Deportivo Pasto 0-0 Fortaleza FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Deportivo Pasto 0–0 Fortaleza FC (4 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Deportivo Pasto – Fortaleza FC maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %37 14/38 | %42 8/19 |
| Beraberlik | %18 7/38 | %16 3/19 |
| Mağlubiyet | %45 17/38 | %42 8/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %16 6/37 | %0 0/18 |
| Beraberlik | %43 16/37 | %50 9/18 |
| Mağlubiyet | %41 15/37 | %50 9/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (42 gol) | 1,00 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,37 (52 gol) | 0,95 (18 gol) |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,05 (39 gol) | 0,89 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,49 (55 gol) | 1,67 (30 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 17/38 | %37 7/19 |
| 1,5 Üst | %68 26/38 | %63 12/19 |
| 2,5 Üst | %47 18/38 | %32 6/19 |
| 3,5 Üst | %18 7/38 | %5 1/19 |
| Gol yememe | %32 12/38 | %42 8/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 26/37 | %67 12/18 |
| 1,5 Üst | %81 30/37 | %72 13/18 |
| 2,5 Üst | %51 19/37 | %50 9/18 |
| 3,5 Üst | %22 8/37 | %33 6/18 |
| Gol yememe | %19 7/37 | %17 3/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,9 | 8,1 |
| 7,5 Üst | %53 20/38 | %63 12/19 |
| 8,5 Üst | %45 17/38 | %53 10/19 |
| 9,5 Üst | %29 11/38 | %26 5/19 |
| 10,5 Üst | %18 7/38 | %21 4/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,5 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %51 19/37 | %56 10/18 |
| 8,5 Üst | %38 14/37 | %44 8/18 |
| 9,5 Üst | %22 8/37 | %28 5/18 |
| 10,5 Üst | %14 5/37 | %17 3/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,5 | 5,8 |
| 2,5 Üst | %92 35/38 | %89 17/19 |
| 3,5 Üst | %79 30/38 | %74 14/19 |
| 4,5 Üst | %71 27/38 | %63 12/19 |
| 5,5 Üst | %68 26/38 | %58 11/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %92 34/37 | %94 17/18 |
| 3,5 Üst | %81 30/37 | %83 15/18 |
| 4,5 Üst | %62 23/37 | %56 10/18 |
| 5,5 Üst | %32 12/37 | %33 6/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %71 27/38 | %53 10/19 |
| 7,5 Üst | %53 20/38 | %47 9/19 |
| 8,5 Üst | %45 17/38 | %37 7/19 |
| 9,5 Üst | %37 14/38 | %37 7/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 7,6 |
| 6,5 Üst | %59 22/37 | %50 9/18 |
| 7,5 Üst | %51 19/37 | %44 8/18 |
| 8,5 Üst | %35 13/37 | %39 7/18 |
| 9,5 Üst | %27 10/37 | %33 6/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (38) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 9/38 | %21 4/19 |
| Berabere | %47 18/38 | %58 11/19 |
| Geride | %29 11/38 | %21 4/19 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %16 6/37 | %11 2/18 |
| Berabere | %46 17/37 | %39 7/18 |
| Geride | %38 14/37 | %50 9/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Deportivo Pasto (38 maç)
Fortaleza FC (37 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Deportivo Pasto (36 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 5 |
| 16-30 | 9 | 9 |
| 31-45 | 7 | 9 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 2 | 14 |
| 76-90 | 13 | 7 |
Fortaleza FC (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 7 |
| 16-30 | 5 | 9 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 6 | 8 |
| 61-75 | 4 | 5 |
| 76-90 | 11 | 16 |
Kartlar
Deportivo Pasto
Sarı 122 · Kırmızı 15 (38 maç · maç başı sarı 3,2)
Fortaleza FC
Sarı 89 · Kırmızı 7 (37 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Deportivo Pasto: iç saha, 19 maç · Fortaleza FC: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 19 | +20 | 40 |
| 2 | Junior | 19 | +7 | 35 |
| 3 | Deportivo Pasto | 19 | +4 | 34 |
| 4 | America de Cali | 19 | +10 | 33 |
| 5 | Once Caldas | 19 | +9 | 33 |
| 6 | Deportes Tolima | 19 | +10 | 31 |
| 7 | Santa Fe | 19 | +7 | 29 |
| 8 | Internacional de Bogota | 19 | 0 | 28 |
| 9 | Deportivo Cali | 19 | +4 | 27 |
| 10 | Millonarios | 19 | +8 | 26 |
| 11 | Independiente Medellin | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Águilas Doradas | 19 | -5 | 26 |
| 13 | Bucaramanga | 19 | +6 | 23 |
| 14 | Llaneros | 19 | -3 | 22 |
| 15 | Fortaleza FC | 19 | -5 | 22 |
| 16 | Jaguares | 19 | -13 | 18 |
| 17 | Alianza Valledupar | 19 | -14 | 17 |
| 18 | Chico | 19 | -17 | 17 |
| 19 | Cucuta | 19 | -13 | 16 |
| 20 | Deportivo Pereira | 19 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 9 | +19 | 25 |
| 2 | Deportes Tolima | 10 | +12 | 23 |
| 3 | Millonarios | 10 | +12 | 21 |
| 4 | America de Cali | 9 | +12 | 21 |
| 5 | Once Caldas | 10 | +7 | 21 |
| 6 | Deportivo Pasto | 10 | +6 | 20 |
| 7 | Deportivo Cali | 10 | +6 | 19 |
| 8 | Junior | 10 | +3 | 19 |
| 9 | Internacional de Bogota | 9 | +7 | 18 |
| 10 | Fortaleza FC | 10 | +4 | 18 |
| 11 | Bucaramanga | 9 | +13 | 16 |
| 12 | Chico | 9 | +8 | 16 |
| 13 | Jaguares | 10 | +2 | 16 |
| 14 | Santa Fe | 9 | +7 | 15 |
| 15 | Independiente Medellin | 10 | +2 | 14 |
| 16 | Águilas Doradas | 10 | -2 | 14 |
| 17 | Cucuta | 9 | -1 | 12 |
| 18 | Alianza Valledupar | 9 | -2 | 11 |
| 19 | Llaneros | 9 | +1 | 10 |
| 20 | Deportivo Pereira | 9 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Junior | 9 | +4 | 16 |
| 2 | Atletico Nacional | 10 | +1 | 15 |
| 3 | Santa Fe | 10 | 0 | 14 |
| 4 | Deportivo Pasto | 9 | -2 | 14 |
| 5 | Once Caldas | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Independiente Medellin | 9 | 0 | 12 |
| 7 | America de Cali | 10 | -2 | 12 |
| 8 | Águilas Doradas | 9 | -3 | 12 |
| 9 | Llaneros | 10 | -4 | 12 |
| 10 | Internacional de Bogota | 10 | -7 | 10 |
| 11 | Deportes Tolima | 9 | -2 | 8 |
| 12 | Deportivo Cali | 9 | -2 | 8 |
| 13 | Bucaramanga | 10 | -7 | 7 |
| 14 | Alianza Valledupar | 10 | -12 | 6 |
| 15 | Millonarios | 9 | -4 | 5 |
| 16 | Fortaleza FC | 9 | -9 | 4 |
| 17 | Cucuta | 10 | -12 | 4 |
| 18 | Deportivo Pereira | 10 | -13 | 3 |
| 19 | Jaguares | 9 | -15 | 2 |
| 20 | Chico | 10 | -25 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
