Deportivo Pasto 2-0 Jaguares De: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Deportivo Pasto 2–0 Jaguares De (4 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 17–7, isabetli şut 4–4, topa sahip olma %51–%49, korner 9–0.
Maç özeti
Deportivo Pasto – Jaguares De maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: E. C. Serje Orozco 71', J. Mendez 90+5' (Deportivo Pasto). xG: Deportivo Pasto 1,3 – 0,2 Jaguares De.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Deportivo Pasto üstte · Jaguares De altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' sarı kart: P. Preciado (Deportivo Pasto)
- 46' oyuncu değişikliği: P. Preciado ↔ J. Obregon (Deportivo Pasto)
- 46' oyuncu değişikliği: W. De La Rosa ↔ J. Mejia (Jaguares De)
- 55' sarı kart: H. Mancilla (Deportivo Pasto)
- 59' sarı kart: J. Yanez (Jaguares De)
- 62' oyuncu değişikliği: J. Yanez ↔ R. R. Colpa Bolano (Jaguares De)
- 62' oyuncu değişikliği: H. Mancilla ↔ J. Mendez (Deportivo Pasto)
- 63' oyuncu değişikliği: M. Gil ↔ M. Pisano (Deportivo Pasto)
- 67' sarı kart: J. Mendez (Deportivo Pasto)
- 69' sarı kart: E. C. Serje Orozco (Deportivo Pasto)
- 71' gol: E. C. Serje Orozco (Deportivo Pasto)
- 74' oyuncu değişikliği: D. Lopez ↔ D. Rodriguez Urango (Jaguares De)
- 74' oyuncu değişikliği: F. A. Gil Mosquera ↔ D. Zuluaga (Jaguares De)
- 74' oyuncu değişikliği: Jopito ↔ J. Beltran (Jaguares De)
- 81' sarı kart: M. Garavito (Deportivo Pasto)
- 86' oyuncu değişikliği: J. Micolta Piedahita ↔ K. Santacruz (Deportivo Pasto)
- 90+3' sarı kart: K. Santacruz (Deportivo Pasto)
- 90+4' oyuncu değişikliği: F. Leys ↔ M. S. Jimenez (Deportivo Pasto)
- 90+5' gol: J. Mendez (Deportivo Pasto)
Maç olayları
- Deportivo PastoJaguares De
- Gol J. Mendez 2–090+5'
- F. Leys ↔ M. S. JimenezOyuncu değişikliği90+4'
- K. SantacruzSarı kart90+3'
- J. Micolta Piedahita ↔ K. SantacruzOyuncu değişikliği86'
- M. GaravitoSarı kart81'
- 74'D. Lopez ↔ D. Rodriguez UrangoOyuncu değişikliği
- 74'F. A. Gil Mosquera ↔ D. ZuluagaOyuncu değişikliği
- 74'Jopito ↔ J. BeltranOyuncu değişikliği
- Gol E. C. Serje Orozco 1–071'
- E. C. Serje OrozcoSarı kart69'
- J. MendezSarı kart67'
- M. Gil ↔ M. PisanoOyuncu değişikliği63'
- 62'J. Yanez ↔ R. R. Colpa BolanoOyuncu değişikliği
- H. Mancilla ↔ J. MendezOyuncu değişikliği62'
- 59'J. YanezSarı kart
- H. MancillaSarı kart55'
- P. Preciado ↔ J. ObregonOyuncu değişikliği46'
- 46'W. De La Rosa ↔ J. MejiaOyuncu değişikliği
- P. PreciadoSarı kart6'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %37 14/38 | %42 8/19 |
| Beraberlik | %18 7/38 | %16 3/19 |
| Mağlubiyet | %45 17/38 | %42 8/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 8/36 | %0 0/18 |
| Beraberlik | %19 7/36 | %17 3/18 |
| Mağlubiyet | %58 21/36 | %83 15/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (42 gol) | 1,00 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,37 (52 gol) | 0,95 (18 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,03 (37 gol) | 0,67 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,78 (64 gol) | 2,22 (40 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 17/38 | %37 7/19 |
| 1,5 Üst | %68 26/38 | %63 12/19 |
| 2,5 Üst | %47 18/38 | %32 6/19 |
| 3,5 Üst | %18 7/38 | %5 1/19 |
| Gol yememe | %32 12/38 | %42 8/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 19/36 | %50 9/18 |
| 1,5 Üst | %78 28/36 | %83 15/18 |
| 2,5 Üst | %53 19/36 | %56 10/18 |
| 3,5 Üst | %31 11/36 | %28 5/18 |
| Gol yememe | %17 6/36 | %0 0/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,9 | 8,1 |
| 7,5 Üst | %53 20/38 | %63 12/19 |
| 8,5 Üst | %45 17/38 | %53 10/19 |
| 9,5 Üst | %29 11/38 | %26 5/19 |
| 10,5 Üst | %18 7/38 | %21 4/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %74 26/35 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %60 21/35 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %46 16/35 | %41 7/17 |
