Delfin Sc 3-1 CD Cuenca: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Delfin Sc 3–1 CD Cuenca (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 15–8, isabetli şut 4–1, topa sahip olma %61–%39, korner 4–4.
Maç özeti
Delfin Sc – CD Cuenca maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Anthony Bedoya Caicedo 20', Leao Santiago Tenorio Medina 80', Danny Luna 85' (Delfin Sc); Jeremy Mejía 3' (CD Cuenca). xG: Delfin Sc 1,9 – 0,5 CD Cuenca.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Delfin Sc: Juan Carlos León · CD Cuenca: A. Yllana
Maç akışı
Delfin Sc üstte · CD Cuenca altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 3' gol: Jeremy Mejía (CD Cuenca)
- 20' gol: Anthony Bedoya Caicedo (Delfin Sc)
- 39' sarı kart: Thiago Ozaeta (Delfin Sc)
- 40' sarı kart: Gian Nardelli (CD Cuenca)
- 45' oyuncu değişikliği: Jeremy Mejía ↔ Ivan Mateo Piedra Zaputt (CD Cuenca)
- 45' oyuncu değişikliği: Lucas Mancinelli ↔ Jorge Ordonez (CD Cuenca)
- 45+1' kırmızı kart: Carlos Arboleda (CD Cuenca)
- 56' sarı kart: Erick Zuniga (Delfin Sc)
- 58' sarı kart: Ayrton Cisneros (Delfin Sc)
- 58' sarı kart: Patricio Boolsen (CD Cuenca)
- 64' oyuncu değişikliği: Maikel Reyes ↔ Jefferson Arce (Delfin Sc)
- 64' oyuncu değişikliği: Erick Zuniga ↔ Leao Santiago Tenorio Medina (Delfin Sc)
- 68' sarı kart: Anthony Bedoya Caicedo (Delfin Sc)
- 70' sarı kart: Jonathan Morocho (Delfin Sc)
- 72' sarı kart: Jorge Ordonez (CD Cuenca)
- 74' oyuncu değişikliği: Cristhian Benalcazar ↔ Germán Rivero (CD Cuenca)
- 74' oyuncu değişikliği: Melvin Diaz ↔ Yeltzin Erique (CD Cuenca)
- 77' oyuncu değişikliği: Gerónimo Heredia ↔ Emerson Leao Espinoza Tenorio (Delfin Sc)
- 80' gol: Leao Santiago Tenorio Medina (Delfin Sc)
- 84' oyuncu değişikliği: Edison Vega ↔ Matías Klimowicz (CD Cuenca)
- 85' gol: Danny Luna (Delfin Sc)
- 86' sarı kart: Emerson Leao Espinoza Tenorio (Delfin Sc)
- 87' oyuncu değişikliği: Danny Luna ↔ Lucas Dante Cornejo (Delfin Sc)
- 87' oyuncu değişikliği: Anthony Bedoya Caicedo ↔ Enzo Alejandro Rubio (Delfin Sc)
Maç olayları
- Delfin ScCD Cuenca
- Danny Luna ↔ Lucas Dante CornejoOyuncu değişikliği87'
- Anthony Bedoya Caicedo ↔ Enzo Alejandro RubioOyuncu değişikliği87'
- Emerson Leao Espinoza TenorioSarı kart86'
- Gol Danny Luna 3–185'
- 84'Edison Vega ↔ Matías KlimowiczOyuncu değişikliği
- Gol Leao Santiago Tenorio Medina 2–1Asist: Thiago Ozaeta80'
- Gerónimo Heredia ↔ Emerson Leao Espinoza TenorioOyuncu değişikliği77'
- 74'Cristhian Benalcazar ↔ Germán RiveroOyuncu değişikliği
- 74'Melvin Diaz ↔ Yeltzin EriqueOyuncu değişikliği
- 72'Jorge OrdonezSarı kart
- Jonathan MorochoSarı kart70'
- Anthony Bedoya CaicedoSarı kart68'
- Maikel Reyes ↔ Jefferson ArceOyuncu değişikliği64'
- Erick Zuniga ↔ Leao Santiago Tenorio MedinaOyuncu değişikliği64'
- Ayrton CisnerosSarı kart58'
- 58'Patricio BoolsenSarı kart
- Erick ZunigaSarı kart56'
- 45+1'Carlos ArboledaKırmızı kart
