Club Leon 3-5 CF America: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Club Leon 3–5 CF America (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–2. Şut 13–15, isabetli şut 7–10, topa sahip olma %55–%45, korner 7–2.
Maç özeti
Club Leon – CF America maçı 3-5 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Jose Alvarado 53', Ivan Moreno 82', Ismael Díaz 90+6' (Club Leon); Henry Martin 24' (pen.), Carlos Álvarez 34', Erick Sánchez 58', Oscar Andres Perea Abonce 84', Brian Rodríguez 90' (CF America). xG: Club Leon 1,5 – 2,2 CF America.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Club Leon: J. Gandolfi · CF America: G. Almada
Maç akışı
Club Leon üstte · CF America altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 24' gol: Henry Martin (CF America)
- 28' sarı kart: Jhohan Romana (Club Leon)
- 34' gol: Carlos Álvarez (CF America)
- 45' oyuncu değişikliği: Jesús Lara ↔ Jose Alvarado (Club Leon)
- 45+3' sarı kart: Daniel Arcila (Club Leon)
- 45+6' sarı kart: Franco Rossano (CF America)
- 45+7' sarı kart: Israel Reyes (CF America)
- 53' gol: Jose Alvarado (Club Leon)
- 58' gol: Erick Sánchez (CF America)
- 61' sarı kart: Juan Guevara (Club Leon)
- 63' oyuncu değişikliği: Jose Rodriguez ↔ Juan Dominguez (Club Leon)
- 63' oyuncu değişikliği: Edgar Guerra ↔ Ismael Díaz (Club Leon)
- 74' oyuncu değişikliği: Erick Sánchez ↔ Edwin Cerrillo (CF America)
- 75' sarı kart: Álex Zendejas (CF America)
- 75' oyuncu değişikliği: Franco Rossano ↔ Cristian Borja (CF America)
- 75' oyuncu değişikliği: Daniel Arcila ↔ Fernando Beltran (Club Leon)
- 80' oyuncu değişikliği: Álex Zendejas ↔ Isaias Violante (CF America)
- 82' gol: Ivan Moreno (Club Leon)
- 83' oyuncu değişikliği: Carlos Álvarez ↔ Oscar Andres Perea Abonce (CF America)
- 83' oyuncu değişikliği: Israel Reyes ↔ Alan Cervantes (CF America)
- 84' gol: Oscar Andres Perea Abonce (CF America)
- 90' gol: Brian Rodríguez (CF America)
- 90+1' sarı kart: Edwin Cerrillo (CF America)
- 90+1' sarı kart: Juan Dominguez (Club Leon)
- 90+6' gol: Ismael Díaz (Club Leon)
Maç olayları
- Club LeonCF America
- Gol Ismael Díaz 3–5Asist: Fernando Beltran90+6'
- 90+1'Edwin CerrilloSarı kart
- Juan DominguezSarı kart90+1'
- 90'Gol Brian Rodríguez 2–5Asist: Oscar Andres Perea Abonce
- 84'Gol Oscar Andres Perea Abonce 2–4Asist: Brian Rodríguez
- 83'Carlos Álvarez ↔ Oscar Andres Perea AbonceOyuncu değişikliği
- 83'Israel Reyes ↔ Alan CervantesOyuncu değişikliği
- Gol Ivan Moreno 2–382'
- 80'Álex Zendejas ↔ Isaias ViolanteOyuncu değişikliği
- 75'Álex ZendejasSarı kart
- 75'Franco Rossano ↔ Cristian BorjaOyuncu değişikliği
- Daniel Arcila ↔ Fernando BeltranOyuncu değişikliği75'
- 74'Erick Sánchez ↔ Edwin CerrilloOyuncu değişikliği
- Jose Rodriguez ↔ Juan DominguezOyuncu değişikliği63'
- Edgar Guerra ↔ Ismael DíazOyuncu değişikliği63'
- Juan GuevaraSarı kart61'
- 58'Gol Erick Sánchez 1–3Asist: Carlos Álvarez
- Gol Jose Alvarado 1–2Asist: Daniel Arcila53'
- 45+7'Israel ReyesSarı kart
- 45+6'Franco RossanoSarı kart
- Daniel ArcilaSarı kart45+3'
- Jesús Lara ↔ Jose AlvaradoOyuncu değişikliği45'
- 34'Gol Carlos Álvarez 0–2Asist: Henry Martin
- Jhohan RomanaSarı kart28'
- 24'Penaltı golü Henry Martin 0–1Penaltı
- 21'Franco RossanoVAR: penaltı onaylandı
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 8/15 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %33 5/15 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %13 2/15 | %14 1/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,47 (22 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasında | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (20 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,16 düşük | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,40 (36 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,90 yüksek | 3,00 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (21 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15ligde 5.–7. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %40 6/15ligde 14.–16. · lig ortalamasından 13 puan düşük | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 11/15ligde 1.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %93 14/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %67 10/15ligde 2.–4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %87 13/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %14 1/7 |
