← Maçlar
Polonya · Ekstraklasa · 13. hafta30 Ekim 2026 · 20:00 TSİ

Cracovia 1-2 Motor Lublin: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Cracovia
1–2İY 1–2
Motor Lublin
Maç sonu

Cracovia 1–2 Motor Lublin (30 Ekim 2026). İlk yarı 1–2. Şut 19–19, isabetli şut 6–8, topa sahip olma %52–%48, korner 12–5.

Maç özeti

Cracovia – Motor Lublin maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: Ajdin Hasić 13' (Cracovia); Tin Plavotić 23', Rony Lopes 40' (Motor Lublin). xG: Cracovia 1,4 – 2,1 Motor Lublin.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Cracovia: B. Grzelak · Motor Lublin: M. Misiura

Maç akışı

Cracovia üstte · Motor Lublin altta

01530İY607590 13' gol: Ajdin Hasić (Cracovia)23' gol: Tin Plavotić (Motor Lublin)36' sarı kart: Vincent Burlet (Cracovia)40' gol: Rony Lopes (Motor Lublin)42' sarı kart: Ajdin Hasić (Cracovia)66' oyuncu değişikliği: Lasse Selvåg Nordås ↔ Kahveh Zahiroleslam (Cracovia)↔70' oyuncu değişikliği: Yacine Bourhane ↔ Alioune Oumar Tall (Motor Lublin)↔77' oyuncu değişikliği: Fabio Ronaldo Costa Conceicao ↔ Makan Aiko (Motor Lublin)↔77' oyuncu değişikliği: Karol Knap ↔ beno selan (Cracovia)↔78' oyuncu değişikliği: Thomas Santos ↔ Kamil Lukoszek (Motor Lublin)↔78' oyuncu değişikliği: Bartosz Bereszyński ↔ Marek Kristian Bartos (Motor Lublin)↔80' sarı kart: Kahveh Zahiroleslam (Cracovia)80' oyuncu değişikliği: Martin Minchev ↔ sayfallah ltaief (Cracovia)↔85' oyuncu değişikliği: Rony Lopes ↔ Mateusz Legowski (Motor Lublin)↔90+4' sarı kart: Tin Plavotić (Motor Lublin)90+4' sarı kart: Gustav Henriksson (Cracovia)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 13' gol: Ajdin Hasić (Cracovia)
  • 23' gol: Tin Plavotić (Motor Lublin)
  • 36' sarı kart: Vincent Burlet (Cracovia)
  • 40' gol: Rony Lopes (Motor Lublin)
  • 42' sarı kart: Ajdin Hasić (Cracovia)
  • 66' oyuncu değişikliği: Lasse Selvåg Nordås ↔ Kahveh Zahiroleslam (Cracovia)
  • 70' oyuncu değişikliği: Yacine Bourhane ↔ Alioune Oumar Tall (Motor Lublin)
  • 77' oyuncu değişikliği: Fabio Ronaldo Costa Conceicao ↔ Makan Aiko (Motor Lublin)
  • 77' oyuncu değişikliği: Karol Knap ↔ beno selan (Cracovia)
  • 78' oyuncu değişikliği: Thomas Santos ↔ Kamil Lukoszek (Motor Lublin)
  • 78' oyuncu değişikliği: Bartosz Bereszyński ↔ Marek Kristian Bartos (Motor Lublin)
  • 80' sarı kart: Kahveh Zahiroleslam (Cracovia)
  • 80' oyuncu değişikliği: Martin Minchev ↔ sayfallah ltaief (Cracovia)
  • 85' oyuncu değişikliği: Rony Lopes ↔ Mateusz Legowski (Motor Lublin)
  • 90+4' sarı kart: Tin Plavotić (Motor Lublin)
  • 90+4' sarı kart: Gustav Henriksson (Cracovia)