- 45'Jeremy Mejía ↔ Ivan Mateo Piedra ZaputtOyuncu değişikliği
- 45'Lucas Mancinelli ↔ Jorge OrdonezOyuncu değişikliği
- 45'Carlos ArboledaVAR: inceleme
- Danny LunaVAR: gol iptal43'
- 40'Gian NardelliSarı kart
- Thiago OzaetaSarı kart39'
- 25'Cristhian BenalcazarVAR: penaltı iptal
- Gol Anthony Bedoya Caicedo 1–1Asist: Thiago Ozaeta20'
- 3'Gol Jeremy Mejía 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 10/35 | %50 9/18 |
| Beraberlik | %23 8/35 | %17 3/18 |
| Mağlubiyet | %49 17/35 | %33 6/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %34 12/35 | %33 6/18 |
| Beraberlik | %23 8/35 | %17 3/18 |
| Mağlubiyet | %43 15/35 | %50 9/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,86 (30 gol) | 1,11 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (41 gol) | 0,83 (15 gol) |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,89 (31 gol) | 0,72 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (42 gol) | 1,22 (22 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 14/35 | %39 7/18 |
| 1,5 Üst | %46 16/35 | %39 7/18 |
| 2,5 Üst | %31 11/35 | %28 5/18 |
| 3,5 Üst | %20 7/35 | %17 3/18 |
| Gol yememe | %23 8/35 | %33 6/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 16/35 | %28 5/18 |
| 1,5 Üst | %63 22/35 | %56 10/18 |
| 2,5 Üst | %31 11/35 | %22 4/18 |
| 3,5 Üst | %14 5/35 | %17 3/18 |
| Gol yememe | %29 10/35 | %39 7/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %69 24/35 | %67 12/18 |
| 8,5 Üst | %54 19/35 | %56 10/18 |
| 9,5 Üst | %34 12/35 | %28 5/18 |
| 10,5 Üst | %23 8/35 | %17 3/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 8,6 |
| 7,5 Üst | %74 26/35 | %72 13/18 |
| 8,5 Üst | %60 21/35 | %50 9/18 |
| 9,5 Üst | %37 13/35 | %28 5/18 |
| 10,5 Üst | %34 12/35 | %22 4/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %86 30/35 | %89 16/18 |
| 3,5 Üst | %80 28/35 | %78 14/18 |
| 4,5 Üst | %57 20/35 | %50 9/18 |
| 5,5 Üst | %34 12/35 | %33 6/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %86 30/35 | %83 15/18 |
| 3,5 Üst | %74 26/35 | %61 11/18 |
| 4,5 Üst | %43 15/35 | %17 3/18 |
| 5,5 Üst | %31 11/35 | %11 2/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,1 | 6,5 |
| 6,5 Üst | %60 21/35 | %50 9/18 |
| 7,5 Üst | %40 14/35 | %33 6/18 |
| 8,5 Üst | %29 10/35 | %17 3/18 |
| 9,5 Üst | %17 6/35 | %6 1/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %69 24/35 | %61 11/18 |
| 7,5 Üst | %51 18/35 | %50 9/18 |
| 8,5 Üst | %43 15/35 | %39 7/18 |
| 9,5 Üst | %40 14/35 | %33 6/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 8/35 | %33 6/18 |
| Berabere | %57 20/35 | %56 10/18 |
| Geride | %20 7/35 | %11 2/18 |
| Toplam (35) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 6/35 | %11 2/18 |
| Berabere | %60 21/35 | %61 11/18 |
| Geride | %23 8/35 | %28 5/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Delfin Sc (35 maç)
CD Cuenca (35 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Delfin Sc (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 6 | 7 |
