Deport Cali 2-0 Boyaca Chico FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Deport Cali 2–0 Boyaca Chico FC (2 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 9–10, isabetli şut 6–2, topa sahip olma %54–%46, korner 5–2.
Maç özeti
Deport Cali – Boyaca Chico FC maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: C. Bacca 32', J. Dinenno 79' (Deport Cali). xG: Deport Cali 0,7 – 0,7 Boyaca Chico FC.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Deport Cali üstte · Boyaca Chico FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 32' gol: C. Bacca (Deport Cali)
- 38' sarı kart: A. Maya (Boyaca Chico FC)
- 48' oyuncu değişikliği: S. Mera ↔ D. A. Ramirez Raigosa (Boyaca Chico FC)
- 45+4' sarı kart: J. Moya (Deport Cali)
- 59' kırmızı kart: N. Benedetti (Deport Cali)
- 63' oyuncu değişikliği: C. Bacca ↔ Titi (Deport Cali)
- 63' oyuncu değişikliği: A. Manyoma ↔ E. Bello (Deport Cali)
- 67' sarı kart: E. Sarria (Boyaca Chico FC)
- 68' oyuncu değişikliği: J. Martinez ↔ J. Dinenno (Deport Cali)
- 73' oyuncu değişikliği: J. Alomia ↔ J. Palma (Boyaca Chico FC)
- 79' gol: J. Dinenno (Deport Cali)
- 83' oyuncu değişikliği: G. Cuellar ↔ R. Pajaro (Deport Cali)
- 89' oyuncu değişikliği: J. Pimentel ↔ J. Pimentel Betancourt (Boyaca Chico FC)
- 89' oyuncu değişikliği: A. Maya ↔ S. Viveros (Boyaca Chico FC)
Maç olayları
- Deport CaliBoyaca Chico FC
- 89'J. Pimentel ↔ J. Pimentel BetancourtOyuncu değişikliği
- 89'A. Maya ↔ S. ViverosOyuncu değişikliği
- G. Cuellar ↔ R. PajaroOyuncu değişikliği83'
- Gol J. Dinenno 2–0Asist: E. Bello79'
- 73'J. Alomia ↔ J. PalmaOyuncu değişikliği
- J. Martinez ↔ J. DinennoOyuncu değişikliği68'
- 67'E. SarriaSarı kart
- C. Bacca ↔ TitiOyuncu değişikliği63'
- A. Manyoma ↔ E. BelloOyuncu değişikliği63'
- N. BenedettiKırmızı kart59'
- 48'S. Mera ↔ D. A. Ramirez RaigosaOyuncu değişikliği
- J. MoyaSarı kart45+4'
- 38'A. MayaSarı kart
- Gol C. Bacca 1–0Asist: J. Martinez32'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 16/36 | %56 10/18 |
| Beraberlik | %33 12/36 | %39 7/18 |
| Mağlubiyet | %22 8/36 | %6 1/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 10/37 | %0 0/18 |
| Beraberlik | %16 6/37 | %17 3/18 |
| Mağlubiyet | %57 21/37 | %83 15/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,28 (46 gol) | 1,50 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,72 (26 gol) | 0,56 (10 gol) |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,81 (30 gol) | 0,22 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,65 (61 gol) | 2,56 (46 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 15/36 | %39 7/18 |
| 1,5 Üst | %67 24/36 | %72 13/18 |
| 2,5 Üst | %31 11/36 | %28 5/18 |
| 3,5 Üst | %11 4/36 | %17 3/18 |
| Gol yememe | %44 16/36 | %56 10/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %27 10/37 | %17 3/18 |
| 1,5 Üst | %70 26/37 | %83 15/18 |
| 2,5 Üst | %46 17/37 | %50 9/18 |
| 3,5 Üst | %19 7/37 | %28 5/18 |
| Gol yememe | %24 9/37 | %6 1/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %64 23/36 | %61 11/18 |
| 8,5 Üst | %44 16/36 | %44 8/18 |
| 9,5 Üst | %33 12/36 | %33 6/18 |
| 10,5 Üst | %28 10/36 | %33 6/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 8,2 |
| 7,5 Üst | %65 24/37 | %61 11/18 |
| 8,5 Üst | %54 20/37 | %50 9/18 |
| 9,5 Üst | %43 16/37 | %39 7/18 |
| 10,5 Üst | %27 10/37 | %17 3/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,6 | 6,8 |
| 2,5 Üst | %97 35/36 | %100 18/18 |
| 3,5 Üst | %89 32/36 | %94 17/18 |
| 4,5 Üst | %72 26/36 | %67 12/18 |
| 5,5 Üst | %56 20/36 | %50 9/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %86 32/37 | %83 15/18 |
