← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 417 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Deportivo Alaves C 2-2 SD Leioa: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Deportivo Alaves C
2–2İY 0–2
SD Leioa
Maç sonu

Deportivo Alaves C 2–2 SD Leioa (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

Deportivo Alaves C – SD Leioa maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Deportivo Alaves C üstte · SD Leioa altta

01530İY607590 17' gol (SD Leioa)30' gol (SD Leioa)49' gol (Deportivo Alaves C)79' gol (Deportivo Alaves C)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 17' gol (SD Leioa)
  • 30' gol (SD Leioa)
  • 49' gol (Deportivo Alaves C)
  • 79' gol (Deportivo Alaves C)

Maç olayları

  1. Deportivo Alaves CSD Leioa
  2. Gol 2–279'
  3. Gol 1–249'
  4. 30'Gol 0–2
  5. 17'Gol 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Deportivo Alaves C
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%44 4/9%60 3/5
Beraberlik%33 3/9%20 1/5
Mağlubiyet%22 2/9%20 1/5
SD Leioa
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%60 6/10%40 2/5
Beraberlik%40 4/10%60 3/5
Mağlubiyet%0 0/10%0 0/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Deportivo Alaves C
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç2,22 (20 gol)2,80 (14 gol)
Yediği gol / maç1,11 (10 gol)1,00 (5 gol)
SD Leioa
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç2,80 (28 gol)2,80 (14 gol)
Yediği gol / maç1,20 (12 gol)1,60 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Deportivo Alaves C
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%67 6/9%60 3/5
1,5 Üst%100 9/9%100 5/5
2,5 Üst%78 7/9%100 5/5
3,5 Üst%33 3/9%40 2/5
Gol yememe%33 3/9%40 2/5
SD Leioa
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%70 7/10%80 4/5
1,5 Üst%100 10/10%100 5/5
2,5 Üst%80 8/10%80 4/5
3,5 Üst%60 6/10%80 4/5
Gol yememe%30 3/10%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Deportivo Alaves C
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%44 4/9%60 3/5
Berabere%11 1/9%0 0/5
Geride%44 4/9%40 2/5
SD Leioa
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%40 4/10%40 2/5
Berabere%30 3/10%20 1/5
Geride%30 3/10%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Deportivo Alaves C (9 maç)

1/141/X01/20X/10X/X1X/202/102/X22/22

SD Leioa (10 maç)

1/121/X21/20X/12X/X1X/202/122/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Deportivo Alaves C (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 2 4
31-45 1 1
46-60 3 1
61-75 5 1
76-90 4 2

SD Leioa (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 4 4
31-45 7 3
46-60 2 1
61-75 5 1
76-90 9 1

Kartlar

Deportivo Alaves C

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

SD Leioa

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 88 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Deportivo Alavés III 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 12-5). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Leioa son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 15 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Deportivo Alavés III 0, Leioa 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Mart 2026, Leioa 1-1 Deportivo Alavés III.

Sıralama
6. (10 p) – 2. (12 p)
Form (son 5)
GGMMG – GGGBB
H2H (G-B-M)
0-3-3 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %67
iddaa MS 1-0-2
1,99 – 2,98 – 2,87
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Deportivo Alavés III bu sezon 6 maçta maç başına 2,17 gol attı, 1,00 gol yedi; Leioa bu sezon 6 maçta 2,67 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Deportivo Alavés III %67, Leioa %67. İlk yarıyı önde kapatma: Deportivo Alavés III 2/5, Leioa 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 2,98, 2 – 2,87. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,71, Üst 1,66. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,90.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 27 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 16:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 4 puan durumu · Tercera: Group 4

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Leioa 10640 2812 +1622 GBGGG
2Aurrerá Vitoria 9612 1414 019 GMGMG
3Real Sociedad III 10532 2013 +718 GMBGG
4Derio 10532 1511 +418 BMGGM
5Durango 10451 1611 +517 BGGBG
6Aretxabaleta 9522 128 +417 GGGMG
7Deportivo Alavés III 9432 2010 +1015 GGBBG
8Touring 10433 1210 +215 MGGBM
9Beasain 10424 1913 +614 GGBMG
10San Ignacio 10424 1612 +414 GGGMM
11Eibar III 10424 1614 +214 MGGGM
12Sodupe 10424 715 -814 GGMMG
13Lagun Onak 10325 1114 -311 MMMBG
14R. Union B 10244 1218 -610 MMBBG
15Pasaia KE 10316 1322 -910 MMMMM
16Santurtzi 9306 712 -59 MGMGM
17Erandio 10208 917 -86 MMMMM
18Amurrio Club 10019 324 -211 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Leioa 5410 144 +1013
2Aurrerá Vitoria 5410 94 +513
3Real Sociedad III 5320 126 +611
4Beasain 5311 145 +910
5Deportivo Alavés III 5311 145 +910
6Eibar III 5311 117 +410
7Derio 5311 84 +410
8Durango 5230 84 +49
9Santurtzi 4301 53 +29
10Touring 5221 63 +38
11San Ignacio 5212 95 +47
12Lagun Onak 5212 76 +17
13Sodupe 5212 37 -47
14Pasaia KE 5203 711 -46
15Aretxabaleta 4112 56 -14
16Erandio 5104 47 -33
17R. Union B 5023 411 -72
18Amurrio Club 5014 210 -81
#TakımOGBMAYAVP
1Aretxabaleta 5410 72 +513
2Leioa 5230 148 +69
3Durango 5221 87 +18
4R. Union B 5221 87 +18
5Derio 5221 77 08
6Real Sociedad III 5212 87 +17
7San Ignacio 5212 77 07
8Touring 5212 67 -17
9Sodupe 5212 48 -47
10Aurrerá Vitoria 4202 510 -56
11Deportivo Alavés III 4121 65 +15
12Eibar III 5113 57 -24
13Beasain 5113 58 -34
14Lagun Onak 5113 48 -44
15Pasaia KE 5113 611 -54
16Erandio 5104 510 -53
17Santurtzi 5005 29 -70
18Amurrio Club 5005 114 -130

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,99X2,9822,87

Çifte şans

1X1,20121,19X21,43

Karşılıklı gol

Var1,53Yok1,90

2,5 Alt / Üst

Alt1,71Üst1,66

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 4'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.