76 +17 MMGBG
8Fanja 6132 45 -16 MBBGB
9Oman Club 5203 45 -16 GGMMM
10Dhofar 6132 79 -26 MBBGB
11Smail 6132 59 -46 MBBBM
12Ibri 6123 77 05 GMBMM
13Sohar 6123 211 -95 GBMMM
14Sur 6105 615 -93 MMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1Al Nasr 3300 50 +59
2Al-Nahda 3210 72 +57
3Al Musannah 3201 62 +46
4Al Seeb 2200 40 +46
5Saham 3201 21 +16
6Smail 3120 21 +15
7Fanja 3111 32 +14
8Ibri 3102 75 +23
9Al-Shabab 2101 44 03
10Bahla 2101 23 -13
11Oman Club 3102 23 -13
12Sur 3102 57 -23
13Dhofar 3021 45 -12
14Sohar 3021 05 -52
#TakımOGBMAYAVP
1Al-Shabab 3300 102 +89
2Al-Nahda 2200 42 +26
3Bahla 3201 42 +26
4Al Seeb 3111 43 +14
5Dhofar 3111 34 -14
6Al Nasr 2101 22 03
7Oman Club 2101 22 03
8Saham 3102 35 -23
9Sohar 3102 26 -43
10Fanja 3021 13 -22
11Ibri 3021 02 -22
12Al Musannah 3012 14 -31
13Smail 3012 38 -51
14Sur 3003 18 -70

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:23 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,69X2,6622,24

Çifte şans

1X1,32121,23X21,22

Karşılıklı gol

Var1,75Yok1,60

2,5 Alt / Üst

Alt1,41Üst2,07

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Professional League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.