| 3,5 Üst | %78 29/37 | %72 13/18 |
| 4,5 Üst | %62 23/37 | %61 11/18 |
| 5,5 Üst | %46 17/37 | %44 8/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %69 25/36 | %78 14/18 |
| 7,5 Üst | %61 22/36 | %67 12/18 |
| 8,5 Üst | %36 13/36 | %39 7/18 |
| 9,5 Üst | %22 8/36 | %22 4/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %59 22/37 | %72 13/18 |
| 7,5 Üst | %49 18/37 | %61 11/18 |
| 8,5 Üst | %38 14/37 | %56 10/18 |
| 9,5 Üst | %22 8/37 | %28 5/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %39 14/36 | %44 8/18 |
| Berabere | %47 17/36 | %44 8/18 |
| Geride | %14 5/36 | %11 2/18 |
| Toplam (37) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %16 6/37 | %6 1/18 |
| Berabere | %41 15/37 | %22 4/18 |
| Geride | %43 16/37 | %72 13/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Deport Cali (36 maç)
Boyaca Chico FC (37 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Deport Cali (35 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 1 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 9 | 5 |
| 46-60 | 8 | 5 |
| 61-75 | 10 | 8 |
| 76-90 | 9 | 4 |
Boyaca Chico FC (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 6 |
| 16-30 | 2 | 7 |
| 31-45 | 7 | 9 |
| 46-60 | 5 | 6 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 4 | 19 |
Kartlar
Deport Cali
Sarı 98 · Kırmızı 8 (36 maç · maç başı sarı 2,7)
Boyaca Chico FC
Sarı 100 · Kırmızı 10 (37 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:05 TSİ itibarıyla · ligde 377 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Deport Cali: iç saha, 18 maç · Boyaca Chico FC: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Deport Cali – Boyaca Chico FC ilk 11'ler
Deport Cali · 4-2-3-1
- 1Pedro GalleseK
- 15Léyser ChaverraD
- 2José MoyaD45+4' sarı kart 45+4. dk
- 4Fernando ÁlvarezD
- 26Juan José TelloD
- 8Daniel GiraldoO
- 5Gustavo CuéllarO83' oyundan çıktı 83. dk
- 19Johan MartínezO32' asist 32. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 21Nicolás BenedettiO59' kırmızı kart 59. dk
- 14Alexis ManyomaO63' oyundan çıktı 63. dk
- 70Carlos BaccaF32' gol 32. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 38Alejandro RodríguezK
- 16Keimer SandovalD
- 36Miguel CorreaO
- 13Ronaldo PájaroD83' oyuna girdi 83. dk
- 20Eduard BelloF63' oyuna girdi 63. dk79' asist 79. dk
- 45Matías BoteroF
- 9Juan DinennoF68' oyuna girdi 68. dk79' gol 79. dk
- 18Avilés HurtadoF
- 23Steven RodríguezF63' oyuna girdi 63. dk
Boyaca Chico FC · 4-4-2
- 1David AgudeloK
- 24Cristián MosqueraD
- 2Daniel PolancoD
- 5Jhonier AlomíaD73' oyundan çıktı 73. dk
- 14Cristian BlancoD
- 17Estiven SarriaO67' sarı kart 67. dk
- 28Jesús CárdenasO
- 6Juan DiazO
- 16Santiago MeraO
- 22Alejandro MayaF38' sarı kart 38. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 21Jacobo PimentelF89' oyundan çıktı 89. dk
- 11Delio RamírezO48' oyuna girdi 48. dk
- 12Branndon ZapataK
- 18Junior PalaciosD
- 25Sebastián PalmaD73' oyuna girdi 73. dk
- 10Yesus CabreraO
- 19Jeronimo PimentelO89' oyuna girdi 89. dk
- 20Sebastián ViverosO89' oyuna girdi 89. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Kolombiya · Primera A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Deportivo Cali 2 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 7-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Chico son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 3 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Deportivo Cali 4, Chico 3 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,17 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Chico 1-0 Deportivo Cali.
