Club Libertad Asunción 1-0 Club Sportivo Luqueño: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Club Libertad Asunción 1–0 Club Sportivo Luqueño (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 12–16, isabetli şut 4–6, topa sahip olma %48–%52, korner 4–8.
Maç özeti
Club Libertad Asunción – Club Sportivo Luqueño maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Lorenzo Melgarejo 71' (Club Libertad Asunción). xG: Club Libertad Asunción 1,3 – 1,3 Club Sportivo Luqueño.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Club Libertad Asunción: Nelson Valdez · Club Sportivo Luqueño: Lucas Barrios
Maç akışı
Club Libertad Asunción üstte · Club Sportivo Luqueño altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 41' sarı kart: Jonathan Vidal Ramos Benitez (Club Sportivo Luqueño)
- 45' oyuncu değişikliği: M. Barreto ↔ Adrián Brizuela (Club Sportivo Luqueño)
- 53' sarı kart: Alvaro Campuzado (Club Libertad Asunción)
- 54' oyuncu değişikliği: Lucas Sanabria ↔ Federico Carrizo (Club Libertad Asunción)
- 54' oyuncu değişikliği: Gustavo Aguilar ↔ Ivan Emanuel Ramirez Ferreira (Club Libertad Asunción)
- 55' oyuncu değişikliği: Hugo Fernandez ↔ Lorenzo Melgarejo (Club Libertad Asunción)
- 57' oyuncu değişikliği: Samuel Beltrán ↔ Aldo Maiz (Club Sportivo Luqueño)
- 67' oyuncu değişikliği: Nestor Gimenez ↔ J. Estigarribia Meza (Club Libertad Asunción)
- 70' oyuncu değişikliği: Iván Maggi ↔ Walter González (Club Sportivo Luqueño)
- 70' oyuncu değişikliği: Marcelo Ojeda ↔ Kevin Pereira (Club Sportivo Luqueño)
- 70' oyuncu değişikliği: Jonathan Vidal Ramos Benitez ↔ Lautaro Comas (Club Sportivo Luqueño)
- 71' gol: Lorenzo Melgarejo (Club Libertad Asunción)
- 75' oyuncu değişikliği: Elvio de Jesús Vera Brítez ↔ Rodrigo Villalba (Club Libertad Asunción)
- 82' sarı kart: Lucas Ramón Barrios Cáceres (Club Sportivo Luqueño)
- 84' sarı kart: N. Valdez (Club Libertad Asunción)
- 85' sarı kart: Fernando Benitez Aguirre (Club Sportivo Luqueño)
- 86' sarı kart: Walter González (Club Sportivo Luqueño)
- 90+2' sarı kart: Rodrigo Villalba (Club Libertad Asunción)
Maç olayları
- Club Libertad AsunciónClub Sportivo Luqueño
- Rodrigo VillalbaSarı kart90+2'
- 86'Walter GonzálezSarı kart
- 85'Fernando Benitez AguirreSarı kart
- N. ValdezSarı kart84'
- 82'Lucas Ramón Barrios CáceresSarı kart
- Elvio de Jesús Vera Brítez ↔ Rodrigo VillalbaOyuncu değişikliği75'
- Gol Lorenzo Melgarejo 1–0Asist: Federico Carrizo71'
- 70'Iván Maggi ↔ Walter GonzálezOyuncu değişikliği
- 70'Marcelo Ojeda ↔ Kevin PereiraOyuncu değişikliği
- 70'Jonathan Vidal Ramos Benitez ↔ Lautaro ComasOyuncu değişikliği
- Nestor Gimenez ↔ J. Estigarribia MezaOyuncu değişikliği67'
- 57'Samuel Beltrán ↔ Aldo MaizOyuncu değişikliği
- Hugo Fernandez ↔ Lorenzo MelgarejoOyuncu değişikliği55'
- Lucas Sanabria ↔ Federico CarrizoOyuncu değişikliği54'
- Gustavo Aguilar ↔ Ivan Emanuel Ramirez FerreiraOyuncu değişikliği54'
- Alvaro CampuzadoSarı kart53'
- 45'M. Barreto ↔ Adrián BrizuelaOyuncu değişikliği
- 41'Jonathan Vidal Ramos BenitezSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 9/18 | %56 5/9 |
| Beraberlik | %17 3/18 | %22 2/9 |
| Mağlubiyet | %33 6/18 | %22 2/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 6/18 | %33 3/9 |
| Beraberlik | %6 1/18 | %11 1/9 |
