← Maçlar
Litvanya · 1 Lyga · 28. hafta25 Ekim 2026 · 16:00 TSİ

Dfk Dainava 0-1 FK Kauno Zalgiris B: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Dfk Dainava
0–1İY 0–1
FK Kauno Zalgiris B
Maç sonu

Dfk Dainava 0–1 FK Kauno Zalgiris B (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Dfk Dainava – FK Kauno Zalgiris B maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Dfk Dainava üstte · FK Kauno Zalgiris B altta

01530İY607590 35' gol (FK Kauno Zalgiris B)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 35' gol (FK Kauno Zalgiris B)

Maç olayları

  1. Dfk DainavaFK Kauno Zalgiris B
  2. 35'Gol 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Dfk Dainava
Toplam (30)İç saha (15)
Galibiyet%43 13/30%53 8/15
Beraberlik%30 9/30%20 3/15
Mağlubiyet%27 8/30%27 4/15
FK Kauno Zalgiris B
Toplam (30)Dış saha (15)
Galibiyet%30 9/30%13 2/15
Beraberlik%7 2/30%13 2/15
Mağlubiyet%63 19/30%73 11/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Dfk Dainava
Toplam (30)İç saha (15)
Attığı gol / maç1,50 (45 gol)1,53 (23 gol)
Yediği gol / maç1,00 (30 gol)0,87 (13 gol)
FK Kauno Zalgiris B
Toplam (30)Dış saha (15)
Attığı gol / maç0,97 (29 gol)0,73 (11 gol)
Yediği gol / maç1,73 (52 gol)2,13 (32 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Dfk Dainava
Toplam (30)İç saha (15)
KG Var%47 14/30%40 6/15
1,5 Üst%70 21/30%67 10/15
2,5 Üst%50 15/30%47 7/15
3,5 Üst%30 9/30%20 3/15
Gol yememe%43 13/30%40 6/15
FK Kauno Zalgiris B
Toplam (30)Dış saha (15)
KG Var%37 11/30%40 6/15
1,5 Üst%73 22/30%67 10/15
2,5 Üst%53 16/30%60 9/15
3,5 Üst%27 8/30%33 5/15
Gol yememe%20 6/30%20 3/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Dfk Dainava
Toplam (30)İç saha (15)
Önde%43 13/30%47 7/15
Berabere%43 13/30%33 5/15
Geride%13 4/30%20 3/15
FK Kauno Zalgiris B
Toplam (30)Dış saha (15)
Önde%13 4/30%20 3/15
Berabere%40 12/30%33 5/15
Geride%47 14/30%47 7/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Dfk Dainava (30 maç)

1/181/X41/21X/15X/X5X/232/102/X02/24

FK Kauno Zalgiris B (30 maç)

1/121/X01/22X/14X/X2X/262/132/X02/211

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Dfk Dainava (24 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 11 1
31-45 5 2
46-60 5 4
61-75 8 6
76-90 6 7

FK Kauno Zalgiris B (27 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 6
16-30 1 4
31-45 3 7
46-60 3 13
61-75 9 6
76-90 10 11

Kartlar

Dfk Dainava

Sarı 0 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 0,0)

FK Kauno Zalgiris B

Sarı 0 · Kırmızı 0 (29 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Dfk Dainava için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 8. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Kauno Žalgiris II 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-13). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Dfk Dainava 2 – Kauno Žalgiris II 0; 0 beraberlik var. Son maç: 12 Haziran 2026, Kauno Žalgiris II 0-2 Dfk Dainava.

Sıralama
6. (44 p) – 14. (23 p)
Form (son 5)
GBMGM – MBMGG
H2H (G-B-M)
2-0-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %62
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %46
iddaa MS 1-0-2
1,44 – 3,96 – 4,13
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Dfk Dainava iç saha 14 maçta maç başına 1,64 gol attı, 0,86 gol yedi; Kauno Žalgiris II dış saha 13 maçta 0,77 attı, 2,15 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Dfk Dainava %50, Kauno Žalgiris II %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Dfk Dainava %43, Kauno Žalgiris II %46. İlk yarıyı önde kapatma: Dfk Dainava 7/14, Kauno Žalgiris II 2/13.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,44, 0 – 3,96, 2 – 4,13.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %56; KG var ortalaması %44; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Litvanya · 1 Lyga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Minija 302424 7922 +5774 MMGBG
2Babrungas 302352 5715 +4274 GGGBG
3Be1 NFA 301857 5232 +2059 GGBBM
4Žalgiris II 301659 4839 +953 GMGBG
5Tauras 301569 5642 +1451 BMGBG
6BFA 3015510 4742 +550 MMGBG
7Dainava 301398 4530 +1548 BGMGB
8Neptūną Klaipėda 3014313 3438 -445 MMMMB
9Atmosfera 3011811 4939 +1041 GGMBG
10Jonava 308814 3441 -732 MGMBB
11Garliava 308616 3540 -530 BGMBM
12Kauno Žalgiris II 309219 2952 -2329 BMGGM
13Transinvest 2 308517 3967 -2829 BGGBM
14Hegelmann II 308418 3766 -2928 GBMBB
15FA Šiauliai II 304620 3573 -3818 BMMMM
16Ekranas 305322 3068 -3818 BMGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Minija 151401 4210 +3242
2Babrungas 151320 335 +2841
3Be1 NFA 151032 2816 +1233
4BFA 151014 2716 +1131
5Tauras 15924 3319 +1429
6Žalgiris II 15924 2819 +929
7Dainava 15834 2313 +1027
8Neptūną Klaipėda 15816 1921 -225
9Atmosfera 15645 2416 +822
10Kauno Žalgiris II 15708 1820 -221
11Jonava 15474 2115 +619
12Garliava 15546 1915 +419
13Transinvest 2 15456 2328 -517
14Hegelmann II 15528 2329 -617
15FA Šiauliai II 15249 1732 -1510
16Ekranas 153111 1638 -2210
#TakımOGBMAYAVP
1Babrungas 151032 2410 +1433
2Minija 151023 3712 +2532
3Be1 NFA 15825 2416 +826
4Žalgiris II 15735 2020 024
5Tauras 15645 2323 022
6Dainava 15564 2217 +521
7Neptūną Klaipėda 15627 1517 -220
8Atmosfera 15546 2523 +219
9BFA 15546 2026 -619
10Jonava 154110 1326 -1313
11Transinvest 2 154011 1639 -2312
12Garliava 153210 1625 -911
13Hegelmann II 153210 1437 -2311
14Ekranas 152211 1430 -168
15Kauno Žalgiris II 152211 1132 -218
16FA Šiauliai II 152211 1841 -238

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,44X3,9624,13

Çifte şans

1X1,07121,09X21,92

3,5 Alt / Üst

Alt1,45Üst2,01

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1 Lyga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.