Coventry 0-1 Fulham: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Coventry 0–1 Fulham (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 13–11, isabetli şut 2–3, topa sahip olma %35–%65, korner 4–6.
Maç özeti
Coventry – Fulham maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Oscar Bobb 80' (Fulham). xG: Coventry 0,6 – 0,6 Fulham.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Coventry: F. Lampard · Fulham: Álvaro Arbeloa
Maç akışı
Coventry üstte · Fulham altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 36' sarı kart: Shea Charles (Fulham)
- 60' oyuncu değişikliği: Bobby Thomas ↔ Stephen Mfuni (Coventry)
- 63' oyuncu değişikliği: Hugo Larsson ↔ Sander Berge (Fulham)
- 67' oyuncu değişikliği: Caleb Yirenkyi ↔ Frank Onyeka (Coventry)
- 67' oyuncu değişikliği: Sidiki Cherif ↔ Taiwo Awoniyi (Coventry)
- 67' oyuncu değişikliği: Brandon Thomas-Asante ↔ Ephron Mason-Clark (Coventry)
- 74' oyuncu değişikliği: Gonzalo García ↔ Rodrigo Muniz (Fulham)
- 74' oyuncu değişikliği: Alex Iwobi ↔ Cesar Palacios Perez (Fulham)
- 80' gol: Oscar Bobb (Fulham)
- 81' oyuncu değişikliği: Oscar Bobb ↔ Kenny Tete (Fulham)
- 81' oyuncu değişikliği: Josh King ↔ Tom Cairney (Fulham)
- 82' sarı kart: Antonee Robinson (Fulham)
- 86' oyuncu değişikliği: Tatsuhiro Sakamoto ↔ Gustavo Hamer (Coventry)
Maç olayları
- CoventryFulham
- Tatsuhiro Sakamoto ↔ Gustavo HamerOyuncu değişikliği86'
- 82'Antonee RobinsonSarı kart
- 81'Oscar Bobb ↔ Kenny TeteOyuncu değişikliği
- 81'Josh King ↔ Tom CairneyOyuncu değişikliği
- 80'Gol Oscar Bobb 0–1Asist: Josh King
- 74'Gonzalo García ↔ Rodrigo MunizOyuncu değişikliği
- 74'Alex Iwobi ↔ Cesar Palacios PerezOyuncu değişikliği
- Caleb Yirenkyi ↔ Frank OnyekaOyuncu değişikliği67'
- Sidiki Cherif ↔ Taiwo AwoniyiOyuncu değişikliği67'
- Brandon Thomas-Asante ↔ Ephron Mason-ClarkOyuncu değişikliği67'
- 63'Hugo Larsson ↔ Sander BergeOyuncu değişikliği
- Bobby Thomas ↔ Stephen MfuniOyuncu değişikliği60'
- 36'Shea CharlesSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %70 7/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (10 gol)ligde 14.–18. · lig ortalamasından 0,35 düşük | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,90 (19 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,55 yüksek | 1,80 (9 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (10 gol)ligde 14.–18. · lig ortalamasından 0,35 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (12 gol)ligde 9. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 0,80 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 4/10ligde 15.–16. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 4. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10ligde 3.–5. · lig ortalamasından 11 puan yüksek | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %30 3/10ligde 17.–19. · lig ortalamasından 17 puan düşük | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %40 2/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,1 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,6 | 2,6 |
| 2,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 4,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,0 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 8,2 |
| 6,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 7,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 6,8 |
| 6,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Geride | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Berabere | %60 6/10 | %80 4/5 |
| Geride | %20 2/10 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Coventry (10 maç)
Fulham (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Coventry (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 5 | 4 |
| 61-75 | 0 | 4 |
| 76-90 | 2 | 6 |
Fulham (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
Coventry
Sarı 11 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,1)
Fulham
Sarı 19 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Coventry: iç saha, 5 maç · Fulham: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Coventry – Fulham ilk 11'ler
Coventry · 4-2-3-1
- 19C. RushworthK
- 27M. van EwijkD
- 4B. ThomasD60' oyundan çıktı 60. dk
- 2E. PinnockD
- 3J. DasilvaD
- 6M. GrimesO
- 8Caleb Marfo YirenkyiO67' oyundan çıktı 67. dk
- 7T. SakamotoO86' oyundan çıktı 86. dk
- 5J. RudoniO
- 23B. Thomas-AsanteO67' oyundan çıktı 67. dk
- 49S. CherifF67' oyundan çıktı 67. dk
- 25D. BentleyK
- 12S. MfuniD60' oyuna girdi 60. dk
- 20K. Kesler-HaydenD
- 10E. Mason-ClarkO67' oyuna girdi 67. dk
- 16F. OnyekaO67' oyuna girdi 67. dk
- 29V. TorpO
- 38G. HamerO86' oyuna girdi 86. dk
- 14T. AwoniyiF67' oyuna girdi 67. dk
- 34Y. GbohoF
Teknik direktör: F. Lampard
Fulham · 4-2-3-1
- 1B. LenoK
- 21T. CastagneD
- 22D. AffengruberD
- 3C. BasseyD
- 33A. RobinsonD82' sarı kart 82. dk
- 15H. LarssonO63' oyundan çıktı 63. dk
- 19S. CharlesO36' sarı kart 36. dk
- 14Oscar BobbO80' gol 80. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 24Joshua KingO80' asist 80. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 17A. IwobiO74' oyundan çıktı 74. dk
- 7Gonzalo GarcíaF74' oyundan çıktı 74. dk
- 2K. TeteD81' oyuna girdi 81. dk
- 5J. AndersenD
- 16S. BergeO63' oyuna girdi 63. dk
- 10T. CairneyO81' oyuna girdi 81. dk
- 20Manuel ÁngelO
- 11KevinF
- 8César PalaciosO74' oyuna girdi 74. dk
- 9Rodrigo MunizF74' oyuna girdi 74. dk
- 23B. LecomteK
Teknik direktör: Álvaro Arbeloa
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İki takımı karşılaştır → · İngiltere · Premier Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Coventry son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 7 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Fulham son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Coventry 2 – Fulham 0; 0 beraberlik var. Son maç: 10 Nisan 2022, Fulham 1-3 Coventry.
