← Maçlar
İspanya · Primera División RFEF · Grup 110 Ekim 2026 · 19:45 TSİ

CP Cacereno Sad 1-1 Unionistas: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CP Cacereno Sad
1–1İY 1–1
Unionistas
Maç sonu

CP Cacereno Sad 1–1 Unionistas (10 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

CP Cacereno Sad – Unionistas maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CP Cacereno Sad
Toplam (11)İç saha (6)
Galibiyet%36 4/11%67 4/6
Beraberlik%27 3/11%17 1/6
Mağlubiyet%36 4/11%17 1/6
Unionistas
Toplam (11)Dış saha (5)
Galibiyet%36 4/11%0 0/5
Beraberlik%9 1/11%20 1/5
Mağlubiyet%55 6/11%80 4/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CP Cacereno Sad
Toplam (11)İç saha (6)
Attığı gol / maç0,82 (9 gol)1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç0,82 (9 gol)0,33 (2 gol)
Unionistas
Toplam (11)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,18 (13 gol)0,40 (2 gol)
Yediği gol / maç1,64 (18 gol)1,80 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CP Cacereno Sad
Toplam (11)İç saha (6)
KG Var%27 3/11%17 1/6
1,5 Üst%45 5/11%33 2/6
2,5 Üst%18 2/11%17 1/6
3,5 Üst%9 1/11%0 0/6
Gol yememe%45 5/11%67 4/6
Unionistas
Toplam (11)Dış saha (5)
KG Var%55 6/11%40 2/5
1,5 Üst%73 8/11%60 3/5
2,5 Üst%55 6/11%40 2/5
3,5 Üst%36 4/11%20 1/5
Gol yememe%18 2/11%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CP Cacereno Sad
Toplam (11)İç saha (6)
Önde%18 2/11%17 1/6
Berabere%55 6/11%67 4/6
Geride%27 3/11%17 1/6
Unionistas
Toplam (11)Dış saha (5)
Önde%27 3/11%0 0/5
Berabere%36 4/11%40 2/5
Geride%36 4/11%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CP Cacereno Sad (11 maç)

1/111/X11/20X/13X/X2X/212/102/X02/23

Unionistas (11 maç)

1/131/X01/20X/11X/X1X/222/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CP Cacereno Sad (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 2
31-45 0 1
46-60 0 4
61-75 4 0
76-90 2 1

Unionistas (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 1 4
31-45 3 2
46-60 2 5
61-75 4 2
76-90 1 2

Kartlar

CP Cacereno Sad

Sarı 31 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,8)

Unionistas

Sarı 35 · Kırmızı 5 (11 maç · maç başı sarı 3,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 106 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Primera División RFEF · Grup 1 puan durumu · Segunda B: Group 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Lugo 11911 199 +1028 GGMGG
2UD Logroñés 11722 2214 +823 MBGMG
3Pontevedra 11533 1311 +218 MGGBG
4Real Avilés 11524 2315 +817 GGMGG
5Mirandes 10523 1310 +317 MBMGG
6Racing Ferrol 11524 109 +117 GGMBM
7Extremadura 1924 11515 2115 +616 GBGGM
8Athletic Club II 10433 1713 +415 MBMMG
9Cacereño 11434 99 015 BMGMM
10Barakaldo 11353 1010 014 MGBBG
11Ponferradina 10352 66 014 GMBBB
12Mérida AD 10415 1614 +213 GGGBM
13Real Unión 11344 1919 013 BBGMM
14Unionistas de Salamanca 11416 1318 -513 BMGMG
15Cultural Leonesa 10334 1010 012 MGBMM
16Zamora 11335 1113 -212 BBMMM
17Deportivo La Coruña II 10325 1117 -611 MMMMG
18CD Coria 10235 1217 -59 MMGBM
19UD Ourense 11227 416 -128 GMMGM
20Arenas Getxo 10226 822 -148 BMMGG
#TakımOGBMAYAVP
1Lugo 5500 102 +815
2Barakaldo 7340 94 +513
3Cacereño 6411 72 +513
4Racing Ferrol 6411 84 +413
5Unionistas de Salamanca 6402 119 +212
6Mirandes 4310 61 +510
7Pontevedra 6312 97 +210
8Real Avilés 6303 139 +49
9Real Unión 5221 118 +38
10Athletic Club II 5221 87 +18
11UD Logroñés 5221 65 +18
12Ponferradina 5221 22 08
13Cultural Leonesa 4211 85 +37
14Extremadura 1924 5212 64 +27
15CD Coria 5212 98 +17
16Mérida AD 5212 99 07
17UD Ourense 5212 24 -27
18Deportivo La Coruña II 5212 58 -37
19Zamora 6123 79 -25
20Arenas Getxo 5113 410 -64
#TakımOGBMAYAVP
1UD Logroñés 6501 169 +715
2Lugo 6411 97 +213
3Extremadura 1924 6303 1511 +49
4Real Avilés 5221 106 +48
5Pontevedra 5221 44 08
6Athletic Club II 5212 96 +37
7Zamora 5212 44 07
8Mirandes 6213 79 -27
9Mérida AD 5203 75 +26
10Ponferradina 5131 44 06
11Real Unión 6123 811 -35
12Cultural Leonesa 6123 25 -35
13Deportivo La Coruña II 5113 69 -34
14Racing Ferrol 5113 25 -34
15Arenas Getxo 5113 412 -84
16Cacereño 5023 27 -52
17CD Coria 5023 39 -62
18Barakaldo 4013 16 -51
19Unionistas de Salamanca 5014 29 -71
20UD Ourense 6015 212 -101

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,81X3,1023,32

Çifte şans

1X1,16121,18X21,57

Karşılıklı gol

Var1,66Yok1,75

1,5 Alt / Üst

Alt2,95Üst1,19

2,5 Alt / Üst

Alt1,62Üst1,79

3,5 Alt / Üst

Alt1,17Üst3,07

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera División RFEF · Grup 1'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.