CSKA 1948 4-0 Botev Plovdiv: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CSKA 1948 4–0 Botev Plovdiv (23 Ekim 2026). İlk yarı 3–0. Şut 14–13, isabetli şut 7–6, topa sahip olma %47–%53, korner 6–5.
Maç özeti
CSKA 1948 – Botev Plovdiv maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı. Goller: Elias Correa Franco 13', Jules Meyer 29', Petar Vitanov 44', Moataz Zemzemi 84' (CSKA 1948).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- CSKA 1948: Ognyan Mladenov · Botev Plovdiv: S. Genchev
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
CSKA 1948 üstte · Botev Plovdiv altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' sarı kart: Petar Vitanov (CSKA 1948)
- 13' gol: Elias Correa Franco (CSKA 1948)
- 29' gol: Jules Meyer (CSKA 1948)
- 35' sarı kart: Emerson (CSKA 1948)
- 44' gol: Petar Vitanov (CSKA 1948)
- 46' oyuncu değişikliği: velian vidolov ↔ Carlos Meotti (Botev Plovdiv)
- 46' oyuncu değişikliği: Petar Vitanov ↔ Atanas Iliev (CSKA 1948)
- 59' oyuncu değişikliği: Asen Chandarov ↔ Stanislav Shopov (Botev Plovdiv)
- 62' sarı kart: danilo terasenko (CSKA 1948)
- 69' oyuncu değişikliği: Andre Hoffmann ↔ Benaissa Benamar (CSKA 1948)
- 72' oyuncu değişikliği: Mauro Rodrigues ↔ Georgi Milanov (Botev Plovdiv)
- 77' sarı kart: Samuel Kalu (Botev Plovdiv)
- 78' oyuncu değişikliği: danilo terasenko ↔ Dragan Grivić (CSKA 1948)
- 78' oyuncu değişikliği: Elias Correa Franco ↔ Frederic Maciel (CSKA 1948)
- 82' oyuncu değişikliği: Vladimir Mendes ↔ Bogdan Kostov (Botev Plovdiv)
- 84' gol: Moataz Zemzemi (CSKA 1948)
Maç olayları
- CSKA 1948Botev Plovdiv
- Gol Moataz Zemzemi 4–084'
- 82'Vladimir Mendes ↔ Bogdan KostovOyuncu değişikliği
- danilo terasenko ↔ Dragan GrivićOyuncu değişikliği78'
- Elias Correa Franco ↔ Frederic MacielOyuncu değişikliği78'
- 77'Samuel KaluSarı kart
- 72'Mauro Rodrigues ↔ Georgi MilanovOyuncu değişikliği
- Andre Hoffmann ↔ Benaissa BenamarOyuncu değişikliği69'
- danilo terasenkoSarı kart62'
- 59'Asen Chandarov ↔ Stanislav ShopovOyuncu değişikliği
- 46'velian vidolov ↔ Carlos MeottiOyuncu değişikliği
- Petar Vitanov ↔ Atanas IlievOyuncu değişikliği46'
- Gol Petar Vitanov 3–044'
- EmersonSarı kart35'
- Gol Jules Meyer 2–029'
- Gol Elias Correa Franco 1–013'
- Petar VitanovSarı kart5'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %64 9/14 | %88 7/8 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %0 0/8 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %13 1/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,36 (33 gol) | 3,00 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,14 (16 gol) | 1,00 (8 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,64 (23 gol) | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol) | 2,00 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 10/14 | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %25 2/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 7,6 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %50 4/8 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %14 2/14 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %38 3/8 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %13 1/8 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,8 | 10,6 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %71 10/14 | %75 6/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,5 | 11,1 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %63 5/8 |
| Berabere | %43 6/14 | %25 2/8 |
| Geride | %21 3/14 | %13 1/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Geride | %21 3/14 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CSKA 1948 (14 maç)
Botev Plovdiv (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CSKA 1948 (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 8 | 4 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 11 | 3 |
Botev Plovdiv (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 4 | 0 |
| 76-90 | 3 | 7 |
Kartlar
CSKA 1948
Sarı 20 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 1,4)
Botev Plovdiv
Sarı 31 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CSKA 1948: iç saha, 8 maç · Botev Plovdiv: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
CSKA 1948 – Botev Plovdiv ilk 11'ler
CSKA 1948 · 4-2-3-1
- 31A. BozhevK
- 4A. HoffmannD69' oyundan çıktı 69. dk
- 96D. GrivićD78' oyuna girdi 78. dk
- 6EmersonD35' sarı kart 35. dk
- 3L. DvaliD
- 33H. CuellarD
- 30J. MeyerO29' gol 29. dk
- 8M. ZemzemiO84' gol 84. dk
- 77Elias FrancoF13' gol 13. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 11G. RusevF
- 93M. DialloF
- 34P. VitanovO5' sarı kart 5. dk44' gol 44. dk46' oyundan çıktı 46. dk
