← Maçlar
Ekvador · Liga Pro17 Ekim 2026 · 22:00 TSİ

CSD Macara 1-0 Independiente Del Valle: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CSD Macara
1–0İY 0–0
Independiente Del Valle
Maç sonu

CSD Macara 1–0 Independiente Del Valle (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 12–16, isabetli şut 5–5, topa sahip olma %40–%60, korner 4–6.

Maç özeti

CSD Macara – Independiente Del Valle maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: augustin campana 59' (CSD Macara). xG: CSD Macara 1,0 – 1,3 Independiente Del Valle.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
CSD Macara: G. Sanguinetti · Independiente Del Valle: Joaquín Papa

Maç akışı

CSD Macara üstte · Independiente Del Valle altta

01530İY607590 59' gol: augustin campana (CSD Macara)64' sarı kart: Franco Posse (CSD Macara)65' sarı kart: Matias Mijail Perello (Independiente Del Valle)66' oyuncu değişikliği: Emerson Ivan Pata Rodríguez ↔ Steven Daniel Góngora Palacios (Independiente Del Valle)↔67' oyuncu değişikliği: Junior Sornoza ↔ Ronald Briones (Independiente Del Valle)↔70' sarı kart: Jose Marrufo (CSD Macara)75' sarı kart: M. Viera (CSD Macara)78' sarı kart: Ronald Briones (Independiente Del Valle)79' oyuncu değişikliği: Carlos González ↔ Djorkaeff Reascos (Independiente Del Valle)↔79' oyuncu değişikliği: Hugo Quintana ↔ Yandri Vásquez (Independiente Del Valle)↔81' oyuncu değişikliği: M. Viera ↔ Luis Loor (CSD Macara)↔82' oyuncu değişikliği: Matias Mijail Perello ↔ Edwin Quintero (Independiente Del Valle)↔86' oyuncu değişikliği: Jean Estacio ↔ Marlon Medranda (CSD Macara)↔86' oyuncu değişikliği: Martín Alejandro Tello Escobar ↔ Carlos Caicedo (CSD Macara)↔90+3' oyuncu değişikliği: Jordán Josué Mohor Nazareno ↔ J. Klinger (CSD Macara)↔90+3' oyuncu değişikliği: augustin campana ↔ Tono Espinoza (CSD Macara)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 59' gol: augustin campana (CSD Macara)
  • 64' sarı kart: Franco Posse (CSD Macara)
  • 65' sarı kart: Matias Mijail Perello (Independiente Del Valle)
  • 66' oyuncu değişikliği: Emerson Ivan Pata Rodríguez ↔ Steven Daniel Góngora Palacios (Independiente Del Valle)
  • 67' oyuncu değişikliği: Junior Sornoza ↔ Ronald Briones (Independiente Del Valle)
  • 70' sarı kart: Jose Marrufo (CSD Macara)
  • 75' sarı kart: M. Viera (CSD Macara)
  • 78' sarı kart: Ronald Briones (Independiente Del Valle)
  • 79' oyuncu değişikliği: Carlos González ↔ Djorkaeff Reascos (Independiente Del Valle)
  • 79' oyuncu değişikliği: Hugo Quintana ↔ Yandri Vásquez (Independiente Del Valle)
  • 81' oyuncu değişikliği: M. Viera ↔ Luis Loor (CSD Macara)
  • 82' oyuncu değişikliği: Matias Mijail Perello ↔ Edwin Quintero (Independiente Del Valle)
  • 86' oyuncu değişikliği: Jean Estacio ↔ Marlon Medranda (CSD Macara)
  • 86' oyuncu değişikliği: Martín Alejandro Tello Escobar ↔ Carlos Caicedo (CSD Macara)
  • 90+3' oyuncu değişikliği: Jordán Josué Mohor Nazareno ↔ J. Klinger (CSD Macara)
  • 90+3' oyuncu değişikliği: augustin campana ↔ Tono Espinoza (CSD Macara)