| 10,5 Üst | %34 12/35 | %24 4/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,5 | 5,8 |
| 2,5 Üst | %92 35/38 | %89 17/19 |
| 3,5 Üst | %79 30/38 | %74 14/19 |
| 4,5 Üst | %71 27/38 | %63 12/19 |
| 5,5 Üst | %68 26/38 | %58 11/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,3 | 6,2 |
| 2,5 Üst | %97 35/36 | %94 17/18 |
| 3,5 Üst | %92 33/36 | %83 15/18 |
| 4,5 Üst | %81 29/36 | %72 13/18 |
| 5,5 Üst | %67 24/36 | %61 11/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %71 27/38 | %53 10/19 |
| 7,5 Üst | %53 20/38 | %47 9/19 |
| 8,5 Üst | %45 17/38 | %37 7/19 |
| 9,5 Üst | %37 14/38 | %37 7/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %69 25/36 | %67 12/18 |
| 7,5 Üst | %64 23/36 | %61 11/18 |
| 8,5 Üst | %47 17/36 | %44 8/18 |
| 9,5 Üst | %44 16/36 | %44 8/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 9/38 | %21 4/19 |
| Berabere | %47 18/38 | %58 11/19 |
| Geride | %29 11/38 | %21 4/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 6/36 | %0 0/18 |
| Berabere | %50 18/36 | %61 11/18 |
| Geride | %33 12/36 | %39 7/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Deportivo Pasto (38 maç)
Jaguares De (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Deportivo Pasto (36 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 5 |
| 16-30 | 9 | 9 |
| 31-45 | 7 | 9 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 2 | 14 |
| 76-90 | 13 | 7 |
Jaguares De (35 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 9 |
| 16-30 | 5 | 7 |
| 31-45 | 6 | 9 |
| 46-60 | 5 | 8 |
| 61-75 | 5 | 14 |
| 76-90 | 12 | 15 |
Kartlar
Deportivo Pasto
Sarı 122 · Kırmızı 15 (38 maç · maç başı sarı 3,2)
Jaguares De
Sarı 115 · Kırmızı 6 (36 maç · maç başı sarı 3,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Deportivo Pasto: iç saha, 19 maç · Jaguares De: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Deportivo Pasto – Jaguares De ilk 11'ler
Deportivo Pasto · 4-4-2
- 12Geovanni BangueraK
- 33Mateo GaravitoD81' sarı kart 81. dk
- 2Fainer TorijanoD
- 5Nicolas Gil UribeD
- 3Joyce OssaD
- 18Joider MicoltaO86' oyundan çıktı 86. dk
- 8Enrique SerjeO69' sarı kart 69. dk71' gol 71. dk
- 25Franco LeysO90+4' oyundan çıktı 90+4. dk
- 15Harrinson MancillaO55' sarı kart 55. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 16Mayer GilF63' oyundan çıktı 63. dk
- 19Patrick PreciadoF6' sarı kart 6. dk46' oyundan çıktı 46. dk
- 9Jorge ObregónF46' oyuna girdi 46. dk
- 36Julián QuiñonesD
- 6Santiago JiménezD90+4' oyuna girdi 90+4. dk
- 27Hervin GoyesF
- 38Michael MosqueraD
- 17John MéndezF62' oyuna girdi 62. dk67' sarı kart 67. dk90+5' gol 90+5. dk
- 32Matías PisanoO63' oyuna girdi 63. dk
- 24Kevin SantacruzO86' oyuna girdi 86. dk90+3' sarı kart 90+3. dk
- 13Luis MarquínezK
Jaguares De · 4-2-3-1
- 1Diego MartínezK
- 18Luis JiménezD
- 6Jonathan LoveraD
- 3Jerson MalagónD
- 23Juan PérezD
- 32Jose YanezO59' sarı kart 59. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 21Rafael BustamanteO
- 20Faber Andrés GilO74' oyundan çıktı 74. dk
- 10Cristian AlvarezO74' oyundan çıktı 74. dk
- 7Wilfrido De la RosaO46' oyundan çıktı 46. dk
- 17Darwin LopezF74' oyundan çıktı 74. dk
- 9Johar MejíaF46' oyuna girdi 46. dk
- 12Franklin MosqueraK
- 4Juan FrancoD
- 29Carlos HenaoD
- 28Diego ZuluagaO74' oyuna girdi 74. dk
- 8Duvan RodríguezF74' oyuna girdi 74. dk
- 5Royscer ColpaO62' oyuna girdi 62. dk
- 16Johan BeltránF74' oyuna girdi 74. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Kolombiya · Primera A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Deportivo Pasto 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 2-6). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Jaguares son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 9 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 20 kez karşılaştı: Deportivo Pasto 9, Jaguares 5 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Jaguares 2-3 Deportivo Pasto.
