← Maçlar
Brezilya · Serie A · 29. hafta8 Ekim 2026 · 01:30 TSİ

Clube do Remo 1-1 Gremio Porto: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Clube do Remo
1–1İY 0–1
Gremio Porto
Maç sonu

Clube do Remo 1–1 Gremio Porto (8 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Clube do Remo – Gremio Porto maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Clube do Remo
Toplam (34)İç saha (17)
Galibiyet%18 6/34%24 4/17
Beraberlik%32 11/34%41 7/17
Mağlubiyet%50 17/34%35 6/17
Gremio Porto
Toplam (34)Dış saha (17)
Galibiyet%26 9/34%6 1/17
Beraberlik%29 10/34%29 5/17
Mağlubiyet%44 15/34%65 11/17

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Clube do Remo
Toplam (34)İç saha (17)
Attığı gol / maç1,09 (37 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,25 düşük1,29 (22 gol)
Yediği gol / maç1,68 (57 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,34 yüksek1,29 (22 gol)
Gremio Porto
Toplam (34)Dış saha (17)
Attığı gol / maç1,12 (38 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,22 düşük0,65 (11 gol)
Yediği gol / maç1,38 (47 gol)ligde 11. · lig ortalamasında1,53 (26 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Clube do Remo
Toplam (34)İç saha (17)
KG Var%62 21/34ligde 9. · lig ortalamasından 3 puan yüksek%71 12/17
1,5 Üst%79 27/34%82 14/17
2,5 Üst%50 17/34ligde 9.–10. · lig ortalamasında%41 7/17
3,5 Üst%24 8/34%24 4/17
Gol yememe%12 4/34%12 2/17
Gremio Porto
Toplam (34)Dış saha (17)
KG Var%59 20/34ligde 10.–11. · lig ortalamasında%53 9/17
1,5 Üst%74 25/34%71 12/17
2,5 Üst%44 15/34ligde 15.–16. · lig ortalamasından 7 puan düşük%41 7/17
3,5 Üst%21 7/34%12 2/17
Gol yememe%24 8/34%18 3/17

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Clube do Remo
Toplam (34)İç saha (17)
Maçta toplam korner (ort.)11,312,6
7,5 Üst%85 29/34%88 15/17
8,5 Üst%79 27/34%82 14/17
9,5 Üst%65 22/34%71 12/17
10,5 Üst%59 20/34%65 11/17
Gremio Porto
Toplam (34)Dış saha (17)
Maçta toplam korner (ort.)10,09,4
7,5 Üst%76 26/34%71 12/17
8,5 Üst%74 25/34%71 12/17
9,5 Üst%59 20/34%53 9/17
10,5 Üst%44 15/34%29 5/17

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Clube do Remo
Toplam (34)İç saha (17)
Maç başı kart4,04,1
2,5 Üst%82 28/34%88 15/17
3,5 Üst%59 20/34%59 10/17
4,5 Üst%29 10/34%29 5/17
5,5 Üst%21 7/34%24 4/17
Gremio Porto
Toplam (34)Dış saha (17)
Maç başı kart5,45,1
2,5 Üst%88 30/34%76 13/17
3,5 Üst%82 28/34%71 12/17
4,5 Üst%71 24/34%59 10/17
5,5 Üst%59 20/34%53 9/17

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Clube do Remo
Toplam (34)İç saha (17)
Maç başı isabetli şut9,29,5
6,5 Üst%71 24/34%71 12/17
7,5 Üst%59 20/34%65 11/17
8,5 Üst%50 17/34%59 10/17
9,5 Üst%47 16/34%53 9/17
Gremio Porto
Toplam (34)Dış saha (17)
Maç başı isabetli şut8,97,9
6,5 Üst%76 26/34%65 11/17
7,5 Üst%65 22/34%47 8/17
8,5 Üst%56 19/34%41 7/17
9,5 Üst%41 14/34%29 5/17

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Clube do Remo
Toplam (34)İç saha (17)
Önde%12 4/34%18 3/17
Berabere%47 16/34%53 9/17
Geride%41 14/34%29 5/17
Gremio Porto
Toplam (34)Dış saha (17)
Önde%24 8/34%6 1/17
Berabere%50 17/34%59 10/17
Geride%26 9/34%35 6/17

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Clube do Remo (34 maç)

1/121/X11/21X/13X/X6X/272/112/X42/29

Gremio Porto (34 maç)

1/141/X21/22X/13X/X7X/272/122/X12/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Clube do Remo (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 4
16-30 0 7
31-45 5 10
46-60 5 5
61-75 2 4
76-90 10 10

