← Maçlar
Güney Kore · K League 2 · 29. hafta17 Ekim 2026 · 08:00 TSİ

Daegu FC 3-1 Chungbuk Cheongju FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Daegu FC
3–1İY 1–1
Chungbuk Cheongju FC
Maç sonu

Daegu FC 3–1 Chungbuk Cheongju FC (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Daegu FC – Chungbuk Cheongju FC maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Go Jae-Hyeon 8', Cesinha 69', M. Dackers 79' (Daegu FC); J. Lee 14' (Chungbuk Cheongju FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Daegu FC üstte · Chungbuk Cheongju FC altta

01530İY607590 8' gol: Go Jae-Hyeon (Daegu FC)14' gol: J. Lee (Chungbuk Cheongju FC)22' sarı kart: Han Kook-Young (Daegu FC)32' sarı kart: Chico Geraldes (Chungbuk Cheongju FC)46' oyuncu değişikliği: Hwang In-Taek ↔ Lee Rim (Daegu FC)↔46' oyuncu değişikliği: Kim Ju-Gong ↔ Matheus Serafim (Daegu FC)↔66' oyuncu değişikliği: Han Kook-Young ↔ Ryu Jae-Moon (Daegu FC)↔69' gol: Cesinha (Daegu FC)71' oyuncu değişikliği: Seo Jae-Won ↔ Baek Sung-Dong (Chungbuk Cheongju FC)↔75' oyuncu değişikliği: Jeong Jin-Woo ↔ Heo Seung-Chan (Chungbuk Cheongju FC)↔75' oyuncu değişikliği: Bak Keon-Woo ↔ Lee Gang-Han (Chungbuk Cheongju FC)↔79' gol: M. Dackers (Daegu FC)82' oyuncu değişikliği: Chico Geraldes ↔ Yang Young-been (Chungbuk Cheongju FC)↔82' oyuncu değişikliği: J. Lee ↔ Lee Dong-won (Chungbuk Cheongju FC)↔88' oyuncu değişikliği: Lee Won-Woo ↔ Hong Jae-Seok (Daegu FC)↔89' oyuncu değişikliği: Cesinha ↔ Darnlei (Daegu FC)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 8' gol: Go Jae-Hyeon (Daegu FC)
  • 14' gol: J. Lee (Chungbuk Cheongju FC)
  • 22' sarı kart: Han Kook-Young (Daegu FC)
  • 32' sarı kart: Chico Geraldes (Chungbuk Cheongju FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: Hwang In-Taek ↔ Lee Rim (Daegu FC)
  • 46' oyuncu değişikliği: Kim Ju-Gong ↔ Matheus Serafim (Daegu FC)
  • 66' oyuncu değişikliği: Han Kook-Young ↔ Ryu Jae-Moon (Daegu FC)
  • 69' gol: Cesinha (Daegu FC)
  • 71' oyuncu değişikliği: Seo Jae-Won ↔ Baek Sung-Dong (Chungbuk Cheongju FC)
  • 75' oyuncu değişikliği: Jeong Jin-Woo ↔ Heo Seung-Chan (Chungbuk Cheongju FC)
  • 75' oyuncu değişikliği: Bak Keon-Woo ↔ Lee Gang-Han (Chungbuk Cheongju FC)
  • 79' gol: M. Dackers (Daegu FC)
  • 82' oyuncu değişikliği: Chico Geraldes ↔ Yang Young-been (Chungbuk Cheongju FC)
  • 82' oyuncu değişikliği: J. Lee ↔ Lee Dong-won (Chungbuk Cheongju FC)
  • 88' oyuncu değişikliği: Lee Won-Woo ↔ Hong Jae-Seok (Daegu FC)
  • 89' oyuncu değişikliği: Cesinha ↔ Darnlei (Daegu FC)