- Sıralama
- 9. (27 p) – 18. (17 p)
- Form (son 5)
- BGBBG – BGMMM
- H2H (G-B-M)
- 4-5-3 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %53
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %41 – %18
- Korner ort. (maç)
- 8,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,12 – 5,49 – 9,39
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Deportivo Cali iç saha 17 maçta maç başına 1,47 gol attı, 0,59 gol yedi; Chico dış saha 17 maçta 0,24 attı, 2,59 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Deportivo Cali %29, Chico %53. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Deportivo Cali %41, Chico %18. İlk yarıyı önde kapatma: Deportivo Cali 7/17, Chico 1/17.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Deportivo Cali 5,4, Chico 3,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,5. Maç başına kart: Deportivo Cali 3,1, Chico 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,12, 0 – 5,49, 2 – 9,39. Karşılıklı Gol: Var 1,88, Yok 1,53.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %41; KG var ortalaması %29; maç başına toplam korner ortalaması 8,5; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 04:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kolombiya · Primera A puan durumu · Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 19 | +20 | 40 |
| 2 | Junior | 19 | +7 | 35 |
| 3 | Deportivo Pasto | 19 | +4 | 34 |
| 4 | America de Cali | 19 | +10 | 33 |
| 5 | Once Caldas | 19 | +9 | 33 |
| 6 | Deportes Tolima | 19 | +10 | 31 |
| 7 | Santa Fe | 19 | +7 | 29 |
| 8 | Internacional de Bogota | 19 | 0 | 28 |
| 9 | Deportivo Cali | 19 | +4 | 27 |
| 10 | Millonarios | 19 | +8 | 26 |
| 11 | Independiente Medellin | 19 | +2 | 26 |
| 12 | Águilas Doradas | 19 | -5 | 26 |
| 13 | Bucaramanga | 19 | +6 | 23 |
| 14 | Llaneros | 19 | -3 | 22 |
| 15 | Fortaleza FC | 19 | -5 | 22 |
| 16 | Jaguares | 19 | -13 | 18 |
| 17 | Alianza Valledupar | 19 | -14 | 17 |
| 18 | Chico | 19 | -17 | 17 |
| 19 | Cucuta | 19 | -13 | 16 |
| 20 | Deportivo Pereira | 19 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Nacional | 9 | +19 | 25 |
| 2 | Deportes Tolima | 10 | +12 | 23 |
| 3 | Millonarios | 10 | +12 | 21 |
| 4 | America de Cali | 9 | +12 | 21 |
| 5 | Once Caldas | 10 | +7 | 21 |
| 6 | Deportivo Pasto | 10 | +6 | 20 |
| 7 | Deportivo Cali | 10 | +6 | 19 |
| 8 | Junior | 10 | +3 | 19 |
| 9 | Internacional de Bogota | 9 | +7 | 18 |
| 10 | Fortaleza FC | 10 | +4 | 18 |
| 11 | Bucaramanga | 9 | +13 | 16 |
| 12 | Chico | 9 | +8 | 16 |
| 13 | Jaguares | 10 | +2 | 16 |
| 14 | Santa Fe | 9 | +7 | 15 |
| 15 | Independiente Medellin | 10 | +2 | 14 |
| 16 | Águilas Doradas | 10 | -2 | 14 |
| 17 | Cucuta | 9 | -1 | 12 |
| 18 | Alianza Valledupar | 9 | -2 | 11 |
| 19 | Llaneros | 9 | +1 | 10 |
| 20 | Deportivo Pereira | 9 | -4 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Junior | 9 | +4 | 16 |
| 2 | Atletico Nacional | 10 | +1 | 15 |
| 3 | Santa Fe | 10 | 0 | 14 |
| 4 | Deportivo Pasto | 9 | -2 | 14 |
| 5 | Once Caldas | 9 | +2 | 12 |
| 6 | Independiente Medellin | 9 | 0 | 12 |
| 7 | America de Cali | 10 | -2 | 12 |
| 8 | Águilas Doradas | 9 | -3 | 12 |
| 9 | Llaneros | 10 | -4 | 12 |
| 10 | Internacional de Bogota | 10 | -7 | 10 |
| 11 | Deportes Tolima | 9 | -2 | 8 |
| 12 | Deportivo Cali | 9 | -2 | 8 |
| 13 | Bucaramanga | 10 | -7 | 7 |
| 14 | Alianza Valledupar | 10 | -12 | 6 |
| 15 | Millonarios | 9 | -4 | 5 |
| 16 | Fortaleza FC | 9 | -9 | 4 |
| 17 | Cucuta | 10 | -12 | 4 |
| 18 | Deportivo Pereira | 10 | -13 | 3 |
| 19 | Jaguares | 9 | -15 | 2 |
| 20 | Chico | 10 | -25 | 1 |
Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 06:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 06:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
