Danubio FC 1-2 Nacional: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Danubio FC 1–2 Nacional (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 6–9, isabetli şut 2–4, topa sahip olma %46–%54, korner 3–7.
Maç özeti
Danubio FC – Nacional maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Enzo Cabrera 37' (Danubio FC); Maximiliano Gómez 23', 88' (Nacional).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Danubio FC: L. Rocco · Nacional: D. Carreño
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Danubio FC üstteNacional altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %68 · 1 şut
- 16–30'Dep %75 · 3 şut
- 31–45+'Dengeli · 3 şut
- 46–60'Dep %73 · 1 şut
- 61–75'Dengeli · 1 şut
- 76–90+'Dep %60 · 3 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Danubio FC, Dep = Nacional.
Maç olayları
- Danubio FCNacional
- Mauro BrasilKırmızı kart90+3'
- 88'Gol Maximiliano Gómez 1–2
- 87'luciano gonzalezSarı kart
- 86'tiziano correa ↔ Maximiliano Joaquin·Silvera CaboOyuncu değişikliği
- Mauro BrasilSarı kart84'
- Bautista Pereira ↔ Sebastián RodriguezOyuncu değişikliği82'
- Enzo Cabrera ↔ Cristhian Andres Tizon CorreaOyuncu değişikliği82'
- 81'Emiliano Ancheta ↔ nahuel gelosOyuncu değişikliği
- Leandro Sosa ↔ Maicol·FerreiraOyuncu değişikliği78'
- 74'Emiliano AnchetaSarı kart
- 69'Camilo Cándido ↔ Nicolás RodríguezOyuncu değişikliği
- 69'Ruben Botta ↔ luciano gonzalezOyuncu değişikliği
- mateo rinaldiSarı kart69'
- Bautista Euclides Tomatis ↔ Sebastián FernándezOyuncu değişikliği68'
- Ivan Rossi ↔ Luis·FemiaOyuncu değişikliği68'
- 58'Francisco CalvoSarı kart
- 46'Lucas Rodríguez ↔ Bruno ZuculiniOyuncu değişikliği
- Gonzalo RodríguezSarı kart43'
- Gol Enzo Cabrera 1–137'
- 24'Lucas RodríguezSarı kart
- 23'Gol Maximiliano Gómez 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 6/35 | %24 4/17 |
| Beraberlik | %40 14/35 | %47 8/17 |
| Mağlubiyet | %43 15/35 | %29 5/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 19/35 | %53 9/17 |
| Beraberlik | %11 4/35 | %12 2/17 |
| Mağlubiyet | %34 12/35 | %35 6/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,83 (29 gol) | 1,00 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,29 (45 gol) | 1,06 (18 gol) |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,51 (53 gol) | 1,41 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (42 gol) | 1,41 (24 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %49 17/35 | %53 9/17 |
| 1,5 Üst | %63 22/35 | %65 11/17 |
| 2,5 Üst | %40 14/35 | %35 6/17 |
| 3,5 Üst | %20 7/35 | %18 3/17 |
| Gol yememe | %23 8/35 | %29 5/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 19/35 | %59 10/17 |
| 1,5 Üst | %74 26/35 | %76 13/17 |
| 2,5 Üst | %57 20/35 | %59 10/17 |
| 3,5 Üst | %26 9/35 | %29 5/17 |
| Gol yememe | %31 11/35 | %29 5/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (5) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %60 3/5 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %60 3/5 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %60 3/5 | %67 2/3 |
| 10,5 Üst | %40 2/5 | %33 1/3 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %80 4/5 | %100 2/2 |
| 10,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,4 | 8,0 |
| 2,5 Üst | %100 5/5 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %80 4/5 | %100 3/3 |
| 4,5 Üst | %80 4/5 | %100 3/3 |
| 5,5 Üst | %60 3/5 | %100 3/3 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 7,4 | 6,5 |
| 2,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %80 4/5 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %80 4/5 | %50 1/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,4 | 6,3 |
| 6,5 Üst | %40 2/5 | %33 1/3 |
| 7,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/3 |
| 8,5 Üst | %0 0/5 | %0 0/3 |
| 9,5 Üst | %0 0/5 | %0 0/3 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,2 | 6,5 |
| 6,5 Üst | %40 2/5 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %0 0/5 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/5 | %0 0/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 11/35 | %35 6/17 |
| Berabere | %49 17/35 | %47 8/17 |
| Geride | %20 7/35 | %18 3/17 |
| Toplam (35) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 11/35 | %29 5/17 |
| Berabere | %49 17/35 | %53 9/17 |
| Geride | %20 7/35 | %18 3/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Danubio FC (35 maç)
Nacional (35 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Danubio FC (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 7 | 5 |
| 31-45 | 5 | 6 |
| 46-60 | 3 | 12 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 5 | 15 |
Nacional (34 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 8 | 7 |
| 31-45 | 10 | 7 |
| 46-60 | 6 | 5 |
| 61-75 | 9 | 1 |
| 76-90 | 15 | 16 |
Kartlar
Danubio FC
Sarı 81 · Kırmızı 7 (35 maç · maç başı sarı 2,3)
Nacional
Sarı 94 · Kırmızı 6 (35 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 03.11.2026 08:08 TSİ itibarıyla · ligde 281 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Danubio FC: iç saha, 3 maç · Nacional: tüm maçlar, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Danubio FC – Nacional ilk 11'ler