Maç olayları

  1. Daegu FCChungbuk Cheongju FC
  2. Cesinha ↔ DarnleiOyuncu değişikliği89'
  3. Lee Won-Woo ↔ Hong Jae-SeokOyuncu değişikliği88'
  4. 82'Chico Geraldes ↔ Yang Young-beenOyuncu değişikliği
  5. 82'J. Lee ↔ Lee Dong-wonOyuncu değişikliği
  6. Gol M. Dackers 3–1Asist: Cesinha79'
  7. 75'Jeong Jin-Woo ↔ Heo Seung-ChanOyuncu değişikliği
  8. 75'Bak Keon-Woo ↔ Lee Gang-HanOyuncu değişikliği
  9. 71'Seo Jae-Won ↔ Baek Sung-DongOyuncu değişikliği
  10. Gol Cesinha 2–1Asist: Park Se-Jin69'
  11. Han Kook-Young ↔ Ryu Jae-MoonOyuncu değişikliği66'
  12. Hwang In-Taek ↔ Lee RimOyuncu değişikliği46'
  13. Kim Ju-Gong ↔ Matheus SerafimOyuncu değişikliği46'
  14. 32'Chico GeraldesSarı kart
  15. Han Kook-YoungSarı kart22'
  16. 14'Gol J. Lee 1–1Asist: Jeong Jin-Woo
  17. Gol Go Jae-Hyeon 1–0Asist: Hwang In-Taek8'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Daegu FC
Toplam (30)İç saha (15)
Galibiyet%53 16/30%60 9/15
Beraberlik%27 8/30%20 3/15
Mağlubiyet%20 6/30%20 3/15
Chungbuk Cheongju FC
Toplam (30)Dış saha (14)
Galibiyet%20 6/30%21 3/14
Beraberlik%47 14/30%57 8/14
Mağlubiyet%33 10/30%21 3/14

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Daegu FC
Toplam (30)İç saha (15)
Attığı gol / maç1,93 (58 gol)2,07 (31 gol)
Yediği gol / maç1,33 (40 gol)1,27 (19 gol)
Chungbuk Cheongju FC
Toplam (30)Dış saha (14)
Attığı gol / maç1,20 (36 gol)1,29 (18 gol)
Yediği gol / maç1,63 (49 gol)1,50 (21 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Daegu FC
Toplam (30)İç saha (15)
KG Var%70 21/30%67 10/15
1,5 Üst%80 24/30%87 13/15
2,5 Üst%63 19/30%67 10/15
3,5 Üst%47 14/30%47 7/15
Gol yememe%30 9/30%33 5/15
Chungbuk Cheongju FC
Toplam (30)Dış saha (14)
KG Var%73 22/30%71 10/14
1,5 Üst%83 25/30%79 11/14
2,5 Üst%57 17/30%64 9/14
3,5 Üst%37 11/30%43 6/14
Gol yememe%17 5/30%21 3/14

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Daegu FC
Toplam (30)İç saha (15)
Önde%27 8/30%20 3/15
Berabere%50 15/30%60 9/15
Geride%23 7/30%20 3/15
Chungbuk Cheongju FC
Toplam (30)Dış saha (14)
Önde%23 7/30%21 3/14
Berabere%50 15/30%50 7/14
Geride%27 8/30%29 4/14

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Daegu FC (30 maç)

1/161/X11/21X/19X/X5X/212/112/X22/24

Chungbuk Cheongju FC (30 maç)

1/121/X51/20X/13X/X7X/252/112/X22/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Daegu FC (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 7
16-30 7 6
31-45 7 6
46-60 7 5
61-75 11 5
76-90 19 8

Chungbuk Cheongju FC (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 5
16-30 5 1
31-45 3 8
46-60 5 7
61-75 3 8
76-90 11 15

Kartlar

Daegu FC

Sarı 50 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,7)

Chungbuk Cheongju FC

Sarı 48 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 253 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Daegu FC 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-5). Son 5 maçta Cheongju 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-7). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Daegu FC 1, Cheongju 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 4 Temmuz 2026, Cheongju 1-5 Daegu FC.

