← Maçlar
Uruguay · Segunda División1 Kasım 2026 · 16:00 TSİ

Club Oriental de Football 1-1 Paysandu FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Club Oriental de Football
1–1İY 0–1
Paysandu FC
Maç sonu

Club Oriental de Football 1–1 Paysandu FC (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Club Oriental de Football – Paysandu FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Club Oriental de Football üstte · Paysandu FC altta

01530İY607590 20' gol (Paysandu FC)66' kırmızı kart (Paysandu FC)90+5' gol (Club Oriental de Football)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 20' gol (Paysandu FC)
  • 66' kırmızı kart (Paysandu FC)
  • 90+5' gol (Club Oriental de Football)

Maç olayları

  1. Club Oriental de FootballPaysandu FC
  2. Gol 1–190+5'
  3. 66'Kırmızı kart
  4. 20'Gol 0–1

Maç istatistikleri

Club Oriental de FootballPaysandu FC
0Kırmızı kart1

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Club Oriental de Football
Toplam (32)İç saha (16)
Galibiyet%38 12/32%44 7/16
Beraberlik%34 11/32%38 6/16
Mağlubiyet%28 9/32%19 3/16
Paysandu FC
Toplam (31)Dış saha (16)
Galibiyet%35 11/31%31 5/16
Beraberlik%19 6/31%19 3/16
Mağlubiyet%45 14/31%50 8/16

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Club Oriental de Football
Toplam (32)İç saha (16)
Attığı gol / maç1,31 (42 gol)1,31 (21 gol)
Yediği gol / maç1,12 (36 gol)0,88 (14 gol)
Paysandu FC
Toplam (31)Dış saha (16)
Attığı gol / maç1,19 (37 gol)1,12 (18 gol)
Yediği gol / maç1,26 (39 gol)1,31 (21 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Club Oriental de Football
Toplam (32)İç saha (16)
KG Var%56 18/32%50 8/16
1,5 Üst%75 24/32%69 11/16
2,5 Üst%44 14/32%38 6/16
3,5 Üst%28 9/32%19 3/16
Gol yememe%34 11/32%44 7/16
Paysandu FC
Toplam (31)Dış saha (16)
KG Var%55 17/31%63 10/16
1,5 Üst%65 20/31%63 10/16
2,5 Üst%45 14/31%44 7/16
3,5 Üst%23 7/31%19 3/16
Gol yememe%16 5/31%6 1/16

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Club Oriental de Football
Toplam (32)İç saha (16)
Önde%25 8/32%38 6/16
Berabere%53 17/32%44 7/16
Geride%22 7/32%19 3/16
Paysandu FC
Toplam (31)Dış saha (16)
Önde%23 7/31%19 3/16
Berabere%39 12/31%38 6/16
Geride%39 12/31%44 7/16

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Club Oriental de Football (32 maç)

1/161/X21/20X/16X/X6X/252/102/X32/24

Paysandu FC (31 maç)

1/151/X11/21X/15X/X3X/242/112/X22/29

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Club Oriental de Football (28 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 3 7
31-45 11 6
46-60 5 6
61-75 6 8
76-90 14 5

Paysandu FC (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 4
16-30 4 4
31-45 8 12
46-60 8 5
61-75 4 5
76-90 9 8

Kartlar

Club Oriental de Football

Sarı 0 · Kırmızı 2 (30 maç · maç başı sarı 0,0)

Paysandu FC

Sarı 0 · Kırmızı 8 (29 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 01:00 TSİ itibarıyla · ligde 218 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Oriental için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 7, yenilen 9. Son 5 maçta Paysandu 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-6). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Oriental 1 – Paysandu 1; 0 beraberlik var. Son maç: 4 Ağustos 2026, Paysandu 2-1 Oriental.

Sıralama
1. (13 p) – 11. (4 p)
Form (son 5)
MBMBG – GGGMB
H2H (G-B-M)
1-0-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %47
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%47 – %60
Devamını oku · Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Oriental iç saha 15 maçta maç başına 1,33 gol attı, 0,87 gol yedi; Paysandu dış saha 15 maçta 1,13 attı, 1,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Oriental %40, Paysandu %47. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Oriental %47, Paysandu %60. İlk yarıyı önde kapatma: Oriental 6/15, Paysandu 2/15.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %53; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Uruguay · Segunda División puan durumu · 1st Phase

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Oriental 6411 85 +313 BGGGM
2Plaza Colonia 6330 92 +712 GGBBG
3Fenix 6321 137 +611 BGGMG
4Sportivo Huracan 6240 96 +310 BBGGB
5Colón 6231 85 +39 BMBGB
6Uruguay Montevideo 6231 75 +29 BGMGB
7Rentistas 6231 65 +19 BGGMB
8Cerrito 6231 88 09 BGMBB
9La Luz 6141 56 -17 BBGMB
10Miramar 6123 37 -45 MGMBB
11Paysandu 6114 47 -34 GMMBM
12Atenas 6114 511 -64 MMMGM
13CA River Plate 6114 613 -74 BMMMG
14Tacuarembo 6033 59 -43 BMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Plaza Colonia 3210 61 +57
2Fenix 3210 73 +47
3Cerrito 3210 52 +37
4Oriental 3210 31 +27
5Sportivo Huracan 3120 43 +15
6Colón 3111 65 +14
7CA River Plate 3111 45 -14
8La Luz 3111 45 -14
9Miramar 3111 12 -14
10Uruguay Montevideo 3030 33 03
11Paysandu 3102 23 -13
12Atenas 3102 25 -33
13Rentistas 3021 23 -12
14Tacuarembo 3021 24 -22
#TakımOGBMAYAVP
1Rentistas 3210 42 +27
2Uruguay Montevideo 3201 42 +26
3Oriental 3201 54 +16
4Sportivo Huracan 3120 53 +25
5Plaza Colonia 3120 31 +25
6Colón 3120 20 +25
7Fenix 3111 64 +24
8La Luz 3030 11 03
9Cerrito 3021 36 -32
10Tacuarembo 3012 35 -21
11Paysandu 3012 24 -21
12Atenas 3012 36 -31
13Miramar 3012 25 -31
14CA River Plate 3003 28 -60

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:23 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.