- Sıralama
- 3. (34 p) – 16. (18 p)
- Form (son 5)
- MGMMB – MGMMG
- H2H (G-B-M)
- 9-6-5 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %59
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %39 – %53
- Korner ort. (maç)
- 8,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,47 – 3,35 – 4,86
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Deportivo Pasto iç saha 18 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,00 gol yedi; Jaguares dış saha 17 maçta 0,71 attı, 2,24 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Deportivo Pasto %33, Jaguares %59. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Deportivo Pasto %39, Jaguares %53. İlk yarıyı önde kapatma: Deportivo Pasto 4/18, Jaguares 0/17.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Deportivo Pasto 4,6, Jaguares 3,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Deportivo Pasto 2,8, Jaguares 3,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,47, 0 – 3,35, 2 – 4,86. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,56, Üst 1,83. Karşılıklı Gol: Var 1,84, Yok 1,55.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %46; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 3 Kasım 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 19 | +20 | 40 |
| 2 | Junior | 19 | +7 | 35 |
| 3 | Deportivo Pasto | 19 | +4 | 34 |
| 4 | America de Cali | 19 | +10 | 33 |
| 5 | Once Caldas | 19 | +9 | 33 |
| 6 | Deportes Tolima | 19 | +10 | 31 |
| 7 | Santa Fe | 19 | +7 | 29 |
| 8 | Internacional de Bogota | 19 | 0 | 28 |
| 9 | Deportivo Cali | 19 | +4 | 27 |
| 10 | Millonarios | 19 | +8 | 26 |
| 11 | Independiente Medellin | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Águilas Doradas | 19 | -5 | 26 |
| 13 | Bucaramanga | 19 | +6 | 23 |
| 14 | Llaneros | 19 | -3 | 22 |
| 15 | Fortaleza FC | 19 | -5 | 22 |
| 16 | Jaguares | 19 | -13 | 18 |
| 17 | Alianza Valledupar | 19 | -14 | 17 |
| 18 | Chico | 19 | -17 | 17 |
| 19 | Cucuta | 19 | -13 | 16 |
| 20 | Deportivo Pereira | 19 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 9 | +19 | 25 |
| 2 | Deportes Tolima | 10 | +12 | 23 |
| 3 | Millonarios | 10 | +12 | 21 |
| 4 | America de Cali | 9 | +12 | 21 |
| 5 | Once Caldas | 10 | +7 | 21 |
| 6 | Deportivo Pasto | 10 | +6 | 20 |
| 7 | Deportivo Cali | 10 | +6 | 19 |
| 8 | Junior | 10 | +3 | 19 |
| 9 | Internacional de Bogota | 9 | +7 | 18 |
| 10 | Fortaleza FC | 10 | +4 | 18 |
| 11 | Bucaramanga | 9 | +13 | 16 |
| 12 | Chico | 9 | +8 | 16 |
| 13 | Jaguares | 10 | +2 | 16 |
| 14 | Santa Fe | 9 | +7 | 15 |
| 15 | Independiente Medellin | 10 | +2 | 14 |
| 16 | Águilas Doradas | 10 | -2 | 14 |
| 17 | Cucuta | 9 | -1 | 12 |
| 18 | Alianza Valledupar | 9 | -2 | 11 |
| 19 | Llaneros | 9 | +1 | 10 |
| 20 | Deportivo Pereira | 9 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Junior | 9 | +4 | 16 |
| 2 | Atletico Nacional | 10 | +1 | 15 |
| 3 | Santa Fe | 10 | 0 | 14 |
| 4 | Deportivo Pasto | 9 | -2 | 14 |
| 5 | Once Caldas | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Independiente Medellin | 9 | 0 | 12 |
| 7 | America de Cali | 10 | -2 | 12 |
| 8 | Águilas Doradas | 9 | -3 | 12 |
| 9 | Llaneros | 10 | -4 | 12 |
| 10 | Internacional de Bogota | 10 | -7 | 10 |
| 11 | Deportes Tolima | 9 | -2 | 8 |
| 12 | Deportivo Cali | 9 | -2 | 8 |
| 13 | Bucaramanga | 10 | -7 | 7 |
| 14 | Alianza Valledupar | 10 | -12 | 6 |
| 15 | Millonarios | 9 | -4 | 5 |
| 16 | Fortaleza FC | 9 | -9 | 4 |
| 17 | Cucuta | 10 | -12 | 4 |
| 18 | Deportivo Pereira | 10 | -13 | 3 |
| 19 | Jaguares | 9 | -15 | 2 |
| 20 | Chico | 10 | -25 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
