Como 1-0 Venezia: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Como 1–0 Venezia (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 19–7, isabetli şut 4–1, topa sahip olma %66–%34, korner 8–1.
Maç özeti
Como – Venezia maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Lucas Da Cunha 43' (pen.) (Como). xG: Como 1,6 – 0,2 Venezia.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Como: Cesc Fàbregas · Venezia: D. Nicola
Maç akışı
Como üstteVenezia altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %91 · 2 şut · 0,2
- 16–30'Ev %92 · 5 şut · 0,3
- 31–45+'Ev %80 · 5 şut · 0,9
- 46–60'Ev %77 · 3 şut · 0,2
- 61–75'Ev %65 · 3 şut · 0,0
- 76–90+'Dep %56 · 3 şut · 0,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Como, Dep = Venezia.
Maç olayları
- ComoVenezia
- Kaiki BrunoSarı kart86'
- Martin Baturina ↔ Álex ValleOyuncu değişikliği84'
- Yan Couto ↔ Ivan SmolcicOyuncu değişikliği82'
- 78'Thorir Johann Helgason ↔ Albion RrahmaniOyuncu değişikliği
- Samuele Ricci ↔ Maximo PerroneOyuncu değişikliği74'
- Lucas Da Cunha ↔ Mattia LiberaliOyuncu değişikliği73'
- Nico Paz ↔ Maxence CaqueretOyuncu değişikliği73'
- 62'Simon Sohm ↔ Toma BašićOyuncu değişikliği
- 62'Antoine Hainaut ↔ Richie SagradoOyuncu değişikliği
- 55'Gianluca Busio ↔ Enrique Pérez MuñozOyuncu değişikliği
- 55'Lion Lauberbach ↔ John YeboahOyuncu değişikliği
- Penaltı golü Lucas Da Cunha 1–0Penaltı43'
- 41'Juan JesusSarı kart
- 39'Simon SohmSarı kart
- 28'Simon SohmVAR: penaltı iptal
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %70 7/10 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %10 1/10 | %0 0/4 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %0 0/11 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %82 9/11 | %100 5/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,80 (18 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,22 yüksek | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,80 (8 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,77 düşük | 0,25 (1 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,73 (8 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,85 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,91 (21 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,34 yüksek | 2,00 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10ligde 10.–11. · lig ortalamasında | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %50 5/10ligde 15.–16. · lig ortalamasından 11 puan düşük | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %75 3/4 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 4/11ligde 18.–19. · lig ortalamasından 22 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %36 4/11ligde 18.–19. · lig ortalamasından 25 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %100 10/10 | %100 4/4 |
| 8,5 Üst | %90 9/10 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %25 1/4 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %27 3/11 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %30 3/10 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %10 1/10 | %25 1/4 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %25 1/4 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %25 1/4 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 5/10 | %50 2/4 |
| Berabere | %20 2/10 | %50 2/4 |
| Geride | %30 3/10 | %0 0/4 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/11 | %0 0/5 |
| Berabere | %55 6/11 | %20 1/5 |
| Geride | %45 5/11 | %80 4/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Como (10 maç)
Venezia (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Como (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 4 | 0 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 5 | 1 |
Venezia (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 1 | 5 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Kartlar
Como
Sarı 12 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,2)
Venezia
Sarı 24 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 105 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Como: iç saha, 4 maç · Venezia: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Como – Venezia ilk 11'ler
Como · 4-2-3-1
- 1J. ButezK
- 27Yan CoutoD82' oyundan çıktı 82. dk
- 4Jacobo Ramón NaverosD
- 2M. KempfD
- 16KaikiD86' sarı kart 86. dk
- 6Luis MillaO
- 21S. RicciO74' oyundan çıktı 74. dk
- 7L. da CunhaO43' gol 43. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 10N. PazO73' oyundan çıktı 73. dk
- 20M. BaturinaO84' oyundan çıktı 84. dk
- 9T. DouvikasF
- 22M. VigoritoK
- 3Álex ValleD84' oyuna girdi 84. dk
- 28I. SmolčićD82' oyuna girdi 82. dk
- 97Robert SánchezK
- 5M. PerroneO74' oyuna girdi 74. dk
- 15A. LahdoO
- 53Willy Kambwala NdengushiD
- 18E. GoldanigaD
- 13A. DossenaD
- 8M. CaqueretO73' oyuna girdi 73. dk
- 30M. LiberaliO73' oyuna girdi 73. dk
- 54Matteo PapaccioliO
- 58Zebedee KennedyF
Teknik direktör: Cesc Fàbregas
Venezia · 3-5-2
- 1F. StankovićK
- 25R. HalhalD
- 2M. MorenoD
- 15Juan JesusD41' sarı kart 41. dk
- 18A. HainautO62' oyundan çıktı 62. dk
- 21Þ. HelgasonO78' oyundan çıktı 78. dk
- 19S. SohmO39' sarı kart 39. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 6G. BusioO55' oyundan çıktı 55. dk
- 70P. MazzocchiO
- 45A. AdamsF
- 29L. LauberbachF55' oyundan çıktı 55. dk
- 20R. SagradoD62' oyuna girdi 62. dk
- 3J. SchingtienneD
- 17A. Bella-KotchapD
- 26T. BašićO62' oyuna girdi 62. dk
- 7A. RrahmaniF78' oyuna girdi 78. dk
- 71Kike PérezO55' oyuna girdi 55. dk
- 96L. MontipòK
- 16R. MohammedD
- 56K. LismanF
- 5R. HapsD
- 77Toni FernándezO
- 8Lamine DaboO
- 32A. DuncanO
- 10J. YeboahF55' oyuna girdi 55. dk
- 30M. DagassoO
Teknik direktör: D. Nicola
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İki takımı karşılaştır → · İtalya · Serie A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Como 1907 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 14-6). Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Venezia 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 2-8). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Como 1907 2, Venezia 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Mart 2025, Como 1907 1-1 Venezia.