Maç olayları

  1. CSD MacaraIndependiente Del Valle
  2. Jordán Josué Mohor Nazareno ↔ J. KlingerOyuncu değişikliği90+3'
  3. augustin campana ↔ Tono EspinozaOyuncu değişikliği90+3'
  4. Jean Estacio ↔ Marlon MedrandaOyuncu değişikliği86'
  5. Martín Alejandro Tello Escobar ↔ Carlos CaicedoOyuncu değişikliği86'
  6. 82'Matias Mijail Perello ↔ Edwin QuinteroOyuncu değişikliği
  7. M. Viera ↔ Luis LoorOyuncu değişikliği81'
  8. 79'Carlos González ↔ Djorkaeff ReascosOyuncu değişikliği
  9. 79'Hugo Quintana ↔ Yandri VásquezOyuncu değişikliği
  10. 78'Ronald BrionesSarı kart
  11. M. VieraSarı kart75'
  12. Jose MarrufoSarı kart70'
  13. 67'Junior Sornoza ↔ Ronald BrionesOyuncu değişikliği
  14. 66'Emerson Ivan Pata Rodríguez ↔ Steven Daniel Góngora PalaciosOyuncu değişikliği
  15. 65'Matias Mijail PerelloSarı kart
  16. Franco PosseSarı kart64'
  17. Gol augustin campana 1–0Asist: M. Viera59'
  18. 41'Junior SornozaKaçan penaltı
  19. 30'Emerson Ivan Pata RodríguezVAR: gol iptal

Maç istatistikleri

CSD MacaraIndependiente Del Valle
40%Topa sahip olma60%
0,98Beklenen gol (xG)1,31
12Toplam şut16
5İsabetli şut5
5İsabetsiz şut6
2Engellenen şut5
7Ceza sahası içi şut14
5Ceza sahası dışı şut2
4Korner6
2Ofsayt3
13Faul12
3Sarı kart2
0Kırmızı kart0
5Kurtarış4
291Pas438
240İsabetli pas378

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CSD Macara
Toplam (35)İç saha (17)
Galibiyet%57 20/35%65 11/17
Beraberlik%17 6/35%18 3/17
Mağlubiyet%26 9/35%18 3/17
Independiente Del Valle
Toplam (34)Dış saha (16)
Galibiyet%76 26/34%81 13/16
Beraberlik%9 3/34%0 0/16
Mağlubiyet%15 5/34%19 3/16

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CSD Macara
Toplam (35)İç saha (17)
Attığı gol / maç1,43 (50 gol)1,59 (27 gol)
Yediği gol / maç1,00 (35 gol)0,82 (14 gol)
Independiente Del Valle
Toplam (34)Dış saha (16)
Attığı gol / maç2,26 (77 gol)2,31 (37 gol)
Yediği gol / maç1,03 (35 gol)1,19 (19 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CSD Macara
Toplam (35)İç saha (17)
KG Var%49 17/35%41 7/17
1,5 Üst%71 25/35%65 11/17
2,5 Üst%51 18/35%53 9/17
3,5 Üst%14 5/35%12 2/17
Gol yememe%37 13/35%47 8/17
Independiente Del Valle
Toplam (34)Dış saha (16)
KG Var%53 18/34%56 9/16
1,5 Üst%85 29/34%88 14/16
2,5 Üst%65 22/34%69 11/16
3,5 Üst%44 15/34%44 7/16
Gol yememe%38 13/34%31 5/16

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

CSD Macara
Toplam (35)İç saha (17)
Maçta toplam korner (ort.)9,09,5
7,5 Üst%83 29/35%82 14/17
8,5 Üst%49 17/35%59 10/17
9,5 Üst%37 13/35%53 9/17
10,5 Üst%20 7/35%29 5/17
Independiente Del Valle
Toplam (32)Dış saha (15)
Maçta toplam korner (ort.)9,79,6
7,5 Üst%81 25/31%79 11/14
8,5 Üst%65 20/31%64 9/14
9,5 Üst%52 16/31%57 8/14
10,5 Üst%32 10/31%36 5/14

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

CSD Macara
Toplam (35)İç saha (17)
Maç başı kart3,84,2
2,5 Üst%69 24/35%71 12/17
3,5 Üst%54 19/35%59 10/17
4,5 Üst%37 13/35%47 8/17
5,5 Üst%20 7/35%24 4/17
Independiente Del Valle
Toplam (32)Dış saha (15)
Maç başı kart4,95,1
2,5 Üst%88 28/32%93 14/15
3,5 Üst%81 26/32%87 13/15
4,5 Üst%56 18/32%60 9/15
5,5 Üst%31 10/32%40 6/15