- 10B. TsonevO
- 71danilo terasenkoF
- 14K. StrinskiO
- 1P. MarinovK
- 23F. KrebsO
- 70K. IlievD
- 9A. IlievF46' oyuna girdi 46. dk
- 7BernaO
Teknik direktör: Ognyan Mladenov
Botev Plovdiv · 4-2-3-1
- 29D. NaumovK
- 27B. HeinD
- 4N. SoldoD
- 87S. PetrovD
- 82V. MendesD82' oyundan çıktı 82. dk
- 77Lucas AraújoO
- 16V. VidolovO46' oyundan çıktı 46. dk
- 7Alberto SalidoO
- 10A. ChandarovO59' oyundan çıktı 59. dk
- 19Mauro RodriguesF72' oyundan çıktı 72. dk
- 90S. KaluF77' sarı kart 77. dk
- 44E. UkakiD
- 1H. SlavkovK
- 11S. ShopovO59' oyuna girdi 59. dk
- 22M. SengerD
- 17G. MilanovO72' oyuna girdi 72. dk
- 66C. MeottiF46' oyuna girdi 46. dk
- 30Franklin MascoteF
- 15B. KostovD82' oyuna girdi 82. dk
- 88W. ChimezieF
- 20T. AwanyD
- 14Carlos AlgarraO
Teknik direktör: S. Genchev
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta CSKA 1948 Sofia 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-6). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Botev Plovdiv 5 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 12-0). Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 5 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 16 kez karşılaştı: CSKA 1948 Sofia 7, Botev Plovdiv 5 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Mart 2026, CSKA 1948 Sofia 0-0 Botev Plovdiv.
- Sıralama
- 4. (22 p) – 5. (19 p)
- Form (son 5)
- GMGGM – GGGGG
- H2H (G-B-M)
- 7-4-5 (16 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %40
- Korner ort. (maç)
- 8,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,82 – 3,11 – 3,17
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
CSKA 1948 Sofia iç saha 6 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,17 gol yedi; Botev Plovdiv dış saha 5 maçta 1,60 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: CSKA 1948 Sofia %83, Botev Plovdiv %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: CSKA 1948 Sofia %83, Botev Plovdiv %40. İlk yarıyı önde kapatma: CSKA 1948 Sofia 3/6, Botev Plovdiv 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): CSKA 1948 Sofia 4,2, Botev Plovdiv 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,9. Maç başına kart: CSKA 1948 Sofia 1,0, Botev Plovdiv 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,82, 0 – 3,11, 2 – 3,17. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,76, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,90.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %72; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 8,9; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 6 gol yediler.
Veri: 13 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Bulgaristan · 1. Lig puan durumu · A PFG
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 12 | +20 | 32 |
| 2 | CSKA Sofia | 13 | +20 | 31 |
| 3 | Ludogorets | 13 | +15 | 30 |
| 4 | CSKA 1948 | 14 | +17 | 29 |
| 5 | Botev Plovdiv | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Arda Kardzhali | 13 | -1 | 21 |
| 7 | Slavia Sofia | 14 | 0 | 14 |
| 8 | Spartak Varna | 13 | -11 | 13 |
| 9 | Cherno More Varna | 14 | -8 | 13 |
| 10 | Dunav Ruse | 14 | -7 | 12 |
| 11 | Lokomotiv Plovdiv | 14 | -10 | 12 |
| 12 | Septemvri Sofia | 14 | -13 | 11 |
| 13 | Botev Vratsa | 14 | -13 | 10 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 14 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA 1948 | 8 | +16 | 21 |
| 2 | CSKA Sofia | 7 | +14 | 19 |
| 3 | Ludogorets | 7 | +10 | 17 |
| 4 | Levski Sofia | 5 | +13 | 15 |
| 5 | Arda Kardzhali | 7 | +5 | 14 |
| 6 | Botev Plovdiv | 7 | +3 | 14 |
| 7 | Cherno More Varna | 7 | -1 | 10 |
| 8 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | -3 | 8 |
| 9 | Septemvri Sofia | 7 | -6 | 7 |
| 10 | Spartak Varna | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Slavia Sofia | 7 | -2 | 5 |
| 12 | Dunav Ruse | 7 | -4 | 5 |
| 13 | Botev Vratsa | 6 | -4 | 5 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 7 | -9 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 7 | +7 | 17 |
| 2 | Ludogorets | 6 | +5 | 13 |
| 3 | CSKA Sofia | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Slavia Sofia | 7 | +2 | 9 |
| 5 | Botev Plovdiv | 7 | -1 | 9 |
| 6 | CSKA 1948 | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Lokomotiv Sofia | 7 | -2 | 7 |
| 8 | Dunav Ruse | 7 | -3 | 7 |
| 9 | Arda Kardzhali | 6 | -6 | 7 |
| 10 | Spartak Varna | 7 | -10 | 7 |
| 11 | Botev Vratsa | 8 | -9 | 5 |
| 12 | Septemvri Sofia | 7 | -7 | 4 |
| 13 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | -7 | 4 |
| 14 | Cherno More Varna | 7 | -7 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