- Sıralama
- 5. (20 p) – 20. (3 p)
- Form (son 5)
- GGGGM – MMGMM
- H2H (G-B-M)
- 2-2-2 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,22 – 5,50 – 7,17
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Como 1907 bu sezon 9 maçta maç başına 1,89 gol attı, 0,89 gol yedi; Venezia dış saha 4 maçta 0,75 attı, 2,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Como 1907 %56, Venezia %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Como 1907 %67, Venezia %50. İlk yarıyı önde kapatma: Como 1907 4/9, Venezia 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Como 1907 7,0, Venezia 5,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,7. Maç başına kart: Como 1907 1,2, Venezia 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,22, 0 – 5,50, 2 – 7,17. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,87, Üst 1,26. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 2,08.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 10,7; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | +16 | 28 |
| 2 | AS Roma | 11 | +21 | 27 |
| 3 | Inter | 10 | +13 | 25 |
| 4 | Como | 10 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone | 11 | +9 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Bologna | 11 | +2 | 17 |
| 9 | Cagliari | 11 | -5 | 16 |
| 10 | Napoli | 10 | +4 | 14 |
| 11 | Torino | 11 | -2 | 14 |
| 12 | Genoa | 10 | -4 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Fiorentina | 10 | -8 | 8 |
| 16 | Parma | 11 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 11 | -13 | 8 |
| 18 | Monza | 10 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia | 11 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Roma | 6 | +12 | 16 |
| 2 | Inter | 5 | +10 | 15 |
| 3 | Frosinone | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Lazio | 5 | +5 | 13 |
| 5 | AC Milan | 5 | +6 | 12 |
| 6 | Como | 4 | +4 | 10 |
| 7 | Juventus | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Atalanta | 6 | 0 | 10 |
| 9 | Genoa | 6 | -1 | 10 |
| 10 | Napoli | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Cagliari | 5 | -1 | 7 |
| 12 | Torino | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sassuolo | 5 | -4 | 7 |
| 14 | Monza | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Venezia | 6 | -6 | 6 |
| 16 | Bologna | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Parma | 6 | -4 | 5 |
| 18 | Lecce | 5 | -7 | 3 |
| 19 | Fiorentina | 5 | -6 | 2 |
| 20 | Udinese | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Como | 6 | +6 | 13 |
| 3 | Bologna | 6 | +4 | 12 |
| 4 | AS Roma | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Inter | 5 | +3 | 10 |
| 6 | AC Milan | 5 | +3 | 9 |
| 7 | Cagliari | 6 | -4 | 9 |
| 8 | Napoli | 6 | +1 | 7 |
| 9 | Torino | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Juventus | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Lecce | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Fiorentina | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Frosinone | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Udinese | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Genoa | 4 | -3 | 3 |
| 16 | Parma | 5 | -4 | 3 |
| 17 | Atalanta | 4 | -4 | 1 |
| 18 | Monza | 6 | -8 | 1 |
| 19 | Sassuolo | 6 | -9 | 1 |
| 20 | Venezia | 5 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar
- 17:00 Frosinone 2–0 Torino
- 17:00 Lazio 2–1 Cagliari
- 20:00 Lecce 1–2 Genoa
- 22:45 Juventus 2–0 Napoli
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