| 10,5 Üst | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,8 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %100 15/15 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %93 14/15 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %87 13/15 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %80 12/15 | %71 5/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 6,0 |
| 2,5 Üst | %87 13/15 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %40 6/15 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 6,3 |
| 2,5 Üst | %87 13/15 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %53 8/15 | %71 5/7 |
| 5,5 Üst | %40 6/15 | %57 4/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,1 | 10,7 |
| 6,5 Üst | %87 13/15 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,3 | 13,7 |
| 6,5 Üst | %100 15/15 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %93 14/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %93 14/15 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %87 13/15 | %86 6/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Berabere | %53 8/15 | %57 4/7 |
| Geride | %13 2/15 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Berabere | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Geride | %27 4/15 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Club Leon (15 maç)
CF America (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Club Leon (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 4 | 5 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 7 | 5 |
CF America (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 7 | 2 |
| 31-45 | 5 | 8 |
| 46-60 | 7 | 1 |
| 61-75 | 7 | 4 |
| 76-90 | 9 | 4 |
Kartlar
Club Leon
Sarı 32 · Kırmızı 4 (15 maç · maç başı sarı 2,1)
CF America
Sarı 29 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 137 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Club Leon: iç saha, 7 maç · CF America: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Club Leon – CF America ilk 11'ler
Club Leon · 4-1-4-1
- 23Ó. GarcíaK
- 7I. MorenoD82' gol 82. dk
- 14J. RomañaD28' sarı kart 28. dk
- 3Juan José Guevara PossuD61' sarı kart 61. dk
- 26S. ReyesD
- 29J. RodríguezO63' oyundan çıktı 63. dk
- 18E. GuerraO63' oyundan çıktı 63. dk
- 20R. EcheverríaO
- 203J. LaraO45' oyundan çıktı 45. dk
- 13D. ArcilaO45+3' sarı kart 45+3. dk53' asist 53. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 27D. CambindoF
- 5S. VegasD
- 33A. VillegasD
- 25P. BellónD
- 19J. AlvaradoF45' oyuna girdi 45. dk53' gol 53. dk
- 6F. BeltránO75' oyuna girdi 75. dk90+6' asist 90+6. dk
- 4B. ColulaD
- 8J. DomínguezO63' oyuna girdi 63. dk90+1' sarı kart 90+1. dk
- 11I. DíazF63' oyuna girdi 63. dk90+6' gol 90+6. dk
- 21S. LondoñoF
- 181Irving MartínezK
Teknik direktör: J. Gandolfi
CF America · 4-2-3-1
- 1L. MalagónK
- 34D. EspinozaD
- 14S. BuenoD
- 15S. RamosD
- 24F. RossanoD45+6' sarı kart 45+6. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 28É. SánchezO58' gol 58. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 3I. ReyesO45+7' sarı kart 45+7. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 10A. ZendejasO75' sarı kart 75. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 8Carlos ÁlvarezO34' gol 34. dk58' asist 58. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 7B. RodríguezO84' asist 84. dk90' gol 90. dk
- 9H. MartínF24' gol 24. dk34' asist 34. dk
- 26C. BorjaD75' oyuna girdi 75. dk
- 6E. CerrilloO74' oyuna girdi 74. dk90+1' sarı kart 90+1. dk
- 13A. CervantesO83' oyuna girdi 83. dk
- 30R. CotaK
- 20A. GutiérrezO
- 2E. LaraD
- 22Ó. PereaF83' oyuna girdi 83. dk84' gol 84. dk90' asist 90. dk
- 12I. ViolanteF80' oyuna girdi 80. dk
- 32M. VázquezD
- 5K. ÁlvarezD
Teknik direktör: G. Almada
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Meksika · Liga MX puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Club Leon 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-6). Son 5 maçta Club America 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-11).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 24 kez karşılaştı: Club Leon 7, Club America 9 galibiyet aldı, 8 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Eylül 2026, Club Leon 1-0 Club America.