Maç olayları

  1. CracoviaMotor Lublin
  2. 90+4'Tin PlavotićSarı kart
  3. Gustav HenrikssonSarı kart90+4'
  4. 85'Rony Lopes ↔ Mateusz LegowskiOyuncu değişikliği
  5. Kahveh ZahiroleslamSarı kart80'
  6. Martin Minchev ↔ sayfallah ltaiefOyuncu değişikliği80'
  7. 78'Thomas Santos ↔ Kamil LukoszekOyuncu değişikliği
  8. 78'Bartosz Bereszyński ↔ Marek Kristian BartosOyuncu değişikliği
  9. 77'Fabio Ronaldo Costa Conceicao ↔ Makan AikoOyuncu değişikliği
  10. Karol Knap ↔ beno selanOyuncu değişikliği77'
  11. 70'Yacine Bourhane ↔ Alioune Oumar TallOyuncu değişikliği
  12. Lasse Selvåg Nordås ↔ Kahveh ZahiroleslamOyuncu değişikliği66'
  13. Ajdin HasićSarı kart42'
  14. 40'Gol Rony Lopes 1–2Asist: Christopher Simon
  15. Vincent BurletSarı kart36'
  16. 23'Gol Tin Plavotić 1–1
  17. Gol Ajdin Hasić 1–013'

Maç istatistikleri

CracoviaMotor Lublin
52%Topa sahip olma48%
1,42Beklenen gol (xG)2,06
19Toplam şut19
6İsabetli şut8
9İsabetsiz şut10
4Engellenen şut1
12Ceza sahası içi şut11
7Ceza sahası dışı şut8
12Korner5
3Ofsayt1
8Faul8
4Sarı kart1
0Kırmızı kart0
6Kurtarış5
387Pas374
309İsabetli pas305

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Cracovia
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%21 3/14%43 3/7
Beraberlik%21 3/14%14 1/7
Mağlubiyet%57 8/14%43 3/7
Motor Lublin
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%36 5/14%33 2/6
Beraberlik%29 4/14%33 2/6
Mağlubiyet%36 5/14%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Cracovia
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,14 (16 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,35 düşük1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç1,64 (23 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,16 yüksek1,43 (10 gol)
Motor Lublin
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,57 (22 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç1,71 (24 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,23 yüksek1,83 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Cracovia
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%71 10/14ligde 5.–8. · lig ortalamasından 6 puan yüksek%71 5/7
1,5 Üst%79 11/14%86 6/7
2,5 Üst%64 9/14ligde 7.–9. · lig ortalamasından 3 puan yüksek%57 4/7
3,5 Üst%36 5/14%29 2/7
Gol yememe%14 2/14%0 0/7
Motor Lublin
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%79 11/14ligde 2.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek%100 6/6
1,5 Üst%86 12/14%100 6/6
2,5 Üst%71 10/14ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek%83 5/6
3,5 Üst%50 7/14%50 3/6
Gol yememe%14 2/14%0 0/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Cracovia
Toplam (14)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)10,711,1
7,5 Üst%71 10/14%71 5/7
8,5 Üst%50 7/14%57 4/7
9,5 Üst%50 7/14%57 4/7
10,5 Üst%43 6/14%57 4/7
Motor Lublin
Toplam (14)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)8,99,7
7,5 Üst%64 9/14%83 5/6
8,5 Üst%43 6/14%33 2/6
9,5 Üst%43 6/14%33 2/6
10,5 Üst%36 5/14%33 2/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Cracovia
Toplam (14)İç saha (7)
Maç başı kart3,83,0
2,5 Üst%79 11/14%57 4/7
3,5 Üst%57 8/14%43 3/7
4,5 Üst%36 5/14%29 2/7
5,5 Üst%7 1/14%0 0/7
Motor Lublin
Toplam (14)Dış saha (6)
Maç başı kart4,85,0
2,5 Üst%86 12/14%83 5/6
3,5 Üst%71 10/14%67 4/6
4,5 Üst%57 8/14%67 4/6
5,5 Üst%21 3/14%33 2/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Cracovia
Toplam (14)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut9,710,1
6,5 Üst%79 11/14%86 6/7
7,5 Üst%79 11/14%86 6/7
8,5 Üst%57 8/14%71 5/7
9,5 Üst%57 8/14%71 5/7
Motor Lublin
Toplam (14)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut9,910,3
6,5 Üst%86 12/14%83 5/6
7,5 Üst%71 10/14%83 5/6
8,5 Üst%64 9/14%67 4/6
9,5 Üst%64 9/14%67 4/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Cracovia
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%0 0/14%0 0/7
Berabere%57 8/14%57 4/7
Geride%43 6/14%43 3/7
Motor Lublin
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%7 1/14%17 1/6
Berabere%36 5/14%33 2/6
Geride%57 8/14%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Cracovia (14 maç)

