Cruz Azul Hidalgo 0-2 Tlaxcala FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Cruz Azul Hidalgo 0–2 Tlaxcala FC (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Cruz Azul Hidalgo – Tlaxcala FC maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: M. A. Trejo Castro 59', E. Robles 80' (pen.) (Tlaxcala FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Cruz Azul Hidalgo üstte · Tlaxcala FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 9' sarı kart: K. Gonzalez (Cruz Azul Hidalgo)
- 25' sarı kart: J. Montes (Cruz Azul Hidalgo)
- 32' sarı kart: J. Montes (Cruz Azul Hidalgo)
- 32' kırmızı kart: J. Montes (Cruz Azul Hidalgo)
- 46' oyuncu değişikliği: S. De Los Rios ↔ I. Ramirez (Cruz Azul Hidalgo)
- 46' oyuncu değişikliği: K. Gonzalez ↔ I. Silva (Cruz Azul Hidalgo)
- 46' oyuncu değişikliği: D. Alvarez ↔ Christian (Tlaxcala FC)
- 46' oyuncu değişikliği: J. Freyfeld ↔ E. Hernandez (Tlaxcala FC)
- 46' oyuncu değişikliği: E. Villegas ↔ J. Diaz (Cruz Azul Hidalgo)
- 45+4' sarı kart: D. Valdez (Cruz Azul Hidalgo)
- 59' gol: M. A. Trejo Castro (Tlaxcala FC)
- 64' sarı kart: E. Sanchez (Cruz Azul Hidalgo)
- 66' kırmızı kart: E. Sanchez (Cruz Azul Hidalgo)
- 71' oyuncu değişikliği: A. Iniestra ↔ C. Gonzalez (Tlaxcala FC)
- 71' oyuncu değişikliği: I. Govea ↔ F. Plascencia (Tlaxcala FC)
- 71' oyuncu değişikliği: D. Valdez ↔ C. Leon (Cruz Azul Hidalgo)
- 72' sarı kart: J. Suarez (Cruz Azul Hidalgo)
- 79' oyuncu değişikliği: F. Samano Salgado ↔ A. A. Saavedra Nevarez (Cruz Azul Hidalgo)
- 80' gol: E. Robles (Tlaxcala FC)
- 81' oyuncu değişikliği: M. Ramirez ↔ R. E. Camacho Lastra (Tlaxcala FC)
- 88' sarı kart: E. Garcia (Tlaxcala FC)
Maç olayları
- Cruz Azul HidalgoTlaxcala FC
- 88'E. GarciaSarı kart
- 81'M. Ramirez ↔ R. E. Camacho LastraOyuncu değişikliği
- 80'Penaltı golü E. Robles 0–2Penaltı
- F. Samano Salgado ↔ A. A. Saavedra NevarezOyuncu değişikliği79'
- J. SuarezSarı kart72'
- 71'A. Iniestra ↔ C. GonzalezOyuncu değişikliği
- 71'I. Govea ↔ F. PlascenciaOyuncu değişikliği
- D. Valdez ↔ C. LeonOyuncu değişikliği71'
- E. SanchezKırmızı kart66'
- E. SanchezSarı kart64'
- 59'Gol M. A. Trejo Castro 0–1Asist: E. Hernandez
- S. De Los Rios ↔ I. RamirezOyuncu değişikliği46'
- K. Gonzalez ↔ I. SilvaOyuncu değişikliği46'
- 46'D. Alvarez ↔ ChristianOyuncu değişikliği
- 46'J. Freyfeld ↔ E. HernandezOyuncu değişikliği
- E. Villegas ↔ J. DiazOyuncu değişikliği46'
- D. ValdezSarı kart45+4'
- J. MontesSarı kart32'
- J. MontesKırmızı kart32'
- J. MontesSarı kart25'
- K. GonzalezSarı kart9'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %47 7/15 | %43 3/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 6/16 | %13 1/8 |
| Beraberlik | %25 4/16 | %50 4/8 |
| Mağlubiyet | %38 6/16 | %38 3/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,13 (17 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (24 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,81 (29 gol) | 1,38 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,75 (28 gol) | 2,00 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 8/15 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 11/16 | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %94 15/16 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %63 10/16 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %63 10/16 | %63 5/8 |
| Gol yememe | %13 2/16 | %13 1/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Berabere | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Geride | %33 5/15 | %14 1/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 5/16 | %38 3/8 |
| Berabere | %25 4/16 | %13 1/8 |
| Geride | %44 7/16 | %50 4/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cruz Azul Hidalgo (15 maç)
Tlaxcala FC (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cruz Azul Hidalgo (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 5 | 9 |
Tlaxcala FC (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 3 | 5 |
| 31-45 | 6 | 3 |
| 46-60 | 4 | 6 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 11 | 7 |
Kartlar
Cruz Azul Hidalgo
Sarı 50 · Kırmızı 9 (15 maç · maç başı sarı 3,3)
Tlaxcala FC
Sarı 44 · Kırmızı 8 (15 maç · maç başı sarı 2,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 06:05 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Cruz Azul Hidalgo son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Tlaxcala son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 13 gol attı, 6 gol yedi.