| Mağlubiyet | %61 11/18 | %56 5/9 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,39 (25 gol) | 1,67 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (20 gol) | 1,00 (9 gol) |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (22 gol) | 1,44 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,83 (33 gol) | 1,67 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 10/18 | %56 5/9 |
| 1,5 Üst | %67 12/18 | %56 5/9 |
| 2,5 Üst | %50 9/18 | %44 4/9 |
| 3,5 Üst | %17 3/18 | %33 3/9 |
| Gol yememe | %22 4/18 | %22 2/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 8/18 | %33 3/9 |
| 1,5 Üst | %83 15/18 | %89 8/9 |
| 2,5 Üst | %72 13/18 | %67 6/9 |
| 3,5 Üst | %28 5/18 | %33 3/9 |
| Gol yememe | %17 3/18 | %22 2/9 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 8,6 |
| 7,5 Üst | %78 14/18 | %78 7/9 |
| 8,5 Üst | %56 10/18 | %44 4/9 |
| 9,5 Üst | %50 9/18 | %33 3/9 |
| 10,5 Üst | %44 8/18 | %33 3/9 |
| Toplam (17) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 9,1 |
| 7,5 Üst | %71 12/17 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %59 10/17 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %47 8/17 | %38 3/8 |
| 10,5 Üst | %41 7/17 | %38 3/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %78 14/18 | %89 8/9 |
| 3,5 Üst | %67 12/18 | %78 7/9 |
| 4,5 Üst | %56 10/18 | %78 7/9 |
| 5,5 Üst | %33 6/18 | %44 4/9 |
| Toplam (17) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %94 16/17 | %100 8/8 |
| 3,5 Üst | %88 15/17 | %88 7/8 |
| 4,5 Üst | %47 8/17 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %12 2/17 | %25 2/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %67 12/18 | %67 6/9 |
| 7,5 Üst | %61 11/18 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %56 10/18 | %67 6/9 |
| 9,5 Üst | %44 8/18 | %44 4/9 |
| Toplam (17) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,5 | 10,3 |
| 6,5 Üst | %94 16/17 | %100 8/8 |
| 7,5 Üst | %94 16/17 | %100 8/8 |
| 8,5 Üst | %88 15/17 | %100 8/8 |
| 9,5 Üst | %71 12/17 | %63 5/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (18) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 3/18 | %11 1/9 |
| Berabere | %61 11/18 | %67 6/9 |
| Geride | %22 4/18 | %22 2/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 4/18 | %33 3/9 |
| Berabere | %33 6/18 | %22 2/9 |
| Geride | %44 8/18 | %44 4/9 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Club Libertad Asunción (18 maç)
Club Sportivo Luqueño (18 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Club Libertad Asunción (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 3 | 5 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 5 | 3 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Club Sportivo Luqueño (17 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 6 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 5 | 8 |
| 46-60 | 2 | 5 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 8 | 7 |
Kartlar
Club Libertad Asunción
Sarı 35 · Kırmızı 2 (18 maç · maç başı sarı 1,9)
Club Sportivo Luqueño
Sarı 33 · Kırmızı 1 (18 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:00 TSİ itibarıyla · ligde 109 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Club Libertad Asunción: iç saha, 9 maç · Club Sportivo Luqueño: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Club Libertad Asunción – Club Sportivo Luqueño ilk 11'ler
