← Maçlar
Kuzey İrlanda · Premiership · 11. hafta10 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Coleraine FC 1-0 Cliftonville: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Coleraine FC
1–0İY 1–0
Cliftonville
Maç sonu

Coleraine FC 1–0 Cliftonville (10 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Coleraine FC – Cliftonville maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Coleraine FC
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%73 11/15%57 4/7
Beraberlik%13 2/15%29 2/7
Mağlubiyet%13 2/15%14 1/7
Cliftonville
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%47 7/15%43 3/7
Beraberlik%0 0/15%0 0/7
Mağlubiyet%53 8/15%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Coleraine FC
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç2,13 (32 gol)1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç1,07 (16 gol)1,00 (7 gol)
Cliftonville
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,80 (27 gol)1,29 (9 gol)
Yediği gol / maç1,27 (19 gol)1,00 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Coleraine FC
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%53 8/15%57 4/7
1,5 Üst%80 12/15%57 4/7
2,5 Üst%67 10/15%43 3/7
3,5 Üst%47 7/15%43 3/7
Gol yememe%40 6/15%43 3/7
Cliftonville
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%53 8/15%29 2/7
1,5 Üst%73 11/15%57 4/7
2,5 Üst%60 9/15%43 3/7
3,5 Üst%33 5/15%29 2/7
Gol yememe%7 1/15%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Coleraine FC
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%60 9/15%71 5/7
Berabere%20 3/15%14 1/7
Geride%20 3/15%14 1/7
Cliftonville
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%47 7/15%43 3/7
Berabere%27 4/15%14 1/7
Geride%27 4/15%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Coleraine FC (15 maç)

1/181/X11/20X/12X/X1X/202/112/X02/22

Cliftonville (15 maç)

1/171/X01/20X/10X/X0X/242/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Coleraine FC (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 2
16-30 3 2
31-45 4 1
46-60 4 4
61-75 4 2
76-90 6 5

Cliftonville (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 5
16-30 5 2
31-45 6 1
46-60 3 3
61-75 4 4
76-90 4 4

Kartlar

Coleraine FC

Sarı 17 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,1)

Cliftonville

Sarı 21 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 87 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kuzey İrlanda · Premiership puan durumu · IFA Premiership

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Linfield 151131 2411 +1336 BGGBG
2Coleraine FC 151122 3216 +1635 GGGBM
3Larne 13823 2414 +1026 MGBGM
4Glentoran 14644 1711 +622 GBGBB
5Cliftonville FC 15708 2719 +821 MMGGG
6Carrick Rangers 15546 2327 -419 GBBMB
7Dungannon Swifts 14536 1620 -418 MBMBG
8Crusaders FC 15609 2030 -1018 MMMGM
9Ballymena United 13445 1817 +116 GMGMB
10Limavady United 15429 1626 -1014 MBBMM
11Bangor 15339 1326 -1312 MBMGG
12Portadown 152310 1225 -139 BGMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Linfield 8611 115 +619
2Coleraine FC 7421 117 +414
3Glentoran 7412 105 +513
4Larne 7412 107 +313
5Cliftonville FC 8404 1812 +612
6Crusaders FC 7403 1114 -312
7Carrick Rangers 8233 1113 -29
8Limavady United 7304 913 -49
9Bangor 8224 915 -68
10Ballymena United 5212 55 07
11Dungannon Swifts 7214 1014 -47
12Portadown 8134 611 -56
#TakımOGBMAYAVP
1Coleraine FC 8701 219 +1221
2Linfield 7520 136 +717
3Larne 6411 147 +713
4Dungannon Swifts 7322 66 011
5Carrick Rangers 7313 1214 -210
6Cliftonville FC 7304 97 +29
7Ballymena United 8233 1312 +19
8Glentoran 7232 76 +19
9Crusaders FC 8206 916 -76
10Limavady United 8125 713 -65
11Bangor 7115 411 -74
12Portadown 7106 614 -83

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,21X4,7627,24

Çifte şans

121,06X22,60

Karşılıklı gol

Var1,71Yok1,68

1,5 Alt / Üst

Alt4,19Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,13Üst1,41

3,5 Alt / Üst

Alt1,40Üst2,16

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premiership'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.