- Sıralama
- 18. (6 p) – 19. (5 p)
- Form (son 5)
- MGGMM – GMBGB
- H2H (G-B-M)
- 2-0-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %57
- Korner ort. (maç)
- 9,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,86 – 3,20 – 2,08
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Coventry bu sezon 7 maçta maç başına 0,86 gol attı, 2,00 gol yedi; Fulham bu sezon 7 maçta 1,00 attı, 1,43 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Coventry %57, Fulham %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Coventry %29, Fulham %57. İlk yarıyı önde kapatma: Coventry 1/7, Fulham 2/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Coventry 3,7, Fulham 6,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Coventry 1,3, Fulham 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,86, 0 – 3,20, 2 – 2,08. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,93, Üst 1,60. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 2,13.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %43; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 10 | +10 | 27 |
| 2 | Manchester City | 10 | +8 | 21 |
| 3 | Brighton | 9 | +17 | 19 |
| 4 | Chelsea | 9 | +4 | 16 |
| 5 | Everton | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Liverpool | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Brentford | 9 | +7 | 14 |
| 8 | Leeds | 10 | +2 | 14 |
| 9 | Bournemouth | 9 | +1 | 12 |
| 10 | Tottenham | 10 | -1 | 12 |
| 11 | Newcastle | 10 | -3 | 12 |
| 12 | Aston Villa | 9 | -3 | 12 |
| 13 | Hull City | 10 | 0 | 11 |
| 14 | Ipswich | 9 | -4 | 11 |
| 15 | Fulham | 10 | -2 | 10 |
| 16 | Nottingham Forest | 10 | -4 | 9 |
| 17 | Coventry | 10 | -9 | 9 |
| 18 | Manchester United | 9 | -5 | 7 |
| 19 | Crystal Palace | 9 | -12 | 7 |
| 20 | Sunderland | 9 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Manchester City | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Brighton | 4 | +12 | 10 |
| 4 | Brentford | 5 | +7 | 10 |
| 5 | Chelsea | 5 | +5 | 10 |
| 6 | Everton | 5 | +3 | 10 |
| 7 | Leeds | 5 | +4 | 9 |
| 8 | Bournemouth | 5 | +3 | 8 |
| 9 | Hull City | 5 | +2 | 7 |
| 10 | Tottenham | 5 | +1 | 7 |
| 11 | Ipswich | 4 | 0 | 7 |
| 12 | Coventry | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Fulham | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Aston Villa | 5 | -1 | 5 |
| 15 | Newcastle | 5 | -1 | 5 |
| 16 | Liverpool | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Manchester United | 4 | -1 | 4 |
| 18 | Nottingham Forest | 5 | -1 | 4 |
| 19 | Sunderland | 4 | -3 | 4 |
| 20 | Crystal Palace | 4 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 5 | +2 | 12 |
| 2 | Liverpool | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Brighton | 5 | +5 | 9 |
| 4 | Manchester City | 5 | +4 | 9 |
| 5 | Newcastle | 5 | -2 | 7 |
| 6 | Aston Villa | 4 | -2 | 7 |
| 7 | Chelsea | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Everton | 5 | -1 | 6 |
| 9 | Fulham | 5 | -1 | 5 |
| 10 | Leeds | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Tottenham | 5 | -2 | 5 |
| 12 | Nottingham Forest | 5 | -3 | 5 |
| 13 | Brentford | 4 | 0 | 4 |
| 14 | Bournemouth | 4 | -2 | 4 |
| 15 | Hull City | 5 | -2 | 4 |
| 16 | Ipswich | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Crystal Palace | 5 | -8 | 4 |
| 18 | Manchester United | 5 | -4 | 3 |
| 19 | Coventry | 5 | -7 | 3 |
| 20 | Sunderland | 5 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
- 14:30 Aston Villa 2–1 Manchester City
- 17:00 Arsenal 2–0 Everton
- 19:30 Chelsea 0–2 Tottenham
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