Sıralama
4. (46 p) – 10. (32 p)
Form (son 5)
MGBGB – GGGMM
H2H (G-B-M)
1-0-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%62 – %62
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%62 – %69
iddaa MS 1-0-2
1,40 – 3,90 – 4,67
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Daegu FC iç saha 13 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,23 gol yedi; Cheongju dış saha 13 maçta 1,31 attı, 1,38 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Daegu FC %62, Cheongju %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Daegu FC %62, Cheongju %69. İlk yarıyı önde kapatma: Daegu FC 3/13, Cheongju 3/13.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,40, 0 – 3,90, 2 – 4,67. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,02, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,87.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %65; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 12:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Güney Kore · K League 2 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Suwon Bluewings 291964 5025 +2563 GGGGB
2Suwon City FC 301794 5731 +2660 GGMGG
3Seoul E-Land FC 301767 5738 +1957 GGGMG
4Daegu FC 301686 5840 +1856 MGGBG
5Busan I Park 291469 4737 +1048 GMBGG
6Hwaseong 311399 4533 +1248 MMBMG
7Asan Mugunghwa 291199 4133 +842 GBBGG
8Gimpo Citizen 309129 3941 -239 MGMMB
9Gyeongnam FC 3091110 3337 -438 MBMGM
10Paju Citizen 299713 2935 -634 GBMBG
11Yongin City 2971210 3843 -533 BMMGG
12Cheongju 3061410 3649 -1332 GGMMM
13Seongnam FC 3071112 3240 -832 MMMBM
14Cheonan City 2961211 3741 -430 BMGGB
15Ansan Greeners 317519 3559 -2426 MGMMB
16Jeonnam Dragons 3051015 3755 -1825 GMMBM
17Gimhae City 303918 2761 -3418 BMGBM
#TakımOGBMAYAVP
1Suwon City FC 15951 2811 +1732
2Suwon Bluewings 14941 2311 +1231
3Daegu FC 15933 3119 +1230
4Busan I Park 15933 2615 +1130
5Seoul E-Land FC 15924 3422 +1229
6Hwaseong 16853 2818 +1029
7Asan Mugunghwa 15843 2918 +1128
8Gyeongnam FC 15834 2216 +627
9Cheonan City 14473 1412 +219
10Jeonnam Dragons 14455 1822 -417
11Seongnam FC 15375 1417 -316
12Yongin City 15375 1923 -416
13Gimpo Citizen 14365 1920 -115
14Cheongju 16367 1828 -1015
15Paju Citizen 14347 1215 -313
16Ansan Greeners 162212 1733 -168
17Gimhae City 150510 1333 -205
#TakımOGBMAYAVP
1Suwon Bluewings 151023 2714 +1332
2Suwon City FC 15843 2920 +928
3Seoul E-Land FC 15843 2316 +728
4Daegu FC 15753 2721 +626
5Gimpo Citizen 16664 2021 -124
6Paju Citizen 15636 1720 -321
7Hwaseong 15546 1715 +219
8Busan I Park 14536 2122 -118
9Ansan Greeners 15537 1826 -818
10Yongin City 14455 1920 -117
11Cheongju 14383 1821 -317
12Seongnam FC 15447 1823 -516
13Asan Mugunghwa 14356 1215 -314
14Gimhae City 15348 1428 -1413
15Cheonan City 15258 2329 -611
16Gyeongnam FC 15186 1121 -1011
17Jeonnam Dragons 161510 1933 -148

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,40X3,9024,67

Çifte şans

1X1,06121,09X22,00

Karşılıklı gol

Var1,53Yok1,87

1,5 Alt / Üst

Alt3,94Üst1,07

2,5 Alt / Üst

Alt2,02Üst1,44

3,5 Alt / Üst

Alt1,35Üst2,24

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün K League 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.