Gremio Porto (32 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 4 9
31-45 9 8
46-60 8 8
61-75 6 12
76-90 5 7

Kartlar

Clube do Remo

Sarı 71 · Kırmızı 5 (34 maç · maç başı sarı 2,1)

Gremio Porto

Sarı 88 · Kırmızı 5 (34 maç · maç başı sarı 2,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 07:38 TSİ itibarıyla · ligde 339 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Clube do Remo: iç saha, 17 maç · Gremio Porto: dış saha, 17 maç

Clube do RemoGremio Porto
%42,9Topa sahip olma%51,1
1,05Beklenen gol (xG)0,75
14,7Toplam şut10,1
4,8İsabetli şut2,8
8,1Ceza sahası içi şut6,1
5,9Korner3,8
360Pas444
%79Pas isabeti%84
3,4Kurtarış3,5
11,5Faul12,8
1,6Ofsayt1,6
1,9Sarı kart2,7
0,24Kırmızı kart0,18

Rakiplerine izin verdikleri

1,46Rakibin xG'si1,76
13,7Rakibin şutu15,2
4,7Rakibin isabetli şutu5,1
6,7Rakibin korneri5,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Brezilya · Serie A puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Flamengo 342374 7129 +4276 GGGGG
2Palmeiras 3421103 6223 +3973 GGGBG
3Cruzeiro 3418610 5548 +760 MGGGG
4Fluminense 341699 5542 +1357 MMMGG
5Atletico Paranaense 3415910 5143 +854 GMBMM
6Bahia 3414119 5045 +553 GMBGM
7Atletico-MG 3414812 4440 +450 GGMMM
8RB Bragantino 3413813 4439 +547 GBMGG
9Santos 34121111 5049 +147 MGBBM
10Sao Paulo 3412814 3939 044 GGBMB
11Botafogo 3411914 4653 -742 BGMMG
12Coritiba 3411914 4051 -1142 BMMGM
13Vasco DA Gama 3311814 4350 -741 BMGMG
14Mirassol 34101014 3948 -940 MGBMG
15Vitoria 3410816 3551 -1638 MBBMM
16Internacional 3491114 3842 -438 BMGMG
17Corinthians 3491015 3642 -637 MBMGB
18Gremio 3491015 3847 -937 BMGGM
19Remo 3461117 3757 -2029 BBMGM
20Chapecoense-sc 334920 3368 -3521 MMGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Palmeiras 171331 3611 +2542
2Flamengo 171331 3513 +2242
3Fluminense 171232 3117 +1439
4Atletico-MG 171052 2718 +935
5Cruzeiro 171043 3018 +1234
6Sao Paulo 171043 2513 +1234
7Atletico Paranaense 17953 2818 +1032
8Vitoria 171025 2316 +732
9RB Bragantino 17935 2918 +1130
10Bahia 17863 2619 +730
11Gremio 17854 2721 +629
12Botafogo 17764 2722 +527
13Mirassol 17764 2422 +227
14Vasco DA Gama 17836 2524 +127
15Santos 17674 2321 +225
16Internacional 17656 2217 +523
17Coritiba 17656 2221 +123
18Corinthians 17647 1817 +122
19Remo 17476 2222 019
20Chapecoense-sc 16358 2236 -1414
#TakımOGBMAYAVP
1Flamengo 171043 3616 +2034
2Palmeiras 17872 2612 +1431
3Cruzeiro 17827 2530 -526
4Bahia 17656 2426 -223
5Santos 17647 2728 -122
6Atletico Paranaense 17647 2325 -222
7Coritiba 17548 1830 -1219
8Fluminense 17467 2425 -118
9RB Bragantino 17458 1521 -617
10Atletico-MG 174310 1722 -515
11Corinthians 17368 1825 -715
12Internacional 17368 1625 -915
13Botafogo 174310 1931 -1215
14Vasco DA Gama 16358 1826 -814
15Mirassol 173410 1526 -1113
16Sao Paulo 172411 1426 -1210
17Remo 172411 1535 -2010
18Gremio 171511 1126 -158
19Chapecoense-sc 171412 1132 -217
20Vitoria 170611 1235 -236

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 07:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,86X3,2923,45

Çifte şans

1X1,19121,22X21,67

Karşılıklı gol

Var1,62Yok1,95

1,5 Alt / Üst

Alt3,55Üst1,17

2,5 Alt / Üst

Alt1,81Üst1,73

3,5 Alt / Üst

Alt1,26Üst2,91

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.