Gol istatistikleri
Cruz Azul Hidalgo iç saha 6 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,17 gol yedi; Tlaxcala dış saha 7 maçta 1,29 attı, 2,29 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cruz Azul Hidalgo %83, Tlaxcala %86. İlk yarıyı önde kapatma: Cruz Azul Hidalgo 3/6, Tlaxcala 3/7.
- Sıralama
- 15. (14 p) – 9. (19 p)
- Form (son 5)
- MGGBM – GBGBG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %86
- iddaa MS 1-0-2
- 3,08 – 3,43 – 1,76
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,08, 0 – 3,43, 2 – 1,76. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,21.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %69; KG var ortalaması %84; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 10:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Meksika · Liga de Expansión MX puan durumu · Primera A: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CA La Paz | 15 | +18 | 30 |
| 2 | Leones Negros UDG | 15 | +14 | 30 |
| 3 | Monarcas | 15 | +7 | 26 |
| 4 | Piratas | 15 | +12 | 25 |
| 5 | Cancún | 15 | +10 | 25 |
| 6 | Venados FC | 15 | +6 | 25 |
| 7 | Durango | 15 | +6 | 24 |
| 8 | Tlaxcala | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Alebrijes de Oaxaca | 15 | -10 | 22 |
| 10 | Mineros de Zacatecas | 15 | 0 | 18 |
| 11 | Tapatío | 15 | -3 | 18 |
| 12 | Correcaminos Uat | 15 | -3 | 17 |
| 13 | Dorados | 15 | -9 | 16 |
| 14 | CDS Tampico Madero | 15 | -10 | 15 |
| 15 | Cruz Azul Hidalgo | 15 | -7 | 14 |
| 16 | Tepatitlán | 15 | -33 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Venados FC | 7 | +13 | 19 |
| 2 | Cancún | 8 | +11 | 16 |
| 3 | Piratas | 7 | +11 | 16 |
| 4 | Alebrijes de Oaxaca | 8 | +1 | 16 |
| 5 | Tlaxcala | 7 | +7 | 15 |
| 6 | Mineros de Zacatecas | 8 | +8 | 14 |
| 7 | CA La Paz | 8 | +8 | 14 |
| 8 | Monarcas | 7 | +7 | 13 |
| 9 | Durango | 7 | +7 | 13 |
| 10 | Tapatío | 8 | +5 | 13 |
| 11 | CDS Tampico Madero | 7 | +3 | 12 |
| 12 | Leones Negros UDG | 7 | +6 | 11 |
| 13 | Correcaminos Uat | 8 | +1 | 10 |
| 14 | Cruz Azul Hidalgo | 7 | +3 | 8 |
| 15 | Tepatitlán | 8 | -11 | 7 |
| 16 | Dorados | 8 | -7 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leones Negros UDG | 8 | +8 | 19 |
| 2 | CA La Paz | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Monarcas | 8 | 0 | 13 |
| 4 | Durango | 8 | -1 | 11 |
| 5 | Dorados | 7 | -2 | 10 |
| 6 | Piratas | 8 | +1 | 9 |
| 7 | Cancún | 7 | -1 | 9 |
| 8 | Correcaminos Uat | 7 | -4 | 7 |
| 9 | Tlaxcala | 8 | -5 | 7 |
| 10 | Venados FC | 8 | -7 | 6 |
| 11 | Cruz Azul Hidalgo | 8 | -10 | 6 |
| 12 | Alebrijes de Oaxaca | 7 | -11 | 6 |
| 13 | Tapatío | 7 | -8 | 5 |
| 14 | Mineros de Zacatecas | 7 | -8 | 4 |
| 15 | CDS Tampico Madero | 8 | -13 | 3 |
| 16 | Tepatitlán | 7 | -22 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 02.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga de Expansión MX'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