- Sıralama
- 6. (18 p) – 1. (21 p)
- Form (son 5)
- BGBGM – BMGBM
- H2H (G-B-M)
- 7-8-9 (24 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %80
- Korner ort. (maç)
- 10,3
- iddaa MS 1-0-2
- 2,96 – 3,14 – 1,89
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Club Leon iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 0,80 gol yedi; Club America dış saha 5 maçta 2,20 attı, 1,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Club Leon %40, Club America %80. İlk yarıyı önde kapatma: Club Leon 2/5, Club America 1/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Club Leon 3,8, Club America 8,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,3. Maç başına kart: Club Leon 2,4, Club America 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,96, 0 – 3,14, 2 – 1,89. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,87, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,45, Yok 2,01.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 10,3; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 10:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Meksika · Liga MX puan durumu · Liga MX: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 15 | +15 | 29 |
| 2 | Guadalajara Chivas | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Cruz Azul | 15 | +10 | 29 |
| 4 | Atlas | 15 | 0 | 27 |
| 5 | Santos Laguna | 16 | +3 | 25 |
| 6 | Toluca | 15 | +10 | 24 |
| 7 | Club Tijuana | 16 | +3 | 22 |
| 8 | Leon | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Monterrey | 14 | +5 | 21 |
| 10 | U.N.A.M. - Pumas | 15 | -2 | 20 |
| 11 | Club Queretaro | 14 | -3 | 20 |
| 12 | CF Pachuca | 15 | +6 | 19 |
| 13 | Atletico San Luis | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Puebla | 15 | -6 | 16 |
| 15 | Tigres UANL | 15 | -7 | 15 |
| 16 | Atlante FC | 16 | -10 | 14 |
| 17 | Necaxa | 16 | -11 | 13 |
| 18 | FC Juarez | 16 | -21 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santos Laguna | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Club Tijuana | 8 | +7 | 16 |
| 3 | Cruz Azul | 8 | +6 | 16 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 8 | +6 | 16 |
| 5 | Monterrey | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Club America | 8 | +7 | 13 |
| 7 | Leon | 7 | +3 | 13 |
| 8 | Toluca | 7 | +7 | 11 |
| 9 | Tigres UANL | 6 | +2 | 11 |
| 10 | Necaxa | 9 | -5 | 10 |
| 11 | Atlas | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Atletico San Luis | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Club Queretaro | 6 | -1 | 7 |
| 14 | U.N.A.M. - Pumas | 7 | -2 | 7 |
| 15 | FC Juarez | 8 | -5 | 7 |
| 16 | CF Pachuca | 7 | 0 | 6 |
| 17 | Puebla | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Atlante FC | 8 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlas | 7 | +5 | 18 |
| 2 | Club America | 7 | +8 | 16 |
| 3 | CF Pachuca | 8 | +6 | 13 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Cruz Azul | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Toluca | 8 | +3 | 13 |
| 7 | U.N.A.M. - Pumas | 8 | 0 | 13 |
| 8 | Club Queretaro | 8 | -2 | 13 |
| 9 | Atletico San Luis | 7 | -1 | 11 |
| 10 | Puebla | 8 | -2 | 10 |
| 11 | Leon | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Santos Laguna | 8 | -5 | 9 |
| 13 | Atlante FC | 8 | -5 | 8 |
| 14 | Monterrey | 6 | 0 | 7 |
| 15 | Club Tijuana | 8 | -4 | 6 |
| 16 | Tigres UANL | 9 | -9 | 4 |
| 17 | FC Juarez | 8 | -16 | 4 |
| 18 | Necaxa | 7 | -6 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga MX'da oynanan diğer maçlar
- 02:00 Santos Laguna 5–0 Queretaro
- 02:07 CD Guadalajara 1–1 Tigres
- 04:00 Deportivo Toluca 1–1 At. San Luis
- 06:10 Cruz Azul 5–0 FC Juarez
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