1/101/X01/20X/11X/X3X/242/122/X02/24

Motor Lublin (14 maç)

1/111/X01/20X/11X/X2X/222/132/X22/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Cracovia (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 5
31-45 2 3
46-60 4 4
61-75 3 2
76-90 4 4

Motor Lublin (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 3
31-45 2 7
46-60 2 1
61-75 5 1
76-90 8 8

Kartlar

Cracovia

Sarı 33 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,4)

Motor Lublin

Sarı 30 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 121 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Cracovia: iç saha, 7 maç · Motor Lublin: dış saha, 6 maç

CracoviaMotor Lublin
%51,9Topa sahip olma%49,2
1,67Beklenen gol (xG)1,61
16,7Toplam şut15,8
5,4İsabetli şut5,8
10,4Ceza sahası içi şut9,3
6,7Korner4,5
403Pas400
%81Pas isabeti%82
3,4Kurtarış2,7
13,3Faul12,5
1,4Ofsayt1,8
1,4Sarı kart2,3
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,29Rakibin xG'si1,55
13,9Rakibin şutu15,0
4,7Rakibin isabetli şutu4,5
4,4Rakibin korneri5,2

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Cracovia – Motor Lublin ilk 11'ler

Cracovia · 4-2-3-1

  1. 13S. MadejskiK
  2. 25O. KakabadzeD
  3. 4G. HenrikssonD90+4' sarı kart 90+4. dk
  4. 61B. TraoréD
  5. 28V. BurletD36' sarı kart 36. dk
  6. 6Amir Al AmmariO
  7. 20K. KnapO77' oyundan çıktı 77. dk
  8. 14A. HasićO13' gol 13. dk42' sarı kart 42. dk
  9. 90M. BerteO
  10. 17M. MinchevO80' oyundan çıktı 80. dk
  11. 11L. NordåsF66' oyundan çıktı 66. dk
Yedekler
  • 15K. GlikD
  • 39M. PerkovićD
  • 22D. BaumgartnerD
  • 5B. SelanO77' oyuna girdi 77. dk
  • 79D. PiłaD
  • 70D. KameriO
  • 47S. LtaiefF80' oyuna girdi 80. dk
  • 18Kahveh ZahiroleslamF66' oyuna girdi 66. dk80' sarı kart 80. dk
  • 77J. ChrapustaK
  • 27S. Eyob-AbrahaF
  • 29W. DejO

Teknik direktör: B. Grzelak

Motor Lublin · 4-1-4-1

  1. 33G. TratnikK
  2. 29T. SantosD78' oyundan çıktı 78. dk
  3. 18B. BereszyńskiD78' oyundan çıktı 78. dk
  4. 4T. PlavotićD23' gol 23. dk90+4' sarı kart 90+4. dk
  5. 24F. LubereckiD
  6. 27Y. BourhaneO70' oyundan çıktı 70. dk
  7. 30M. NdiayeO
  8. 9Rony LopesO40' gol 40. dk85' oyundan çıktı 85. dk
  9. 8C. SimonO40' asist 40. dk
  10. 11Fábio RonaldoO77' oyundan çıktı 77. dk
  11. 10K. CzubakF
Yedekler
  • 5A. AkatovD
  • 6M. ŁęgowskiO85' oyuna girdi 85. dk
  • 47Alioune TallO70' oyuna girdi 70. dk
  • 17K. LukoszekO78' oyuna girdi 78. dk
  • 23F. HaxhaO
  • 77Mateusz PosmykF
  • 90Dominik GregorskiF
  • 70M. AïkoO77' oyuna girdi 77. dk
  • 71M. PopaK
  • 39M. BartošD78' oyuna girdi 78. dk
  • 2Paskal Konrad MeyerD
  • 99P. KukulskiK

Teknik direktör: M. Misiura

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Cracovia son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 8 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Motor Lublin için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 9, yenilen 7.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Cracovia 2, Motor Lublin 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 4,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Mayıs 2026, Motor Lublin 3-3 Cracovia.