| 46-60 | 0 | 6 |
| 61-75 | 3 | 8 |
| 76-90 | 11 | 7 |
CD Cuenca (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 4 | 7 |
| 46-60 | 2 | 7 |
| 61-75 | 8 | 10 |
| 76-90 | 6 | 9 |
Kartlar
Delfin Sc
Sarı 97 · Kırmızı 6 (35 maç · maç başı sarı 2,8)
CD Cuenca
Sarı 65 · Kırmızı 9 (35 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 280 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Delfin Sc: iç saha, 18 maç · CD Cuenca: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Delfin Sc – CD Cuenca ilk 11'ler
Delfin Sc · 4-2-3-1
- 21B. HerasK
- 77B. HernándezD
- 32A. BedoyaD20' gol 20. dk68' sarı kart 68. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 33A. CisnerosD58' sarı kart 58. dk
- 14E. ZúñigaD56' sarı kart 56. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 34G. HerediaO77' oyundan çıktı 77. dk
- 18J. MorochoO70' sarı kart 70. dk
- 55M. ReyesO64' oyundan çıktı 64. dk
- 10Danny Gabriel Luna MoránO85' gol 85. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 50T. OzaetaO20' asist 20. dk39' sarı kart 39. dk80' asist 80. dk
- 39Edison Caicedo Peralta EberF
- 31Jefferson Stalin Arce MinaO64' oyuna girdi 64. dk
- 3D. AimarD
- 51C. BangueroD
- 16L. CastroO
- 23L. CornejoO87' oyuna girdi 87. dk
- 22J. CárdenasK
- 70E. EspinozaO77' oyuna girdi 77. dk86' sarı kart 86. dk
- 8K. MorenoO
- 80B. PeñaD
- 17E. RubioD87' oyuna girdi 87. dk
- 99Leao TenorioF64' oyuna girdi 64. dk80' gol 80. dk
- 78K. UshiñaO
Teknik direktör: Juan Carlos León
CD Cuenca · 4-2-3-1
- 1F. FerreroK
- 16J. MejiaD3' gol 3. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 6S. PostelD
- 3G. NardelliD40' sarı kart 40. dk
- 37C. ArboledaD45+1' kırmızı kart 45+1. dk
- 28P. BoolsenO58' sarı kart 58. dk
- 8É. VegaO84' oyundan çıktı 84. dk
- 7Lucas Eduardo MancinelliO45' oyundan çıktı 45. dk
- 30M. MaccariO
- 19Melvin Fabricio Díaz CanenciaO74' oyundan çıktı 74. dk
- 88C. BenalcazarF74' oyundan çıktı 74. dk
- 18I. PiedraD45' oyuna girdi 45. dk
- 43J. OrdoñezF45' oyuna girdi 45. dk72' sarı kart 72. dk
- 2Ignacio Ariel Mosquera ArroyoD
- 12Ethan Gabriel Minda HumananteK
- 25Marcos Andrés López CabreraD
- 29M. KlimowiczF84' oyuna girdi 84. dk
- 23E. GuevaraD
- 49David GonzálezO
- 20B. GarcíaO
- 53Yeltzin Hernán Erique VilliguaD74' oyuna girdi 74. dk
- 14J. ChacónO
- 11G. RiveroF74' oyuna girdi 74. dk
Teknik direktör: A. Yllana
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Ekvador · Liga Pro puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Delfin SC son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Deportivo Cuenca 2 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 6-3). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 23 kez karşılaştı: Delfin SC 9, Deportivo Cuenca 5 galibiyet aldı, 9 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,00 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Mayıs 2026, Deportivo Cuenca 1-0 Delfin SC.
