Df. Justicia 1-1 Independiente: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Df. Justicia 1–1 Independiente (3 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 16–11, isabetli şut 8–6, topa sahip olma %57–%43, korner 5–7.
Maç özeti
Df. Justicia – Independiente maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Leandro Fernández 38' (Df. Justicia); Maximiliano Meza 44' (pen.) (Independiente). xG: Df. Justicia 1,1 – 1,6 Independiente.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Df. Justicia: J. Vaccari · Independiente: Jádson Viera
Maç akışı
Df. Justicia üstteIndependiente altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 0 şut · 0,0
- 16–30'Ev %61 · 0 şut · 0,0
- 31–45+'Dengeli · 9 şut · 1,3
- 46–60'Dep %59 · 3 şut · 0,5
- 61–75'Ev %58 · 3 şut · 0,3
- 76–90+'Ev %56 · 5 şut · 0,2
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Df. Justicia, Dep = Independiente.
Maç olayları
- Df. JusticiaIndependiente
- Nazareno Roselli ↔ Lucas SoutoOyuncu değişikliği90+3'
- 88'Santiago Gabriel Montiel ↔ Imanol MachucaOyuncu değişikliği
- 83'Chimy Ávila ↔ Felipe TemponeOyuncu değişikliği
- Jeremías Lucco ↔ Tiziano PerrottaOyuncu değişikliği80'
- 79'Juan Miguel ArrayagoSarı kart
- 78'Maximiliano Meza ↔ Lautaro MillánOyuncu değişikliği
- 78'Josias Palais ↔ Iván MoralesOyuncu değişikliği
- 78'Nahuel Banegas ↔ Facundo ZabalaOyuncu değişikliği
- Maximiliano PorcelSarı kart71'
- 68'Sebastian ValdezSarı kart
- César Pérez ↔ Maximiliano PorcelOyuncu değişikliği67'
- David Barbona ↔ Aaron MolinasOyuncu değişikliği66'
- 61'Santiago Gabriel MontielSarı kart
- 52'Nahuel BanegasSarı kart
- 44'Penaltı golü Maximiliano Meza 1–1Penaltı
- 42'Maximiliano MezaVAR: penaltı onaylandı
- Gol Leandro Fernández 1–0Asist: David Barbona38'
- 24'Santiago AriasSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 12/32 | %38 6/16 |
| Beraberlik | %34 11/32 | %44 7/16 |
| Mağlubiyet | %28 9/32 | %19 3/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 12/33 | %35 6/17 |
| Beraberlik | %33 11/33 | %35 6/17 |
| Mağlubiyet | %30 10/33 | %29 5/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (39 gol) | 1,19 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,12 (36 gol) | 0,94 (15 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (40 gol) | 1,18 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (39 gol) | 1,12 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 17/32 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %75 24/32 | %81 13/16 |
| 2,5 Üst | %41 13/32 | %31 5/16 |
| 3,5 Üst | %16 5/32 | %6 1/16 |
| Gol yememe | %28 9/32 | %31 5/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 19/33 | %65 11/17 |
| 1,5 Üst | %73 24/33 | %76 13/17 |
| 2,5 Üst | %36 12/33 | %35 6/17 |
| 3,5 Üst | %18 6/33 | %18 3/17 |
| Gol yememe | %27 9/33 | %24 4/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %78 25/32 | %69 11/16 |
| 8,5 Üst | %56 18/32 | %50 8/16 |
| 9,5 Üst | %44 14/32 | %44 7/16 |
| 10,5 Üst | %38 12/32 | %38 6/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %79 26/33 | %65 11/17 |
| 8,5 Üst | %73 24/33 | %59 10/17 |
| 9,5 Üst | %61 20/33 | %47 8/17 |
| 10,5 Üst | %48 16/33 | %41 7/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %94 30/32 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %84 27/32 | %75 12/16 |
| 4,5 Üst | %47 15/32 | %56 9/16 |
| 5,5 Üst | %31 10/32 | %44 7/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %76 25/33 | %76 13/17 |
| 3,5 Üst | %67 22/33 | %71 12/17 |
| 4,5 Üst | %52 17/33 | %59 10/17 |