Danubio FC · 3-4-1-2
- 1M. GoicoecheaK
- 4M. RinaldiD69' sarı kart 69. dk
- 19M. BrasilD84' sarı kart 84. dk90+3' kırmızı kart 90+3. dk
- 3G. RodriguezD43' sarı kart 43. dk
- 14Bautista PereiraF82' oyundan çıktı 82. dk
- 5J. MillánO
- 16I. RossiO68' oyundan çıktı 68. dk
- 6L. SosaD78' oyundan çıktı 78. dk
- 10M. PeraltaO
- 7E. CabreraO37' gol 37. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 77B. TomatisF68' oyundan çıktı 68. dk
- 2E. VelázquezD
- 38J. TrasanteO
- 80C. TizónF82' oyuna girdi 82. dk
- 8S. RodríguezO82' oyuna girdi 82. dk
- 32K. MartínezK
- 33D. GarciaO
- 20M. FerreiraO78' oyuna girdi 78. dk
- 30S. FernándezF68' oyuna girdi 68. dk
- 28E. FemiaF68' oyuna girdi 68. dk
- 27I. CostantinoF
Teknik direktör: L. Rocco
Nacional · 3-4-1-2
- 22A. Martín AriasK
- 13E. AnchetaD74' sarı kart 74. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 4S. CoatesD
- 5F. CalvoD58' sarı kart 58. dk
- 15G. MartirenaD
- 23L. RodríguezO24' sarı kart 24. dk46' oyundan çıktı 46. dk
- 8S. SilvaO
- 21C. CándidoD69' oyundan çıktı 69. dk
- 20R. BottaO69' oyundan çıktı 69. dk
- 9M. GómezF23' gol 23. dk88' gol 88. dk
- 29T. CorreaF86' oyundan çıktı 86. dk
- 36B. ZuculiniO46' oyuna girdi 46. dk
- 32T. VieraD
- 27T. VerónF
- 11M. SilveraF86' oyuna girdi 86. dk
- 2A. RogelD
- 7N. RodríguezD69' oyuna girdi 69. dk
- 39L. GonzalezO69' oyuna girdi 69. dk87' sarı kart 87. dk
- 77nahuel gelos
- 10A. Dos SantosO
- 40J. BianchiK
Teknik direktör: D. Carreño
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Danubio için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 11, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Nacional için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 9, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 22 kez karşılaştı: Danubio 5, Nacional 12 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Temmuz 2026, Danubio 0-0 Nacional.
- Sıralama
- 16. (32 p) – 5. (58 p)
- Form (son 5)
- GMGGM – MGGGG
- H2H (G-B-M)
- 5-5-12 (22 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %31 – %56
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %56
- iddaa MS 1-0-2
- 3,98 – 3,28 – 1,59
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Danubio iç saha 16 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Nacional dış saha 16 maçta 1,38 attı, 1,44 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %31, konukta %56. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Danubio %50, Nacional %56. İlk yarıyı önde kapatma: Danubio 6/16, Nacional 5/16.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,98, 0 – 3,28, 2 – 1,59. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,60, Üst 1,79. Karşılıklı Gol: Var 1,73, Yok 1,64.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %44; KG var ortalaması %53; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 6 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 21:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Uruguay · Primera División puan durumu · Primera: Tabla Anual
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Penarol | 35 | +24 | 65 |
| 2 | Deportivo Maldonado | 35 | +22 | 63 |
| 3 | Atletico Torque | 35 | +18 | 63 |
| 4 | Club Nacional | 35 | +11 | 61 |
| 5 | Racing Montevideo | 35 | +14 | 60 |
| 6 | Liverpool Montevideo | 35 | +16 | 59 |
| 7 | Wanderers | 35 | -2 | 51 |
| 8 | Albion FC | 35 | +3 | 47 |
| 9 | Juventud | 35 | -6 | 41 |
| 10 | Central Espanol | 35 | -13 | 41 |
| 11 | Defensor Sporting | 35 | -8 | 39 |
| 12 | Cerro Largo | 35 | -8 | 37 |
| 13 | Boston River | 35 | -13 | 37 |
| 14 | Cerro | 35 | -24 | 37 |
| 15 | Progreso | 35 | -18 | 35 |
| 16 | Danubio | 35 | -16 | 32 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Albion FC | — | — | — |
| 2 | Atletico Torque | — | — | — |
| 3 | Boston River | — | — | — |
| 4 | Central Espanol | — | — | — |
| 5 | Cerro | — | — | — |
| 6 | Cerro Largo | — | — | — |
| 7 | Club Nacional | — | — | — |
| 8 | Danubio | — | — | — |
| 9 | Defensor Sporting | — | — | — |
| 10 | Deportivo Maldonado | — | — | — |
| 11 | Juventud | — | — | — |
| 12 | Liverpool Montevideo | — | — | — |
| 13 | Penarol | — | — | — |
| 14 | Progreso | — | — | — |
| 15 | Racing Montevideo | — | — | — |
| 16 | Wanderers | — | — | — |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Albion FC | — | — | — |
| 2 | Atletico Torque | — | — | — |
| 3 | Boston River | — | — | — |
| 4 | Central Espanol | — | — | — |
| 5 | Cerro | — | — | — |
| 6 | Cerro Largo | — | — | — |
| 7 | Club Nacional | — | — | — |
| 8 | Danubio | — | — | — |
| 9 | Defensor Sporting | — | — | — |
| 10 | Deportivo Maldonado | — | — | — |
| 11 | Juventud | — | — | — |
| 12 | Liverpool Montevideo | — | — | — |
| 13 | Penarol | — | — | — |
| 14 | Progreso | — | — | — |
| 15 | Racing Montevideo | — | — | — |
| 16 | Wanderers | — | — | — |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 08:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