- Sıralama
- 15. (28 p) – 12. (36 p)
- Form (son 5)
- MMGGB – GGBBB
- H2H (G-B-M)
- 9-9-5 (23 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %24 – %18
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %35 – %24
- Korner ort. (maç)
- 8,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,79 – 2,96 – 3,48
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Delfin SC iç saha 17 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,82 gol yedi; Deportivo Cuenca dış saha 17 maçta 0,71 attı, 1,12 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %24, konukta %18. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Delfin SC %35, Deportivo Cuenca %24. İlk yarıyı önde kapatma: Delfin SC 6/17, Deportivo Cuenca 2/17.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Delfin SC 4,5, Deportivo Cuenca 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,7. Maç başına kart: Delfin SC 2,8, Deportivo Cuenca 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,79, 0 – 2,96, 2 – 3,48. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,42, Üst 2,09. Karşılıklı Gol: Var 1,88, Yok 1,53.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %21; KG var ortalaması %29; maç başına toplam korner ortalaması 8,7; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 27 Ekim 2026 04:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Ekvador · Liga Pro puan durumu · Liga Pro: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 30 | +40 | 74 |
| 2 | Universidad Catolica | 30 | +24 | 51 |
| 3 | Macara | 30 | +8 | 51 |
| 4 | Aucas | 30 | +5 | 50 |
| 5 | LDU de Quito | 30 | +7 | 46 |
| 6 | Barcelona SC | 30 | +7 | 44 |
| 7 | Libertad | 30 | -1 | 41 |
| 8 | Leones del Norte | 30 | -1 | 39 |
| 9 | Guayaquil City FC | 30 | -3 | 39 |
| 10 | Emelec | 30 | -9 | 39 |
| 11 | Mushuc Runa SC | 30 | -3 | 38 |
| 12 | Deportivo Cuenca | 30 | -12 | 36 |
| 13 | Orense SC | 30 | -11 | 33 |
| 14 | Tecnico Universitario | 30 | -14 | 32 |
| 15 | Delfin SC | 30 | -12 | 28 |
| 16 | Manta FC | 30 | -25 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 15 | +21 | 35 |
| 2 | Universidad Catolica | 15 | +23 | 33 |
| 3 | Barcelona SC | 15 | +12 | 31 |
| 4 | Macara | 15 | +9 | 30 |
| 5 | Emelec | 15 | +4 | 28 |
| 6 | Libertad | 15 | +5 | 27 |
| 7 | Aucas | 15 | +3 | 26 |
| 8 | Guayaquil City FC | 15 | +3 | 24 |
| 9 | Mushuc Runa SC | 15 | +2 | 24 |
| 10 | Leones del Norte | 15 | +5 | 23 |
| 11 | LDU de Quito | 15 | +2 | 23 |
| 12 | Orense SC | 15 | +1 | 21 |
| 13 | Delfin SC | 15 | 0 | 21 |
| 14 | Tecnico Universitario | 15 | -3 | 19 |
| 15 | Deportivo Cuenca | 15 | -3 | 19 |
| 16 | Manta FC | 15 | -7 | 13 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 15 | +19 | 39 |
| 2 | Aucas | 15 | +2 | 24 |
| 3 | LDU de Quito | 15 | +5 | 23 |
| 4 | Macara | 15 | -1 | 21 |
| 5 | Universidad Catolica | 15 | +1 | 18 |
| 6 | Deportivo Cuenca | 15 | -9 | 17 |
| 7 | Leones del Norte | 15 | -6 | 16 |
| 8 | Guayaquil City FC | 15 | -6 | 15 |
| 9 | Mushuc Runa SC | 15 | -5 | 14 |
| 10 | Libertad | 15 | -6 | 14 |
| 11 | Barcelona SC | 15 | -5 | 13 |
| 12 | Tecnico Universitario | 15 | -11 | 13 |
| 13 | Orense SC | 15 | -12 | 12 |
| 14 | Emelec | 15 | -13 | 11 |
| 15 | Manta FC | 15 | -18 | 8 |
| 16 | Delfin SC | 15 | -12 | 7 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Pro'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