| 5,5 Üst | %36 12/33 | %47 8/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %72 23/32 | %75 12/16 |
| 7,5 Üst | %59 19/32 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %50 16/32 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %34 11/32 | %31 5/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %67 22/33 | %59 10/17 |
| 7,5 Üst | %48 16/33 | %53 9/17 |
| 8,5 Üst | %30 10/33 | %35 6/17 |
| 9,5 Üst | %24 8/33 | %35 6/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %34 11/32 | %31 5/16 |
| Berabere | %41 13/32 | %50 8/16 |
| Geride | %25 8/32 | %19 3/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/33 | %18 3/17 |
| Berabere | %58 19/33 | %59 10/17 |
| Geride | %18 6/33 | %24 4/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Df. Justicia (32 maç)
Independiente (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Df. Justicia (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 4 |
| 16-30 | 3 | 7 |
| 31-45 | 12 | 4 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 6 | 5 |
| 76-90 | 6 | 13 |
Independiente (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 5 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 8 | 6 |
| 46-60 | 10 | 7 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 9 | 9 |
Kartlar
Df. Justicia
Sarı 60 · Kırmızı 5 (32 maç · maç başı sarı 1,9)
Independiente
Sarı 80 · Kırmızı 5 (33 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Df. Justicia: iç saha, 16 maç · Independiente: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Df. Justicia – Independiente ilk 11'ler
Df. Justicia · 4-2-3-1
- 1M. BorgognoK
- 28V. LozaD
- 32Nazareno RoselliD
- 21D. MartínezD
- 30D. DomínguezD
- 15S. SosaO
- 8C. PérezO67' oyundan çıktı 67. dk
- 24J. GutiérrezO
- 19D. BarbonaO38' asist 38. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 26J. LuccoO80' oyundan çıktı 80. dk
- 9L. FernándezF38' gol 38. dk
- 27D. BlancoO
- 6E. BurdinD
- 17A. HauschF
- 10A. MolinasO66' oyuna girdi 66. dk
- 99N. PalavecinoO
- 11Tiziano PerrotaF80' oyuna girdi 80. dk
- 22M. PorcelO67' oyuna girdi 67. dk71' sarı kart 71. dk
- 16A. PortilloO
- 7T. PérezF
- 3F. RománD
- 33L. SoutoD90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 36L. AmadéK
Teknik direktör: J. Vaccari
Independiente · 4-2-3-1
- 77S. MeleK
- 4S. AriasD24' sarı kart 24. dk
- 36S. ValdezD68' sarı kart 68. dk
- 35J. ArrayagoD79' sarı kart 79. dk
- 5N. BanegasD52' sarı kart 52. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 16M. PerezO
- 20Facundo CruzO
- 7S. MontielO61' sarı kart 61. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 8M. MezaO44' gol 44. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 24J. PalaisO78' oyundan çıktı 78. dk
- 6E. ÁvilaF83' oyundan çıktı 83. dk
- 2F. CalderónD
- 10L. CabralO
- 13J. FedorcoD
- 29L. GodoyD
- 11I. MachucaF88' oyuna girdi 88. dk
- 32D. MartínezO
- 14Lautaro MillánO78' oyuna girdi 78. dk
- 9I. MoralesF78' oyuna girdi 78. dk
- 30Tomás ParmoO
- 33R. ReyK
- 34F. TemponeF83' oyuna girdi 83. dk
- 22F. ZabalaD78' oyuna girdi 78. dk
Teknik direktör: Jádson Viera
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Defensa Y Justicia için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 9, yenilen 4. Son 5 maçta Independiente 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-7).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Defensa Y Justicia 4, Independiente 6 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Nisan 2026, Independiente 3-1 Defensa Y Justicia.