Club Libertad Asunción · 4-4-2
- 12R. MorínigoK
- 2A. BenítezD
- 5G. FloresD
- 31T. FernándezD
- 4N. GiménezD67' oyundan çıktı 67. dk
- 20H. FernándezO55' oyundan çıktı 55. dk
- 6Á. CampuzanoO53' sarı kart 53. dk
- 21L. SanabriaO54' oyundan çıktı 54. dk
- 19I. FrancoO
- 9G. AguilarF54' oyundan çıktı 54. dk
- 11E. VeraF75' oyundan çıktı 75. dk
- 7A. ManzurO
- 23N. FreireD
- 28M. FernándezF
- 38J. Estigarribia MezaD
- 8F. CarrizoO54' oyuna girdi 54. dk71' asist 71. dk
- 1Á. GonzálezK
- 33C. MartínezO
- 10L. MelgarejoO55' oyuna girdi 55. dk71' gol 71. dk
- 32L. NequecaurF
- 26I. RamirezF54' oyuna girdi 54. dk
- 22P. VillalbaO
- 24R. VillalbaD75' oyuna girdi 75. dk90+2' sarı kart 90+2. dk
Teknik direktör: Nelson Valdez
Club Sportivo Luqueño · 4-3-3
- 1N. CampisiK
- 22S. OcamposD
- 2M. BarretoD45' oyundan çıktı 45. dk
- 6F. WiechniakD
- 23A. CanteroD
- 14F. BenitezO85' sarı kart 85. dk
- 10G. BogadoO
- 24S. BeltránO57' oyundan çıktı 57. dk
- 21M. OjedaF70' oyundan çıktı 70. dk
- 20I. MaggiF70' oyundan çıktı 70. dk
- 25J. RamosF41' sarı kart 41. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 28A. BalbuenaD
- 18F. BobadillaO
- 3Á. BrizuelaD45' oyuna girdi 45. dk
- 37L. ComasO70' oyuna girdi 70. dk
- 40A. EspinolaK
- 30T. FrancoO
- 9W. GonzálezF70' oyuna girdi 70. dk86' sarı kart 86. dk
- 26O. LopezD
- 8A. MaízO57' oyuna girdi 57. dk
- 29T. MuroO
- 7K. PereiraF70' oyuna girdi 70. dk
- 19M. PérezF
Teknik direktör: Lucas Barrios
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Paraguay · Division Profesional - Clausura puan durumu · Primera Division: Clausura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olimpia | 16 | +16 | 33 |
| 2 | Sportivo Trinidense | 16 | +12 | 30 |
| 3 | Libertad Asuncion | 16 | +7 | 30 |
| 4 | Nacional Asuncion | 16 | +14 | 29 |
| 5 | 2 de Mayo | 16 | +1 | 29 |
| 6 | Club Guarani | 16 | +4 | 25 |
| 7 | Cerro Porteno | 16 | +6 | 24 |
| 8 | Sportivo Ameliano | 16 | -2 | 19 |
| 9 | Sportivo Luqueno | 16 | -13 | 16 |
| 10 | Rubio NU | 16 | -12 | 13 |
| 11 | Deportivo Recoleta | 16 | -12 | 12 |
| 12 | Club Sp. San Lorenzo | 16 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olimpia | 8 | +12 | 17 |
| 2 | Nacional Asuncion | 8 | +10 | 17 |
| 3 | Libertad Asuncion | 8 | +7 | 17 |
| 4 | 2 de Mayo | 8 | +2 | 15 |
| 5 | Cerro Porteno | 8 | +3 | 14 |
| 6 | Sportivo Trinidense | 8 | +3 | 13 |
| 7 | Sportivo Ameliano | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Club Guarani | 8 | -1 | 9 |
| 9 | Sportivo Luqueno | 8 | -6 | 9 |
| 10 | Rubio NU | 8 | -3 | 7 |
| 11 | Deportivo Recoleta | 8 | -5 | 7 |
| 12 | Club Sp. San Lorenzo | 8 | -12 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sportivo Trinidense | 8 | +9 | 17 |
| 2 | Club Guarani | 8 | +5 | 16 |
| 3 | Olimpia | 8 | +4 | 16 |
| 4 | 2 de Mayo | 8 | -1 | 14 |
| 5 | Libertad Asuncion | 8 | 0 | 13 |
| 6 | Nacional Asuncion | 8 | +4 | 12 |
| 7 | Cerro Porteno | 8 | +3 | 10 |
| 8 | Sportivo Ameliano | 8 | -1 | 8 |
| 9 | Sportivo Luqueno | 8 | -7 | 7 |
| 10 | Rubio NU | 8 | -9 | 6 |
| 11 | Deportivo Recoleta | 8 | -7 | 5 |
| 12 | Club Sp. San Lorenzo | 8 | -9 | 2 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:15 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