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

CSD Macara
Toplam (35)İç saha (17)
Maç başı isabetli şut8,38,8
6,5 Üst%71 25/35%76 13/17
7,5 Üst%57 20/35%65 11/17
8,5 Üst%46 16/35%53 9/17
9,5 Üst%31 11/35%41 7/17
Independiente Del Valle
Toplam (32)Dış saha (15)
Maç başı isabetli şut9,39,5
6,5 Üst%78 25/32%80 12/15
7,5 Üst%66 21/32%73 11/15
8,5 Üst%59 19/32%67 10/15
9,5 Üst%50 16/32%53 8/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CSD Macara
Toplam (35)İç saha (17)
Önde%40 14/35%29 5/17
Berabere%40 14/35%53 9/17
Geride%20 7/35%18 3/17
Independiente Del Valle
Toplam (34)Dış saha (16)
Önde%53 18/34%56 9/16
Berabere%32 11/34%25 4/16
Geride%15 5/34%19 3/16

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CSD Macara (35 maç)

1/1121/X01/22X/17X/X5X/222/112/X12/25

Independiente Del Valle (34 maç)

1/1161/X11/21X/17X/X2X/222/132/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CSD Macara (33 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 2
16-30 7 5
31-45 9 4
46-60 5 7
61-75 11 5
76-90 11 5

Independiente Del Valle (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 3
16-30 6 4
31-45 12 4
46-60 12 9
61-75 12 5
76-90 15 4

Kartlar

CSD Macara

Sarı 61 · Kırmızı 4 (35 maç · maç başı sarı 1,7)

Independiente Del Valle

Sarı 62 · Kırmızı 5 (34 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 280 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

CSD Macara: iç saha, 17 maç · Independiente Del Valle: dış saha, 15 maç

CSD MacaraIndependiente Del Valle
%49,4Topa sahip olma%53,4
1,27Beklenen gol (xG)1,97
14,9Toplam şut14,7
5,5İsabetli şut6,1
8,0Ceza sahası içi şut9,0
5,2Korner5,1
373Pas395
%81Pas isabeti%81
2,5Kurtarış2,1
13,0Faul9,1
0,9Ofsayt0,9
1,8Sarı kart2,3
0,18Kırmızı kart0,20

Rakiplerine izin verdikleri

1,50Rakibin xG'si1,17
11,0Rakibin şutu11,9
3,3Rakibin isabetli şutu3,4
4,3Rakibin korneri4,5

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

CSD Macara – Independiente Del Valle ilk 11'ler

CSD Macara · 4-2-3-1

  1. 1R. RodriguezK
  2. 25J. BolañosD
  3. 4J. JiménezD
  4. 14J. MarrufoD70' sarı kart 70. dk
  5. 27J. MohorD90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
  6. 5J. EstacioO86' oyundan çıktı 86. dk
  7. 16J. CazaresO
  8. 28A. CampanaO59' gol 59. dk90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
  9. 15M. TelloO86' oyundan çıktı 86. dk
  10. 20M. VieraO59' asist 59. dk75' sarı kart 75. dk81' oyundan çıktı 81. dk
  11. 9F. PosseF64' sarı kart 64. dk
Yedekler
  • 12D. CueroK
  • 52B. CoelloO
  • 50C. CaicedoO86' oyuna girdi 86. dk
  • 13L. AyalaD81' oyuna girdi 81. dk
  • 11Tono EspinozaO
  • 21S. EtchebarneD
  • 22L. FerroF
  • 87J. KlingerF90+3' oyuna girdi 90+3. dk
  • 26M. MedrandaD86' oyuna girdi 86. dk
  • 3Juan EspinozaD90+3' oyuna girdi 90+3. dk
  • 19P. RamosF

Teknik direktör: G. Sanguinetti

Independiente Del Valle · 4-1-4-1

  1. 1A. QuintanaK
  2. 13Daykol Alejandro Romero PadillaD
  3. 14M. CarabajalD
  4. 5R. SchunkeD
  5. 19L. LoorD
  6. 6J. AlcívarO
  7. 11M. PerellóO65' sarı kart 65. dk82' oyundan çıktı 82. dk
  8. 28H. QuintanaO79' oyundan çıktı 79. dk
  9. 10J. SornozaO67' oyundan çıktı 67. dk
  10. 31Emerson Ivan Pata RodríguezO66' oyundan çıktı 66. dk
  11. 9C. GonzálezF79' oyundan çıktı 79. dk
Yedekler
  • 16R. BrionesO67' oyuna girdi 67. dk78' sarı kart 78. dk
  • 15G. CortézD
  • 4J. EspinozaD
  • 18Steven Daniel Góngora PalaciosF
  • 32J. MéndezO
  • 8Y. OchoaO
  • 70M. PeraltaK
  • 56E. QuinteroO82' oyuna girdi 82. dk
  • 99D. ReascoF79' oyuna girdi 79. dk
  • 33Andy René Velasco GarcíaD
  • 23Juan ViacavaD
  • 52Y. VásquezF79' oyuna girdi 79. dk