- Sıralama
- 10. (19 p) – 5. (24 p)
- Form (son 5)
- GMGGB – MBBMG
- H2H (G-B-M)
- 4-3-6 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %38
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %53 – %62
- Korner ort. (maç)
- 8,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,04 – 3,00 – 3,16
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Defensa Y Justicia iç saha 15 maçta maç başına 1,20 gol attı, 0,93 gol yedi; Independiente dış saha 16 maçta 1,19 attı, 1,12 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Defensa Y Justicia %33, Independiente %38. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Defensa Y Justicia %53, Independiente %62. İlk yarıyı önde kapatma: Defensa Y Justicia 5/15, Independiente 3/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Defensa Y Justicia 4,7, Independiente 3,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Defensa Y Justicia 2,0, Independiente 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,04, 0 – 3,00, 2 – 3,16. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,57, Üst 1,98. Karşılıklı Gol: Var 1,75, Yok 1,76.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %35; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 2 Kasım 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu · Apertura - Group A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 16 | +12 | 31 |
| 2 | Boca Juniors | 16 | +13 | 30 |
| 3 | Velez Sarsfield | 16 | +6 | 28 |
| 4 | Talleres Cordoba | 16 | +4 | 26 |
| 5 | Independiente | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Lanus | 16 | +3 | 24 |
| 7 | San Lorenzo | 16 | 0 | 22 |
| 8 | Union Santa Fe | 16 | +4 | 21 |
| 9 | Instituto Cordoba | 16 | 0 | 21 |
| 10 | Defensa Y Justicia | 16 | -3 | 19 |
| 11 | Gimnasia M. | 16 | -8 | 19 |
| 12 | Platense | 16 | -5 | 16 |
| 13 | Central Cordoba de Santiago | 16 | -10 | 16 |
| 14 | Newells Old Boys | 16 | -12 | 15 |
| 15 | Deportivo Riestra | 16 | -7 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estudiantes L.P. | 8 | +7 | 16 |
| 2 | Independiente | 8 | +6 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 15 |
| 4 | Boca Juniors | 8 | +5 | 14 |
| 5 | Union Santa Fe | 8 | +6 | 13 |
| 6 | Lanus | 8 | +4 | 13 |
| 7 | Talleres Cordoba | 7 | +4 | 13 |
| 8 | Instituto Cordoba | 8 | +3 | 13 |
| 9 | Central Cordoba de Santiago | 8 | +1 | 13 |
| 10 | Gimnasia M. | 8 | +1 | 13 |
| 11 | San Lorenzo | 8 | -1 | 11 |
| 12 | Deportivo Riestra | 8 | 0 | 8 |
| 13 | Defensa Y Justicia | 8 | -3 | 8 |
| 14 | Platense | 8 | -4 | 8 |
| 15 | Newells Old Boys | 8 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Estudiantes L.P. | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Velez Sarsfield | 8 | +3 | 13 |
| 4 | Talleres Cordoba | 9 | 0 | 13 |
| 5 | San Lorenzo | 8 | +1 | 11 |
| 6 | Defensa Y Justicia | 8 | 0 | 11 |
| 7 | Lanus | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Independiente | 8 | -2 | 9 |
| 9 | Platense | 8 | -1 | 8 |
| 10 | Union Santa Fe | 8 | -2 | 8 |
| 11 | Instituto Cordoba | 8 | -3 | 8 |
| 12 | Newells Old Boys | 8 | -8 | 8 |
| 13 | Gimnasia M. | 8 | -9 | 6 |
| 14 | Deportivo Riestra | 8 | -7 | 3 |
| 15 | Central Cordoba de Santiago | 8 | -11 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar
- 01:00 CA Platense 2–0 C Cordoba
- 03:15 Atl. Tucuman 1–2 Argentinos J
- 03:15 Ind. Mendoza 3–1 Banfield
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