Sıralama
13. (12 p) – 12. (13 p)
Form (son 5)
MBGMM – BBGGB
H2H (G-B-M)
2-1-1 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %100
Korner ort. (maç)
9,4
iddaa MS 1-0-2
2,11 – 3,01 – 2,63
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Cracovia iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,33 gol yedi; Motor Lublin dış saha 5 maçta 1,60 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Cracovia %50, Motor Lublin %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cracovia %67, Motor Lublin %100. İlk yarıyı önde kapatma: Cracovia 0/6, Motor Lublin 0/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Cracovia 6,0, Motor Lublin 4,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Cracovia 1,0, Motor Lublin 2,6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,11, 0 – 3,01, 2 – 2,63. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,71, Üst 1,66. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,90.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %83; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 18 gol yediler.

Veri: 26 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Polonya · Ekstraklasa puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Lech Poznan 121011 3211 +2131 GGGGG
2Gornik Zabrze 14941 2312 +1131 GBBBG
3Legia Warszawa 13661 2311 +1224 GGBMB
4Pogon Szczecin 13733 2015 +524 GGGMM
5Wisla Krakow 14734 2219 +324 MBGMG
6Piast Gliwice 14644 2420 +422 GBGBB
7Zaglebie Lubin 13643 1615 +122 MMGBG
8GKS Katowice 13706 2519 +621 GGMMG
9Motor Lublin 14545 2224 -219 GGBGG
10Jagiellonia 12606 1718 -118 MMMGG
11Korona Kielce 14536 1421 -718 MMGMM
12Wisla Plock 13436 1421 -715 MGMBM
13Widzew Łódź 14284 2019 +114 MBBMG
14Radomiak Radom 14428 1729 -1214 MMMGG
15Cracovia Krakow 14338 1623 -712 GBMMM
16Slask Wroclaw 14248 1725 -810 MMGMB
17Raków Częstochowa 133010 1929 -109 MMGMG
18Wieczysta Kraków 142210 1828 -108 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Wisla Krakow 7700 145 +921
2Lech Poznan 7610 204 +1619
3Zaglebie Lubin 7511 84 +416
4GKS Katowice 6501 167 +915
5Pogon Szczecin 7421 148 +614
6Gornik Zabrze 7421 118 +314
7Piast Gliwice 7412 1712 +513
8Legia Warszawa 6321 135 +811
9Motor Lublin 8323 1213 -111
10Cracovia Krakow 7313 1010 010
11Radomiak Radom 7313 1011 -110
12Slask Wroclaw 7232 910 -19
13Korona Kielce 7232 79 -29
14Jagiellonia 6303 69 -39
15Widzew Łódź 8152 1110 +18
16Wisla Plock 5221 65 +18
17Raków Częstochowa 7205 1218 -66
18Wieczysta Kraków 5113 78 -14
#TakımOGBMAYAVP
1Gornik Zabrze 7520 124 +817
2Legia Warszawa 7340 106 +413
3Lech Poznan 5401 127 +512
4Pogon Szczecin 6312 67 -110
5Jagiellonia 6303 119 +29
6Piast Gliwice 7232 78 -19
7Korona Kielce 7304 712 -59
8Motor Lublin 6222 1011 -18
9Wisla Plock 8215 816 -87
10Widzew Łódź 6132 99 06
11GKS Katowice 7205 912 -36
12Zaglebie Lubin 6132 811 -36
13Wieczysta Kraków 9117 1120 -94
14Radomiak Radom 7115 718 -114
15Raków Częstochowa 6105 711 -43
16Wisla Krakow 7034 814 -63
17Cracovia Krakow 7025 613 -72
18Slask Wroclaw 7016 815 -71

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,11X3,0122,63

Çifte şans

1X1,25121,18X21,38

Karşılıklı gol

Var1,52Yok1,90

1,5 Alt / Üst

Alt3,24Üst1,14

2,5 Alt / Üst

Alt1,71Üst1,66

3,5 Alt / Üst

Alt1,22Üst2,72

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ekstraklasa'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.