Teknik direktör: Joaquín Papa

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

CSD Macara için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 9, yenilen 7. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Son 5 maçta Independiente Del Valle 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 11-6). Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 18 maçta galibiyetler CSD Macara 3 – Independiente Del Valle 11; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Eylül 2026, Independiente Del Valle 3-1 CSD Macara.

Sıralama
3. (51 p) – 1. (74 p)
Form (son 5)
GGGMG – GGGGM
H2H (G-B-M)
3-4-11 (18 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%53 – %73
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%47 – %60
Korner ort. (maç)
9,4
iddaa MS 1-0-2
4,31 – 3,39 – 1,52
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

CSD Macara iç saha 15 maçta maç başına 1,53 gol attı, 0,93 gol yedi; Independiente Del Valle dış saha 15 maçta 2,47 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: CSD Macara %53, Independiente Del Valle %73. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: CSD Macara %47, Independiente Del Valle %60. İlk yarıyı önde kapatma: CSD Macara 4/15, Independiente Del Valle 9/15.

Korner ve kart

Maç başına korner: CSD Macara 5,1, Independiente Del Valle 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: CSD Macara 1,9, Independiente Del Valle 2,6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,31, 0 – 3,39, 2 – 1,52. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,74, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,63, Yok 1,75.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %53; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Ekvador · Liga Pro puan durumu · Liga Pro: Regular season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Independiente del Valle 302424 7333 +4074 GBMGG
2Universidad Catolica 301497 5127 +2451 GBBGG
3Macara 301569 4133 +851 MGGMG
4Aucas 301488 3328 +550 GGBBB
5LDU de Quito 3013710 3124 +746 GMBGB
6Barcelona SC 3011118 3225 +744 GMGBB
7Libertad 3011811 3334 -141 GMBGM
8Leones del Norte 3010911 3132 -139 MMGBM
9Guayaquil City FC 3010911 3336 -339 GGMMG
10Emelec 3010911 2534 -939 MGBGM
11Mushuc Runa SC 3091110 3538 -338 BGBBM
12Deportivo Cuenca 3010614 2537 -1236 BMGMB
13Orense SC 309615 3647 -1133 MMMGM
14Tecnico Universitario 3010218 2842 -1432 MGMMG
15Delfin SC 307716 1931 -1228 MMGMB
16Manta FC 305619 1742 -2521 MGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Independiente del Valle 151122 3615 +2135
2Universidad Catolica 151032 3714 +2333
3Barcelona SC 15942 2210 +1231
4Macara 15933 2314 +930
5Emelec 15843 1713 +428
6Libertad 15834 2015 +527
7Aucas 15825 1916 +326
8Guayaquil City FC 15663 1613 +324
9Mushuc Runa SC 15663 1614 +224
10Leones del Norte 15654 1813 +523
11LDU de Quito 15654 1311 +223
12Orense SC 15636 2322 +121
13Delfin SC 15636 1010 021
14Tecnico Universitario 15618 1821 -319
15Deportivo Cuenca 15546 1518 -319
16Manta FC 15348 714 -713
#TakımOGBMAYAVP
1Independiente del Valle 151302 3718 +1939
2Aucas 15663 1412 +224
3LDU de Quito 15726 1813 +523
4Macara 15636 1819 -121
5Universidad Catolica 15465 1413 +118
6Deportivo Cuenca 15528 1019 -917
7Leones del Norte 15447 1319 -616
8Guayaquil City FC 15438 1723 -615
9Mushuc Runa SC 15357 1924 -514
10Libertad 15357 1319 -614
11Barcelona SC 15276 1015 -513
12Tecnico Universitario 154110 1021 -1113
13Orense SC 15339 1325 -1212
14Emelec 15258 821 -1311
15Manta FC 152211 1028 -188
16Delfin SC 151410 921 -127

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

14,31X3,3921,52

Çifte şans

1X1,81121,13X21,06

Karşılıklı gol

Var1,63Yok1,75

2,5 Alt / Üst

Alt1,74Üst1,63

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga Pro'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.